AESE – School for Management and Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره AESE:

AESE قدیمی ترین مدرسه کسب و کار در پرتغال است. از سال 1980 آموزش و پرورش در زمینه رهبری و کسب و کار ارائه شده است. شناخت فعالیت آن توسط دنیای کسب و کار نتیجه چهار اصل اصلی است که AESE یک مدرسه کسب و کار منحصر به فرد را ایجاد می کند. این 30 سال تدریس روش مورد، فرهنگ یادگیری با مشارکت، شبکه فارغ التحصیلان و مسئولیت اجتماعی و شرکتی است. علاوه بر این، دیدگاه بین المللی مدرسه، یادگیری با انجام، احترام به ارزش های اخلاقی و انسانی، و تحقیق دقیق و به روز شده که انجام می شود، برخی از عوامل 4000 رهبر کسب و کار است که در برنامه اجرایی خود شرکت کرده اند ، و بنابراین، رهبری و مهارت های مدیریتی خود را بهبود بخشید.

AESE به آموزش ویژه در زمینه رهبری و مدیریت کسب و کار از دیدگاه مسیحیان انسان و جامعه اختصاص داده شده است.

تشخیص در دنیای کسب و کار از کار AESE نتیجه چهار اصل اساسی است که AESE منحصر به فرد را ایجاد می کند:


• 30 سال آموزش با استفاده از روش مورد
• فرهنگ یادگیری مشارکتی
• شبکه فارغ التحصیلان
• و مسئولیت اجتماعی و شرکتی.

برنامه ها:

اجرایی MBA AESE / IESE

• رشد حرفه ای را با ارائه دانش و مهارت های مورد نیاز برای مجموعه رو به رشد رو به رشد موانع و تصمیمات روزانه با خوش بینی و موفقیت.

• ایجاد یک دیدگاه یکپارچه و جهانی از محیط کسب و کار، از طریق ارائه کنفرانس ها، هفته های بین المللی و سخنرانان آگاه.

• کارآفرینی و ابتکار عمل را از طریق ایجاد رهبران که به طور قابل توجهی به جامعه و جامعه گسترده تر کمک می کند، تقویت می کند.

• با تقویت یک سبک رهبری سازنده و با اعتماد به نفس، رهبران مسئول را آموزش می دهد. و همچنین رهبری موقعیت را از طریق دیدگاه انسان دوستانه و اخلاقی
مدیریت و سازمان ها

• رهبران را تهیه و مهارت های لازم برای مدیریت ارشد را توسعه می دهد.

در سال 2008، بنیاد اروپایی توسعه مدیریت (EFMD) مدرک MBA (EESE / IESE) را تأیید کرد (اعتباربخشی برنامه اروپایی). EPAS گواهینامه کیفیت برنامه را از نظر پرتغالی و بین المللی

MBA AESE / IESE برای افرادی که دارای مدرک کارشناسی و بیش از پنج سال تجربه کاری هستند و مایل به پیشرفت در حرفه خود هستند یا در مکان فعلی خود کار می کنند و می توانند پروژه های جدید و چالش های خود را آغاز کنند یا در یک سازمان دیگر، و یا حتی در یک منطقه جدید. این برنامه همچنین به دنبال کمک به افراد برای شروع کسب و کار خود است.

PADE

ارائه یک پلت فرم برای بحث در مورد ایده ها و ارزش ها در یک محیط حرفه ای در سطح بالا با استحکام دانشکده AESE یک فرصت ایده آل برای به روز رسانی و بهره گیری از دانش روش ها، ابزارهای تحلیلی و مدل های مفهومی رهبری کسب و کار از چشم انداز مدیریت ارشد. شامل یک هفته کار در IESE است.

طول: 20 هفته، لیسبون - بعد از ظهر روز سه شنبه و صبح چهارشنبه
در نظر گرفته شده برای کارآفرینان و رهبران با حداقل 10 سال تجربه در موقعیت های مدیریت ارشد.


PDE

عناصر کلیدی برنامه مدیریت کسب و کار، توسعه توانایی مدیریت هر یک از شرکت کنندگان در یک دید کلی کسب و کار، ارتقاء مهارت های رهبری و هماهنگ کردن این مهارت ها با اهداف و سیاست های گسترده شرکت است. شامل یک هفته کار در IESE است.

