Polytechnic of Leiria

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سقوط در لیریا

آیا می دانستید که دانش آموزان از بیش از 70 کشور مختلف، گزینه اول مطالعه خود را انتخاب کرده اند " Polytechnic of Leiria "؟ یاد بگیرید که چرا پرتغال مقصد عالی است و چرا مطالعه در Polytechnic of Leiria ممکن است یک تجربه واقعی زندگی در حال تغییر است.

Leiria مقصد شماست. درست در وسط همه چیز، شما مقدار زیادی از فعالیت های برای تجربه در نزدیکی. بهترین ساحل گشت و گذار، دوچرخه سواری در جاده آتلانتیک، بزرگترین در کشور با 62 کیلومتر طول، پیاده روی، بازدید از روستاهای تاریخی مسحور شده ... خود را در یک شیوه زندگی جدید، در یک چشم انداز جدید درگیر است.

Leiria ترکیبی بین گذشته و آینده است. ایمنی، کیفیت زندگی و محیط چند فرهنگی. Leiria یک دانشگاه دانشگاهی پر جنب و جوش است که نه تنها برای تحصیل، بلکه برای زندگی کردن نیز در آن زندگی می کند! دو ناحیه زیباترین پرتغالی ها، صومعه بته الاه و صومعه الكوبا سان، طبقه بندی شده توسط یونسكو به عنوان میراث جهانی می باشند كه در منطقه قرار دارند.

در منحنی رود لیس، مکان های تفریحی پنهانی مانند پارک ها و کافه ها برای نشستن و استراحت پنهان هستند. با گذشت زمان به مرکز تاریخی بروید تا به کافه ها، کافه ها و کافه های شلوغ و منظره های منظره تراس نگاه کنید. در شب از جعبه خارج شوید و با دانشجویان محلی و بین المللی در میدان Rodrigues Lobo منحصر به فرد شوید.

درباره Polytechnic of Leiria

لیریا همچنین یک شهر یادگیری با یک موسسه آموزشی درجه اول است: Polytechnic of Leiria . علاوه بر این، Polytechnic of Leiria فرصت های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی است.

حدود 11 هزار و 500 دانش آموز در این شهر زندگی می کنند که در Polytechnic of Leiria دفتر مرکزی Polytechnic of Leiria و سه مدرسه آن شرکت می کنند: دانشکده آموزش و علوم اجتماعی ، دانشکده فناوری و مدیریت. دانش آموزان بیش از 70 کشور مختلف ، Polytechnic of Leiria به عنوان مقصد تحصیل خود انتخاب کرده اند و بدین ترتیب هم یک آموزش عالی و هم یک تجربه در حال تغییر زندگی برای خودشان انتخاب کرده اند.

Polytechnic of Leiria یک موسسه دولتی آموزش عالی است که برنامه هایی را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. Polytechnic of Leiria برای دانشجویان امروزی طراحی شده است ، امکانات دانشگاهی قرن بیست و یک را ارائه می دهد: پنج کالج در چهار شهر مختلف که دارای امکانات آموزشی استثنایی ، بیش از 130 آزمایشگاه پیشرفته و مجهز به جدیدترین فناوری ، یک روش نوآورانه تدریس و دوستانه ، نزدیک هستند جو ذکر ویژه آنهایی که عاشق اتومبیل هستند زیرا Polytechnic of Leiria بهترین آزمایشگاه مهندسی خودرو در کشور را دارد. Polytechnic of Leiria با چندین شرکت از جمله سیسکو ، تماس با ققنوس ، اوراکل و زیمنس همکاری دارد. این مارک ها و موارد دیگر تصمیم گرفته اند آکادمی هایی را در Polytechnic of Leiria پیاده سازی کنند که می تواند پایه و اساس موفقیت شما در حرفه شما باشد. این شامل کارآموزی نیز می شود ، جایی که دانشجویان می توانند وقت خود را صرف کار و یادگیری در یک محیط تجاری کنند.

این منطقه غنی از پلاستیک، سرامیک و شیشه، قالب، مهندسی، ماهیگیری، گردشگری، صنایع غذایی و بیوتکنولوژی است. با این زمینه کارآفرینی Leiria فرصت های خوبی برای دانش آموزان و محققان ارائه می دهد. منطقه به طور کلی دارای سطح بالایی از مشاغل است.

در Polytechnic of Leiria شما می توانید از میان چندین حوزه انتخاب کنید: از دنیای کسب و کار، هنر، آموزش، گردشگری، بهداشت، ورزش و علوم اجتماعی. Polytechnic of Leiria دارای امکانات درجه اول، یک تیم نزدیک و متعهد برای کمک به دانش آموزان در زندگی جدیدی دور از خانه است.

پنج مدرسه، در چهار شهر باشکوه نه تنها برای تحصیل بلکه برای زندگی و عشق.

چشم انداز آینده شغلی

Polytechnic of Leiria افتخار دارد که همکاری های صنعت داشته باشد: بسیاری از دوره های ما مشارکت با شرکت های پیشرو را تشکیل می دهند که پایه های آن را برای شما فراهم می کند. سیسکو، فونیکس تماس، اوراکل، زیمنس فقط برخی از مارک های اصلی است که تصمیم به اجرای آکادمی ها در موسسه ما دارند.

ما همچنین در یک منطقه با پویایی اقتصادی بزرگ قرار داریم: سطح بالای اشتغال در یک منطقه غنی از پلاستیک، سرامیک و شیشه، قالب، مهندسی، ماهیگیری، گردشگری، صنایع غذایی و بیوتکنولوژی.

Polytechnic of Leiria همچنین دارای یک پلت فرم فناوری اطلاعات است که هدف آن ارتقاء مشاغل دانشجویان است.

پشتیبانی زبان انگلیسی

دوره های کارشناسی ارشد تدریس شده انگلیسی نیاز به دانش آموزان برای نشان دادن مهارت در زبان انگلیسی دارد.

امکانات و تسهیلات پشتیبانی

Polytechnic of Leiria امکانات و تسهیلات لازم را برای کمک به دانش آموزان در زندگی جدید دور از خانه فراهم می کند.

امکانات مطالعه ی قرن بیست و یکم: پنج اردوگاه با امکانات آموزش عالی است. بیش از 130 آزمایشگاه سلام فن آوری با آخرین فن آوری.

آموزش نوآورانه: ما در تسهیلات دانش آموزان پیشرفته و در آخرین تکنولوژی در دسترس، تلاش می کنیم تا دوره های آموزشی ما را به زندگی تبدیل کنیم. ESTM School Hotel و واحد یادگیری آنلاین ما فقط دو نفر از آنها هستند.

خدمات ICT: رایگان WI-FI در همه پردیس ها، سالن های اقامت، غذا ها و دیگر فضاهای Polytechnic of Leiria .

خدمات پزشکی: Polytechnic of Leiria شرایطی را فراهم می کند که از سلامت جسمی و روحی خود اطمینان حاصل کند، بنابراین ما هزینه های کمتری را در زمینه های خاص مانند تشخیص و پیشگیری، و همچنین مشاوره روانشناختی ارائه می کنیم.

امکانات ورزشی: Polytechnic of Leiria به دانشآموزان اجازه می دهد تا طیف وسیعی از ورزش را از طریق بخش ورزشی خدمات پشتیبانی دانشجویی تمرین کنند.

تختخواب: Polytechnic of Leiria از طریق خدمات پشتیبانی دانشجویی تعدادی از واحدهای غذا ارائه می دهد. گزینه ها متنوع هستند: پنج غذاخوری، نه بار، دو رستوران و یک نوار اسنک. دانش آموزان به یک سرویس غذا دسترسی دارند و قیمت بسیار ارزان قیمت دارند. در وعده های غذایی، وعده های غذایی کامل در قیمت های اجتماعی ارائه می شود (غذای کامل شامل سوپ، غذای اصلی، سالاد، نان، میوه یا دسر و آب میوه) و در میله ها، منوها با قیمت های یارانه ای وجود دارد. تمایل دائمی برای تنوع غذا، تلاش برای اطمینان از منوهای رژیم غذایی متعادل و بهبود رضایت دانشجویان وجود دارد.

97864_Mestradoem_Eng_civil.png59429_Civil_collage.jpg

مکان ها

لیریا

Ipl - Instituto Politécnico De Leiria

Address
Polytechnic Institute of Leiria,
Headquarters,
Rua General Norton de Matos,
Apartado 4133

2411-901 لیریا, منطقه لیریا, پرتغال
تلفن
+351 244 830 010