Zhejiang Wanli University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Zhejiang Wanli University ( ZWU )، واقع در نینگبو، مساحتی بالغ بر 95 هکتار را شامل می شود و شامل پردیس کیوانو، پردیس Huilong و پایگاه ژشان می باشد. ZWU دارای زیباترین پردیس های انسان محور است، سبز و مجهز است، که به طور گسترده توسط افراد در حلقه های آموزشی شناخته شده است. ZWU 47 برنامه 4 ساله کارشناسی را ارائه می دهد که دارای رشته هایی مانند اقتصاد، حقوق، ادبیات، علوم، مهندسی، کشاورزی و مدیریت است.

115708_mainentrance.JPG

476_zhejiang7.jpg


در حال حاضر بیش از 20،000 دانش آموز تمام وقت در ZWU دارد که کارکنان آن بیش از 1000 نفر هستند. ZWU دارای بسیاری از وظایف و رشته های کلیدی استانی و شهرداری است. کتابخانه دانشگاه مجموعه ای بیش از 1،200،000 کتاب دارد حدود 2500 مجله هر دو در زبان چینی و خارجی؛ و مجهز به "ایستگاه آینه بسته برای نشریه علمی مجله چین"، "مرکز خدمات داده Wanfang" و 6000 مجله دیجیتال اضافی موجود در شبکه دانشگاه است.


470_zhejiang2.jpg


در طول چند سال گذشته، این دانشگاه به طور فعال در مبادلات بین المللی و همکاری با سایر دانشگاه ها مشارکت داشته است، به طور پیوسته برقراری ارتباط با بیش از 20 دانشگاه انگلیس، فرانسه، ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزیلند، ژاپن، کره، اوکراین را در میان دیگران. علاوه بر این، ZWU همکاری نزدیکی با دانشگاه ناتینگهام برقرار کرده است. با تشکر از تلاش های مشترک، یک دانشگاه جدید تعاونی، دانشگاه ناتینگهام، نینگبو، چین (UNNC)، که به دنبال نظام آموزشی دانشگاه ناتینگهام انگلستان است، ایجاد شده است.

471_zhejiang3.jpg

115711_classroom2.jpg

115709_classroom1.jpg

115710_acornorintheteachignbuilding.jpg

در حالیکه دانشگاه ما تحت هدایت اصل دانشگاه قرار میگیرد: «اول قرار دادن دانش آموزان؛ آموزش عالی با کیفیت؛ ارائه خدمات اقتصادی؛ متعهد به بین المللی شدن "، کیفیت آموزش همیشه تمرکز ما است. میزان اشتغال فارغ التحصیلان بسیار مثبت است و فارغ التحصیلان این دانشگاه به طور گسترده ای از سوی کارفرمایان قدردانی می کنند.

مکان ها

نینگبو

Address
Zhejiang Wanli University
No.8,South Qian Hu Road

315100 نینگبو, ژجیانگ, چین

برنامه ها