توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

دانشگاه هنگ کنگ

HKU که در سال 1911 تأسیس شد ، قدیمی ترین و شناخته شده ترین موسسه عالی منطقه است. در حالی که میراث و سنتهای غنی خود را پذیراییم ، تلاش می کنیم تحقیقات مرزی را هدایت کنیم و نسل بعدی رهبران را برای جهان توسعه دهیم.

پیام دین

دانشگاه هنگ کنگ (HKU) با ردیابی ریشه های خود در طی یک قرن ، امروز با افتخار به عنوان یکی از موسسات برجسته آموزش عالی در آسیا ایستاده است. و با آن ، دانشکده تجارت و اقتصاد (FBE) رشد کرده و به یک مدرسه بازرگانی مشهور و مورد احترام در منطقه تبدیل شده است.

دانشکده در تلاش است تا رهبران مشاغل درجه یک را پرورش دهد و هم تحقیقات علمی و هم کاربردی را برای تأمین نیازهای هنگ کنگ ، چین و سایر نقاط جهان در اقتصاد سریع در حال تغییر جهانی پرورش دهد. ما محققان برجسته ای را از همه گوشه و کنار دنیا درگیر می کنیم که دانشجویان را با دانش جهانی القا می کنند. FBE با بیشترین تعداد دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد غیر محلی در بین کلیه دانشکده های HKU و دو برنامه کارشناسی ما در بین برنامه های برتر دانشگاه 5 و دانشگاه برتر 10 هنگ کنگ قرار دارد ، FBE بهترین و درخشان ترین دانشجویان را از هنگ کنگ و فراتر از آن جذب می کند.

برنامه MBA تمام وقت دانشکده در رتبه های آسیا رتبه بندی نشده است. 1 در رتبه بندی جهانی MBA منتشر شده توسط واحد اطلاعات اکونومیست به مدت نه سال متوالی از سال 2010 تا 2018. علاوه بر ارائه یک برنامه نخبه EMBA-Global Asia به طور مشترک با دانشکده بازرگانی کلمبیا و دانشکده بازرگانی لندن برای مدیران ارشد و متخصصان در سطح جهانی ، ما همچنین با مدارس برتر تجاری در سراسر چین و در سراسر جهان برای هم افزایی آموزش های تجاری و اقتصادی همکاری می کنیم. شبکه فارغ التحصیلان قدرتمند و گسترده ما ، با رهبران مشاغل و جامعه در سمتهای اصلی در هر دو حوزه عمومی و خصوصی خدمت می کند ، ما را در پیش گرفته و نفوذ خود را در بخش ها و اقشار مختلف جامعه تقویت می کند.

من واقعاً فروتن و مفتخر هستم که در این مقطع خاص ، زمانی که دبیرستان دانشکده را به عهده می گیرد ، تحقق می یابم ، زیرا شاید جهان یکی از دراماتیک ترین تحولات اقتصادی و سیاسی در تاریخ مدرن را تجربه کند. ظهور اقتصادهای آسیا همچنین با افزایش نفوذ مدارس تجاری آسیا همراه خواهد بود ، که فرصتی بی سابقه برای دانشکده فراهم می کند تا از نقاط قوت منحصر به فرد هنگ کنگ استفاده کند.

هنگ کنگ با نقش سنتی خود به عنوان دروازه تجاری و فرهنگی بین شرق و غرب ، از مزیتهای مشخصی در این زمانهای تغییر برخوردار است. به عنوان شهری که از روحیه کارآفرینی ، ترکیب فرهنگی متنوع و انرژی منحصر به فرد پویا خود تجلیل می کند ، هنگ کنگ به طور مداوم "بهترین ها" را جذب کرده است - همانطور که رهبران فکر جهانی و مربیان سطح جهانی که دانشکده ما را تشکیل می دهند - مشهود است.

من اطمینان دارم که دانشکده با تکیه بر پایه و اساس بسیار خوبی ، به پیشرفت ، پیشرفت و شکوفایی خود ادامه خواهد داد - برای ارائه بهترین آموزش ممکن در زمینه تجارت و اقتصاد به دانشجویان. تولید پژوهش های روشنگری و تأثیرگذار برای پیشبرد مرزهای دانش. بهبود سیاست های عمومی با مشارکت در تحقیق و بحث درباره سیاست گذاری همکاری با جامعه تجارت با آموزش و پرورش رهبران مشاغل فعلی و آینده ، و پرداختن به مسائل مهم در اقتصاد و جامعه.

HKU تلاش می کند تا در دهه آینده به عنوان دانشگاه جهانی آسیا هدایت شود و با هدایت "سه به علاوه یک Is" با دیدگاههای خلاقانه ، بین المللی و بین رشته ای منجر به تأثیر بیشتر شود. آرزوهای ما در FBE همانقدر جاه طلب هستند: برای تبدیل شدن به یک مدرسه برتر تجاری در آسیا با تأثیر چشمگیر محلی ، منطقه ای و جهانی. من از شما دعوت می کنم به ما مراجعه کنند ، به ما بپیوندید یا با ما در این زمینه بپیوندید ، تا دانشکده تجارت و اقتصاد را به عنوان یک چراغ در آکادمی تبدیل کنید و دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنید.

استاد هونبین کای - دین ، رئیس اقتصاد

رتبه بندی

شماره 1 برنامه MBA در آسیا

The Economist MBA Ranking 2018

شماره 2 برنامه مشترک EMBA در جهان

QS Global EMBA Rankings 2019

چشم انداز

برای اینکه یک موسسه علمی و تجاری برجسته و تأثیرگذار در زمینه تجارت و اقتصاد باشد.

گزاره بی نظیر

این دانشکده عمیقاً در هنگ کنگ ریشه دارد ، کاملاً درگیر چین و واقعاً بین المللی است.

مأموریت

  • ارائه آموزش های اقتصادی و اقتصادی برتر جهان که رهبران پویا و مسئول را پرورش می دهد.
  • برای پیشبرد مرزهای دانش از طریق تحقیقات نوآورانه و مهم در سطح جهانی.
  • با ایجاد مشارکت با جوامع ، تحولات مثبتی در جهان ایجاد شود.

شراکت

این دانشکده به عنوان بین المللی ترین دانشکده HKU ، در طی این سالها با داشتن دانشگاه های مشهور جهانی و شرکای شرکت های بزرگ ، دارای یک همکاری و استراتژیک مستقر ، با ارائه محتوا در بازار ، تجربه یادگیری برتر و منابع ابزاری برای دانشجویان ما است.

برنامه های همکاری

این دانشکده با پیوسته گسترش سطح جهانی خود ، دانشکده های برتر سطح جهانی در سراسر جهان دست یافته است. با گذشت سالها ، این دانشکده تعدادی از برنامه های پیشرو در جهان را در مراکز بین المللی مالی از جمله هنگ کنگ ، پکن ، شانگهای ، نیویورک و لندن ارائه می دهد و دانشجویان را با یک پیچش منحصر به فرد در آسیا در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

برنامه EMBA-Global Asia

تحت همکاری سه جانبه با دانشکده بازرگانی کلمبیا و دانشکده بازرگانی لندن ، برنامه EMBA-Global Asia ، دانش آموزان یک تجربه یادگیری متمرکز در سطح جهان ، شبکه ها و دیدگاه های چند جانبه را به دانشجویان ارائه می دهد که درک آنها از شیوه های تجاری غربی و شرقی را عمیق تر می کند و آنها را برای موفقیت در رهبری آماده می کند.

برنامه HKU-PKU DBA

برنامه مدیریت بازرگانی دکتر HKU-PKU (HKU-PKU DBA) به طور مشترک با دانشکده مدیریت Guanghua ، دانشگاه پکن ارائه می شود. این برنامه برای پرورش رهبران مشاغل با تخصص تحقیقاتی عالی و چشم انداز استراتژیک جهانی ، به منظور ارتقاء رقابت پذیری بنگاه های داخلی و تقویت اقتصاد واقعی در چین طراحی شده است.

برنامه HKU-PKU EMBA

با اتخاذ یک رویکرد بین رشته ای با چشم انداز جهانی و تمرکز چین ، برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی HKU-PKU (HKU-PKU EMBA) آموزش و پرورش پیشرفته در زمینه تجارت و دانش پیشرفته در تجارت و امور مالی را به رهبران کلیه صنایع ارائه می دهد. مشارکت دانشگاهی با دانشکده مدیریت گوانگوا ، دانشگاه پکینگ ، تخصص هر دو دانشگاه را به خود جلب می کند و درک عمیقی از زمینه شغلی هر دو منطقه در اختیار دانشجویان می گذارد.

برنامه IMK HKU-Fudan

از سال 1998 ، این دانشکده برنامه ای را برای کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (بین المللی) (HKU-Fudan IMBA) ارائه داده است ، که به طور مشترک با دانشکده مدیریت ، دانشگاه فودان در شانگهای همکاری می کرد. این اولین برنامه مشترک توسط یک هنگ کنگ و یک نهاد PRC است که توسط وزارت آموزش و پرورش تصویب شده است و توسط کمیته تحصیلات دانشگاهی شورای ایالتی بهترین برنامه در نوع خود قرار گرفت. در دو دهه گذشته ، این برنامه بیش از 4500 رهبر تجارت را پرورش داده است.

