Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro ، واقع در ویلای رئال ، بیشتر به نام UTAD شناخته می شود، موسسه ای است که در راستای ایجاد، انتقال و انتشار فرهنگ، دانش و علم است. واقع در یک منطقه در حال توسعه، کارآفرینی را در ارتباط نزدیک با جامعه، موجودات آن، نهادها و کسب و کار، تقویت دانش علمی، توسعه تکنولوژی و ترویج نوآوری، تلاش برای پاسخگویی به مشکلات و چالش های جهانی، ملی و منطقه ای، .

مجموعه ای در محیط زیست که یکی از بزرگترین باغ گیاه شناسی در اروپا است، دارای امکانات مدرن، کتابخانه ها، آزمایشگاه ها، خدمات آنلاین، امکانات ورزشی و فرصت های متعدد در زمینه های ورزشی و فرهنگی است که برای دانشجویان، معلمان و محققان و سایرین در دسترس است کارگران، و همچنین جامعه در کل.

این خدمات اجتماعی را ارائه می دهد که برتری برای برتری بودن، اجازه می دهد دسترسی به بورس تحصیلی، خوابگاه های دانشگاه مدرن، غذا، رستوران ها، اتاق های کامپیوتر، و پشتیبانی در زمینه های پزشکی، روانشناسی و تغذیه. دانش آموزان UTAD دارایی های مهم در زندگی دانشگاهی هستند.

تاریخچه Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro ( UTAD ) در 6 ژوئن سال 1973 آغاز می شود، زمانی که پیشنهاد ذکر شده است که در حال حاضر از موسسه پلی تکنیک Vila Real (IPVR) . کمتر از یک سال بعد، در تاریخ 2 مارس 1974، اولین کمیته نصب این مؤسسه افتتاح شد، و در 2 دسامبر 1975، اولین سال از مدرک لیسانس در تولید گیاهان، تولید حیوانات و تولید جنگل .

در 14 سپتامبر، 1979، IPVR به موسسه دانشگاه بالا بود، اتخاذ تعیین موسسه دانشگاه TRAS-OS-مونتس و آلتو دورو (من UTAD ). کمتر از 10 سال بعد، به رسمیت شناختن فعالیت شدید آن در زمینه تدریس و تحقیقات علمی و فن آوری، در تاریخ 22 مارس 1986 ، به Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro دسته بندی شد. UTAD ، Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro .

اگرچه این یکی از جوانترین دانشگاه های کشور است، در پانورامای دانشگاهی ملی و بین المللی، منطقه ای که به عنوان یک مرکز علمی برای نوآوری و کیفیت شناخته شده است، با چشم انداز استراتژیک برای آینده که همچنین توسعه منطقه ای را که در آن یکپارچه شده است، در نظر گرفته است.

نگرانی در مورد توسعه منطقه ای عمدتا بر انتقال دانش در اثر رقابت و جذابیت سرزمین ها نظیر پارک علم و فناوری پارک رجی داورو و مرکز برتری در وین و شراب، اما همچنین در ایجاد فضاهای پیش از انکوباسیون شرکت ها، تشویق کارآفرینی و ارتقاء ارتباط با دنیای کسب و کار به عنوان یک منبع بالقوه ورود دانش آموزان در بازار کار است.

طرح استراتژیک برای دوره چهار ساله 2017-2021، جاه طلبی خود را برای تجدید ساختن خود، استفاده از تمامی منابع آن و تأیید مجدد نقش خود به عنوان نهاد مرجع و عامل انسجام ارضی، به تصویب رسانده است. اما همچنین خود را به عنوان دانشگاه محیط زیست تأیید می کند، که در محیط زیست با مدیریت زیست محیطی نمونه کار می کند، جایی که می توان گونه هایی از چهار گوشه جهان را مشاهده کرد.

دانش آموزان بیش از 40 کشور دارای دوره های گسترده ای در چهار مدرسه مبتنی بر دانشگاه - علوم کشاورزی و دامپزشکی، علوم انسانی و علوم اجتماعی، علوم و فن آوری و علوم زندگی و محیط زیست - و مدرسه ای از طبیعت پلی تکنیک - دانشکده بهداشت - و همچنین طیف گسترده ای از زیرساخت های کیفیت.

پیشنهادات آموزشی شامل دوره های تحصیلی ارتقا یافته و هماهنگ شده توسط دانشکده ها، یعنی 32 دوره اول، 3 مدرک مجرب، 41 دوره دوم (مدرک کارشناسی ارشد) و 19 دوره سوم (دکتری). کالج دکترا، واحد تعلیمی آموزش و پژوهش، هماهنگی فعالیت های آموزشی و پژوهشی در سطح دکترا و آموزش پیشرفته را در هماهنگی نزدیک با مدارس و مراکز تحقیقاتی

UTAD همچنین دارای شش مرکز تحقیقاتی و هشت مرکز مراکز تحقیقاتی دانشگاه های آویسو، بیرا، کیمبر، لیسبون، مینو و پورتو، که توسط بنیاد علم و فناوری (FCT) شناخته می شود، میزبانی می شود.

آنچه که آمریکا را متفاوت می کند

  1. اولین موسسه آموزش عالی در داخل کشور پرتغال شمالی؛
  2. او در سال 1973 به عنوان یک مدرسه کشاورزی پت تکنیک متولد شد و به عنوان یک دانشگاه بزرگ شد و امروز حدود 100 دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد؛
  3. این تحقیقات را توسعه می دهد و ارزش گذاری دانش و نوآوری را از طریق مراکز تحقیقاتی در شبکه ملی و ارتباطات گسترده بین المللی گسترش می دهد؛
  4. این روابط را با شهر ویلا رئال و کل منطقه تثبیت کرد و به شدت در توسعه آن نقش داشت.
  5. این یک مزرعه قدیمی در محوطه دانشگاهی است که یکی از بزرگترین باغ گیاه شناسی در اروپا است که ما می توانیم گونه هایی را از چهار گوشه جهان ببینیم؛
  6. این مرکز دارای امکانات مدرن، کتابخانه ها، آزمایشگاه ها، خدمات آنلاین، تجهیزات ورزشی و فرصت های متعدد در زمینه های ورزشی و فرهنگی است.
  7. این یک اکوسیستم یادگیری است که متشکل از دانش چند رشته ای و یک مدرسه است که ارزش روابط نزدیکی بین بیش از 500 معلم و 7000 دانش آموز از پرتغال و حدود 40 کشور دارد.
  8. شما در یک شهر ایمن هستید، با اتصال آسان به کشور و خارج از کشور، و با کیفیت بالا زندگی؛
  9. این خدمات ارائه خدمات اجتماعی را ارائه می دهد که برای تعالی، با خوابگاه های دانشگاه مدرن، غذا، رستوران ها، اتاق کامپیوتر، دسترسی به بورس و حمایت در زمینه های پزشکی، روانشناسی و تغذیه ارائه می دهد؛
  10. این مرکز در شبکه های دانشگاهی پرتغال، اروپا و جهان کار می کند، چندین کنسرسیوم را به هم متصل می کند و پروژه ها را به صورت مشارکتی فعال می کند.

مکان ها

ویلا واقعی

Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

Address
Quinta de Prados
Vila Real

5000-801 ویلا واقعی, منطقه واقعی ویلا, پرتغال

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید