MBA Center and Global Management Education Institute, Shanghai University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

(1) دانشگاه شانگهای - " پرورش افرادی که به طور کامل توسعه یافته و روح نوآورانه "

211 دانشگاه مهندسی: دانشگاه شانگهای یکی از دانشگاه های کلیدی ملی "211" است. رئیس جمهور فعلی کیان ویچانگ است، دبیر کمیته حزب استاد Xinhui است، و معاون رئيس جمهور اجرایی پروفسور ژو Zhexi است. رئیس جمهور کیان وایچانگ یکی از وطنپراد، آکادمی علوم چینی، مکانیک چینی، ریاضی دان، مربی، بنیانگذار مکانیک مدرن چینی و ریاضیات کاربردی، معاون سابق کمیته ملی کنفرانس مشورتی چینی مردم چین است و در حال حاضر به عنوان رئیس افتخاری لیگ مرکزی دموکراتیک عمل می کند.

اندیشه و ویژگی های مدرسه ای آقای کیان وایچانگ: دانشگاه شانگهای دارای ویژگی مدرسه ای از دانشگاه شانگهای با روحیه "تقویت بهبود خود" و "پرورش یک فرد کاملا نوآور و نوآور" است. همانطور که در دهه 1980، رئیس جمهور چیان وایچانگ شعار «آموزش کامل توسعه استعدادها»، «تمرین سه سیستم جدید» و «حذف چهار دیوار» را مطرح کرد. "سه سیستم جدید" پیشنهاد شده توسط مدیر کیان Weichang اشاره به سیستم اعتباری، سیستم انتخابی و سیستم ترم کوتاه، که هر دو آموزش و یادگیری را انتخاب کنید و بازی را ممکن است. "حذف چهار دیوار" پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور کیان Weichang اشاره به حذف دیوار بین ادارات و حرفه، حذف دیوار بین کالج ها و حرفه های مختلف، حذف مدارس و دیوارهای اجتماعی، و از بین بردن آموزش و یادگیری است. دیوار تحت هدایت ایده "برچیدن چهار دیوار"، آموزش دانشگاهی شانگهای به طور مداوم بر تقاطع رشته ها تأکید می کند، پایه محکمی را ایجاد می کند و بر ادغام آموزش های کیفیت علمی و آموزش های کیفیت انسانی تأکید دارد. دانشگاه شانگهای برنامه توسعه استراتژیک متوسط ​​و بلندمدت برای مدارس را تهیه کرده است و هدف بزرگی تلاش برای ساختن یک دانشگاه سبز، متمدنانه و مبتنی بر اطلاعات را ایجاد کرده است و یک نظام آموزش عالی استعدادیابی است که با موقعیت مدرن بین المللی مدرن شانگهای سازگار است. و سیستم نوآوری علمی و فناوری به یک دانشگاه جامع تحقیقاتی جامع در چین تبدیل شده است.

وضعیت فعلی دانشگاه: قدرت تحقیقاتی دانشگاه شانگهای در سطح پیشرفته در میان کالج ها و دانشگاه ها در سراسر کشور است. پارک علمی دانشگاه و مرکز توسعه فناوری پیشرفته در حال حاضر تاسیس شده است، و همچنین بیش از 100 موسسه تحقیقاتی و مراکز تحقیقاتی. در پنج سال گذشته، بودجه تحقیقاتی دانشگاه حدود 20 دانشگاه در سراسر کشور بوده است و تعدادی از مقالات علمی جمع آوری شده توسط سه جستجوی عمده بین المللی (SCI، EI، ISTP) در حدود 30 دانشگاه در سراسر کشور بوده است و تعداد پرونده ها و مجوز های ثبت اختراع در 20 دانشگاه برتر کشور قرار دارد. درباره دانشگاه شانگهای دارای کارکنان آموزش عالی است. بیش از 2500 معلم تمام وقت وجود دارد. در حال حاضر 10 آکادمیک از آکادمی علوم چینی و آکادمی های آکادمی مهندسی چین، بیش از 200 ناظر دکتری، 9 کارشناس ارشد و متخصص با تکنولوژی پیشرفته و 68 نفر از کارشناسان با کمک هزینه های دولتی وجود دارد. دانشگاه شانگهای یک پایگاه مهم پرورش استعداد در شانگهای است. در اکتبر سال 2003، مدرسه ارزیابی اولین مجموعه کارشناسی کار آموزش وزارت آموزش را انجام داد و عالی بود. بیش از 43،000 دانش آموز در کالج ها و دانشگاه های عادی وجود دارد.

