The Hong Kong Polytechnic University Department of English

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در بخش انگلیسی، مأموریت اصلی ما ارائه مطالعات زبان انگلیسی کاربردی برای حرفه ها است و ما قصد داریم در سطح بین المللی به عنوان یکی از پیشگامان مطالعات کارشناسی و تحصیلات تکمیلی با تمرکز بر ارتباطات حرفه ای شناخته شود. مطالعات کاربردی زبان انگلیسی شامل نه تنها به دست آوردن سطح بسیار بالایی از مهارتهای زبان انگلیسی مورد نیاز برای موفقیت حرفه ای است، بلکه درک کامل و انتقادی از زبان انگلیسی و آگاهی توسعه یافته از ارتباطات انگلیسی در زمینه های حرفه ای چند فرهنگی است.

در هنگ کنگ برای فارغ التحصیلان با دانش بسیار پیشرفته زبان و ارتباطات، همراه با مهارت های تفکر انتقادی، که می توانند به طیف وسیعی از زمینه های حرفه ای و کسب و کار کمک کنند، نیاز مشخصی وجود دارد. مهم نیست که آیا در دوره کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی، Department of English یکی از ارائه دهندگان کلیدی هنگ کنگ فارغ التحصیلان با انواع ارتباطات انگلیسی و مهارت های زبان و دانش است که توسط حرفه ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

برنامه های ما دارای ویژگی های نوآورانه ای هستند که آنها را با دانشجویان، والدین و کارفرمایان احتمالی دانش آموزان آنها بسیار محبوب می کند و به دانش آموزان ما کمک می کند تا مهارت ها و ویژگی های همه جانبه PolyU و جامعه را به طور کامل مورد ارزیابی قرار دهند.

مکان ها

هنگ کنگ

Address
Room AG428 Chung Sze Yuen Building The Hong Kong Polytechnic University Hunghom, Kowloon
هنگ کنگ, هنگ کنگ

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید