Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج دانشگاه شانگهای جیائو Antai تانگ اقتصاد و مدیریت

دانشگاه جیائو تونگ شانگهای کالج Antai اقتصاد و مدیریت به طور گسترده ای به عنوان یکی از کالج پیشرو کسب و کار در چین شناخته شده است. 34 رتبه در بین برنامه های MBA جهانی در سال 2017 توسط تایمز مالی، Antai MBA اولین برنامه MBA در چین به بطور سه برابر شده توسط AACSB، EQUIS و AMBA معتبر است. Antai در قلب شانگهای، چین واقع مسلم سرمایه کسب و کار، و همواره در میان مدارس کسب و کار در چین قرار گرفت. Antai ارائه می دهد هر دو تمام وقت MBA بین المللی (IMBA)، و پاره وقت MBA برنامه در چین.


IMBA Antai ویژگی های کلاس را به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس، در حالی که ارائه کلاس های هفتگی چینی. استادان ما کارشناسان محترم در زمینه های خود هستند، و تگرگ از دانشگاه های برتر و شرکت ها از سراسر جهان، ارائه یک چشم انداز بین المللی با تمرکز بر چین، یکپارچه سازی عناصر مربوط به فرهنگ و دانش چینی. دانشجویان همچنین از انواع کشورها آمده، قادر می سازد یک محیط تعاملی واقعا جهانی است.


باشگاه علمی، انجمن MBA، و یک شبکه گسترده فارغ التحصیلان ارائه فرصت به طور منظم برای دانش آموزان برای گسترش شبکه خود، و در مورد مسائل کسب و کار فعلی در چین یاد بگیرند. مرکز مطالعات و توسعه حرفه ای ما دانش آموزان با راهنمایی شغلی و فرصت های کارآموزی و اشتغال تمام وقت، بر اساس منافع و پس زمینه دانش آموزان فراهم می کند.


تاسیس در سال 1896، دانشگاه جیائو تونگ شانگهای تبدیل شده است به طور گسترده ای به عنوان یکی از نهادهای معروف ترین آموزش عالی در چین شناخته شده است. دانشگاه، بسیاری از چهره های برجسته مانند جیانگ زی مینگ (رئیس جمهور سابق چین) و کیان ژو سنگ (دانشمند موشک ها به زبان چینی)، و بسیاری از کارآفرینان برجسته پیشرو چینی و نوآوران کشت شده است.

شانگهای مزیت


شانگهای در شهرستان های تجاری بین المللی ترین و بزرگترین در چین است، و مکان ایده آل برای دانشجویان بین المللی علاقه مند به تحصیل و کار در چین است. شانگهای چین سرمایه کسب و کار بی چون و چرای، و در نتیجه هدف بالا برای هر شرکت بین المللی در جهان است. این ارائه می دهد بسیاری از فرصت های شغلی در شرکت های چند ملیتی و محلی در چین است. این شهرستان در حال حاضر پشتیبانی جمعیت حرفه ای خارجی از حدود 300،000 و از آن شهرستان انتخابی دفتر مرکزی شرکت های چند ملیتی از سراسر جهان است. علاوه بر این، آن را نیز یک کلان شهر جذاب چینی ارائه امکانات بی پایان برای سرگرمی و اوقات فراغت. به عبارت ساده، برای کسانی که به دنبال کسب و کار در کسب و کار پویا ترین مرکز تجاری بین المللی در چین، شانگهای محل می شود است.

مزیت Antai


کالج Antai هدف را به دانش آموزان بین المللی دو مزیت قاطع. بالاتر از همه یک MBA شناخته شده بین المللی، در مدرسه کسب و کار بالا شانگهای تدریس به زبان انگلیسی، در چین است. با این کار آنها یک مزیت شغلی دائمی به عنوان چین همچنان به سرعت در حال رشد اقتصاد جهان و یک اولویت برای شرکت های بین المللی است.


دوم آن را فراهم دانش آموزان فرصت برای یادگیری هر دو مسلط چینی و دانش در مورد شیوه های فرهنگ و کسب و کار چینی. این مزایا را تضمین دانش آموزان پایه حرفه ای فوق العاده ای در اقتصاد جهانی مدرن است.


برنامه IMBA در Antai منحصر به فرد است که در آن ارائه می دهد دانش آموزان یک چشم انداز جهانی، با تمرکز چینی، تدریس زبان انگلیسی، با استفاده از اساتید خارجی و برنامه های تبادل. برنامه های ما جذب متقاضیان داخلی بالا که در کنار هم بین المللی و دانش آموزان مبادله یاد بگیرند. IMBA ایده آل برای نامزدهای MBA به دنبال درک هر دو شرق و مفاهیم کسب و کار و شیوه های غربی، به دانش آموزان یک مزیت ضروری به عنوان جهان ما به طور فزاینده کوچکتر و به هم پیوسته می شود است. در همراهی با بالاترین استانداردهای بین المللی، برنامه درسی IMBA ما است تاریخ همتراز با دیگر مدارس کسب و کار از سراسر جهان، در حالی که همچنین یکپارچه سازی عناصر مربوط به فرهنگ و دانش چینی

مکان ها

شانگهای

Shanghai Jiao Tong University Antai College of Economics & Management

Address
Shanghai Jiao Tong University, 1954 Huashan Road
Shanghai, 200030, China

200030 شانگهای, شانگهای, چین
تلفن
+86-21-62932986

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: