Peking University HSBC Business School (PHBS)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیش از 100 سال است که دانشگاه پکینگ یک مؤسسه نخبه یادگیری بوده و در سطح بین المللی به عنوان یکی از مراکز برتر علمی دانشگاه چین شناخته شده است. این دانشکده در سال 2004 به عنوان دانشکده کارشناسی ارشد دانشگاه شنژن دانشگاه Peking University HSBC Business School (PHBS) در آگوست سال 2008 این Peking University HSBC Business School (PHBS) تغییر نام داد.

PHBS نه تنها سعی در ایجاد سنت های الهام بخش دانشگاه پکن و همچنین حضور تاریخی خود در جنوب کشور و خارج از کشور دارد ، بلکه می تواند شهرت خود را به عنوان یک رهبر بین المللی در آموزش و پرورش تجارت توسعه دهد.

PHBS-20190918-25" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135857_SEEN-PHBS-20190918-25.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-25" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

پردیس ها

با داشتن پردیس اصلی خود در شهر پررونق کارآفرینی شنژن ، چین و بلافاصله در مجاورت مرکز مالی هنگ کنگ واقع شده است ، مدرسه تجارت در قلب یکی از امیدوارکننده ترین مناطق شهری واقع شده است. تعداد معدودی از مناطق دیگر چین شرایط مناسبی را برای مؤسسه ای که قصد تبدیل شدن به دانشکده برتر تحصیلات تکمیلی این کشور را دارد ، ارائه می دهند. علاوه بر این ، با بین المللی شدن به عنوان هدف ، PHBS با افتتاح یک پردیس جدید در Boar's Hill ، انگلیس ، در سه مایلی جنوب آکسفورد سیتی ، قدم جسورانه برداشته است.

برنامه ها

در حال حاضر ، PHBS 3 دانشگاه کارشناسی ارشد (مدیریت ، دارایی و اقتصاد) را در پردیس شنژن خود و 2 برنامه کارشناسی ارشد UK-چین (امور مالی و مدیریت) ارائه می دهد که دانشجویان در آن سال اول سال های کارشناسی ارشد خود را در پردیس انگلستان می گذرانند و آنها را سال دوم در پردیس شنژن در چین ، در کنار همسالان چینی و در یک محیط گفتگو بین فرهنگی.

PHBS-20190918-30" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135858_SEEN-PHBS-20190918-30.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-30" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

برنامه های درسی

برنامه های درسی برنامه ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند و بر روی یادگیری موضوعی عمیق متمرکز می شوند و دوره هایی شامل تمرکز جهانی و دیدگاه چینی می باشد. دانشجویان نه تنها درک عمیقی از فرهنگ چینی کسب می کنند بلکه درک عمیق تری از انجام کار در چین ، رقابتی تر شدن آنها در بازار کار و یافتن فرصت هایی برای افتتاح یک تجارت در این کشور پویا دارند. علاوه بر این ، برنامه های مرزی PHBS انگلیس و چین فرصتی عالی برای دانشجویان است که نه تنها می توانند دارای آموزش های تخصصی و دوره های انضباطی باشند بلکه تجربه چند کشور و مواجهه با فرهنگ عمیق را نیز داشته باشند.

دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی

PHBS با داشتن بیش از 80 عضو هیئت علمی بین المللی با مدرک دکترا از دانشگاه های برتر سراسر جهان و متعهد به آموزش PHBS به عنوان رهبر در رشته های خود ، PHBS همچنان به عنوان یک مؤسسه تعالی دانشگاهی و آزادی شهرت خود را به دست می آورد. علاوه بر این ، در حال حاضر PHBS با 10 مرکز تحقیقاتی مانند نظریه بازاریابی ، رهبری ، کارآفرینی ، مدل های تجاری ، مدیریت ریسک و تحقیقات مالی راه اندازی شده است. علاوه بر این ، برنده جایزه نوبل اقتصاد ، پروفسور توماس سارجنت ، به PHBS پیوسته است تا به عنوان رئیس "مؤسسه Sargent اقتصاد و دارایی کمی" تحقیق کند. همچنین ، اقتصاددان مشهور چینی ، استاد فن او به عنوان رئیس "پژوهشگاه راه ابریشم دریایی" با پیوستن به PHBS ، با تحقیق بر روی جدیدترین ابتکار عمل چین "یک کمربند یک جاده" متمرکز شد.

دانشکده بازرگانی PKU HSBC با توجه به تعهد بی حد و حصر خود به تعالی ، در تعهد خود به توسعه فارغ التحصیلانی که فوق العاده آموزش دیده ، دو زبانه و آگاه از لحاظ فرهنگی هستند در بین همسالان خود بی نظیر است. به طور خلاصه ، ماموریت ما این است که به فارغ التحصیلان خود نوع آموزش را ارائه دهیم ، که آنها را آماده می کند تا مکان های خود را به عنوان رهبر در رشته های خود در چین و در سراسر جهان بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا از وب سایت ما دیدن کنید

PHBS-20190918-26" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135856_SEEN-PHBS-20190918-26.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-26" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

مکان ها

شنژن

Peking University HSBC Business School

Address
Peking University HSBC Business School
Nanshan Qu, Shenzhen Shi, Guangdong Sheng
China

518055 شنژن, گوانگدونگ, چین

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited