Dongbei University of Finance & Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقدمه ای بر دانشگاه مالی دانگبی

برای گسترش هرچه بیشتر افق های آموزشی ، DUFE از سال 1994 به تشویق همکاری های بین المللی و مبادله ، تحت هدایت "استانداردهای عالی و بین المللی" ، با تجربه بیش از یک دهه ، دانشگاه به تدریج بین المللی سازی را با توجه به زبانهای آموزشی به ارمغان آورد. مواد آموزشی ، سیستم های برنامه درسی و الگوهای مدیریت. تاکنون DUFE با 82 دانشگاه از 18 کشور یا منطقه مختلف روابط دوستانه برقرار کرده است.

انستیتوی جهانی مدیریت و اقتصاد (GIME) در سال 2009 تاسیس شد. GIME به عنوان ارائه دهنده برتر برنامه های درجه تدریس به زبان انگلیسی ، در حال حاضر مدیریت بازرگانی و مدیریت گردشگری را در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد با جمعیت متنوع دانشجویی بیش از 600 نفر از جمله چینی ارائه می دهد. و دانشجویان بین المللی

GIME با داشتن امکانات عالی و مدرن به یک مرکز مطالعات بین المللی با کیفیت عالی تبدیل شده است. GIME دارای یک دانشکده برجسته تدریس و تحقیق با بیش از 50 کارمند است که طیف گسترده ای از تجربه را در آموزش های بین المللی ارائه می دهد.

DUFE در دالیان ، چین واقع شده است. در اینجا بیش از 80 دفتر مرکزی منطقه ای 500 شرکت برتر جهان وجود دارد. دالیان میزبان دائمی Forum World World Forum (WEF) تابستان داووس ، با بیشترین مبادله معاملات آتی کشاورزی در چین و دومین بازار آتی سویا در جهان است. در Darian، آب و هوا در زمستان سرد نیست و در تابستان گرما وجود ندارد. "پنجره شمال شرقی" ، "مروارید شمالی" و "پایتخت رمانتیک" نامیده می شود. در سال 2016 ، طبق روزنامه China Daily ، دالیان 4 شهر پرجمعیت ترین شهر بود.

مکان ها

دالیان

Address
No. 217 JianShan St., Shahekou District
116025 دالیان, لیائونینگ, چین

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید