The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هنگامی که به ارتقاء مدارک تحصیلی خود در صنعت گردشگری و مهمان نوازی می آید، شما باید در کجا اقدام کنید. این آسیا، سریعترین منطقه جهان برای گردشگری است. فرهنگ آسیایی به طور سنتی استقبال می کند، و مراقبت از جزئیات، مشخصه خدمات آسیایی است. مسافران بین المللی خطوط هوایی، فرودگاه ها، جاذبه ها و هتل ها را در میان بهترین های دنیا قرار می دهند. و جایی بهتر برای سوار شدن بر این "موج آسیایی" از هنگ کنگ وجود ندارد.

کلاس جهانی هتل و گردشگری

shtm20

دارای رتبه 1 در جهان در رده "مهمان نوازی و مدیریت گردشگری" با توجه به رتبه بندی جهانی سوژه های دانشگاهی ShanghaiRanking ، رتبه 1 در سطح جهانی در رده "تجارت ، مدیریت ، گردشگری و خدمات" در دانشگاه قرار گرفته است و با رتبه بندی علمی انجام می شود. در سال 2017/2018 و رتبه 1 در جهان در "مهمان نوازی ، اوقات فراغت ، ورزش

هتل آموزشی و تحقیقاتی - هتل ICON

با استقرار هتل ICON، یک هتل تدریس و تحقیقاتی یک SHTM ، نقش رهبری SHTM در تحقیقات مهمان نوازی نیز افزایش یافته است. پروژه های تحقیقاتی با کانون های مختلف در هتل پیش بینی شده است. سه اتاق مهمان اختصاصی - "اتاق های فردا" - برای تسهیل تحقیقات بیشتر در زمینه استفاده از مفاهیم پیشرفته در زمینه مدیریت هتل برای پیشرفت کل صنعت ایجاد شده است.

shtm21

همراه با هتل ICON، برنامه های پیشگامانه ما، نسل جدیدی از حرفه ای ها و دانشجویان پرشور و پیشگام را برای رهبری در صنعت مهمان نوازی و گردشگری الهام می گیرند. با این کار، ما از دنبال کردن چشم انداز آموزش و پرورش مهمان نوازی و گردشگری به عنوان یک نماد واقعی جهانی می رویم.

دانشکده بین المللی و برنامه های متنوع

بنابراین اجازه دهید کارمندان با استعداد بین المللی ما با بیش از 70 دانشگاهی از 21 کشور و منطقه مسیر شغلی شما را به ارتفاعات جدید برسانند ، خواه در صنعت هتلداری ، خدمات غذایی ، مسافرت یا گردشگری باشد. این مدرسه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در مدیریت هتل و یا مدیریت گردشگری منتهی به دکتر فلسفه ، دکتر هتل و مدیریت گردشگری ، کارشناسی ارشد و لیسانس علوم ارائه می دهد.

به ما و اکسل بپیوندید

مکان ها

کولون

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management

Address
School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
کولون, هنگ کنگ
تلفن
+852 3400 2200