توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آی پی ای یک مدرسه است که بیش از 30 سال تجربه در بازاریابی آموزش، داشتن آموزش و پرورش همیشه ارائه تعالی در مجاورت نزدیک به شرکت ها و بازار است.

مدل آموزشی ما تئوری و عمل، با تجربه کسب و کار و در دنیای واقعی چالش که توسط شرکت به دانش آموزان مطرح که با استادان ترکیبی.

دانش آموزان مدیران بازاریابی درست هنگام شروع و یا توسعه کار خود هستند.

در سال 1984 تاسیس شد، آن قدیمی ترین و بزرگترین مدرسه بازاریابی در پرتغال است و تا کنون بیش از 9000 دانش آموزان در 31 سال موجودیت خود آموزش داده است.

این یکی از اولین نهادهای پرتغالی آموزش عالی از سوی انجمن دانشگاه اروپایی، این ارتباط مهم در بخش مورد ارزیابی قرار گیرد بود.

در طول 1990s، آی پی ای رشد قابل توجه می بیند. این توسعه یک رابطه بسیار نزدیک با بازار کسب و کار، دوره های خود را دریافت به رسمیت شناختن از دولت پرتغالی، آن را دارای 1 کنگره خود را از حرفه ای بازاریابی و راه اندازی تنها مجله علمی تخصصی در بازاریابی به این روز است. پس از سال 2000، آی پی ای دارای بزرگترین شبیه ساز مدیریت در سطح ملی، آن را به طور کامل ادغام تمام برنامه های آکادمیک آن در چارچوب فرآیند بولونیا و به طور برجسته فیلیپ کاتلر و تام پیترز در درس افتتاحیه برای سال تحصیلی.

در سال 1988، برنده جایزه تا کنون بیش از 70 موسسات در 25 کشور و همچنین در دسترس آنلاین، با بیش از یک میلیون دانش آموز و بیش از 70 هزار همکاران.

برنده جایزه بین المللی دانشگاه بزرگترین گروه جهانی آموزش عالی، ارائه دسترسی به آموزش با کیفیت با تمرکز بر نتایج دانش آموز است.

  • 25 کشور و آنلاین
  • بیش از 1 000 000 دانش آموز
  • بیش از 70 موسسات

دانشگاه هایی که شامل این پیشنهاد شبکه، برنده جایزه نوبل کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و دوره های تحصیلات تکمیلی در زمینه هایی مانند کسب و کار، مهندسی، مدیریت هتل، قانون، معماری، هنر، و پزشکی، در میان دیگران.

برنده جایزه با هدف کمک به دانش آموزان خود را بالقوه خود را رسیدن و دستیابی به اهداف شخصی و حرفه ای خود را. آن را به دانشگاه های خود و به دانش آموزان خود بینش جهانی با یک چشم انداز های محلی به ارمغان می آورد، ایجاد یک تجربه یادگیری حرفه گرا واقعا چند فرهنگی.

مدل آموزش دانش آموز محور، که با هدف آماده سازی دانشجویان برای دنیای جهانی از طریق کسب دانش و توسعه مهارت های که استخدام خود را در هر نقطه جهان افزایش خواهد داد.

در IPAM، در طول سال یک مدل آموزشی است که ترکیبی از فعالیت های کلاس درس، فن آوری و یک لینک به بازار توسعه داده شده است.

در طول این فعالیت های کلاس درس، آموزش در مدل معمولی تر است اما با روش های نوآورانه آموزشی (مطالعات موردی، تئاتر، نقش بازی کردن، کار گروهی، جلسات آموزش و یا شبیه سازی) داده شده است. آموزش در یک محیط مخلوط یادگیری است که توسط فن آوری های جدید (مودل، شبکه ها، انجمن ها، چت ها، ویدئو کنفرانس) کمک می شود.

در نهایت، آموزش در محیط بازار است خارج از منزل انجام (کسب و کار و باز روز، کلاس در شرکت ها، بازدیدکننده داشته است کار می کند، کارآموزی، کارگاه های آموزشی و کنفرانس ها).

مدل های ابتکاری و افتراق دانشگاهی آی پی ای است در نتیجه در 2 ستون های کلیدی بر اساس:

  • لینک به کسب و کار
  • تجربه های بین المللی
آی پی ای ام لیسبون
  • مناطق مورد مطالعه و فضاهای جمعی که به قصد تحریک کار گروهی و ادغام دانشگاه پرورش: اتاق کلاس | آزمایشگاه | سالن | کتابخانه | اتاق مطالعه | سالن در فضای باز
  • خدمات که هدف آن تسهیل زندگی روزمره دانش آموزان: دادگاه مواد غذایی | کپی مرکز | دانش آموزان خدمات | پردیس مجازی | Wi-Fi رایگان
آی پی ای
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • پرتغالی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

IPAM

کارشناسی ارشد در مدیریت بازاریابی دانشجویان آماده برای توسعه فعالیت در بازاریابی استراتژیک در زمینه بین المللی. ... [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت بازاریابی دانشجویان آماده برای توسعه فعالیت در بازاریابی استراتژیک در زمینه بین المللی. از طریق آموزش و پرورش تجربی، به طور کامل در کسب و کار غوطه ور، دانش آموزان مهارت های فنی و رابطه قادر به انجام سطح توابع بازاریابی متوسط ​​و بالا در سازمان است.

این کارشناسی ارشد در بازاریابی در یک نمایش جهانی از بازار و در یک اتصال نزدیک به شرکت است. در طول این دوره، روش تدریس توسعه یافته توسط آی پی ای نیز در پرورش روح دانش آموزان از کار گروهی، کارآفرینی و نوآوری هدف.... [-]

پرتغال Lisbon Porto
درخواست اطلاعات
انگلیسی,پرتغالی
پاره وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IPAM

کارشناسی ارشد مدیریت طراحی شامل کل فرایند استراتژیک و عملیاتی در یک سازمان تجاری می شود که به عنوان راهی برای تطبیق دادن پیشنهادات متناسب با نیاز مصرف کنندگان است. ... [+]

IPAM Design Management" title="IPAM Design Management" />

مدرک کارشناسی ارشد در همکاری با IADE - دانشگاه خلاق توسعه یافته است.

مدیریت طراحی فعالیتی است که به عنوان هدف اصلی پیوستن به طراحی خوب در شرکت ها، اضافه کردن زمینه های دانش طراحی و مدیریت است. توانایی طراحی و برنامه ریزی فرايندهاي خلاقانه در مراحل تحقيق، تحليل، مفهوم سازی و اجرايی، توانايی های کليدی مدير طراحي است که به نتايج حاصل از شرکت های موجود در بازار منجر می شود.... [-]

پرتغال Lisbon Porto
درخواست اطلاعات
پرتغالی
پاره وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

IPAM - The Marketing School

Location address
Quinta do Bom Nome,
Estr. da Correia 53
1500-210 Lisboa

Lisbon, Lisbon, PT
Location address
Rua Manuel Pinto de Azevedo, 748
4100-320 Porto

Porto, Porto District, PT