توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشكده كشاورزي ESAV ( ESAV ) كه به طور رسمي در 19 دسامبر 1994 (DL No. 304/94) تأسيس شده است، يكي از واحدهاي ارگاني موسسه Polytechnic Viseu است كه با همكاري در شبكه آموزش عالي پرتغال، در سطح آموزش و پرورش پلی تکنیک. این امر به تداوم این سنت منجر شد، زیرا شهر ویزو با پیش نویس آموزش کشاورزی در پرتغال، با ایجاد یک مدرسه عملی کشاورزی از ویزو، با فرمان 16 دسامبر 1852، امتیاز گرفت.

ESAV قصد دارد دانش را به منظور آموزش و پرورش دانش آموزان با سطح بالایی از مهارت ها در زمینه علوم کشاورزی، غذا و دامپزشکی ESAV و گسترش دهد. ترویج تحقیقات کاربردی و انتشار آن، تبادل فرهنگی، علمی و فناوری با نهادهای ملی و بین المللی مشابه و ارتباط با جامعه تجاری برای کمک به توسعه منطقه و کشور.

بنابراین اهداف ESAV سه گانه هستند:

  • آموزش کيفي از طريق انتقال دائما به روزآور و دقيق دانش علمي-علمي با استفاده از تکنولوژي هاي کليدي براي آموزش دانشجويان در زمينه توليد و توليد زراعي و زيستمحيطي، زيست شناسي و محيط زيست، جنگل، سيستم هاي زيستي، صنايع غذايي و پرستاري جراح دامپزشکی
  • برقراری ارتباط با جامعه از طریق حمایت فنی و علمی، پروژه ها، ارائه خدمات، مشاوره به شرکت ها، سازمان های نهادی در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی. به این طریق، قادر به ارائه اطلاعات، انتقال دانش، بسیج حمایت و آرزوها، بدون شک حقایق اساسی برای ادغام مدرسه در وسط است. کیفیت آموزش ما، تحریک شده توسط اجرای موفق اصول اعلامیه بولونیا، این واقعیت را به خوبی نشان می دهد.
  • توسعه تحقیقات، آزمایش و انتشار دانش در حوزه علوم زراعی، غذایی و دامپزشکی، امکان پیشرفت بخش های مربوطه را فراهم می کند. این فعالیت ها توسط مدرسۀ فزاینده واجد شرایط انرژی می گیرند و دائما متعهد به کمک به موفقیت تحصیلی دانش آموزان هستند، که شواهدی از این واقعیت درصد بالا بودن تعداد پزشکان است.

ESAV در ناحیه ای از شهر Viseu در Quinta da Alagoa با حدود 23 هکتار واقع شده است. با داشتن فرهنگ های فراوان، از باغ وحش، باغ و باغچه زیتون ایستاده است. همچنین ساختارهای تولید دام برای گوسفند، بز، گاو، مرغ و خرگوش، و همچنین مرکز پرستاری دامپزشکی و آزمایشگاه ها، با فن آوری هایی که امکان دستیابی به مهارت های مختلف در زمینه های علمی فنی را فراهم می سازد.

با هدف آموزش در راستای تکمیل دانش آموزان به طور کامل در زندگی کاری خود، ESAV دارای کارکنان واجد شرایط و انگیزه ای از معلمان و غیر کارکنان آموزش می باشد. همچنین کمک به موفقیت ESAV دانش آموزان خود است که با تمایل، در دسترس بودن و توانایی کار خود اجازه می دهد همکاری عالی در انتقال و کسب مهارت ها.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • پرتغالی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

صلاحیت های کلی این دوره کارشناسی ارشد، کسب و پیشرفت دانش فنی و علمی در زمینه های مختلف تولید حیوانات است. ... [+]

اهداف و صلاحیت ها

صلاحیت های کلی این دوره کارشناسی ارشد، کسب و پیشرفت دانش فنی و علمی در زمینه های مختلف تولید حیوانات است.

این مهارت های خاص چرخه مطالعات که منجر به درجه استاد تکنولوژی تولید حیوانات می شود :

برای به دست آوردن عادت های روش تجربی با کاربرد در بخش مولد؛برای توسعه ظرفیت های تحقیقاتی در زمینه تولید حیوانات؛نگرش انتقادی نسبت به مسائل موجود تولید حیواناتمسیرهایی را که... [-]
پرتغال Viseu
اکتبر 2019
Portuguese (Portugal)
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

اهداف کلی این دوره کارشناسی ارشد در کیفیت و تکنولوژی مواد غذایی، کسب و پیشرفت دانش فنی و علمی در زمینه کیفیت و تکنولوژی مواد غذایی می باشد. ... [+]

اهداف و صلاحیت ها

اهداف کلی این دوره کارشناسی ارشد در کیفیت و تکنولوژی مواد غذایی ، کسب و پیشرفت دانش فنی و علمی در زمینه کیفیت و تکنولوژی مواد غذایی می باشد.

اهداف مشخص چرخه مطالعاتی که منجر به درجه کارشناسی ارشد کیفیت و فن آوری مواد غذایی می شود عبارتند از:

ارتقاء دانش عملیات و فرایندها در صنایع غذایی برای کنترل واکنش های غذایی در حین پردازش و ذخیره سازی؛درک و ظرفیت اجرای و پیاد... [-]
پرتغال Viseu
اکتبر 2019
Portuguese (Portugal)
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Polytechnic Institute of Viseu

Instituto Politécnico de Viseu