The Hong Kong University of Science and Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

img 1واقع در قلب آسیا، The Hong Kong University of Science and Technology ( HKUST ) یک دانشگاه تحقیقاتی جوان و برجسته ای در هنگ کنگ است. HKUST با رتبه 32 در جهان در رتبه بندی های دانشگاه جهانی QS (2019) ، HKUST انتخاب گسترده ای از مطالعات تحصیلات تکمیلی در علوم ، مهندسی ، تجارت و مدیریت ، علوم انسانی و علوم اجتماعی ، مطالعات زیست محیطی و سیاست های عمومی منتهی به استاد را ارائه می دهد. مدرک فلسفه (MPhil) و دکترای فلسفه (PhD). کلیه برنامه ها به زبان انگلیسی تدریس می شود.

انجمن تحقیقاتی جهانی و متفرقه

img 2 بزرگترین مکان همیشه از بزرگترین افراد تشکیل شده است. HKUST تیم قدرتمندی دارد

تعالی تحقیق در HKUST

img 3 شما با پیوستن به انجمن تحقیق در HKUST ، شما یکی از ما خواهید بود که جهان را با هم نوآوری می کنیم. HKUST با اساتید مشهور و امکانات پیشرفته تحقیقاتی ما ، همیشه پیشرفت عمده فناوری و علمی را در پیش دارد. برتری تحقیقاتی آن می تواند با نتیجه شماره یک آن در بین همه نهادهای محلی در تمرین ارزیابی ارزیابی که توسط دولت هنگ کنگ در سال 2014 انجام شده است ، نمونه شود. همچنین ، HKUST

مطالعات تکمیلی تحقیقاتی کاملا متمرکز

برای حمایت از تحصیلات خود ، HKUST همچنین یک دوره تحصیلات تکمیلی را با دریافت حقوق ماهانه 17330 دلار HK (2،200 دلار آمریکا) برای دانشجویان تمام وقت تحصیلات تکمیلی فراهم می کند. این بودجه برای دانشجوی تمام وقت MPhil و 4 سال برای دانشجوی دکتری تمام وقت است. علاوه بر این ، دانشگاه در دو سال اول مطالعات پژوهشی شما اقامت دانشگاه تضمین می کند. حتی بهتر ، فرصت های کمک های مالی و بورس های تحصیلی مختلفی برای حمایت از مطالعات تحقیقاتی شما در HKUST ، از جمله جوایز تحقیق در خارج از کشور ، جوایز پژوهشی Fulbright Junior ، کمک هزینه های سفر پژوهشی و غیره.

هم اکنون دانشگاه در حال پذیرش درخواست هایی برای پذیرش سالهای 2020/21 است.

مکان ها

هنگ کنگ

The Hong Kong University of Science and Technology

Address
Clear Water Bay, Kowloon
هنگ کنگ, هنگ کنگ
وب سایت

برنامه ها

دوره های اجرایی
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: