RMIT Vietnam

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره RMIT Vietnam

دانشگاه RMIT ویتنام یک محیط آموزش جهانی و محیط مطالعاتی جهانی را در قلب آسیا به ارمغان می آورد. ما بخشی از دانشگاه مستقر در ملبورن RMIT هستیم - بزرگترین موسسه عالی استرالیا. دانشگاه RMIT ویتنام برنامه هایی را در زمینه تجارت ، فناوری ، ارتباطات ، طراحی و مد ارائه می دهد و دارای طیف گسترده ای از فعالیت های خارج از برنامه درسی است که دانشجویان را ترغیب می کند تا زمینه های جدید را در مناطق مورد علاقه خود بشکنند.

123584_29374105183_5f52fbb0fb_k.jpg

آموزش ما

RMIT Vietnam متعهد است از طریق تدریس فراگیر و یادگیری تعاملی و محور دانش آموز محور ، یک تجربه دانش آموزان تحول گرا را فراهم کند. الگوی تدریس و یادگیری در RMIT Vietnam مبتنی بر بهترین روشهای بین المللی است و شامل تجارب یادگیری در کلاس ، یادگیری تسهیل آنلاین و خودمحور ، یادگیری همکار و توسعه مهارت های اشتغالزایی است.

مدرکی که پس از اتمام موفقیت آمیز تحصیلات خود در ویتنام دریافت خواهید کرد ، یک مدرک دانشگاه جهانی RMIT است. نتایج یادگیری و ارزیابی برای دوره های تدریس شده در ویتنام معادل مواردی است که در RMIT ملبورن ارائه می شود. دوره های ارائه شده در RMIT Vietnam بطور مداوم مورد نظارت و بهبود قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که آنها از استانداردهای کیفیت دانشگاه RMIT و الزامات دولت ویتنام و استرالیا رعایت می شوند.

تیمی از کادر علمی مجرب و مجرب شاغل در RMIT Vietnam با همکاری کارمندان دانشگاهی از دانشگاه RMIT ملبورن برای سفارشی کردن مطالب تهیه شده در ملبورن برای تحویل در ویتنام و همچنین تسهیل روند آموزش و یادگیری در RMIT Vietnam . کارمندان دانشگاه RMIT Vietnam به عنوان بخشی از اشتغال خود ، پیشرفت های حرفه ای را دریافت می کنند.

یادگیری

 • فعالیتهای یادگیری تعاملی که تفکر انتقادی ، خلاقیت و یادگیری همسالان را ترغیب می کنند.
 • ارزیابی های معتبر که منعکس کننده شایستگی های دانشجویان باشد ، به مشاغل خود نیاز دارند و دانشجویان را به چالش می کشد تا دانش - نه فقط حفظ کردن - دانش را به کار گیرند.
 • درگیر کردن مطالب و فعالیتهای یادگیری دیجیتالی که به دانش آموزان درک اصولی و به روز از رشته خود و زمینه صنعت محلی و جهانی می دهد.
 • مشغول صنعت از طریق کارآموزی ، کار یکپارچه آموزش و سایر فعالیتهای دنیای واقعی که به دانشجویان مزیت تجربه صنعت دست اول را می دهد.
 • پشتیبانی همه جانبه از مهارت های دانشگاهی و زندگی ، دانشجویان را برای زندگی و کار آماده می کند - از اعتبارنامه های خرد و فرصت های ساخت نمونه کارها گرفته تا آموزش و پشتیبانی.
 • تمرکز مداوم بر مهارت در زبان انگلیسی که مطابق با معیارهای بین المللی برای مشارکت در آموزش عالی است.
 • چشم اندازهای بین المللی که هم منعکس کننده جهانی شدن دنیای امروز است و هم دانش آموزان ما را قادر می سازد در یک بستر جهانی زندگی و فعالیت کنند.
 • امکانات عالی ، فناوری ، منابع و سیستم هایی که فرآیندهای آموزش و یادگیری را قادر ساخته و تقویت می کنند.
 • 123585_29374385493_64b5177dc9_k.jpg

استراتژی ما

برنامه استراتژیک ما برای سال 2020 برای زندگی و کار آماده است - هدف و هویت ما را به عنوان یک نهاد و اهداف و ارزشهایی که برای تحقق آنها تلاش می کنیم تعیین می کند.

در قلب آن تلاش ما برای ایجاد تجربیات تغییر زندگی برای دانشجویان و حمایت از تحولات اجتماعی و اقتصادی تحول گرا در جامعه وسیع است.

طرح RMIT دارای سه جهت اساسی است:

1. تجربه های تغییر زندگی

RMIT به ایجاد تجربیات آموزشی در حال تغییر در زندگی از طریق تغییر دیدگاه و جاه طلبی که در دانش آموزان ما با مطالعه ، کار و تعلق خاطر ایجاد می شود ، و از طریق Pathways و ارتباطات باز شده توسط این تجربیات اختصاص داده شده است. این تحول در چشم انداز و فرصت ، در قلب آماده بودن برای زندگی و کار است.

2. اشتیاق با هدف

کارکنان و شرکای RMIT برای دستیابی به مأموریت ما اساسی هستند. آنها بسیار با استعداد و متعهد هستند: مشارکت آنها به طور مؤثر در تجدید RMIT از طریق ساختن سیستمهای هوشمندتر و ساده تر برای موفقیت ما به عنوان یک نهاد بسیار مهم است.

3. شکل دادن به جهان

ما با توسعه دانش و مردم دنیا و با استفاده از آنچه می دانیم از طریق نوآوری مشارکتی ، مشکلات جهان را شکل می دهیم. RMIT این اهداف را از طریق گروه جهانی دانشجویان ، کارمندان ، شبکه های دیجیتالی ، امکانات و مشارکتهایی که در مراکز کلیدی شهری در سراسر جهان گسترش یافته است ، دنبال می کند.

ما استراتژی خود را از طریق تعامل گسترده و گسترده با هزاران نفر در سراسر جامعه RMIT توسعه دادیم. این تصمیمات ، روابط و سرمایه گذاری های ما را راهنمایی می کند زیرا از ماه به ماه و سال به سال با یکدیگر کار می کنیم.

123582_29917788831_d2b0fd6483_k.jpg

جامعه ی ما

RMIT Vietnam به دنبال ایفای نقش مثبت در جامعه وسیع است.

مثالهای جدید عبارتند از:

 • بورس های تحصیلی کامل و جزئی به دانشجویان عالی و محروم در شهرها و استان های مختلف ویتنام اعطا می شود تا در دانشگاه RMIT ویتنام تحصیل کنند.
 • طی 14 سال گذشته ، RMIT Vietnam به جوانان از سراسر ویتنام و سراسر جهان 700 بورس تحصیلی به ارزش بیش از 150 میلیارد VND اعطا کرده است - جوانانی که نمونه ای از خصوصیاتی را که RMIT Vietnam افتخار می کند ، نشان می دهند.
 • اشتراک گذاری امکانات تفریحی RMIT Vietnam با جامعه محلی.
 • تفاهم نامه همکاری در دوشنبه آگوست 2007 بین دانشگاه RMIT (استرالیا) ، دانشگاه RMIT ویتنام و آکادمی مدیریت دولتی و هوشی مین در مورد همکاری متقابل در پژوهش های تحصیلات تکمیلی ، تبادل دانشگاهی و برگزاری سمینارها ، کارگاه ها و همایش ها امضا شد.
 • حمایت از اتحادیه زنان HCMC با فعالیتهای آگاهانه درباره HIV / AIDS.
 • پروژه های مشارکتی برای آوردن تخصص عملیاتی فناوری اطلاعات و کتابخانه به جامعه ، که نمونه بارز آن تسهیل مستمر در توسعه مراکز منابع یادگیری (LRC) در دانشگاه های منطقه ای در ویتنام ، از جمله پشتیبانی در سازماندهی امور مالی ، استخدام و آموزش است.
 • حمایت و تشویق مداوم از دانشجویان دانشگاه RMIT ویتنام برای شرکت در پروژه های خیرخواهانه مانند آموزش کودکان نابینا نحوه شنا ، آموزش زبان انگلیسی و سایر مهارت های کودکان محروم ، کمک به افراد سالخورده ، جمع آوری بودجه و کمکهای مالی برای کمک به قربانیان سیل و سایر اقدامات.
 • ترویج توسعه یک دانشگاه که می تواند نمونه ای از بهترین اقدامات بین المللی از نظر محیطی و اجتماعی باشد.
 • ترویج روش های جدید تدریس و یادگیری ، ارائه یک رویکرد دانش محور و همچنین یک سیستم تضمین کیفیت به عنوان الگوی مفیدی برای وزارت آموزش و آموزش ویتنام و سایر دانشگاه های محلی.
 • تعهدات مالی به دولت ویتنام را به موقع انجام دهید.
 • حصول اطمینان از رعایت کامل الزامات قانونی قابل اجرا.

123589_31113300374_098d9acac7_k.jpg

مکان ها

شهر هوشی مین

Address
702 nguyen van linh street
شهر هوشی مین, شهر هوشی مین, ویتنام

هانوی

Address
Handi Resco Building, 521 Kim Ma Street
هانوی, هانوی, ویتنام

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: