ISEG - Lisbon School of Economics & Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ISEG - دانشکده اقتصاد و مدیریت لیسبون

اولین مدرسه اقتصاد و مدیریت در پرتغال ، ISEG متعلق به دانشگاه لیسبون ، بزرگترین دانشگاه پرتغال است. ISEG لیسبون با رعایت بهترین استانداردهای آموزش عالی توسط AACSB و AMBA بین المللی شناخته و معتبر شده است. مراکز تحقیقاتی ISEG از نظر شورای تحقیقاتی پرتغال (FCT) دارای رتبه های بسیار خوبی است.

با داشتن یک دانشکده با تجربه و آماده ، دانش آموزان بیش از 70 کشور جهان در یک محیط دانشگاهی بین المللی که روز به روز در حال افزایش است مشارکت می کنند و از تعالی و موقعیت مدرسه استفاده می کنند. ISEG لیسبون در محله لیسبون ، درست در جوار پارلمان و رودخانه تاگوس ، در یک محله پر جنب و جوش و پر از زندگی اجتماعی ، تجارت و فرهنگ ، دارای مکان های مدرن و عالی است.

در ISEG ، شما در کنار جو فراگیر و همکاری ، فرهنگ تعالی و پیشرفت خواهید یافت. این امر با همکاری متقابل دانشجویان ، دانشکده ها و کارمندان ساخته می شود.

ISEG مدرسه ای است که برای آینده آماده شده است: با ترکیبی منحصر به فرد از مهارت های کمی و زمینه سازی اجتماعی تصمیمات اقتصادی و مدیریتی ، اعضای هیئت علمی ISEG ، متخصصان ، دانشجویان و فارغ التحصیلان در صدر کسانی هستند که 17 اهداف توسعه پایدار سازمان ملل را مورد توجه قرار می دهند. (SDG) با یک ذهنیت کارآفرینانه و مشارکتی.

125913_ISEG_campus12.png

10 دلیل برای ISEG لیسبون

شماره 1 ISEG لیسبون به تازگی با کارشناسی ارشد در امور مالی وارد رتبه بندی معتبر Global Financial Times FT در سال 2020 شده است و توسط AACSB معتبر است ، تمایزی که تنها 5٪ مدارس بازرگانی در جهان کسب کرده اند.

پردیس شماره 2 ISEG دارای گواهینامه Covid-Safe است ، تضمینی برای ایمنی و آمادگی برای سازگاری با بحران همه گیر.

شماره 3: همه کلاسها از نظر فنی کاملاً مجهز هستند ، تا یک تجربه کاملاً متمایل ، اعم از آنلاین ، حضوری یا ترکیبی داشته باشید.

شماره 4 ISEG بخشی از دانشگاه لیسبون است ، دانشگاه برتر پرتغال براساس رتبه بندی انتخابی شانگهای (ARWU) ، و دارای لیست چشمگیری از مشارکت با مدارس معتبر بین المللی است.

شماره 5 ISEG کاملاً برای تجربه سبک زندگی در مرکز شهر لیسبون ، در یک شهر پایتخت پر جنب و جوش ، چند فرهنگی ، جهان وطنی و آفتابی واقع شده است.

# 6 مراکز تحقیقاتی با کیفیت بالا ISEG در مجموعه متنوعی از پروژه های تحقیقاتی بین المللی فعالیت دارند.

شماره 7 ISEG دارای یک شبکه گسترده ، متنوع و جهانی از فارغ التحصیلان با استعداد و موفق است.

# 8 فارغ التحصیلان ISEG برای کارفرمایان برتر در بخش خصوصی و دولتی در سراسر جهان بسیار مطلوب هستند.

# 9 دانشجویان و اعضای هیئت علمی ISEG به دلیل برنده شدن جوایز بین المللی و ملی و به رسمیت شناختن بهترین مطالعات موردی ، بهترین پایان نامه ها و نتایج تحقیق ، پروژه های کاربردی و همچنین در مسابقات دانشجویی مانند CFA Challenge یا Junior Achievement Awards شناخته شده اند.

# 10 دانش آموزان ISEG از یک فضای جمعی و ذهن باز بهره مند می شوند ، که در آن اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDG) نقش ویژه ای دارند - این باعث می شود دانشجویان دقیق آموزش دیده ما در موضوعات کمی رهبران با نفوذ و وظیفه شناسی باشند که برای گرفتن آینده.

اساتید ISEG دارای بالاترین درصد دارایی های دکترا در کشور هستند که بیشتر آنها در موسسات بین المللی شناخته شده به دست آمده است. این در جهت گیری بین المللی فعالیت های تحقیقاتی و آموزشی آنها منعکس شده است.

تحقیق ISEG به عنوان مدرسه پرتغالی با اکثر نشریات مجلات معتبر بین المللی، واقعا طبقه جهانی است. 6 مرکز تحقیقاتی در زمینه مدیریت، اقتصاد، ریاضیات و علوم اجتماعی وجود دارد.

123808_portais_iseg_alunos.jpg

دانشجویان و برنامه های ما

ISEG یک محیط چند فرهنگی است که در آن تقریباً 20٪ دانش آموزان بین المللی هستند. این مدرسه بیش از 4500 دانش آموز دارد که تعداد زیادی مدرک تحصیلی را دنبال می کنند ، که تعداد معدودی از آنها کاملاً به زبان انگلیسی تدریس می شوند: 3 مدرک لیسانس (اقتصاد ، دارایی ، مدیریت) ، 10 رشته کارشناسی ارشد ، که 4 نفر از آنها در سال 2020 ISEG جدید ISEG 4 برنامه کارشناسی ارشد و 11 برنامه کارشناسی ارشد ارائه می شود که به زبان پرتغالی تدریس می شوند و 8 دوره دکتری نیز دارند. برنامه ها ، 6 در رشته های کلیدی تحصیلی و همچنین 3 مورد با همکاری سایر دانشگاه ها.

دانشجویان ، محققان و کارمندان به طور یکسان تشویق می شوند که دائماً دانش جدید کسب کنند و با چالش هایی روبرو شوند که دنیای بهتری را رقم می زند.

پردیس ما

این مدرسه شامل چندین ساختمان در مجتمع معماری جذاب است. ISEG در یک کلیسای سابق قرار گرفته است، زیبایی تبدیل شده است تا امکانات مدرن ساخته شده با هدف خاص را حفظ کند در حالی که حفظ شخصیت و ویژگی های ساختمان های اصلی. ساختمان های جدید مدرن چشم انداز را تکمیل می کنند. ما به شدت به تنوع فرهنگی و به طور مرتب فعالیت های اضافی آموزشی را شامل کارگاه ها، کنسرت ها، نمایشگاه ها، ورزش ها و خدمات اجتماعی، آماده سازی دانش آموزان ما برای یک دنیای همیشه در حال تغییر می کنیم. جامعه چند فرهنگی ما قدرت و ایده های زنده از لیسبون را به دست می آورد! لیسبون یکی از جذاب ترین شهرهای اروپا است که در آن شما می توانید سنت، عاشقانه، فرهنگ، سرگرمی و احساسات / تجربه های بزرگ را در ساعت های طولانی از نور خیره کننده و ماه زیبا مشاهده کنید.

123807_portais_iseg_campus3.jpg

فارغ التحصیلان

ISEG به دلیل فارغ التحصیلان برجسته خود - مدرسه از سال 1911 کارآفرینان برجسته ، رهبرانی در تجارت و اقتصاد را ایجاد کرده است - و به خاطر روحیه فوق العاده همکاری و تفاهم متقابل که پرورش می یابد ، در مدرسه ای که بحث و آگاهی خوبی را با او ترویج می کند. تعدد دیدگاه ها و روش ها.

سالهای آینده در زندگی ISEG به چالش کشیدن و هیجان انگیز خواهد بود به منظور مشارکت فعالانه در سازمان های بهتر و جهانی بهتر - که همیشه بخشی از DNA ISEG بوده است - و برای انجام این کار در سطح بین المللی شناخته شود. تحقیقات و آموزه های ما نشانگر این آرمان جدید خواهد بود که در شهر لیسبون ، برای کشور ما ، و در دنیای جهانی کسانی که یک علت دارند و با یک هدف تجارت می کنند ، محوری باشد.


اطلاعات بیشتری در مورد ISEG - دانشکده اقتصاد و مدیریت لیسبون با پر کردن اطلاعات خود و مدرسه با شما تماس خواهد گرفت.

ما منتظر دیدار شما در پردیس ما در لیسبون هستیم!

مکان ها

لیسبون

Address
Instituto Superior de Economia e Gestão
Rua do Quelhas, 6

1200-781 لیسبون, لیسبون, پرتغال
تلفن
+351 21 392 5800

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها