توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در بخش انگلیسی، مأموریت اصلی ما ارائه مطالعات زبان انگلیسی کاربردی برای حرفه ها است و ما قصد داریم در سطح بین المللی به عنوان یکی از پیشگامان مطالعات کارشناسی و تحصیلات تکمیلی با تمرکز بر ارتباطات حرفه ای شناخته شود. مطالعات کاربردی زبان انگلیسی شامل نه تنها به دست آوردن سطح بسیار بالایی از مهارتهای زبان انگلیسی مورد نیاز برای موفقیت حرفه ای است، بلکه درک کامل و انتقادی از زبان انگلیسی و آگاهی توسعه یافته از ارتباطات انگلیسی در زمینه های حرفه ای چند فرهنگی است.

در هنگ کنگ برای فارغ التحصیلان با دانش بسیار پیشرفته زبان و ارتباطات، همراه با مهارت های تفکر انتقادی، که می توانند به طیف وسیعی از زمینه های حرفه ای و کسب و کار کمک کنند، نیاز مشخصی وجود دارد. مهم نیست که آیا در دوره کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی، Department of English یکی از ارائه دهندگان کلیدی هنگ کنگ فارغ التحصیلان با انواع ارتباطات انگلیسی و مهارت های زبان و دانش است که توسط حرفه ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

برنامه های ما دارای ویژگی های نوآورانه ای هستند که آنها را با دانشجویان، والدین و کارفرمایان احتمالی دانش آموزان آنها بسیار محبوب می کند و به دانش آموزان ما کمک می کند تا مهارت ها و ویژگی های همه جانبه PolyU و جامعه را به طور کامل مورد ارزیابی قرار دهند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

The Hong Kong Polytechnic University Department of English

برنامه کارشناسی ارشد مطالعات زبان انگلیسی برای حرفه ها (MAESP) دانش آموزان را در درک نظریه و عمل زبان انگلیسی در زمینه های آموزشی و حرفه ای فراهم می کند. ... [+]

گروه زبان انگلیسی

دانشکده زبان انگلیسی در سال 1988 تاسیس شده و رهبر در مطالعات زبان انگلیسی کاربردی است. کارکنان دانشگاهی شناخته شده بین المللی ما به شما کمک خواهند کرد تا سطح بالایی از مهارتهای انگلیسی مورد نیاز برای موفقیت حرفه ای را بدست آورید و درک جامع و انتقادی از ارتباطات انگلیسی در زمینه های حرفه ای چند فرهنگی را ارائه دهید.

تیم ما از کارشناسان طیف گسترده ای از منافع تحقیق در ارتباطات زبان و ارتباطات حرفه ای دارد؛ رسانه و ارتباطات؛ آموزش و یادگیری زبان؛ زبان شناسی، زبان انگلیسی و زبانشناسی کاربردی سیستمیک؛ و ارتباطات بین فرهنگی. دانش آموزان تحصیلات تکمیلی ما در زمینه های مختلف هیجان انگیز و بین المللی در سراسر جهان کار می کنند.... [-]

هنگ کنگ Hong Kong
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

PolyU Student Sharing: The Most Outstanding PolyU Student 2017