دانشگاه شانگهای یک دانشگاه جامع است و در حال حاضر دارای 23 کالج و 1 مدرسه مدیریت مدرسه است و دارای 68 دوره کارشناسی، 131 برنامه کارشناسی ارشد، 17 برنامه کارشناسی ارشد، 35 رشته سطح دوم است. امتیازات مجاز، 5 رشته های سطح اول رشته های مجوز دکتری، 19 رشته انحصاری در رشته های تخصصی دندانپزشکی، 11 پست ایستگاه های تلفن همراه تحقیقاتی، 1 رشته MBA مجاز و 1 رشته مجوز کارشناسی ارشد، 4 رشته اصلی وزارت آموزش و پرورش ، 4 رشته های شانگهای برتر، 5 رشته تخصصی شانگهای، 2 پایگاه اصلی آزمایشگاه دولتی، 2 وزارت علوم و فناوری و شانگهای، 1 پایگاه تحقیقاتی کلیدی ورزشی ملی اداره ملی ورزشی، 1 وزارت آموزش و پرورش آزمایشگاه های کلیدی وزارت آموزش و پرورش و وزارت آموزش و پرورش، 1 مرکز تحقیقات مهندسی وزارت آموزش و پرورش، 1 سایت تخصصی ساخت و ساز وزارت آموزش و 2 پایگاه های تحقیقاتی کلیدی علوم انسانی و علوم اجتماعی در شانگهای.

دانشگاه شانگهای در حال حاضر دارای مساحتی بیش از 2 میلیون متر مربع است و ساختمان ساختمان مدرسه بیش از 1.1 میلیون متر مربع است. این کتابخانه دارای مساحت ساختمان 64000 متر مربع، مجموعه ای از 3،4 میلیون کتاب و بیش از 3600 نشریه، از جمله بیش از 530 مجله زبان خارجی و بیش از 60 پایگاه داده های شبکه و CD-ROM است. کابل فیبر نوری ارتباطی دانشگاه سه دانشگاه و تمام ساختمان ها را متصل می کند و یک سیستم خدمات کامل شبکه اطلاعاتی را تکمیل می کند. استادیوم مدرسه دارای ظرفیت بزرگ و امکانات پیشرفته است. این مدرسه همچنین تعدادی از مراکز پیشرفته تدریس و کلاس های چند رسانه ای را ایجاد کرده است.

(2) MBA Center ( SHU MBA ): SHU MBA استعدادهای جهانی محلی که به طور کامل توسعه یافته، قابل اعتماد است و می تواند با هم کار کند

فلسفه: دانشگاه مدیریت MBA MBA (به اختصار "مرکز") معتقد است که آموزش MBA باید یک ماموریت اجتماعی قوی داشته باشد: برای آموزش مدیران حرفه ای که برای نیازهای جامعه و شرکت در حال حاضر و در آینده مناسب هستند، و نیز نیروهای ذخیره برای شرکت های آینده و رهبران اجتماعی. از زمان تأسیس آن در سال 2004، مرکز "استعدادهای محلی جهانی" را که می تواند به عنوان مؤسسه آموزش و پرورش MBA شناخته شود و بتواند با هم کار کند "ایجاد کرده و مرکز فعالیت MBA دانشگاه شانگهای ( SHU MBA ) بوده است و همچنان خود را بر ویژگی های پروژه ادامه داده است. این ایده با ایده های خلاقانه به دست می آید.

ویژگی ها:

SHU MBA در نهایت می خواست "ویژگی های اصلی مفهوم آموزش SHU MBA و دو SHU MBA SHU MBA ،" "آموزش جامع توسعه شخصی و سواد آموزی،" "آموزش و خدمات حرفه ای سیستماتیک"، "تمرکز بر مسئولیت اجتماعی و اخلاق تجاری" را بپذیرد. "پرورش ایده ها"، "روش های تدریس منحصر به فرد و مدیریت دقیق دانشگاهی"، "دانش حرفه ای پروژه های طراحی شده با توجه به موقعیت آنها در بازار" برای کمک به دانش آموزان SHUMBA پس از فارغ التحصیلی، سه سطح بالایی می باشند (بینایی بالا، سواد بالا) نسل جدیدی از استعداد بین المللی است.

همه دانشگاه شانگهای MBA ( SHU MBA برنامه) دو مشترک هسته از ویژگی های: (من) "آموزش جامع" (زندگی در مدرسه، کار مدرسه، بورس تحصیلی مدرسه)؛ و (ب) "جهانی محلی" (مستقر در چین به جهان نگاه کن.) این دو ویژگی اصلی این است که توانایی پاسخگویی به نیازهای توسعه بین المللی و شانگهای در حال حاضر و آینده را بر اساس اصل تمرین Qian Weichang، مدیر دانشگاه شانگهای، در پرورش آموزش "توسعه کل استعداد" آموزش داده است. علاوه بر این دو ویژگی، SHU MBA اهمیت زیادی برای کیفیت پیشرفت شخصی و آموزش حرفه ای دانش آموزان دارد، زیرا این علاوه بر دانش حرفه ای مرتبط است، تعیین می کند که آیا دانش آموزان می توانند به طور موثر به دیدگاه "توسعه همه جانبه" و "بر اساس چینی، جهان" و عوامل اساسی مهم صلاحیت.

مکان ها

شانگهای

Address
MBA Center Shanghai University
No.3 Teaching Building, Shanghai University
No. 149, Yanchang Road
上海市 闸北区 延长路149号(靠近共和新路) 上海大学 第三教学楼

200072 شانگهای, شانگهای, چین

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: