Vietnamese-German University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Vietnamese-German University

Vietnamese-German University ( VGU ) یک دانشگاه دولتی ویتنام است. در سال 2008 تاسیس شد، VGU بر روی یک همکاری نزدیک بین جمهوری سوسیالیستی ویتنام و آلمان خارجه هسن است. در سال های گذشته، این پروژه به همکاری های آلمان گسترش یافت.


هدف ما ساختن یک دانشگاه تحقیقاتی استاندارد جهانی در شهر Ho Chi Minh است. ما یک تلاش مشترک از موسسات ویتنام و آلمان، ما از مدل و استانداردهای موفق آلمانی در مورد ساختار دانشگاهی و اداری ما پیروی می کنیم.


استراتژی VGU برای وارد کردن برنامه های عالی تحصیلی آلمانی است که از قوی ترین بخش های مهندسی آلمان گرفته شده و آنها را به نیازهای آموزش عالی ویتنامی ترغیب می کند. در حالی که در یک فاز انتقالی، برنامه های تحصیلی ما توسط دانشگاه های شریک آلمانی اداره می شوند که با ارسال استادان با تجربه از آلمان، کیفیت آنها را بالا می برد. پس از تحصیلات موفق، یک مدرک دانشگاهی آلمانی دریافت خواهید کرد و بهترین فرصت ها را در بازار کار ارائه می دهد.


با توجه به مأموریت دولت ویتنام، VGU قصد دارد تا دانشگاه تحقیقاتی پیشرو در ویتنام و منطقه باشد. با تمرکز بر مهندسی فناوری پیشرفته و توسعه پایدار، ما در حال تلاش برای آموزش دانش آموزان عالی و ارائه مدارک جامع به استادان دانشگاه ویتنام هستیم تا بتوانند در سطح بین المللی رقابت کنند.


مشخصات VGU منحصر به فرد است: برنامه های تحصیلی آلمانی و مدارک آلمان برای آموزش استثنایی با بالاترین استانداردها ارائه می شود. به همین دلیل است که مطالعه در VGU بهترین فرصت ها را در بازار کار تضمین می کند - ما برای دانشجویان امکان استفاده از برنامه های عالی عالی و موفقیت در سطح رقابتی بین المللی را فراهم می کنیم.

VGU چه چیزی را ارائه می دهد


آموزش استاندارد آلمان در ویتنام


VGU برنامه های لیسانس و کارشناسی ارشد را انتخاب می کند که از قوی ترین بخش های مهندسی آلمان گرفته شده است. برنامه های تحصیلی توسط دانشگاه های شریک آلمانی ما اجرا می شود که آموزش های با کیفیت بالا را از طریق ارسال گروه های آموزشی استادان و کارشناسان با تجربه به VGU . دانش آموزان عالی و آموزش رقابتی بین المللی را از استانداردهای آلمان دریافت می کنند و بنابراین بهترین فرصت ها را در بازار کار فراهم می کنند.


آلمانی و VGU درجه


دانش آموزان VGU یک مدرک دانشگاهی آلمانی و VGU دریافت می کنند. درجه ها استانداردهای آلمان را دنبال می کنند و در سراسر جهان شناخته می شوند.


مهارت در قوی ترین بخش های مهندسی آلمان


دانش آموزان VGU مهارت های عمیق و عالی در قوی ترین بخش های مهندسی آلمان را دریافت می کنند. استادان آلمانی با تجربه، دانش وسیعی را فراهم می کنند، دانش آموزانی که از آن بهره مند هستند. آموزش و پرورش در VGU ترکیبی از برتری تحصیلی و دانش عملی است که آموزش عالی برجسته را تضمین می کند.


مهارت های عالی زبان انگلیسی


دانش آموزان VGU در حین تحصیل در VGU مهارت عالی انگلیسی را به دست می آورند. معلمان انگلیسی با تجربه و با انگیزه، دوره های زبان را طراحی می کنند تا دانش آموزان را با مهارت های فراگیر زبان فراگیر کنند. با شرکت در دوره پایه VGU ، دانشجویان کارشناسی مهارت های لازم انگلیسی را برای موفقیت در VGU . دوره های انگلیسی نیز در طول مطالعه ارائه می شود. VGU همچنین دوره های زبان آلمانی را برای دانشجویان کارشناسی ارائه می دهد. با توجه به اهمیت بین المللی ما، VGU دانش آموزان را با مهارت های عالی زبان لازم برای حرفه ای در بازار کار محلی و بین المللی فراهم می کند.


هزینه های تحصیلی جذاب و بورس تحصیلی


هزینه های تحصیل در VGU بسیار متوسط ​​است و بسیار کمتر از هزینه های واقعی برنامه های مطالعه با کیفیت بالا است. از آنجایی که این دانشگاه از طرف شرکا و دوستان آلمانی و ویتنام حمایت مالی و مالی خوبی می کند، VGU باعث می شود که دانش آموزان در یک دانشگاه عالی با هزینه های پایین تحصیل کنند. بورس تحصیلی جذاب و سخاوتمندانه برای همه برنامه ها نیز در VGU ارائه می شود.


یک دروازه به آلمان


تحصیل در VGU یک دروازه به آلمان است. VGU فرصت تحصیل در دانشگاه های آلمانی را برای یک دوره ترم و یا برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری در آلمان فراهم می کند. علاوه بر این، دانش آموزان امکان انجام کارآموزی در شرکت های آلمانی و شرکت های چند ملیتی در ویتنام دارند. به همین دلیل است که تحصیل در VGU فرصت های عالی در موقعیت های تحقیقاتی و همچنین در بازار کار محلی و بین المللی را تضمین می کند.

مکان ها

شهر هوشی مین

Address
VGU City Office
3 Cong Truong Quoc Te, District 3

شهر هوشی مین, شهر هوشی مین, ویتنام