طول: 24 هفته - بعد از ظهر سه شنبه و صبح چهارشنبه در پورتو؛ بعد از ظهر چهارشنبه و صبح پنجشنبه در لیسبون. محتوای برنامه یکسان در هر دو شهر
در نظر گرفته شده برای مدیران به دنبال یک دید کلی کسب و کار، با بیش از پنج سال تجربه در مدیریت پرسنل.

PGL

عناصر کلیدی این برنامه چهار نفر از مدیران جوان، توسعه سطح بالایی از خودآموزی، درک بیشتر استراتژیک کسب و کار و بازار و بهبود ظرفیت های شخصی هستند.

طول: 22 هفته - بعد از ظهر دوشنبه و سه شنبه در پورتو؛ پنجشنبه بعد از ظهر و صبح جمعه در لیسبون. محتوای برنامه یکسان در هر دو شهر
این برنامه برای کاندیداهای با بیش از پنج سال تجربه حرفه ای پویا، با ظرفیت زیادی برای کار و جاه طلبی برای رسیدن به مسئولیت های جدید در نظر گرفته شد. این افراد افرادی هستند که تیم ها یا پروژه هایی را در شرکت های بزرگ مدیریت می کنند، متخصصان کارآفرینی قادر به پیش بینی با چشم انداز و اراده جهت مدیریت موقعیت در شرکت های متوسط ​​یا بزرگ هستند. کسانی که در حال حاضر مدیران شرکت های کوچک هستند، کارآفرینانی که خودشان کسب و کار خود، مدیران و مدیران فروشگاه را شروع کرده اند.

پدیس

با گسترش دانش از جنبه های مختلف موسسه بیمارستان، از منظر بهینه سازی و منطقی سازی منابع، برنامه مدیریت ارشد بخش بهداشت، توانایی سازماندهی، ایجاد انگیزه و مدیریت پرسنل را افزایش می دهد. شامل یک هفته کار در Clínica Universidade de Navarra.

طول: 12 هفته - بعد از ظهر سه شنبه و صبح چهارشنبه در لیسبون؛ دوشنبه بعد از ظهر و سه شنبه صبح در پورتو
در نظر گرفته شده برای مدیران بیمارستان در بخش های عمومی، خصوصی و اجتماعی؛ اعضای هیئت مدیره؛ مدیران خدمات؛ سران سرویس یا معادل آن؛ پزشکانی که عملکرد های فنی را انجام می دهند و نقش های مدیریتی را به عهده دارند.

GOS

هر یک از مؤسسات اجتماعی مأموریت بسیار خاص خود را دارند؛ واقعیتی که نیروی محرک ایجاد یک برنامه مدیریت سازگار با این واقعیت بود، از لحاظ موضوعات پوشش داده شده و مواد مطالعه شده.

بخش سوم، مسئول 4 درصد از تولید ناخالص داخلی پرتغال و 25 درصد از شهروندان اروپا، در بسیاری موارد بستگی به هماهنگی حسن نیت دارد. برای موقعیت های مشابه، دستمزد در بخش اجتماعی بسیار پایین تر از بخش های عمومی یا خصوصی است. GOS - مدیریت سازمان های اجتماعی، نتیجه مشارکتی است که AESE و ENTRAJUDA برای تأمین آموزش مدیریت به رهبران موسسات اجتماعی ایجاد کرده اند. شرکت کنندگان GOS را به عنوان فرصتی برای انعکاس استفاده مفید از منابع کمیاب که موسسات در اختیار آنها قرار می دهد، به منظور ایجاد یک استراتژی که به اهداف خود متکی است و انگیزه های کارکنان موسسه را بازتاب می دهد. GOS، یک برنامه آموزشی پیشرفته برای رهبران موسسات اقتصادی اجتماعی (موسسات همبستگی اجتماعی، سازمان های غیردولتی، خیریه ها و دیگر سازمان های غیر انتفاعی) برای کمک به مدیریت و بهینه سازی این منابع کمیاب ایجاد شده است.

طول: 10 هفته، در لیسبون، بعد از ظهر دوشنبه.

مکان ها

لیسبون

Address
AESE Escola de Direccao e Negocios Calçada Palma de Baixo, 12
1600-177 لیسبون, لیسبون, پرتغال

پورتو

Address
پورتو, منطقه پورتو, پرتغال

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: