Peking University HSBC Business School (PHBS)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پکن HSBC مدرسه بازرگانی (PHBS)

برای بیش از 100 سال، دانشگاه پکن ، موسسه نخبه ای برای یادگیری بوده است، که در سطح بین المللی به عنوان یکی از مراکز برتر چین در زمینه های تحصیلی شناخته شده است. در اوت 2008، مدرسه به عنوان مدرسه بازرگانی HSBC دانشگاه پکن (PHBS) در سال 2004 به عنوان دانشگاه دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشکده پکن تاسیس شد.

PHBS نه تنها به سنتهای الهامبخش دانشگاه پکن کمک می کند بلکه حضور تاریخی خود را در جنوب و خارج کشور و نیز رشد شهرت خود به عنوان یک رهبر بین المللی در زمینه کسب و کار آموزش می دهد.

  • دانشگاه ها

با مدرک اصلی خود در شهر کارآفرین شانگهای شنژن، چین و بلافاصله مجاور مرکز مالی هنگ کنگ واقع شده است، مدرسه کسب و کار در قلب یکی از مهمترین مناطق شهری جهان قرار دارد. چند منطقه دیگر در چین ارائه یک محیط مناسب تر برای یک موسسه مقصد برای تبدیل شدن قبل از هر چیز مدرسه کسب و کار فارغ التحصیل این کشور است. علاوه بر این، با هدف بازسازی بین المللی، PHBS با باز کردن یک پردیس جدید در Boar's Hill، انگلستان ، در سه کیلومتری جنوب شهر آکسفورد، گامی جدی گرفته است.

  • برنامه

در حال حاضر PHBS 3 برنامه کارشناسی ارشد (مدیریت، مالی و اقتصاد) و 1 برنامه MBA در پردیس شنژن و 2 برنامه MA-UK-China (Finance and Management) ارائه می دهد که دانشجویان سال اول تحصیلات خود را در انگلستان می گذرانند پردیس و دومین سال خود را در پردیس شنزن در چین، در کنار همتایان چینی و در محیط گفت و گو بین فرهنگی.

  • دوره های آموزشی

همه برنامه های برنامه درسی به زبان انگلیسی تدریس می شوند و تمرکز بر یک یادگیری موضوعی عمیق، با دوره هایی از جمله تمرکز جهانی و چشم انداز چینی. دانش آموزان نه تنها درک فرهنگی چینی را درک می کنند، بلکه درک عمیقی از انجام کسب و کار در چین، ایجاد رقابت بیشتر در بازار کار و پیدا کردن فرصت های باز کردن کسب و کار در این کشور پویا دارند. علاوه بر این، برنامه های بین المللی فرانسوی PHBS، فرصتی عالی برای دانش آموزان است که نه تنها آموزش های متخصص و کارهای متقابل انضباطی را دارند، بلکه تجارب چند کشوری و در معرض دید عمیق بین فرهنگی.

  • دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی

با 61 عضو هیئت علمی بین المللی با درجه دکترا از دانشگاه های برتر در سراسر جهان و همه متعهد به آموزش دانش آموزان PHBS به عنوان رهبر در زمینه های خود، PHBS همچنان به عنوان شهرت خود به عنوان یک نهاد عالی تحصیلی و آزادی به دست آورده است.

علاوه بر این، PHBS در حال حاضر با 9 مرکز تحقیقاتی نظیر نظریه بازاریابی، رهبری، کارآفرینی، مدل های کسب و کار، مدیریت ریسک و تحقیقات مالی به کار گرفته می شود. علاوه بر این، برنده جایزه نوبل اقتصاد، پروفسور توماس سارجنت، به PHBS ملحق شده است تا به عنوان سرپرست "Sargent Institute of Quantitative Economics and Finance" برگزار شود. همچنین، اقتصاددان مشهور چینی، استاد فن، به PHBS به عنوان رئیس "موسسه تحقیقاتی جاده ابریشم دریایی"، با تحقیقاتی که بر روی جدیدترین ابتکار چین، "One Belt One Road" تمرکز دارد.

PKU HSBC مدرسه کسب و کار با توجه به تعهد بی قید و شرط خود در زمینه تعالی، در میان همتایان خود در تعهد خود به توسعه فارغ التحصیلان که به طور عالی آموزش دیده، دو زبانه و فرهنگی آگاه هستند، منحصر به فرد است. در کوتاه مدت، ماموریت ما این است که برای فارغ التحصیلان ما با نوع آموزش و پرورش، که آنها را به جاهای خود را به عنوان رهبران در زمینه های خود را در چین و در سراسر جهان آماده خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا از وبسایت ما بازدید کنید اینجا

مکان ها

شنژن

Peking University HSBC Business School

Address
Peking University HSBC Business School Nanshan Qu, Shenzhen Shi, Guangdong Sheng China
518055 شنژن, گوانگدونگ, چین

ویتنی

Address
Boar’s Hill
ویتنی, انگلستان, بریتانیا

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited