Oporto Global University - Universidade Portucalense

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UPT - دانشگاه جهانی Oporto، یک موسسه خصوصی خصوصی است، گواهینامه ISO 9001، که توسط دولت پرتغال و اداره ارزیابی و اعتباربخشی آموزش عالی ارمنستان - A3ES به رسمیت شناخته شده است. واحد تحقیقات UPT، IJP، توسط سازمان تامین مالی پرتغال برای تحقیق، FCT تایید شده است.

اوپورتو در ژوئن سال 1986 تأسیس کرد و UPT - Oporto Global University واقع در Porto ، به نام "Cidade Invicta" شناخته می شود. اورتوو در شمال پرتغال واقع در سمت راست رود دوئور، دومین شهر بزرگ کشور است که در منطقه شهری بیش از 1.3 میلیون نفر جمعیت دارد.

اورتو در بین المللی برای بندر شراب، پل ها و معماری قدیمی و معاصر آن شناخته شده است. مرکز تاریخی آن از سال 1996 تاکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو بوده است. شهر اورتو همچنین مرکز عالی تحصیلی و پژوهشی است که از نوآوری های تکنولوژیک و علمی آن است که دانشجویان را از سراسر کشور و خارج از کشور جذب می کند.

UPT در پنج بخش برگزار می شود: حقوق ، اقتصاد و مدیریت. علوم و فنون ، میراث و گردشگری و روانشناسی و آموزش و پرورش که برنامه های چرخه 1 ، 2 و 3 و دوره های تحصیلات تکمیلی را آموزش می دهند ، طبق فرایند بولونیا ساختار یافته اند. UPT قصد دارد با بهره گیری از مزایای همکاری های بخش های مختلف ، الگویی در آموزش عالی باشد. دانش آموزان بیشتر از دستیابی به دانش نظری ، شانس توسعه پروژه های عملی و تحقیقاتی را دارند ، مهارت های مختلفی را ایجاد می کنند که آنها را برای مشاغل در آینده حرفه ای و زندگی در یک جامعه جهانی رقابتی آماده می کند.


تحقیق جهانی و یادگیری جهانی برای حرفه ای ها در سراسر جهان

فکر می کنم جهانی تحقیق در سطح جهانی آموزش و یادگیری در سطح جهان. اینها مبانی دیدگاه دانشگاه UPT - Oporto Global است که مأموریت UPT را برای ارتقاء دانش جامع جهانی، آماده ساختن فرد متخصص جهانی و آینده شهروندان جهان به تصویر می کشد.

تحقیقات رسمی ما به رسمیت شناخته شده (ISO 9001 و FCT) به شدت با شرکای سراسر جهان کار می کند، تحویل تحقیقات در سطح جهانی و ایجاد دانش حفاظت از خونریزی برای کمک و ترویج توسعه پایدار جهانی برای همه. ما این دانش را تحت یک خط مشی آزاد دسترسی آزاد (هر زمان که تحقیق به طور عمومی تأمین مالی می شود) به اشتراک بگذاریم.

ما این دانش را به دانش آموزان جهانی خود در مدرک معتبر (وزارت آموزش پرتغالی، اداره اعتباربخشی آموزش عالی پرتغال و ISO 9001) ارائه می دهیم.

وظایف ماوراءالطبیعه دانشکده در سطح بین المللی، جامعه یادگیری پر جنب و جوش، مسئولیت اجتماعی و تعهد UPT به عنوان یک کل، محیط هیجان انگیز، تحمل آمیز و چند فرهنگی در پرتغال، در توسعه مهارت های فردی، بین فردی، فرهنگی و بین فرهنگی الزامی می شود تا موفق شوند حرفه ای در یک جهان جهانی.

مکان ها

پورتو

Address
Rua Dr. António Bernardino de Almeida, 541
4200-072 پورتو, منطقه پورتو, پرتغال