Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

منحصر به فرد جهانی، منحصر به فرد لس Roches.

پیشینه ما Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College ( LRJJ ) یک کالج خصوصی واقع در شانگهای (چین) و پردیس شعبه ای از مدرسه مدیریت هتل لس Roches در Bluche، سوئیس است. هدف اصلی ما آموزش و پرورش دانش آموزان به سطح مهارت های همه جانبه در صنعت مهمانداری است. فارغ التحصیلان کالج ما توانایی های فراوانی را در طیف وسیعی از مهارت های فنی، اداری و اجتماعی ایجاد خواهند کرد و بنابراین مجموعه مهارت هایی را که در سطح حرفه ای به شدت مورد نیاز است نشان می دهد. LRJJ همکاری سرمایه گذاری مشترک بین دو رهبر در زمینه خود است - لس Roches، ارائه دهنده آموزش عالی با سابقه عالی، و هتل جین جیانگ بین المللی، پنجمین گروه بزرگ هتل در جهان است که مالک و فعالیت بیش از 6000 هتل با بیش از 650،000 اتاق مهمان در 60 کشور. به عنوان فرصت ها و نیاز به مدیران با استعداد همچنان در سراسر آسیا و جهان در حال رشد است، LRJJ به طور منحصر به فرد موقعیت برای آماده سازی رهبران آینده برای حرفه های خود.

GLOBAL OUTLOOK Les Roches جین جیانگ بخشی از شبکه ای از پنج دانشگاه بین المللی لس Roches است که آموزش و پرورش جهانی مهمانداری را در مرکز کلیدی کسب و کار بین المللی کلیدی ارائه می کنند. کیفیت آموزش و برنامه درسی ما در تمام دانشگاه ها استاندارد شده است، به این معنی است که دانش آموزان ما می توانند در طول تحصیلات خود به دانشگاه های خواهر خود انتقال دهند یا پس از اتمام تحصیلات خود در شانگهای، دوره BBA / MBA خود را به پایان برسانند. DNA جهانی ما بیشتر از طریق فرصت های کارآموزی بی شماری از طریق شرکای بین المللی و همچنین فضای دانشگاهی با 25 ملیت ها برجسته شده است.

رویکرد نوآورانه از معرفی آخرین روش های آموزشی برای ایجاد برنامه های جدید، لس Roches متعهد به حمایت از رویکردهای نوآورانه در تمام دانشگاه های خود است. در اینجا در شانگهای، ما آموزش الکترونیکی را به مرحله بعدی می بریم و دانش آموزان را با یک برنامه گوشی هوشمند پیشرفته توسعه می دهیم که از طریق آن می توانند هر زمان که بخواهند و هر کجا که باشند، به آموزش یادگیری، فیلم ها و آزمون های تعاملی دسترسی پیدا کنند. این پلت فرم یادگیری m یادگیری در کلاس درس است و به دانش آموزان ما کمک می کند تا اطلاعات را از طریق فن آوری تلفن همراه پردازش کنند. در همین حال، همکاری مکرر ما با صنعت مهمان نوازی تضمین می کند که لس Roches در خط مقدم روند نوظهور قرار دارد. ما افتخار می کنیم که ایده های جدید پیشگامانه را تشویق کنیم و دانشجویان را به انجام کارهای مشابه ترغیب کنیم.

MINDSET ENTREPRENEURIAL ما بر این باوریم که مطالعه مهمانداری دانش آموزان ما را قادر می سازد تا در صنایع مختلف موفق شوند. از این رو، یک هدف از کالج ما، تقویت روحیه کارآفرینی و نگرش فعالانه دانشجویان ما است. این رویکرد توسط دانشجویان ما منعکس شده است، که این امر از طریق هتل متعلق به خانواده یا کسب و کار خود شروع به کار می شود، هدف آن تبدیل شدن به کارآفرینی است. دانش آموزان می آموزند که ابتکار عمل و رهبری را در داخل و خارج از کلاس درس بگیرند. از طریق برنامه های آموزشی و فعالیت های دانشگاهی، لس Roches اختصاص داده شده به توسعه استعداد کارآفرینی و ارائه فرصت ها برای دانش آموزان برای تبدیل مفاهیم خود را به واقعیت است. این ذهنیت در فارغ التحصیلان ما منعکس شده است. فارغ التحصیلان لس Roches به راه اندازی کسب و کارهای موفق در سراسر جهان - مجموعه ای از آنها در MadeInLesRoches.com ارائه شده117695_Lydia.jpg

نام و نام خانوادگی: لیدیا آستاری

ملیت: اندونزی

برنامه: دیپلم در مدیریت هتل بین المللی

زبان ها: اندونزیایی، انگلیسی و چینی

"زندگی دانشجویی در LRJJ فوق العاده است؛ مردم بسیار دوستانه و مفید هستند. اکثر دانشجویان LRJJ یکدیگر را می شناسند؛ ما مثل یک خانواده بزرگ هستیم. "117696_Elena.jpg

نام و نام خانوادگی: النا دیمیتریک

ملیت: روسی

برنامه: دیپلم کارشناسی ارشد در مدیریت هتل بین المللی

زبان ها: روسی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ماندارین

"حتی اگر Les Roches Jin Jiang یک مدرسه مدیریت هتل باشد، برنامه درسی عمومی فارغ التحصیلان را برای موفقیت های حرفه ای در بسیاری از زمینه های صنعت مهمان نوازی آماده می کند. من به شدت بر این باور هستم که این دانش به من یک پلت فرم کامل راه اندازی حرفه حرفه ای من کمک خواهد کرد و به من کمک می کند تا خودم را توسعه و بیان کنم. "

مکان ها

شانگهای

Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College

Address
Les Roches Jin Jiang
International Hotel Management College,
Shanghai Normal University
Feng Xian Campus,
100, Hai Si Road

201418 شانگهای, شانگهای, چین
تلفن
+86 21 5712 3333