The Chinese Language Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CLI توسط دو برادر که زندگی می کردند، کار می کرد برای ترکیب 18 سال تاسیس شد، و مورد مطالعه در چین است. پس از شناخت اهمیت رو به رشد چین در جهان، آنها استعدادهای خود را در ترکیب برای ارائه به دانش آموزان یک مسیر منحصر به فرد برای یادگیری زبان چینی و درک PRC از طریق غوطه وری است.

از زمان آغاز آن، CLI صدها نفر از دانشجویان از بیش از 30 کشور میزبان و چند دانشگاه برتر جهان، از جمله دانشگاه هاروارد، ییل، آکسفورد، کلمبیا، و بسیاری دیگر. CLI شده است در واشنگتن پست، روزنامه چین و مجلات آموزشی در سراسر کشور برجسته، و در حال حاضر اشغال خود مرکز آموزش 5-داستان خود را در شهرستان های جنوبی زیبا از Guilin. در سال 2012، راهنمای سفر Frommer در CLI به عنوان یکی از برنامه های بالا در چین توصیه می شود.

جمهوری خلق به عنوان خانه از CLI برای بسیاری از دلایل انتخاب شد - آن را گرم؛ آن را کوچک و ساده برای حرکت، با یک جمعیت کمتر از یک میلیون؛ ساکنان محلی دوستانه و جذاب می باشد. غذاهای محلی بسیار عالی است. و این فهرست ادامه دارد.

شاید مهم ترین دلیل جمهوری خلق به عنوان خانه CLI انتخاب شد زیبایی و غنای فرهنگی این شهرستان است. در چین، جمهوری خلق کرده است معروف برای زیبایی طبیعی خود را برای بیش از یک هزار سال بوده است. پس از رسیدن به در Guilin احساس می کند مانند سفر به یک نقاشی سنتی جوهر چینی. این غیر ممکن است به دقت توصیف چشم انداز کوه آخرت جمهوری خلق با کلمات - مناظر آن است که باید دیده می شود.

مکان ها

گیلین

The Chinese Language Institute

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: