The Hang Seng University of Hong Kong, School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشکده بازرگانی Hang Seng خوش آمدید

به عنوان معاون مدرسه جدید، معاون مدرسه، افتخار بزرگی است که شما را به کالج مدیریت Hang Seng خوش آمدید. به عنوان یک مدرسه کسب و کار، ما به ارائه آموزش کسب و کار با کیفیت با تعهد ما به دنبال روش "حرفه ای لیبرال" HSMC به یادگیری اختصاص داده شده است . لیبرال، همانطور که ما قصد داریم جوانان نوآورانه را با فراهم آوردن یک برنامه آموزشی پایه ای گسترده ای که دانش آموزان را در معرض دیدگاه خود قرار می دهند، در رشته خود و در سراسر علوم لیبرال، هدف قرار دهند. حرفه ای از لحاظ تقسیم پیوندهای قوی با صنعت، تجارت و حرفه ها به منظور ایجاد دانش آموزان برای تبدیل شدن به شهروندان مسئول و مجهز به ورود به محل کار و جامعه مبتنی بر دانش است.

ما خواهان ارائه یکی از بهترین تجربه های دانشجویی در کسب و کار آموزش و پرورش در هنگ کنگ هستیم و متعهد به ارائه یک تجربه آموزشی مبتنی بر به طور عمده در تحویل گروه کوچکی است که باعث افزایش مشارکت دانش آموزان می شود. کیفیت برنامه های ما توسط بسیاری از جوایز برنده شده توسط دانش آموزان ما در مسابقات مختلف، و همچنین تعریف بسیاری از کارفرمایان مختلف ثابت شده است.

مدرسه در حال حاضر یک دوره کارشناسی کارشناسی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (BBA) چهار ساله با غلبه Pathway در حسابداری، بانکداری و مالی و بازاریابی ارائه می دهد. یک BBA در حاکمیت شرکت؛ BBA در تجزیه و تحلیل مالی و BBA در مدیریت. به تازگی، مدرسه ابتکار جدیدی برای راه اندازی کارشناسی ارشد در مدیریت کارآفرینی آغاز کرده است و این در سال تحصیلی 2018/19 ارائه خواهد شد.

با توجه به چشم انداز برای تبدیل شدن به یک مدرک معتبر کسب و کار جهانی و تکیه بر نقاط قوت و ضعف ما در تدریس، یادگیری و تحقیق، ما قصد داریم مجوز صدور مجوز AACSB را بگیریم و اکنون آمادگی دارد. موفقیت مدرسه در تلاش هماهنگی اعضای هیات علمی و دانش آموزان قرار دارد. اعضای هیات علمی ما عمدتا متشکل از دانشکده های تحصیلات تکمیلی و / یا کارشناسان صنایع هستند که کارشناسان در زمینه خود شناخته شده اند. همه آنها دارای شور و شوق زیادی هستند و متعهد به حمایت از دانش آموزان برای رسیدن به توان بالقوه خود به عنوان رهبران کسب و کار فردا هستند.

من شما را تشویق می کنم که به مدرسه بروم و به محیط عالیی که می توانید پی ببرید خودتان را ببینید. لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید و در مورد مدرسه کسب و کار بیشتر بدانید. ما از بازخورد شما خوش آمدید، بنابراین اگر شما هر گونه پیشنهاد یا نظر، ما می توانیم در sbus@hsmc.edu.hk تماس بگیرید.

ما منتظر استقبال از شما در HSMC هستیم.

پروفسور بردلی رابرنز
دین، مدرسه کسب و کار

مکان ها

هنگ کنگ

Address
Hang Shin Link, Siu Lek Yuen, Shatin, N.T.,
هنگ کنگ, هنگ کنگ