Beijing Institute Of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

انستیتوی فناوری پکن (BIT) در حال حاضر بیش از 2،200 دانشجوی بین المللی از 137 کشور مختلف را شامل می شود. بزرگترین جمعیت دانشجویی از کره جنوبی، روسیه، لهستان، پاکستان، آلمان، فرانسه، قزاقستان، اندونزی و تایلند است. از زمان آغاز برنامه "مطالعه در بیت" در سال 2013، پنج سال گذشته شاهد آن بوده است که BIT در مراحل ثبت نام و مدیریت دانشجویان بین المللی با تعداد دانشجویان ثبت شده که از نظر صدها نفر به بیش از 2200 نفر افزایش یافته است، دانشگاه ها با میانگین رشد سالانه 20٪.

دانشگاه ما متعهد به پرورش رهبران سطح بالا با دید بین المللی، رقابت و توانایی همکاری در اقتصاد سیاسی جهانی، آموزش و پرورش و علوم و فن آوری فرهنگی است. با داشتن یک سیستم آموزشی و جامع علمی و جامع، موسسه فناوری پکن در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین مقصد برای دانشجویان بین المللی در چین شناخته شده است و به طور گسترده ای برای مصرف با کیفیت بالا، فارغ التحصیلان موفق، فرصت های شغلی فراوان برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، برنامه های تحصیلی کامل، مدیریت روزمره کارآمد، پشتیبانی مناسب از زندگی دانشجویی و نیز فعالیت های رنگی دانشجویی.

دفتر دانشجویان بین المللی به عنوان دفتر آموزشی و اداری BIT مسئول استخدام، مدیریت و آموزش چینی به عنوان زبان خارجی برای همه دانشجویان بین المللی با زمینه های مختلف از سراسر جهان است. علاوه بر کار هماهنگ در مدیریت پذیرش، مدیریت زندگی، مدیریت اجتماعی و ارائه خدمات لجستیک، دفتر همچنین وظایف ارائه دانش آموزان بین المللی زبان چینی و دوره های فرهنگی چینی را در حالی که ارائه انواع برنامه های چینی و انگلیسی آموزش و سفارشی کوتاه برنامه های کوتاه مدت در اینجا، ما با یک تیم مدیریت معتبر با تجربه کار غنی و توانایی های جامع مجهز شده ایم که به عنوان یک پل برای کمک به دانش آموزان بین المللی به درک بهتر BIT از پکن به عنوان پایتخت و چین کمک می کند. امیدوارانه است که با تعهد و تعهد تیم مدیریت، همه دانش آموزان بین المللی در نهایت با این شهر عاشق می شوند و به راحتی در BIT زندگی می کنند.

برای پیوستن به موسسه فناوری پکن خوش آمدید!

مکان ها

پکن

Address
5 South Zhong Guan Cun Street,Hai Dian District
100081 پکن, پکن, چین