SHU-UTS SILC Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش و پرورش در سطح جهانی در SHU UTS-SILC مدرسه کسب و کار

شرکت تاسیس شده توسط دانشگاه شانگهای (شو) و دانشگاه فناوری سیدنی (UTS) در سال 1994، SHU-UTS SILC مدرسه کسب و کار (SILC) یکی از اولین مدارس کسب و کار مشترک چین و خارجی در چین بود. مدرسه در هم ترازی با مقررات جمهوری خلق چین در چینی خارجه همکاری در حال اجرا مدارس تاسیس شد. با اجازه دادن به ایجاد سرمایه گذاری مشترک آموزش و پرورش چین و خارجی و برنامه ها، وزارت آموزش و پرورش با هدف معرفی منابع آموزشی با کیفیت بالا بین المللی، یادگیری فلسفه، سیستم، و بهره برداری از دانشگاه خارج از کشور، ترویج اصلاح دانشگاه ها در چین، و در نهایت ساخت جهان دانشگاه های چین طبقه.

وقتی که مدرسه در سال 1994 تاسیس شد، آن را تنها دوره های زبان انگلیسی و برنامه های دیپلم معرفی از UTS ارائه شده: Insearch. UTS: Insearch ارائه آموزش عالی خصوصی متعلق به UTS است. این برنامه های آکادمیک انگلیسی و مطالعات بنیاد UTS ارائه می دهد. UTS: فارغ التحصیلان دیپلم Insearch واجد شرایط برای ورود مستقیم در سال دوم از درجه UTS هستند.

مدرسه شروع به ارائه اولین برنامه SHU کارشناسی خود، کارشناسی اقتصاد (عمده ای در اقتصاد بین الملل و تجارت)، در سال 1998. دو سال بعد، دوم برنامه SHU کارشناسی - کارشناسی مدیریت با دو رشته (مدیریت کسب و کار و مدیریت اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی) - آغاز شد. دو دانشگاه تصمیم گرفت تا همکاری خود را به سطح بعدی. به عنوان یک نتیجه، UTS کارشناسی برنامه کسب و کار به مدرسه از مدرسه کسب و کار UTS معرفی شد. آغاز در سال 2002، کارشناسی برنامه کسب و کار یک برنامه دریایی UTS مطابق با خط مشی و استانداردهای UTS است. این برنامه شامل سه قسمت است - برنامه دیپلم Insearch، 8 UTS دوره هسته ای، و 8 دوره شو. شو و UTS اعتبارات یکدیگر آگاه هستند. دانش آموزان ثبت نام در این برنامه مدرک کارشناسی UTS را پس از فارغ التحصیلی تعلق می گیرد.

SHU-UTS102

به عنوان یکی دیگر از بنیانگذاران و پدر و مادر دانشگاه از دانشکده، SHU طول می کشد مدیریت متمرکز از تمام مدارس، از جمله مدرسه کسب و کار SHU-UTS SILC. مدرسه باید با مقررات تعیین شده توسط وزارت معارف و شو پیروی، اما استقلال در استخدام اعضای هیات علمی، عملیات مالی، و حکومت برخوردار است. مدرسه توسط یک هیئت مدیره متشکل از روسای جمهور شو و UTS، رؤسای دانشکده ها و UTS مدرسه کسب و کار، و دیگر اعضای اداره می شود. رئیس مسئول بهره برداری از مدرسه است. هیئت مدیره مسئول برنامه ریزی استراتژیک و دیگر تصمیمات قابل توجه است.

در سال 2006، کمیسیون شهرداری آموزش و پرورش شانگهای آن را به عنوان مدرسه خلبان انتخاب به دریافت مجوز رسمی با کیفیت، و آن را نه تنها اولین مدرسه کسب و کار چین و خارجی مشترک به دریافت چنین مجوز رسمی توسط یک سازمان حسابرسی مجاز دولت، بلکه اولین مدرسه به از طریق فرآیند اعتباربخشی. در سال 2009، مدرسه اهدا شد "یکی از ده بهترین سرمایه گذاری آموزشی مشترک" چین آموزش و پرورش وب. در چهار سال متوالی، بین سال های 2010 و 2013، این مدرسه "ده سرمایه گذاری آموزشی مشترک با بهترین نام تجاری" توسط www.sina.com.cn، یکی از وب سایت های برجسته ترین پورتال چینی اهدا شد. در سال 2014، مدرسه "با نفوذ ترین سرمایه گذاری مشترک آموزشی چین" توسط شین هوا خالص اهدا شد. در سال 2015، مدرسه "مدرسه مدل همکاری چینی های خارجی" توسط شهرداری دولت شانگهای اهدا شد.

SILC101

مکان ها

شانگهای

Address
99 Shangda Road
BaoShan District

200444 شانگهای, شانگهای, چین

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: