Peking University School of Transnational Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره STL

Peking University School of Transnational Law (STL) در چین بی Peking University School of Transnational Law است و در جهان بی Peking University School of Transnational Law است و دارای مدرک JD به سبک آمریکایی به طور کامل به زبان انگلیسی ، در کنار مدرک JM چینی است. هر دو برنامه درسی سرشار از دوره های تأکید بر قانون و عمل فراملی ، حقوق چینی و سنت های قانونی و سایر دوره های مهم است که برای تجهیز فارغ التحصیلان STL از تمام ملیت ها برای رهبری در قرن بیست و یکم طراحی شده است.119053_DJI_0182.JPG

دانشگاه پکن

دانشگاه پکن ("PKU") یکی از مشهورترین دانشگاه های تحقیقاتی در جهان است. تایمز از تحصیلات عالی PKU، دانشگاه شماره 1 را در چین، دانشگاه شماره 1 در همه کشورهای BRIC، دانشگاه شماره 2 در تمام آسیا و 27 دانشگاه مشهور جهان شناخته شده است.

دانش آموزان، دانشکده ها و حرفه ها

دانش آموزان برجسته از سراسر جهان برای پذیرش به STL رقابت می کنند. دانشکده چند ملیتی دانشکده حقوق از دانشمندان و تمرینکنندگان مشهور جهان از چین، ایالات متحده، اتحادیه اروپا و دیگر نقاط جهان است. فارغ التحصیلان STL به شدت به دنبال موقعیت با شرکت های بین المللی حقوقی و شرکت های بزرگ، که منجر به شرکت های حقوقی چینی، شرکت های بزرگ، و عمده سازمان های غیر دولتی بین المللی است.

برنامه درسی برش لبه

امضاي STL امضاي JD / JM دو ساله است. برنامه درسی JD، که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، در محتوا به برنامه های آموزشی JD از بهترین مدارس دولتی ایالات متحده، با عمق بیشتری در تاریخ و قانون حقوقی چینی، مشابه است. برنامه درسی JM دوره های اصلی قانونی چینی را فراهم می کند و به طور عمده در چینی آموزش داده می شود. بیشتر دانش آموزان چینی در برنامه دوگانه STL JD / JM ثبت نام می کنند؛ اکثر دانشجویان بین المللی در برنامه سه ساله JL ثبت نام کرده اند. هر دو برنامه درسی بر مهارت ها و دانش حقوقی برای قرن بیست و یکم تأکید دارند: (1) قانون و عمل بین المللی، (2) صلاحیت فرهنگی و (3) مسئولیت های حرفه ای وکلا در این زمینه. هیچ مدرک قانونی در هیچ کجا بهتر از فارغ التحصیلان برای بخش خصوصی، بخش عمومی یا کار قانونی کار عمومی در چین، ایالات متحده، انگلستان یا کشورهای مشترک المنافع بریتانیا نیست.

این برنامه شامل حداقل سه چهارم مطالعات تمام وقت در محل اقامت و سال دوم برای کارآموزی، ادامه تحصیل یا پروژه های تحقیقاتی به تنهایی دانشجو است. اگرچه در پايان دو سال تحصيلي تسليم شده است، اما بعد از آن، مسکن ميتواند تکميل شود.119054_DJI_0118.JPG

فرصت های آموزشی بین المللی

تجربه STL در واقع چند ملیتی و متقابل فرهنگی است، بدون اینکه از PKU زیبایی پردرآمد دانشآموزان شنژن خارج شود. در همان زمان، دانش آموزان STL از فرصت های متعدد برای تحصیل در خارج از کشور در مدارس پیشرو در سراسر جهان استفاده می کنند که PKU و STL از روابط تبادل لذت می برند.

رهبران جهانی

فارغ التحصیلان STL از سالهای تحصیل خود به عنوان وکلائی منحصر به فرد برای رهبری در دنیای بهم پیوسته امروز ، با دانش و درک عمیق از قوانین و سنتهای چینی و غربی و با مهارتهای عملی لازم برای موفقیت متقابل فرهنگی ، ظهور می کنند. Peking University School of Transnational Law (STL) طبق یک برنامه سه ساله تمام وقت و براساس برنامه درسی JD قابل مقایسه با آنچه در ایالات متحده ارائه می شود ، مدرک دکتر جوریس (JD) را ارائه می دهد. زبان آموزش انگلیسی است. این برنامه همچنین شامل یک دوره انتخابی سال چهارم است که به بررسی قوانین چینی اختصاص داده شده است و دستورالعمل های آن در زبان ماندارین چینی است. دوره های حقوق چینی عمدتاً برای دانش آموزان از سرزمین اصلی چین و یا دارای توانایی لازم ماندارین باز است. هر دو برنامه درسی بر مهارت و دانش قانونگذاری برای قرن بیست و یکم تأکید می کنند: (من) قانون و عمل فراملی ، (ب) صلاحیت بین فرهنگی ، و (3) مسئولیت های حرفه ای وکلا در این زمینه. هیچ دانشکده حقوقی در هیچ کجای کشور فارغ التحصیلان فارغ التحصیل برای بخش خصوصی ، بخش دولتی یا کار حقوقی با منافع عمومی در چین ، ایالات متحده ، انگلستان یا کشورهای مشترک المنافع انگلیس نیست.

119052_DJI_0048-1.jpg

مکان ها

شنژن

Peking University School of Transnational Law

Address
Peking University School of Transnational Law, Room 410, 2199 Lishui Road, Peking University, University Town Xili, Nanshan District
518055 شنژن, گوانگدونگ, چین
تلفن
86 (755) 2603 2287

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: