Dongbei University of Finance & Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مقدمه ای بر دانشگاه مالی دانگبی

برای گسترش هرچه بیشتر افق های آموزشی ، DUFE از سال 1994 به تشویق همکاری های بین المللی و مبادله ، تحت هدایت "استانداردهای عالی و بین المللی" ، با تجربه بیش از یک دهه ، دانشگاه به تدریج بین المللی سازی را با توجه به زبانهای آموزشی به ارمغان آورد. مواد آموزشی ، سیستم های برنامه درسی و الگوهای مدیریت. تاکنون DUFE با 82 دانشگاه از 18 کشور یا منطقه مختلف روابط دوستانه برقرار کرده است.

انستیتوی جهانی مدیریت و اقتصاد (GIME) در سال 2009 تاسیس شد. GIME به عنوان ارائه دهنده برتر برنامه های درجه تدریس به زبان انگلیسی ، در حال حاضر مدیریت بازرگانی و مدیریت گردشگری را در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد با جمعیت متنوع دانشجویی بیش از 600 نفر از جمله چینی ارائه می دهد. و دانشجویان بین المللی

GIME با داشتن امکانات عالی و مدرن به یک مرکز مطالعات بین المللی با کیفیت عالی تبدیل شده است. GIME دارای یک دانشکده برجسته تدریس و تحقیق با بیش از 50 کارمند است که طیف گسترده ای از تجربه را در آموزش های بین المللی ارائه می دهد.

DUFE در دالیان ، چین واقع شده است. در اینجا بیش از 80 دفتر مرکزی منطقه ای 500 شرکت برتر جهان وجود دارد. دالیان میزبان دائمی Forum World World Forum (WEF) تابستان داووس ، با بیشترین مبادله معاملات آتی کشاورزی در چین و دومین بازار آتی سویا در جهان است. در Darian، آب و هوا در زمستان سرد نیست و در تابستان گرما وجود ندارد. "پنجره شمال شرقی" ، "مروارید شمالی" و "پایتخت رمانتیک" نامیده می شود. در سال 2016 ، طبق روزنامه China Daily ، دالیان 4 شهر پرجمعیت ترین شهر بود.

مکان ها

دالیان

Address
No. 217 JianShan St., Shahekou District
116025 دالیان, لیائونینگ, چین