Forman Christian College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برتری علمی و آماده سازی از رهبران که ارزش خدمات را درک کرده اند نشانه های آموزش و پرورش در فورمن کالج مسیحی از سال 1864 بوده است. یکی از کالج برتر در شبه قاره، FCC است خود را از طریق فارغ التحصیلان قابل توجه آن و دستاوردهای هیئت علمی آن مشخص شده است. این ساخته شده است شهرت برای ارائه آموزش و پرورش برجسته با نوآوری و کار پیشگام در برنامه درسی خود، سیاست های پذیرش و دقت از برنامه های آکادمیک آن است.

پردیس سبز FCC در قلب لاهور ارائه می دهد یک محیط امن و آرام برای دانش آموزان در تمام سطوح. با پروژه های نوسازی و ساختمان های جدید دانشگاه را، دانش آموزان از آخرین فن آوری بهره مند آن است که به برنامه درسی گنجانیده شده است، و کلاس های درس و آزمایشگاه های مدرن که در آن به مطالعه است.

برنامه دیپلم، آغاز شده در سال 2005، ارائه می دهد یک سبک، آموزش و پرورش در سطح جهانی آمریکا به پاکستانی در شهریه که مقرون به صرفه می باشد. برنامه های جدید کارشناسی ارشد MBA با در سال 2007 آغاز شده، و در حال حاضر شامل درجه MPhil و کارشناسی ارشد در رشته های خاص. سخاوتمندانه برنامه کمک های مالی FCC و هزینه تحصیلی برای دانشجویان مستحق آموزش و پرورش با کیفیت بالا به آسانی در دسترس است. FCC HEC-به رسمیت شناخته شده، دانشگاه W-دسته است.

دانشکده FCC طول می کشد علاقه شخصی در دانش آموزان دارای یک میل عمیق برای دیدن دانش آموزان موفق و. دانشکده خارج از کشور تدریس در برنامه متوسط، دیپلم و MBA و ارائه یک چشم انداز بین المللی موجود در چند کالج ها یا دانشگاه در پاکستان است.

پذیرش فورمن کالج مسیحی ارائه می دهد برنامه های آکادمیک خاص در دانشگاه - دیپلم و کارشناسی ارشد - و کالج - متوسط ​​- سطح است. همه برنامه ها توسط 19 گروه های دانشگاهی FCC پشتیبانی می کند.

دانشگاه

لیسانسیه یا مهندس کارشناسی ارشد آموزش و پرورش اجرایی برنامه های شب دانشکده مدیریت مرکز سیاست عمومی، و حکومت

حد واسط

مکان ها

لاهور

Forman Christian College

Address
Forman Christian College
Ferozepur Road

54600 لاهور, پنجاب, پاکستان