Fudan University School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه فودان مدرسه کسب و کار دارای سابقه ای طولانی از طریق یک قرن اول دانشگاه چین به راه اندازی سیستم آموزش و پرورش مدیریت کسب و کار ایجاد یک کسب و کار است، در سال 1917 در اوایل، و در سال 1929 به طور رسمی مدرسه کسب و کار تاسیس شده است. 1952 تنظیم کالج ملی، رشته مدیریت کسب و کار اختلال در آموزش و پرورش. پس از اصلاحات و باز شدن، دانشگاه فودان در زمان مدیریت آموزش و پرورش بهبود سرب، نظم و انضباط مدیریت در سال 1977 شروع به جذب دانشجو، در سال 1979 تاسیس شد، گروه مدیریت علوم، دانشکده مدیریت، در سال 1985 تاسیس برای بازگرداندن.

سیستم رشته کامل پس از 20 سال توسعه و رشد، کالج در حال حاضر دارای 8 بخش، 18 مرکز تحقیقات میان رشته ای (توسط). کالج قبل سطح دکترا 1، هشت رشته دکترا (از جمله دکترای خود را)، در سطح کارشناسی ارشد 16 (کارشناسی ارشد از جمله خود). 7 مقطع کارشناسی، ایستگاه تحقیقاتی دکترا 3 (از جمله یک طور مشترک راه اندازی با دانشکده اقتصاد). پروژه های کارشناسی ارشد عبارتند از: استاد دانشگاه فودان مدیریت کسب و کار (MBA) / مدیریت ارشد MBA (EMBA)، کارشناسی ارشد رشته حسابداری (MPAcc).

در سال 2010، موسسه است پی راه اندازی مدیریت مالی و مدیریت به دو مقطع کارشناسی ارشد مهندسی مالی و دانشگاه شهر هنگ کنگ مدیریت همکاری پیشنهاد دکتر مطالعات کسب و کار برنامه (DBA)، و همچنین دانشگاه فودان - دانشگاه ملی تایوان EMBA برنامه همکاری.

معلمان قوی به عنوان ژوئیه 2010، در بیمارستان در مجموع از 147 معلم، از جمله 48 استاد (از جمله استاد دکترا 41 نفر)، استادیار 53 نفر. 91 درصد از معلمان با مدرک دکترا، که در خارج از کشور 30 ​​درصد دکترا 45 نفر، تعداد کل.

برجسته قدرت از موسسه تحقیقات علمی تشکیل شده است تعدادی از تحقیقات حرفه ای و دانشگاهی در خانه و خارج از کشور نفوذ، انباشته شده است تعدادی از برجسته جزوه و مقالات دانشگاهی، مقالات و ثبت اختراعات، آموزش یک گروه از رهبران علمی برجسته، با تشکیل یک دوجین با کیفیت بالا تیم تحقیقات دانشگاهی.

برجسته استعداد آکادمی بورس تحصیلی دقیق و جو یادگیری خوب، هر سال جذب بسیاری از نامزدهای آمده به مطالعه، پرورش دسته ای از نخبگان مدیریت. در پایان سال 2009، کالج در مقطع کارشناسی 945 نفر، کارشناسی ارشد 490 نفر (از جمله آیتم DDIM 190) دکتری 238 نفر؛ در یک دانشجوی MBA 1158 مردم، دانش آموزان EMBA 697 مردم، دانش آموزان MPAcc 151 نفر؛ افسران ارشد توسعه مدیریت مرکز و فودان شرکت مشاوره مدیریت باز در مجموع 66 دوره ارشد آموزش مدیریت های مختلف، بیش از 3،000 شرکت در مدیریت ارشد در آموزش مدیریت ارشد شرکت کردند. این کالج دارای بیش از 23000 فارغ التحصیلان.

موسسه بین المللی مدیریت مرمت گسترده Jianyuanyilai اجرای گسترده "بیرون رفتن، در آوردن" استراتژی بین المللی، به طور فعال گسترش مبادلات بین المللی، و بیشتر با ایالات متحده، ایتالیا، نروژ، انگلیس، فرانسه، سنگاپور، استرالیا، کره، هنگ کنگ و دیگر 20 بیش از 60 دانشگاه های معروف و موسسات تحقیقاتی در کشورها و مناطق به اشکال مختلف از مبادلات و همکاری ایجاد کرده اند. استراتژی بین المللی است برای پوشش تمام سطوح دانش آموزان، استادان، تحقیق، برنامه درسی، ارتباط کسب و کار، همکاری های پژوهشی بین المللی است.

به منظور گسترش منابع جهانی اقتدار صدور گواهینامه بین المللی غنی تر، تقویت مبادلات و همکاری های علمی بین دو کشور با مدرسه کسب و کار بسیار عالی است، او نیز به طور جدی بسیاری از سازمان ها بالای شریک بین المللی بپیوندند. در سال 2007، مدرسه یک PIM (مشارکت در مدیریت بین المللی) اعضای آکادمی شد. در سال 2009، کالج GMAC (شورای پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت انجمن آمریکایی مدرسه) از 173 عضو کامل در سراسر جهان تبدیل شد. در همان زمان، با موفقیت گذشت (کیفیت بهبود سیستم اروپایی) صدور گواهینامه بین المللی EQUIS. و در سال 2010، سریع ترین سرعت دوباره در جهان توسط AACSB (AACSB بین المللی) گواهینامه بین المللی.

همکاری شرکت نوع عمق از سال 1992 در استقرار دانشکده فودان شرکت مشاوره مدیریت، به استاد، شرکت های چند ملیتی مبتنی بر جامعه، شرکت های بزرگ داخلی، ادارات دولتی در تمام سطوح به ارائه طیف گسترده ای از خدمات مشاوره مدیریت. شرکت از طریق ارائه محوطه دانشگاه، نمایشگاه های شغلی، حرفه ای پلت فرم اطلاعات برای نمایش نام تجاری شرکت و فرهنگ، افراد با استعداد. کالج راه اندازی صنعتی خواسته سالن اجتماعات مدرسه، فودان استاندارد چارترد پلی جین انجمن و دیگر انجمن سخنرانی ها، تبدیل شدن به همکاری شرکت لینک بیمارستان. این کالج نیز یک تیم اختصاصی، طیف گسترده ای از همکاری مدرسه شرکت برای مدیریت کارآمد و منظم است. بسیاری از شرکت های شناخته شده در خانه و خارج از کشور به انجام کسب و کار با سایت بازدید کالج، دانش آموزان تمرین انجمن برای همکاری، جهت آموزش پرسنل، مطالعات موردی، کمک های مالی و مادی و دیگر اشکال همکاری، و به پشتیبانی قوی به توسعه دانشگاه است.

مکان ها

شانگهای

Address
Fudan University School of Management
670 Guoshun Road,

200433 شانگهای, شانگهای, چین

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: