Asian Institute of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AIT در سال 1959 تاسیس شده است که یکی از موسسات بین المللی و بینالمللی آموزش عالی در آسیا است. AIT با هر دو بخش دولتی و خصوصی در سراسر منطقه و برخی از دانشگاه های برتر دنیا کار می کند. هدف از آن ارتقاء مهارت های متخصص و متخصص است که نقش اصلی در نوآوری های تکنولوژیکی و توسعه پایدار منطقه ایفا خواهند کرد. بین المللی، کیفیت، نوآوری و ارتباطات، ارزش های اصلی AIT است.

جوایز و پذیرش

1987 جایزه علم و فناوری برای توسعه AIT توسط آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده و شورای تحقیقات ملی برای انتقال تکنولوژی و مهارت های صنعتی به کشورهای در حال توسعه توسط دانشمندان و مهندسین کشورهای آسیایی ارائه شده است. 1989 جایزه رامون Magsaysay برای درک بین المللی ارائه شده به AIT برای شکل دادن نسل جدیدی از مهندسین و مدیران متعهد به آسیا، در فضای عالی تحصیلی. جایزه مدیریت مدیریت توسعه 1994 به وسیله جوایز مدیریت آسیایی به منظور حمایت از توسعه نیروی انسانی، تغییرات تکنولوژیکی و رشد پایدار در منطقه، از طریق آموزش و تحقیقات پیشرفته، به AIT ارائه شده است. جوایز داعام بین المللی وین توسط انجمن بین المللی آدریا دانا و تولید (DAAM) بین المللی وین، اتریش ارائه شده است، برای ابراز قدردانی به AIT و کارشناسان فناوری پیشرفته خود از برنامه مهندسی سیستم های صنعتی دانشکده فن آوری های پیشرفته برای کمک قابل توجه خود در زمینه علوم فنی و همکاری های علمی بین المللی در چارچوب DAAM، به مناسبت هفتمین همایش بین المللی DAAM برای جشن 1000 سالگرد اتریش. 2006 قرارداد دوستی به AIT در زمینه روابط بین الملل اعطا شد که به آموزش منابع انسانی برای ویتنام و توسعه روابط دوستانه میان ویتنام و سایر کشورها کمک کرده است.

AIT VIETNAM: اولین موسسه آموزشی بین المللی در ویتنام

AIT ویتنام (AIT-VN) در سال 1993 تحت توافق بین دولت ویتنام (MoET) و AIT تاسیس شد. AITVN افتخار دارد که اولین موسسه آموزشی بین المللی در ویتنام و مرکز اصلی AIT از دفتر مرکزی خود در تایلند باشد. از سال 1993، AIT بیش از 3000 مدرک فوق لیسانس و Ph.D. دارندگان و 20،000 متخصص در ویتنام که در حال حاضر دارای موقعیت های مهم در بخش های دولتی و خصوصی هستند. AIT در ویتنام دارای سه دفتر اصلی، هانوی، هوشی مین و Can Tho و دفاتر متعدد برنامه (در دونگ نای، وونگ تاو، ترن ویو و دا ننگ) است. فعالیت های ما تمام 61 شهر و استان ویتنام را پوشش می دهد. تورهای تحصیلی ما در کشورهای مختلف و مناطق مختلف از جمله تایلند، چین، سنگاپور، مالزی، سنگاپور، کره جنوبی، فیلیپین، لائوس، استرالیا، نیوزیلند، اروپا و ایالات متحده آمریکا برگزار می شود.

ماموریت ما

مأموریت AITVN آموزش رهبران آینده با استفاده از آموزش و پرورش با کیفیت بالا، آموزش (تحقیق (علوم، آموزش، مهندسی و مدیریت) و توسعه پایدار ویتنام و منطقه است.

دیدگاه ما

هدف ما تبدیل شدن به یک سازمان معتبر منطقه ای است که فرصت های آموزشی عالی بین المللی با کیفیت، نوآورانه و کارا را برای رشد پایدار منطقه فراهم می کند.

چرا AIT-VN؟

AIT در ویتنام متعهد به آموزش عالی بین المللی می باشد. این ترکیب با تاریخ طولانی خود را در ویتنام و درک عمیق از چشم انداز قانونی، اقتصادی و سیاسی، روند اجتماعی و فرهنگی ارائه AIT با مزیت نسبی در دسترس نیست به هیچ موسسه بین المللی آموزش عالی در ویتنام. استادان و مربیان AIT-VN، کارشناسان معتبر در زمینه های مربوطه خود را با تجربه ای در زمینه تدریس / یادگیری در محیط بین المللی تجربه می کنند. AIT-VN دارای شبکه گسترده ای از شرکای در داخل و خارج از ویتنام، از جمله سازمان های دولتی، سازمان های غیر دولتی، سفارتخانه ها و شرکت ها در بخش خصوصی و دولتی برای اطمینان از ارتباط و واکنش همه برنامه های آن است. این همکاران همچنین منابع ارزشمندی برای قرار دادن کار پس از فارغ التحصیلی از برنامه های AIT می باشند.

مکان ها

هانوی

Address
Asian Institute of Technology in Vietnam
Address: Building B3 - University of Transport and Comunication, Lang Thuong

هانوی, هانوی, ویتنام