شرکای بورس بین المللی

این دانشکده با بیش از 300 شرکای صرافی در بیش از 40 کشور / منطقه ، در قالب تبادل دانشجویی و کارآموزی ، دارای شبکه گسترده ای است. همه ساله بیش از 400 دانشجو برای تبادل خارج از کشور اعزام می شوند ، در حالی که صدها دانشجوی بین المللی برای تحصیل به دانشکده می آیند و بدین ترتیب یک محیط یادگیری پویا و فرهنگی در دانشگاه ایجاد می شود.

این دانشکده همچنین به بسیاری از موسسات همکار در چین پیوند دارد. از طریق تبادلات فرهنگی مختلف و برنامه های یادگیری تجربی ، دانشجویان قادر به درک محیط کسب و کار در چین هستند.

همکاری شرکت

دانشکده در تلاش است تا حضور و ارتباط ما با جامعه تجارت را تقویت کند و فرصت های همکاری را در بخش های دولتی و خصوصی مورد بررسی قرار دهد. طی یک سال گذشته ، این دانشکده با CCB ، بیمه زندگی چین (خارج از کشور) ، منابع چین ، KPMG و توسعه جهانی جدید و غیره همکاری جدیدی را ایجاد کرده است. و بقیه جهان ، تحولات پیشگامانه در مرزهای استراتژیک به ارمغان می آورد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

برنامه کارشناسی ارشد امور مالی HKU (MFin) یک برنامه میان رشته ای است که با هدف ارائه افراد با انگیزه نه تنها آموزش عالی در تئوری مالی بلکه آموزش های ریاضی ، آماری و رایان ... [+]

ماموریت برنامه

برنامه کارشناسی ارشد امور مالی HKU (MFin) یک برنامه میان رشته ای است که با هدف فراهم آوردن افراد با انگیزه نه تنها آموزش عالی در تئوری مالی بلکه آموزش های ریاضی ، آماری و رایانه ای لازم را انجام می دهد و به آنها امکان می دهد دانش را در بسیاری از امور مالی بکار گیرند. رشته ها: قیمت گذاری ابزارها و اوراق بهادار مشتق شده ، مدل سازی و پیش بینی بازارهای مالی ، هجینگ و مدیریت ریسک مالی ، مدیریت ریسک اعتباری ، بیمه و بیمه اتکایی ، تجارت کمی و آموزش های داوری ، تخصیص دارایی و مدیریت سرمایه گذاری و مدیریت دارایی / بدهی.... [-]

هنگ کنگ Telegraph Bay
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت جهانی HKU (MGM) برای فارغ التحصیلان جوان در بخش های خصوصی و دولتی که دارای فرصت ها و یا آرزوهایی برای مقابله با مسائل مربوط به مدیریت در زمینه ... [+]

بررسی اجمالی

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت جهانی یک ساله HKU (MGM) برای فارغ التحصیلان جوان در بخش های خصوصی و دولتی که دارای فرصت ها و یا آرزوهایی برای مقابله با مسائل مربوط به مدیریت در زمینه های جهانی هستند ، طراحی شده است. در سراسر جهان ، شرکت ها درک می کنند که تنوع فرهنگی و جنسیتی در نیروی کار باعث بهبود عملکرد می شود. این مسیری است که آنها در پیش گرفته اند و در سال 2020 دانشگاه هنگ کنگ یک برنامه جدید کارشناسی ارشد مدیریت جهانی را برای تحقق این تغییر معرفی خواهد کرد. در مورد آن هیچ تردیدی نیست. گزارش مک کینزی در سال 2018 "تحویل از طریق تنوع" تنوع را به عملکرد مالی پیوند می دهد و شرکت ها متوجه شده اند که تنوع یک مزیت رقابتی و یک عامل اصلی رشد است. این فقط شرکت های چند ملیتی نیست بلکه شرکت های کوچکتری با جاه طلبی های جهانی هستند که به دنبال فارغ التحصیلانی هستند که بتوانند در این تنظیمات در حال تغییر با آنها همکاری کنند. این برنامه دقیقاً برای فارغ التحصیلان تازه کار و جوانانی که می خواهند شغل خود را در یک محل کار فرهنگی و پرتحرک و خواستار شروع کنند ، طراحی شده و یاد می گیرند چگونه از گسترش گسترده ای از پیش زمینه ها ، مدیریت و کار با مردم را انجام دهند.... [-]

هنگ کنگ Telegraph Bay
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

برنامه کارشناسی ارشد اقتصاد HKU (MEcon) با هدف تأکید بر برنامه های کاربردی در دنیای واقعی ، آموزش پیشرفته سختگیرانه در اقتصاد را ارائه می دهد. ... [+]

جزئیات برنامه

برنامه درسی ما برای کمک به دانش آموزان در تسلط بر تحلیل اقتصادی ، استفاده خلاقانه از آن برای یافتن راه حل برای مشکلات و ایجاد اعتماد به نفس در تحلیل موضوعات و پاسخ دادن به سؤالات مرتبط با کارشان طراحی شده است.

انعطاف پذیری یک شخصیت اصلی برنامه است - دانش آموزان تعدادی از دوره های انتخابی را انتخاب می کنند و دوره های مختلف ترکیبی از انتزاع و کاربرد آن در دسترس است. علاوه بر دوره های ارائه شده توسط برنامه MEcon ، دانشجویان همچنین می توانند دوره های انتخابی را از طریق کارشناسی ارشد حسابداری (MAcct) ، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) ، کارشناسی ارشد امور مالی (MFin) ، کارشناسی ارشد علوم تجربی در تجزیه و تحلیل تجارت (MSc (BA)) انتخاب کنند. )) و کارشناسی ارشد بازاریابی (MSc (Mktg)) تحت مشاوره و تأیید مدیران برنامه های مربوطه.... [-]

هنگ کنگ Telegraph Bay
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

شما صلاحیت های اصلی در حسابداری ، امور مالی ، مدیریت و تجزیه و تحلیل تجارت را توسعه خواهید داد که برای موفقیت به عنوان یک حسابدار حرفه ای ، کارشناس مالی و رهبر مشاغل برای ... [+]

برنامه ما

ارائه شده در حالت تمام وقت ، برنامه حسابداری کارشناسی ارشد HKU مهارت های اصلی شما در زمینه حسابداری ، امور مالی ، مدیریت و تجزیه و تحلیل تجارت را توسعه می دهد که برای موفقیت شما به عنوان یک حسابدار حرفه ای ، کارشناس مالی و رهبر تجارت ، برای شما بسیار مهم است.

برنامه ما یک تجربه یادگیری سخت را در طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله حسابداری مالی و مدیریتی ، مالیات ، حسابرسی ، قانون ، مدیریت مالی ، حاکمیت شرکت ها ، تجزیه و تحلیل حسابداری ، مدیریت استراتژیک و رهبری تجارت ارائه می دهد. برنامه درسی دارای ویژگی های متمایز زیر است:... [-]

هنگ کنگ Telegraph Bay
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

برنامه تخصصی کارشناسی ارشد ما در دانشگاه هنگ کنگ به شما این امکان را می دهد که از رقابت پیش بروید و به عنوان یک بازاریاب حرفه ای به چالش هایی در اقتصاد سریع در حال تغییر ... [+]

بررسی اجمالی

برنامه تخصصی کارشناسی ارشد ما در دانشگاه هنگ کنگ به شما این امکان را می دهد که از رقابت پیش بروید و به عنوان یک بازاریاب حرفه ای به چالش هایی در اقتصاد سریع در حال تغییر امروز بپردازید.

برنامه کارشناسی ارشد HKU در بازاریابی برای متخصصان جوان طراحی شده است که به دنبال کسب آخرین دانش ، بینش های مدیریتی و بهترین شیوه های صنعت برای دستیابی به استراتژی های برنده و برتری در بازاریابی و حرفه های مرتبط هستند.... [-]

هنگ کنگ Telegraph Bay
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Hong Kong Faculty of Business and Economics

از طریق برنامه Master of Science in Business Analytics در دانشگاه هنگ کنگ ، تقاضای فزاینده ای برای متخصصان با تخصص مشترک در زمینه تجارت و آنالیز را برآورده کنید. ... [+]

بررسی اجمالی

از طریق برنامه Master of Science in Business Analytics در دانشگاه هنگ کنگ ، تقاضای فزاینده ای برای متخصصان با تخصص مشترک در زمینه تجارت و آنالیز را برآورده کنید.

برنامه HKU MSc Business Analytics که بصورت تمام وقت ارائه می شود ، قصد دارد دانش آموزان را در استفاده از تکنیک ها و ابزارهای کمی ضروری هنگام استفاده از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ در تصمیم گیری های استراتژیک برای تجارت و مدیریت ، آموزش دهد.... [-]

هنگ کنگ Telegraph Bay
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
4/F., K. K. Leung Building, The University of Hong Kong
Telegraph Bay, Hong Kong Island, هنگ کنگ