ISEG - Lisbon School of Economics & Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ISEG - دانشکده اقتصاد لیسبون

اولین مدرسه اقتصاد و مدیریت در پرتغال ، ISEG متعلق به دانشگاه لیسبون ، بزرگترین دانشگاه پرتغال است. ISEG لیسبون با رعایت بهترین استانداردهای آموزش عالی توسط AACSB و AMBA بین المللی شناخته و معتبر شده است. مراکز تحقیقاتی ISEG از نظر شورای تحقیقاتی پرتغال (FCT) دارای رتبه های بسیار خوبی است.

با داشتن یک دانشکده با تجربه و آماده ، دانش آموزان بیش از 70 کشور جهان در یک محیط دانشگاهی بین المللی که روز به روز در حال افزایش است مشارکت می کنند و از تعالی و موقعیت مدرسه استفاده می کنند. ISEG لیسبون در محله لیسبون ، درست در جوار پارلمان و رودخانه تاگوس ، در یک محله پر جنب و جوش و پر از زندگی اجتماعی ، تجارت و فرهنگ ، دارای مکان های مدرن و عالی است.

در ISEG ، شما در کنار جو فراگیر و همکاری ، فرهنگ تعالی و پیشرفت خواهید یافت. این امر با همکاری متقابل دانشجویان ، دانشکده ها و کارمندان ساخته می شود.

ISEG مدرسه ای است که برای آینده آماده شده است: با ترکیبی منحصر به فرد از مهارت های کمی و زمینه سازی اجتماعی تصمیمات اقتصادی و مدیریتی ، اعضای هیئت علمی ISEG ، متخصصان ، دانشجویان و فارغ التحصیلان در صدر کسانی هستند که 17 اهداف توسعه پایدار سازمان ملل را مورد توجه قرار می دهند. (SDG) با یک ذهنیت کارآفرینانه و مشارکتی.

125913_ISEG_campus12.png

3 دلیل برتر برای مطالعه در اینجا

 1. ISEG به دلیل استانداردهای بالای خود در زمینه تدریس و تحقیق بین المللی شناخته شده است.
  ISEG از بهترین استانداردهای بین المللی در برنامه های تدریس و تحقیقات خود پیروی می کند: این مدرسه توسط AACSB (انجمن دانشکده های پیشرفته دانشگاهی تجارت) معتبر شناخته می شود ، ISEG تمایز تنها 5٪ از مدارس تجاری در جهان ، ISEG MBA معتبر است. توسط AMBA ، و برنامه های ما توسط بسیاری از نهادهای معتبر بین المللی شناخته شده است (به عنوان مثال ، برنامه وابستگی دانشگاه CFA ، IFoA - انستیتو و دانشکده Actuaries ، PMI - موسسه مدیریت پروژه ، RICS - موسسه سلطنتی نقشه برداران). اشتغال فارغ التحصیلان ما اولویت اصلی است.
 2. ISEG در مرکز لیسبون ISEG متعلق به دانشگاه لیسبون است
  ISEG درست در مرکز لیسبون ، پایتخت پر جنب و جوش و خونسرد اروپا قرار دارد. اگر به دنبال محیطی آرام و گرم در مدرسه هستید ، مکان مناسب برای مطالعه است. اما ، به طور هم زمان ، شما در مرکز یک شهر بزرگ تعبیه خواهید شد. پردیس زیبا و تاریخی ما در مجاورت مجلس ، مشاغل ، موزه ها ، خرید ، رستوران ها و کافه ها ، و رودخانه تاگوس است. ISEG دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه لیسبون ، بزرگترین و بهترین رتبه دانشگاه دانشگاه پرتغال است.
 3. فرهنگ تعهد به جهانی بهتر
  ISEG فرهنگ همبستگی و همکاری را درگیر می کند و جامعه دانشجویان ، فارغ التحصیلان ، اساتید ، شرکای بین المللی و یک شبکه گسترده تجاری را درگیر می کند. مدرسه رویکرد کثرت در امر تدریس و تحقیق را اتخاذ می کند و توسعه هم افزایی بین حوزه های علمی را ترغیب می کند. در هر کاری که انجام می دهیم ، ما عمیقاً متعهد به اهداف توسعه پایدار سازمان ملل هستیم. برای نسل ها ، ما در پرتغال و جاهای دیگر مبتکران و رهبران توسعه داده ایم. با رویکرد جمع ما ، به توسعه ذهنهای باز برای جهانی بهتر کمک می کنیم!

حقایق کلیدی

 • بخشی از 5٪ مدارس تجاری که دارای اعتبار AACSB و AMBA هستند را انتخاب کنید.
 • 240 دانشکده.
 • 4500 دانش آموز.
 • 20٪ دانشجویان بین المللی.
 • 98٪ میزان اشتغال در سطح کارشناسی.
 • 6 مرکز تحقیقاتی
 • رتبه اول در کل مقالات اقتصاد و مدیریت منتشر شده در پرتغال (وب سایت علوم و اسکوپوس).
 • 150 قرارداد همکاری با مدارس معتبر در سراسر جهان.

دانشکده

اساتید ISEG دارای بالاترین درصد دارایی های دکترا در کشور هستند که بیشتر آنها در موسسات بین المللی شناخته شده به دست آمده است. این در جهت گیری بین المللی فعالیت های تحقیقاتی و آموزشی آنها منعکس شده است.

تحقیق ISEG به عنوان مدرسه پرتغالی با اکثر نشریات مجلات معتبر بین المللی، واقعا طبقه جهانی است. 6 مرکز تحقیقاتی در زمینه مدیریت، اقتصاد، ریاضیات و علوم اجتماعی وجود دارد.

123808_portais_iseg_alunos.jpg

دانشجویان و برنامه های ما

ISEG یک محیط چند فرهنگی است که در آن تقریباً 20٪ دانش آموزان بین المللی هستند. این مدرسه بیش از 4500 دانش آموز دارد که تعداد زیادی مدرک تحصیلی را دنبال می کنند ، که تعداد معدودی از آنها کاملاً به زبان انگلیسی تدریس می شوند: 3 مدرک لیسانس (اقتصاد ، دارایی ، مدیریت) ، 10 رشته کارشناسی ارشد ، که 4 نفر از آنها در سال 2020 ISEG جدید ISEG 4 برنامه کارشناسی ارشد و 11 برنامه کارشناسی ارشد ارائه می شود که به زبان پرتغالی تدریس می شوند و 8 دوره دکتری نیز دارند. برنامه ها ، 6 در رشته های کلیدی تحصیلی و همچنین 3 مورد با همکاری سایر دانشگاه ها.

دانشجویان ، محققان و کارمندان به طور یکسان تشویق می شوند که دائماً دانش جدید کسب کنند و با چالش هایی روبرو شوند که دنیای بهتری را رقم می زند.

پردیس ما

این مدرسه شامل چندین ساختمان در مجتمع معماری جذاب است. ISEG در یک کلیسای سابق قرار گرفته است، زیبایی تبدیل شده است تا امکانات مدرن ساخته شده با هدف خاص را حفظ کند در حالی که حفظ شخصیت و ویژگی های ساختمان های اصلی. ساختمان های جدید مدرن چشم انداز را تکمیل می کنند. ما به شدت به تنوع فرهنگی و به طور مرتب فعالیت های اضافی آموزشی را شامل کارگاه ها، کنسرت ها، نمایشگاه ها، ورزش ها و خدمات اجتماعی، آماده سازی دانش آموزان ما برای یک دنیای همیشه در حال تغییر می کنیم. جامعه چند فرهنگی ما قدرت و ایده های زنده از لیسبون را به دست می آورد! لیسبون یکی از جذاب ترین شهرهای اروپا است که در آن شما می توانید سنت، عاشقانه، فرهنگ، سرگرمی و احساسات / تجربه های بزرگ را در ساعت های طولانی از نور خیره کننده و ماه زیبا مشاهده کنید.

123807_portais_iseg_campus3.jpg

فارغ التحصیلان

ISEG به دلیل فارغ التحصیلان برجسته خود - مدرسه از سال 1911 کارآفرینان برجسته ، رهبرانی در تجارت و اقتصاد را ایجاد کرده است - و به خاطر روحیه فوق العاده همکاری و تفاهم متقابل که پرورش می یابد ، در مدرسه ای که بحث و آگاهی خوبی را با او ترویج می کند. تعدد دیدگاه ها و روش ها.

سالهای آینده در زندگی ISEG به چالش کشیدن و هیجان انگیز خواهد بود به منظور مشارکت فعالانه در سازمان های بهتر و جهانی بهتر - که همیشه بخشی از DNA ISEG بوده است - و برای انجام این کار در سطح بین المللی شناخته شود. تحقیقات و آموزه های ما نشانگر این آرمان جدید خواهد بود که در شهر لیسبون ، برای کشور ما ، و در دنیای جهانی کسانی که یک علت دارند و با یک هدف تجارت می کنند ، محوری باشد.


اطلاعات بیشتری در مورد ISEG - دانشکده اقتصاد و مدیریت لیسبون با پر کردن اطلاعات خود و مدرسه با شما تماس خواهد گرفت.

ما منتظر دیدار شما در پردیس ما در لیسبون هستیم!

مکان ها

لیسبون

Instituto Superior de Economia e Gestão for ISEG – Lisbon School of Economics & Management

Address
Instituto Superior de Economia e Gestão
Rua do Quelhas, 6

1200-781 لیسبون, لیسبون, پرتغال
تلفن
+351 21 392 5800

اعتیار سنجی ها