Ritsumeikan Asia Pacific University (APU)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با بیش از 100 سال سنت و تاریخ، آکادمی Ritsumeikan APU در آوریل 2000 به عنوان نخستین دانشگاه بین المللی ژاپن افتتاح شد. مدارس فارغ التحصیل ما به دانشجویان به یک برنامه درسی کاملا مبتنی بر انگلیسی در یک محیط منحصر بفرد چند فرهنگی استقبال می کنند. دانشکده های تحصیلات تکمیلی APU بر مطالعات آسیای اقیانوس آرام تمرکز می کنند و گزینه های مطالعه را برای مقابله با مسائل پیچیده روبرو هستند که جوامع و محیط های منطقه آسیا اقیانوس آرام و همچنین مدیریت را با تمرکز بر سبک تجاری ژاپن و دنیای پویا کسب و کار بین المللی. وزارت آموزش و پرورش، فرهنگ، ورزش، علم و فناوری (MEXT) ژاپن به طور کامل توسط دانشکده های تحصیلات تکمیلی APU تأیید می شود.

آموزش جهانی کلاس

برنامه های تحصیلات تکمیلی APU در چندین سال اخیر از جمله برنامه های بورس تحصیلی مشترک ژاپن / بانک جهانی و برنامه بورس تحصیلی بانک توسعه آسیا برای چندین بورس تحصیلی معتبر انتخاب شده است. برخی از سازمان های دیگر که از دانشجویان فارغ التحصیل حمایت می کنند شامل وزارت مالیه اندونزی، شرکت های ژاپنی، سازمان های دولتی محلی و آژانس همکاری بین المللی ژاپن (JICA) می باشند.

یک محیط واقعا بین المللی

این دانشگاه یک دروازه منحصر به فرد به جهان است، جذب دانش آموزان و استادان از سراسر جهان. اعضای هیئت علمی ما نیز با حرفه های مختلف بین المللی و تجربیات دانشگاهی به ما می آیند. این ترکیبی بسیار غنی از زبان و فرهنگ APU شهرت روستای جهانی ژاپن را به دست آورده است.

تجربه ژاپنی

به عنوان کلاسهای فارغ التحصیل به طور کامل به زبان انگلیسی انجام می شود، بدون اطلاع قبلی از زبان ژاپنی مورد نیاز است. با این حال، برای کسانی که علاقمند به یادگیری زبان ژاپنی هستند، کلاس های مبتدی برای دانشجویان فارغ التحصیلی بدون هیچ گونه هزینه ای برگزار می شوند. دانشجویان در فرهنگ ژاپن غوطه ور هستند، می توانند مهارت های زبان جدید خود را به طور روزانه استفاده کنند.

اعتباربخشی بین المللی

- در اوت 2016 - دانشگاه Ritsumeikan آسیا اقیانوس آرام یک عضو معتبر از AACSB بین المللی است - انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار ( http://AACSB.edu/ ) Ritsumeikan آسیا اقیانوس آرام دانشگاه یکی از تنها سه موسسه در ژاپن برای رسیدن به این اعتباربخشی. از این موسسات، ما تنها یک برنامه درسی کارشناسی کارشناسی در انگلیس و ژاپنی را ارائه می دهیم و تنها برنامه MBA MBA در ژاپن دارای AACSB معتبر است.

مکان ها

Beppu

Ritsumeikan Asia Pacific University

Address
1-1 Jumonjibaru, Beppu, Oita
874-8577 Beppu, بخشدار Ōیتا, ژاپن
تلفن
+81-977-78-1119