توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UPT - دانشگاه جهانی Oporto، یک موسسه خصوصی خصوصی است، گواهینامه ISO 9001، که توسط دولت پرتغال و اداره ارزیابی و اعتباربخشی آموزش عالی ارمنستان - A3ES به رسمیت شناخته شده است. واحد تحقیقات UPT، IJP، توسط سازمان تامین مالی پرتغال برای تحقیق، FCT تایید شده است.

اوپورتو در ژوئن سال 1986 تأسیس کرد و UPT - Oporto Global University واقع در Porto ، به نام "Cidade Invicta" شناخته می شود. اورتوو در شمال پرتغال واقع در سمت راست رود دوئور، دومین شهر بزرگ کشور است که در منطقه شهری بیش از 1.3 میلیون نفر جمعیت دارد.

اورتو در بین المللی برای بندر شراب، پل ها و معماری قدیمی و معاصر آن شناخته شده است. مرکز تاریخی آن از سال 1996 تاکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو بوده است. شهر اورتو همچنین مرکز عالی تحصیلی و پژوهشی است که از نوآوری های تکنولوژیک و علمی آن است که دانشجویان را از سراسر کشور و خارج از کشور جذب می کند.

UPT در چهار بخش: حقوق، اقتصاد، مدیریت و اطلاع رسانی، میراث و گردشگری و روانشناسی و آموزش و پرورش است که برنامه های دوره ی اول، دوم و سوم و دوره های پس آزمون را که براساس فرایند بولونیا طراحی شده است، سازماندهی می کند . UPT قصد دارد یک مدل در آموزش عالی باشد و از مزایای همکاری های بخش های مختلف برخوردار باشد. دانش آموزان بیش از کسب دانش نظری، فرصتی برای توسعه کارهای عملی و تحقیقاتی دارند، مهارت های مختلفی را ایجاد می کنند که آنها را برای شغل در حرفه آینده و برای زندگی در یک جامعه رقابتی جهانی آماده می کند.


تحقیق جهانی و یادگیری جهانی برای حرفه ای ها در سراسر جهان

فکر می کنم جهانی تحقیق در سطح جهانی آموزش و یادگیری در سطح جهان. اینها مبانی دیدگاه دانشگاه UPT - Oporto Global است که مأموریت UPT را برای ارتقاء دانش جامع جهانی، آماده ساختن فرد متخصص جهانی و آینده شهروندان جهان به تصویر می کشد.

تحقیقات رسمی ما به رسمیت شناخته شده (ISO 9001 و FCT) به شدت با شرکای سراسر جهان کار می کند، تحویل تحقیقات در سطح جهانی و ایجاد دانش حفاظت از خونریزی برای کمک و ترویج توسعه پایدار جهانی برای همه. ما این دانش را تحت یک خط مشی آزاد دسترسی آزاد (هر زمان که تحقیق به طور عمومی تأمین مالی می شود) به اشتراک بگذاریم.

ما این دانش را به دانش آموزان جهانی خود در مدرک معتبر (وزارت آموزش پرتغالی، اداره اعتباربخشی آموزش عالی پرتغال و ISO 9001) ارائه می دهیم.

وظایف ماوراءالطبیعه دانشکده در سطح بین المللی، جامعه یادگیری پر جنب و جوش، مسئولیت اجتماعی و تعهد UPT به عنوان یک کل، محیط هیجان انگیز، تحمل آمیز و چند فرهنگی در پرتغال، در توسعه مهارت های فردی، بین فردی، فرهنگی و بین فرهنگی الزامی می شود تا موفق شوند حرفه ای در یک جهان جهانی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Oporto Global University - Universidade Portucalense

امروزه ادغام در اقتصاد جهانی یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای کشورهای، شرکت ها و سازمان های دیگر است. رویکرد این واقعیت بین رشته ای است، عبور از حوزه های اقتصاد، قانون و مدیری ... [+]

امروزه ادغام در اقتصاد جهانی یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای کشورهای، شرکت ها و سازمان های دیگر است. رویکرد این واقعیت بین رشته ای است، عبور از حوزه های اقتصاد، قانون و مدیریت. در نتیجه ماهیت بسیار متفاوتی از پدیده جهانی سازی، این دوره کارشناسی ارشد به منظور ترویج و انتشار دانش تخصصی در زمینه جهانی سازی، اقتصاد، و قانون، از جمله عناصر مدیریت است.

چرا این برنامه را انتخاب کنید

جهانی شدن، اقتصاد و حقوق MPhil بر موضوعاتی با اهمیت اقتصادی و اجتماعی متمرکز است. این است که توسط یک دانشکده واجد شرایط، تشکیل شده و توسعه یافته در پارادایم های علمی و علمی در دسترس است.... [-]

پرتغال Porto
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Oporto Global University - Universidade Portucalense

اهداف یادگیری MPhil در علوم رایانه، درک فناوری، کاربرد آن، توسعه تفکر انتقادی و ارتباطات علمی و فنی است. این دوره ارائه می دهد دو تخصص، سیستم های اطلاعاتی (IS) و نرم افزا ... [+]

اهداف یادگیری MPhil در علوم رایانه، درک فناوری، کاربرد آن، توسعه تفکر انتقادی و ارتباطات علمی و فنی است. این دوره ارائه می دهد دو تخصص، سیستم های اطلاعاتی (IS) و نرم افزار مهندسی (SE)، که در آن فرض می شود که هر دو یک دانش عمومی مشترک، به ویژه در تکنیک های مدل سازی، فن آوری های در حال ظهور، مدیریت پروژه و نوآوری های تکنولوژیکی. با توجه به این که این زمینه ها تخصص اصلی دو منطقه هستند. با این حال، تخصص ها در زمینه فناوری اطلاعات مهارت های مختلفی را به وجود می آورند؛ دانش آموزان SI قادر به بهبود کسب و کار از طریق استفاده از فن آوری و درایو و هدایت SI فعالیت های مداخله با استفاده از بهترین شیوه ها؛ دانش آموزان ES قادر به برنامه ریزی، مدیریت و اجرای فعالیت های توسعه سیستم های نرم افزاری بسیار پیچیده و استفاده از تکنولوژی در حال ظهور خواهند بود.... [-]

پرتغال Porto
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Oporto Global University - Universidade Portucalense

چالش های امروز به مدیران نیاز دارند تا به طور کامل درک کنند که چگونه فضاهای کاری کسب و کار مناسب با یکدیگر و تفکر استراتژیک، تحلیلی و انتقادی در مورد مدل ها و شیوه های تج ... [+]

چالش های امروز به مدیران نیاز دارند تا به طور کامل درک کنند که چگونه فضاهای کاری کسب و کار مناسب با یکدیگر و تفکر استراتژیک، تحلیلی و انتقادی در مورد مدل ها و شیوه های تجاری می باشند. UPT MPhil در مدیریت برای کسانی که می خواهند علامت خود را در جهان کار، که آیا شروع کار حرفه ای و یا به سادگی به دنبال آن را افزایش، طراحی شده است، به عنوان بهبود مهارت های مدیریتی اصلی با تمرکز بر تم های مرتبط با کسب و کار تکراری پیشرفته. هر دو زمینه اصلی مدیریت کیفی و کیفی به طور گسترده تحت پوشش دانش آموزان با مهارت های قابل انتقال می باشند تا بتوانند نقش های مختلفی را در هر بخش صنعتی ایفا کنند. علاوه بر این، UPT MPhil در مدیریت دانش را در روش های تحقیقاتی با روش های برجسته جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل اطلاعات فراهم می کند.... [-]

پرتغال Porto
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Universidade Portucalense

International Students - Mubeen Tariq

Abertura do ano letivo 2018/19

International Student

International Student

International Chinese Students

International Student

Careers UPT 2019 (Feira do Emprego)