Doshisha University, The Institute for the Liberal Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه علوم انسانی (ILA) در دانشگاه Doshisha، یکی از قدیمی ترین و بالای دانشگاه رتبه بندی ژاپن، ارائه می دهد یک تجربه علمی در سطح جهانی. به عنوان مطالعه دانش آموزان برای درجه خود، آنها به دست آوردن تجربه بین المللی در ژاپن و فرصت برای به دست آوردن تجربه خارج از کشور، به کارآموز، و برای یادگیری ژاپنی در مرکز تحسین ما برای زبان و فرهنگ ژاپنی است. یک موسسه کوچک در یک دانشگاه بزرگ: تحصیل در ILA بهترین از هر دو جهان ارائه می دهد.

هیئت علمی بین المللی متنوع ما همه پژوهشگران فعال و نوآوران در زمینه های خود را دارند. هنرهای آزاد کوچک فضای دانشگاهی مؤسسه ها و سمینارها اجازه می دهد دانش آموزان امکان دسترسی گسترده به تخصص دانشکده است. همانطور که دانش آموزان برای درجه را مطالعه، اعضای هیات علمی دانش آموزان را به چالش نه تنها پیدا کردن پاسخ جالب است، اما به تدوین و فرموله و سوالات جذاب است.

رویکرد ILA به مطالعات کارشناسی میان رشته ای است، ارائه یک بررسی عمیق از ژاپن که تحقیقات تطبیقی ​​گسترده تر تسهیل می کند. تیم مؤسسه از دانشگاهیان و مدیران همه درک اهمیت هر دو زمینه محلی و جهانی، و همراه با دانش آموزان، تجارب خود را از زندگی و تحقیق در سراسر جهان است. در جهان امروز، آموزش های بین المللی، تجربه کارآموزی، شبکه های جهانی، و مهارت های زبان شما لبه رقابتی به شما کمک کند موفق است.

شهریه ما بسیار رقابتی است و همه دانشجویان بین المللی ورودی (دارندگان ویزای کالج) خواهد شد برای کاهش شهریه در نظر گرفته. Doshisha ارائه می دهد بسیاری دیگر از بورس های تحصیلی رقابتی برای دانش آموزان است.

در سال 2011، ما برای اولین بار دانش آموزان ما استقبال و ما مطمئن هستیم از گسترش بیشتر در صحرا در آینده می باشد. کلاس ILA توسط دانش آموزان Doshisha از بخش های سراسر دانشگاه و دانش آموزان مبادله از شبکه در سراسر جهان ما را از دانشگاه های همکار پیوست.

مانند شهرستان تاریخی و پویا از کیوتو، ما باید چشم خود را بر دنیای جهانی از آینده متمرکز با پاهای ما بصورتی پایدار و محکم بر روی دانش محلی از سنت قرار داده است.

تنظیم کیوتو فراهم می کند تجربه استثنایی فرهنگی، ترکیبی از بهترین سنت، شب زنده داری و فرصت های شغلی پویا در ژاپن مدرن است. Doshisha درخواستها برای حدود 600 فرصت شغلی در هر سال برای دانشجویان بین المللی و 98٪ از فارغ التحصیلان موفقیت پیدا کردن شغل دریافت می کند.

حقایق کلیدی دانشگاه Doshisha:

دانشگاه خصوصی در سال 1875 تاسیس 14 دانشکده و 16 مدارس فارغ التحصیل 2000 اعضای هیات علمی 25،000 دانشجوی مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلان 2،400
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس

Doshisha University

آدرس Doshisha University, Kamigyo-ku
602-8580 Kyoto, Kyoto Prefecture, ژاپن
وب سایت http://www.doshisha.ac.jp/
تلفن +81 75-251-3120