Institute Of Business Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه

چرا انتخاب IoBM؟

در چهار سال گذشته، IoBM به عنوان یکی از دانشگاههای برتر در بخش خصوصی، هر دو توسط کمیسیون آموزش عالی دولت فدرال و دولت استانی سند امتیاز. Eduniversal، در طول کنوانسیون های بین المللی خود را از رؤسای کسب و کار دانشکده 2 کف دست به عنوان یکی از دو مدرسه کسب و کار بهترین در پاکستان از سال 2010 اهدا کرده است IoBM. موسسه است عضو فعال انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU)، انجمن بین المللی روسای دانشگاه (IAUP)، انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB)، انجمن دانشگاه مشترک المنافع (ACU) بوده است و نیز با چند همراه دیگر سازمان های علمی بین المللی است.

IoBM ارتباط برقرار کرده است و اعتبار با مدارس مشهور کسب و کار خارجی و منجر موسسات بین المللی، انجمن ها و سازمان های مربوط به اشتراک گذاری و مشارکت ایده ها و بینش در آموزش و پرورش کسب و کار و تحقیق به دست آورده.

برنامه های ما ارائه می دهیم شامل MBA اجرایی و MBA (شب) در زمینه های مختلف، در تعطیلات آخر هفته به تاکید ویژه بر نیازهای مدیران پر مشغله و کسانی که، به پایان رسید یک حرفه برگزار شد، مایل به برای یکی از جدید است. IoBM ارائه می دهد برنامه در بهداشت و مدیریت بیمارستان، امور مالی و مدیریت ریسک، مدیریت صنعتی، مدیریت مخابرات، محیط زیست و مدیریت انرژی، مدیریت آموزش و پرورش، روانشناسی سازمانی، اقتصاد و بسیاری از رشتههای دیگر. IoBM دانشکده در زمینه های مربوطه اکسل. آنها در تخصص خود را در پژوهش و بورس تحصیلی به دانش آموزان آنها را قادر به درک درستی از افزایش رشته های مربوطه خود منتقل می کند.

دانشجویان به امکانات بسیار عالی و منابع یادگیری را به عنوان IoBM به طور مستمر در زیرساخت های دانشگاه سرمایه گذاری: کتابخانه، سالن ورزش، ورزشی، تجهیزات کامپیوتری، امکانات Wi-Fi را، ویدئو کنفرانس، دولت از هنر، ساختمان پردیس و امکانات حمل و نقل یارانه. IoBM شهرت خود را از طریق یک رکورد کارآموزی و کارشناسی ارشد اشتغال بسیار عالی به دست آورده است. دوره های مدرک دانشگاهی دقیق فعال فارغ التحصیلان برای به دست آوردن وسعت و عمق در افراد خود را انتخاب و، بنابراین، ورود به یک طیف گسترده ای از مشاغل. تعداد زیادی از فارغ التحصیلان آن مدارس کسب و کار در اروپا، ایالات متحده آمریکا و کانادا بپیوندید.

تحقیقات صلاحیت هسته در IoBM است. همه اعضای جامعه IoBM به طور فعال در دانش انتشار درگیر، به دنبال تحقیق در طیف متنوعی از تم ها. موسسه تحقیقات فصلنامه، پاکستان نقد و بررسی کسب و کار (PBR) است، که توسط کمیسیون آموزش عالی (HEC) به عنوان دسته X و ECONLIT، مجله دانشکده ادبیات اقتصادی، USA شناخته منتشر می کند. یک کنفرانس بین المللی سالانه برگزار HEC مالی یک پلت فرم برای ارائه تحقیقات انجام شده در IoBM فراهم می کند. پاکستان نشریه علمی پژوهشی فناوری مهندسی و علوم و مجله آموزش و توسعه آموزش نیز منتشر میشوند. IoBM در حال حاضر با PERN2، با سرعت بالا تقدیم ملی تحقیقات و آموزش و پرورش شبکه (NREN) برای دانشگاه / ها مؤسسه و سایر بخش های علمی پاکستان متصل می شود.

مدرسه

مکان ها

کراچی

Institute of Business Management

Address
Korangi Creek
75190 کراچی, سند, پاکستان
تلفن
+92 21 111 002 004