ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پیام دین

به مدرسه کسب و کار ISCTE خوش آمدید

IBS مدرسه پیشرو در تدریس مدیریت و علوم تجربی است و نخست این که این منطقه مستقل بود به عنوان یک موضوع که در حوزه اقتصاد تدریس می شد مخالف بود. لینک به دنیای شرکت ها یکی از ویژگی های متمایز مدرسه ما است. از همان ابتدا، IBS به حمایت از اعضای هیئت علمی دعوت شده از دنیای کسب و کار متکی بود که همکاری آنها ارزشمندی برای برنامه درسی ما فراهم کرده است. به همین دلیل تعجب آور نیست که صرف نظر از محیط اقتصادی، نسل های پی در پی دانش آموزان از نرخ اشتغال نزدیک به 100 درصد برخوردار بوده اند. مهمتر از همه، شرکت ها کیفیت بالای آموزش دانشجویان IBS را به رسمیت می شناسند و این اعتماد به نفس از طریق حجم و برتری تحقیقاتی که توسط اعضای هیات علمی و محققان انجام می شود، تقویت می شود. بین المللی کردن دومین ویژگی برجسته مدرسه ما است. IBS نه تنها IBS ها را در مشارکت با دانشگاه های آسیا، آفریقا و آمریکای جنوبی آموزش می دهد، بلکه در چارچوب دانشگاه پرتغال، IBS نیز پیشگام تاسیس یک دفتر پشتیبانی برای دانشجویان اراسموس است. این مدل که در همکاری با دانشگاه های سراسر جهان کار می کند، بسیاری از دانشجویان خارجی را جذب کرده است که با وجود تعداد روزافزون دانشجویان IBS که از تجربه آموزش در خارج از کشور بهره مند شده اند، نمی توانیم متقابل کامل را به دست آوریم. توانایی کار در یک محیط بین المللی به وضوح نشان دهنده تعداد فارغ التحصیلانی است که در خارج از کشور کار می کنند، که بسیاری از آنها دارای موقعیت های رهبری در شرکت های چند ملیتی هستند. نوآوری و کارآفرینی سومین ویژگی متمایز مدرسه ما است. نوآوری آموزشی منجر به به روز رسانی برنامه های آموزشی و همچنین معرفی روش های جدید تدریس شد. این شامل توسعه مطالعات موردی و پشتیبانی نرم افزاری برای مدیریت و ابزارهای یادگیری از راه دور می باشد. شایان ذکر است که بسیاری از متون مرجع در حوزه های مختلف مدیریت توسط هیات علمی IBS نوشته شده است. در نهایت باید اشاره کرد که ارتباط نزدیک بین استادان و کارکنان IBS با دانشجویان ما و نگرانی در مورد رفاه آنها، به عنوان یکی از عوامل تعیین کننده برای عملکرد آکادمیک دانش آموزان ما است. سختی فکری در کلاس، ارتقاء کار گروهی و قرار گرفتن در معرض مطالعات موردی واقعی، IBS را قادر می سازد تا ارزش دانش آموزان خود را ایجاد کند و تضمین کنند که آنها در ایجاد جامعه ی ملی و جهانی نقش مثبتی دارند.

خوزه پائولو اسپرانسه دین ISCTE مدرسه بازرگانی

امکانات ISCTE کسب و کار

ISCTE مدرسه کسب و کار ISCTE -IUL دانش آموزان خود را با یک محیط عالی برای یادگیری و همچنین فرصت های استراحت فراهم می کند. علاوه بر سالن های نمایشگاهی و کلاس های آموزشی که دانش آموزان کلاس های خود را می برند، تعداد زیادی از اتاق های خصوصی و گروهی وجود دارد که می توان آنها را انجام داد. این دانشگاه همچنین دارای پنج کافه / بارها، دو رستوران و فضاهای زیادی برای استراحت است. اینترنت Wi-Fi در دسترس دانشجویان IBS در سراسر محوطه دانشگاه است.

کتابخانه IBS ارائه شده توسط ISCTE -IUL خدماتی را برای همه دانش آموزان دانشگاه ارائه می دهد که شامل کتاب هایی در زمینه مطالعات تجاری، علوم اجتماعی و علوم تکنولوژیک می شود. این مجموعه شامل حدود 80.000 عنوان (از جمله مونوگرافها، کارهای مرجع، پایان نامه ها و پایان نامه ها) و 30 هزار نشریه در دسترس در مقاله و دیجیتالی است. آزمایشگاه مالی یک مجموعه جامع از پایگاه های اطلاعات مالی و منابع اطلاعاتی را شامل می شود، از جمله بلومبرگ، Reuters Xtra / Knowledge، Compustat، Datastream / Worldscope، Thomson One Banker، CRSP، Eventus و WRDS. دانش آموزان دسترسی به ابزارهای کتابشناختی آنلاین عالی مانند کتابخانه آنلاین دانش (با بیش از 16،000 مجله علمی در متن کامل) وب دانش و JSTOR (مجموعه های کسب و کار، ریاضیات و آمار) و ABI / Inform Global.

مکان ها

لیسبون

Address
لیسبون, لیسبون, پرتغال

اعتیار سنجی ها