Waseda Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پیام دین

Waseda Business School (WBS) هدف از حمایت از کسانی است که در پی شغل خود و کسانی که قصد دارند کار جدیدی را با تحصیل در مدرسه کسب و کار شروع کنند. جامعه ما امروز در حال تغییر سریع است. جهان جهانی شدن است، فن آوری های جدید به طور پیوسته ظاهر می شوند و بازار تغییر می کند. برای زنده ماندن در محیط رقابتی جهانی، دانش مدیریتی از یک استاندارد جهانی ضروری است. ما باید توانایی برای حل مشکلات را بدست آوریم - شناسایی ماهیت مشکل، یافتن راه حلی برای آن و اجرای راه حل - و توسعه مهارت های عملی برای مقابله با مشکلات که تجربه ما تا کنون قابل اجرا نیست. WBS بهترین مکان برای کسب دانش مدیریتی، توانایی حل مسئله، توانایی عمل و مهارت های رهبری است.

WBS به عنوان یک برنامه آموزش کسب و کار (برنامه غیابی) در موسسه علوم سیستم دانشگاه وستا در سال 1973 آغاز شد. از آن به بعد تعدادی از سازماندهی مجدد سازمان را از مدرسه عالی تحصیلات تکمیلی مطالعات آسیا-اقیانوس آرام تا ارائه مسیر MBA در دانشکده بازرگانی. در آوریل 2016، یک مدرسه فارغ التحصیلی از کسب و کار و مالی به عنوان یک نتیجه از ادغام توسعه دو مدرسه فارغ التحصیل شد: رشته MBA دانشکده بازرگانی فارغ التحصیل و دانشکده امور مالی، حسابداری و حقوق. با توجه به این توسعه، آموزش و پرورش و آموزش مالی در سطح بالاتری متقابل تقویت شده است. علاوه بر برنامه های MBA موجود، مدرسه فارغ التحصیلی جدید، مدرک کارشناسی ارشد در امور مالی (تمام وقت، مبتنی بر انگلیسی) را ارائه می دهد که از همه کشورهای جهان جذاب است. علاوه بر این، آن را به یک برنامه ریزی مالی به دوره برنامه MBA فعلی (تخصصی) اضافه کرده است.

همانطور که بیانگر مأموریت آن است، WBS قصد دارد دانش را عملی کند تا بتواند رهبران را با یک چشم انداز جهانی و جامعه ی آموزشی یاد بگیرد. دانشکده WBS شامل تمرینکنندگان از قبیل مدیران ارشد با تجربه فراوان، مشاوران بالاترین سطح و محققانی هستند که در زمینه های پیشرفته تحقیق در زمینه های مختلف مدیریت قرار دارند. به علت گستردگی مشخصات هیئت علمی ما ایجاد دانش عملی که نه نظریه صندلی است و نه انتقال ساده تجربه مدیریت.

WBS همچنین دارای یک برنامه بین المللی MBA و یک کارشناسی ارشد در برنامه مالی است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. این برنامه ها دانش آموزان را از سراسر جهان جذب می کند. با توجه به این برنامه های مبتنی بر انگلیسی، ما در تماس نزدیک با مدارس تجاری برتر در خارج از کشور هستیم. مبادلات در هر دو سطح دانشجویان و اعضای هیات علمی در حال رشد است. بنابراین، ارتباطات بین فرهنگی واقعیت زندگی در WBS است، و دانش آموزان چشم اندازهای جهانی را به دست خواهند آورد.

در نهایت و مهمتر از همه، یک جامعه یادگیری فوق العاده در WBS وجود دارد، جایی که دانش آموزان عالی از زمینه های متنوع گرد هم می آیند. در WBS، مشارکت دانش آموزان در یادگیری بسیار تشویق شده است. این یک فرآیند یادگیری بسیار پویا است که در آن دانشجویان با ابراز ایده های خود و بیان نظرات دیگران از طریق بحث با دانش آموزان همکار یا با استادان، دیدگاه ها و ایده های جدیدی ایجاد می کنند. در WBS، هر دانش آموز به گروه سمینار خود اختصاص داده می شود، جایی که آنها می توانند به دیگر اعضای سمینار و اعضای هیات علمی اطلاع دهند و در پایان نامه خود کار کنند. این جامعه یادگیری برای ایجاد دانش قابل قبول از طریق بحث و توسعه رهبری ضروری است.

WBS طیف گسترده ای از برنامه ها را ارائه می دهد و یکی از بزرگترین مدارس کسب و کار در ژاپن از نظر تعداد دانش آموزان و اندازه دانشکده است. اندازه ما منبع قدرت ما است. از آنجا که ما دانش آموزان زیادی داریم، می توانیم طیف وسیعی از دوره ها را ارائه دهیم که شما را قادر می سازد تا دوره هایی را که به نگرانی های فردی شما مربوط می شود، پیدا کنید. یک جامعه یادگیری از یک اندازه بزرگ که از اعضای مختلف تشکیل شده است، جلوه های یادگیری را بهبود می بخشد. دانش آموزانی که در WBS تحصیل می کنند به نفع شما خواهد بود: شما برای ایجاد یک کسب و کار جدید با یکدیگر کار خواهید کرد، شما در کار همکاری خواهید کرد و شادی و رفاهتان را به اشتراک خواهید گذاشت. شبکه بزرگی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دارایی ارزشمندی است.

این ویژگی ها و نقاط قوت WBS به شما در دستیابی به توانایی پاسخ دادن به تغییرات سریع جامعه ما در حال حاضر کمک خواهد کرد. با این حال، در عین حال، محیط جهانی که مدارس تجاری را احاطه کرده است نیز تغییر می کند. به عنوان مثال، مدارس کسب و کار غربی به طور فزاینده ای برای پرداخت حقوق بالا برای فارغ التحصیلان مشکل دارند و هزینه فرصت های برنامه های دو ساله آنها افزایش می یابد. دوره ای که اکثریت فارغ التحصیلان شغلی را در شرکت های بزرگ در غرب پیدا کرده اند، به پایان رسیده است: نسبت فارغ التحصیلان در کشورهای تازه در حال توسعه شغل با یک محیط کسب و کار کاملا متفاوت و با درصد زیادی از سرمایه گذاری های در حال رشد رو به افزایش است. به منظور رفع این تغییرات، مدارس تجاری در جهان طیف متنوعی از برنامه ها را از لحاظ مشخصات دانشجویی، میزان یادگیری درگیر و زمینه های تخصصی ارائه داده اند. در حال حاضر برنامه آموزشی آنها بر کارآفرینی، چشم انداز جهانی، ارتباطات بین فرهنگی و اخلاق بیشتر تاکید می کند.

در اینجا در WBS، ما به شدت آگاه هستیم که ما همچنین باید با در نظر گرفتن چالش های ناشی از و تکامل مدارس تجاری در سراسر جهان و با تاکید بر مزایای استفاده از آن در ژاپن برای رقابت با مدارس تجاری خارج از کشور

من صمیمانه امیدوارم که بسیاری از دانش آموزان با استعداد در WBS ادامه تحصیل دهند و پیشرفت و تغییرات در حرفه های خود را تحقق بخشند. من همچنین امیدوارم که شما با تلاش و کوشش برای حل مشکلات مختلف در جامعه از طریق ایجاد دانش عملی اقدام کنید.

پروفسور شگریو آسابا

دین، Waseda Business School

مأموریت

ماموریت ما

مأموریت Waseda Business School برای ایجاد دانش مدیریت عملی و ایجاد رهبران متفکر و مسئول با دیدگاه های جهانی است. در اینجا، ما یک جامعه یادگیری پویا از دانشکده ها و دانش آموزان را پرورش می دهیم.

دیپلم سیاست (الزامات تحصیلات تکمیلی و اخذ مدرک تحصیلی)

مأموریت دانشگاه واسدا، تقویت یادگیری و تبادل فرهنگ، زبان و ارزش های متنوع است تا بتواند حرفه ای را که بتواند به طور مستقل به جامعه جهانی کمک کند، آموزش دهد. برای رسیدن به این مأموریت، باید ظرفیت های جامع و خلاقانه دانشگاه را برای ارائه چنین فرصت هایی از طریق برنامه درسی سیستماتیک خود فراهم آورید و محیط های آموزشی و دانشجویی در سراسر دانشگاه ارائه شده است.

مأموریت Waseda Business School این است که به دانشجویان آموزش دهد تا رهبران کسب و کار شوند که می توانند با استفاده از مهارت های بسیار پیشرفته و شایستگی در کسب و کار و امور مالی به جامعه بین الملل کمک کنند. نتیجه نهایی یک فلسفه آموزشی است که تئوری پیشرفته و برش- تمرین لبه

Waseda Business School ودادا بر کسانی که برنامه آموزشی کسب و کار را به نمایش گذاشته اند، نشان دهنده آخرین یافته های تحقیقاتی است که بر پایه استانداردهای مناسب ارزیابی است و افرادی که مهارت های عملی و مهارت های تصمیم گیری را به عنوان رهبران کسب و کار، درجه از مدرک کارشناسی (MBA) و کسانی که دانش و تئوری مالی پیشرفته بر اساس استانداردهای بین المللی، درجه کارشناسی ارشد در امور مالی (کارشناسی ارشد مالی) به دست آورد.

سیاست برنامه درسی (سازماندهی و اجرای برنامه درسی)

هدف Waseda Business School این است که آموزش دانش آموزان برای تبدیل شدن به حرفه ای های پیشرو در زمینه های خود، honing مهارت های تخصصی و آگاهانه خود را به سطح که جای خود را در جامعه کسب و کار جهانی امروز کسب.

پیش بینی شده است که افراد از طیف گسترده ای از زمینه ها وارد Waseda Business School می شوند. دانش آموزانی که قبلا دارای دانش کسب و کار پایه هستند، این دانش را در حین یادگیری دانش پایه ای در موضوعات انضباطی که در معرض ابتلا به آن ها تا قبل از پذیرش بوده است، تأیید می کنند، و آنها را قادر می سازد تا مفاهیم جدید و پیشرفته تر را درک کنند. برعکس، آن دسته از دانش آموزانی که کسب و کارهای پایه ای و مالی در برنامه های تحصیلات تکمیلی خود را یاد نگرفته اند، پس از پذیرش، این دانش را بدست خواهند آورد تا بتوانند شرایط لازم برای تکمیل دوره های تخصصی تخصصی و در نوشتن پایان نامه های خود را انجام دهند .

برای پذیرش دانشجویانی که مجاز به پذیرش دانشجویان هستند، Waseda Business School برنامه های آموزشی فراگیر را از طریق دوره های آموزشی شامل دوره های اصلی اجباری، دوره های اجباری دوره های اصلی و دوره های انتخابی معرفی کرده است.

علاوه بر این، با هدف آموزش دانش آموزان در مهارت های پیشرفته حل مسئله و تخصص انضباطی، مدرسه نیاز به تمام دانش آموزان برای کسب اعتبارات اجباری در تحقیقات تخصصی از طریق پایان نامه کارشناسی MBA و یا مقاله پروژه.

Waseda Business School قادر به ارائه یک برنامه آموزشی متعادل و متعادل از طریق مجموعه ای گسترده از دوره های انتخابی، از جمله رشد دیدگاه های جهانی و اخلاق حرفه ای است، به طوری که می تواند فرصت های فراوانی در رویکردهای نظری و تجربی ارائه دهد به خوبی در کاربرد آن.

سیاست پذیرش (ثبت نام دانش آموزان)

بر اساس تعلیمات آموزشی دانشگاه واسدا "استقلال یادگیری"، دانشگاه تعداد دانشجویان زیادی از ژاپن و از سراسر جهان است که با آنها نشانه های برجسته ای از موفقیت تحصیلی را که با کنجکاوی فکری و روحیه سازمانی همراه است، به ارمغان می آورد. در مطالعات خود بسیار متقاعد شده اند.

انتظار میرود که دانشجویانی که در Waseda Business School فارغ التحصیل شوند، رهبران کسب و کار، مدیران و متخصصین بخش مدیریت و امور مالی در آینده باشند و انتظار می رود که از طریق دانش و مهارت های بسیار تخصصی و اخلاقیات که در برنامه های خود ثبت نام می کنند.

صرف نظر از زمینه آنها، Waseda Business School پذیرش متقاضیانی را که با سیاست برنامه درسی خود موافق هستند و دیدگاه آشکارا درباره آینده دارند و تمایل و اشتیاق برای تحقق این دیدگاه دارند و هیچ تلاشی در جهت تحقق آن نخواهد داشت. تجربه کاری شرایط ضروری برای پذیرش در برنامه های دو روزه، بین المللی MBA و کارشناسی ارشد مالی نیست (اما برای متقاضیانی که حداقل سه سال تجربه کاری را برای رشته MBA بین المللی ترجیح می دهند) شرط لازم نیست. با این حال، متقاضیان ریاضی یک ساله MBA، رشته مکالمات روزانه MBA و رکورد MBA رشته تخصصی باید حداقل سه سال تجربه داشته باشند، در حالی که متقاضیان دو برنامه MBA ودا نانانگه باید حداقل دو سال تجربه داشته باشند. انتظار می رود که متقاضیان به عنوان حرفه ای قادر به درک نظریه های پیشرفته و یافته های پیشرفته تحقیقاتی که آنها مطالعه می کنند، بر اساس تجربیات عملی از زمینه های فردی خود را درک کنند.

زندگی در WASEDA

راه های زیادی برای درگیر شدن و بررسی منافع خود در Waseda Business School . در بخش های زیر می توانید بیشتر در مورد دانش آموزان ما، رویدادها و سنت هایی که از آنها لذت می برید، و نحوه زندگی آنها در توکیو یاد بگیرید.

زندگی در توکیو

اطلاعات در مورد مسکن و مسائل روزمره زندگی روزمره و راهنمای جامع برای به دست آوردن ویزای دانشجویی در وب سایت مرکز آموزش بین الملل یافت می شود.

toukyouBriefly، توکیو سرگرم کننده، تمیز، امن، مرسوم، مد روز، megacity جهانی درجه با رستوران های بیشتر Michelin سه برابر از پاریس و میله های مختلف تخصص است که ارائه می دهند بهترین microbrews، صوتی و شراب. کیفیت زندگی در توکیو بسیار بالا است و این واقعیت است که مردم ژاپن برخی از بالاترین انتظارات زندگی را در جهان شگفت زده نمی کنند.

توکیو محصولات هنری مانند انیمه و مانگا که در سراسر جهان محبوب هستند تولید می کند. اما، در اینجا در فیلم سوفیا کاپولا "Lost in Translation"، که باید مورد تجدید نظر قرار گیرد، وجود دارد.

توکیو یک سیستم حمل و نقل عمومی شگفت انگیز دارد. بنابراین شما به راحتی می توانید موزه ها، گالری های هنری، کنسرت ها و رویدادهای ورزشی، کشتی های سومو و جشنواره های مختلف فرهنگی دسترسی پیدا کنید. دو فرودگاه بین المللی در توکیو (هاندا و ناریتا) به راحتی می توانند در سراسر آسیا و فراتر از آن سفر کنند.

توکیو مرکز تجاری و سیاسی بزرگترین اقتصاد جهان و مرکز ارتباطی با سایر نقاط آسیا است. این جایی است که دفتر مرکزی برای اکثر شرکت های فورچون 500 ژاپن و بیشتر شرکت های وابسته به ژاپن Fortune 500 شرکت های چند ملیتی واقع شده است. در این معنا، توکیو به عنوان یک آزمایشگاه زنده برای افرادی است که علاقمند به کسب و کار هستند. بنابراین گفته شده است که توکیو مناسب برای دانش آموزان از سراسر جهان است که می خواهند برای کسب MBA در آسیا. بهترین از همه، حتی دانش آموزانی که نمیتوانند به گزارش ژاپنی بپردازند که قادر به لذت بردن از زندگی خود در توکیو هستند.

امکانات

کتابخانه ها

دانش آموزان WBS به امکانات کتابخانه زیر دسترسی دارند. ساعت های ذکر شده در زیر ساعت هایی است که کتابخانه ها در طول دوره مدرسه باز هستند. لطفا اطمینان حاصل کنید که ساعات کار را در طول دوره های تعطیلات بررسی کنید.

کتابخانه کسب و کار (10th Fl.، Bldg 11)

این کتابخانه مواد مرجع مانند کتاب ها و نشریات را در زمینه های تجارت و تجارت برای دانش آموزان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی فراهم می کند. بعضی از مواد برای اعطای وام (برای دو هفته دو بار در یک زمان) در دسترس هستند.

کتابخانه کتابخانه کسب و کار (شماره 10، 11)

کتابخانه کسب و کار دارای یک اتاق مرجع مرتبط با حدود 50 صندلی برای دانش آموزان است.

کتابخانه پژوهشی یادبود S. Takata (صفحه 2)

کتابخانه پژوهشگاه یادبود S. Takada اختصاص داده شده به استفاده از دانشکده ها و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در زمینه علوم اجتماعی ارائه می دهد مواد تحقیقاتی و همچنین کتاب ها و مجلات در زبان های خارجی. این مجموعه که مجموعا بیش از 320،000 مورد است، برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای مرور، وام دادن و کپی کردن در دسترس است و این مرکز 110 صندلی دارد. این کتابخانه بیشتر از سایر کتابخانه ها در محوطه دانشگاه و حتی دوره امتحان ورودی را باز می کند، این کتابخانه برای دانش آموزان WBS، به ویژه کسانی که مایل به دسترسی به مواد زبان خارجی هستند، بسیار مفید خواهد بود. برای دیدار از کتابخانه، از ورودی جنوبی در طرف مقابل، وارد شوید. 2، و سپس به طبقه 3 بروید.

اتاق مطالعه دانشجویی (زیرزمین فلو، 11)

این امکانات عمدتا برای استفاده دانشجویان مقطع کارشناسی از دانشکده های بازرگانی و مطالعات بین المللی لیبرال است، اما دانشجویان فارغ التحصیل نیز می توانند از آن برای مرور و وام دادن استفاده کنند.

کل سیستم کتابخانه دانشگاه

دانش آموزان نیز دسترسی به کتابخانه مرکزی و سایر امکانات کتابخانه در محوطه دانشگاه دارند.

مقدمه ای بر ساختمان 11

Waseda Business School در یکی از جدیدترین دانشگاه دانشگاه وستا - ساختمان 11 - در اصلی پردیس وستا واقع شده است. این ساختمان در سال 2009 با پشتیبانی مالی از Daiwa Securities Group Inc.، یکی از بزرگترین شرکتهای اوراق بهادار ژاپن، تکمیل شد. این ساختمان دارای چندین طرح کلاس درس است و هر کلاس با تکنولوژی آموزشی تا به امروز طراحی شده است.

دانش آموزان WBS عمدتا کلاس های 9 و 11 را برگزار می کنند. دانش آموزان ممکن است کلاس های درس برای جلسات گروهی را رزرو کنند، زمانی که اتاق ها برای کلاس ها استفاده نمی شوند. ساختمان 11 دارای نقاط دسترسی شبکه ای متعددی است که دانش آموزان را قادر می سازد تا به شبکه بی سیم سریع وستا دسترسی پیدا کنند.

مکان ها

توکیو

Address
WASEDA Business School
Admissions Office
3rd Floor, Bldg.11
1-6-1 Nishi-Waseda, Shinjuku-ku
Tokyo 169-8050 JAPAN

توکیو, توکیو, ژاپن

سنگاپور

Address
50 Nanyang Ave, Singapore 639798
سنگاپور, سنگاپور

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: