Polytechnic Institute Of Bragança

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه پلی تکنیک Bragança (IPB) یک نهاد عمومی پرتغالی آموزش عالی با 7000 دانشجو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است، با استقبال یک منطقه گسترده ای از دانش و فن آوری، از جمله علوم کشاورزی، هنر و ورزش، آموزش و پرورش و آموزش معلمان، انفورماتیک و مهندسی، مدیریت و مدیریت، بهداشت، ارتباطات و گردشگری.

IPB متعلق به شبکه اروپا برای دانشگاه های علوم کاربردی (UASnet)، که اهداف اصلی شامل انتقال مهارت های حرفه ای و ادغام تحقیقات کاربردی در ماموریت آموزش حرفه ای و تکنولوژیکی خود را. IPB نیز یک برنامه بین المللی با موفقیت به طور گسترده، از جمله تحرک سالانه بیش از 900 دانش آموز ورودی و خروجی و 200 نفر از کارکنان آموزش، به عنوان نتیجه همکاری با مؤسسات آموزش عالی از سراسر جهان است. امروزه IPB یک نهاد چند فرهنگی، که در آن 13 درصد از دانش آموزان خود را به دانشجویان بین المللی می باشد.

در سال 2011، کمیسیون اروپا ECTS برچسب به IPB اعطا کرده است، اذعان به کیفیت اطلاعات ارائه شده در شرایط استفاده از برنامه های مدرک ارائه شده و مدیریت تحرک دانش آموز در منطقه عالی آموزش و پرورش اروپا. در سال 2013، IPB نیز اعطا شده است برچسب DS. هدف از این مکمل دیپلم (DS) است که به ارائه اطلاعات کافی مستقل برای بهبود شفافیت بین المللی و به رسمیت شناختن علمی و حرفه ای عادلانه از شرایط.

علاوه بر برنامه های علمی در زبان پرتغالی آموزش داده است، IPB نیز ارائه می دهد برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد به طور کامل در زبان انگلیسی، سخنرانی، و همچنین به عنوان زبان پرتغالی و دوره های فرهنگ برای دانشجویان خارجی.

مکان ها

Bragança

Instituto Politécnico de Bragança

Address
International Relations Office
Instituto Politécnico de Bragança
Campus de Santa Apolónia

5300-253 Bragança, منطقه Bragança, پرتغال
تلفن
(+351) 273 330 690