College of Engineering City University of Hong Kong

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره کالج

دانشگاه شهر هنگ کنگ (CityU) یک دانشگاه برتر جهانی است که در زمینه تحقیق و آموزش حرفه ای سرآمد است. جمعیت دانشجویی فعلی بیش از 20،000 نفر است که شامل بیش از 6000 دانشجوی تحصیلات تکمیلی است. در CityU ، تدریس و یادگیری بر توسعه پرسنل ، کشف و دانش موردنیاز برای ایجاد تغییر مثبت در جامعه متمرکز است. برنامه های متنوع ما به ارتقاء تفکر انتقادی ، تیز کردن مهارت های خلاقانه و حرفه ای و درهای باز به شغل های پاداش دهنده کمک می کند.

شناخت در سراسر جهان

 • چهارم در جهان ، QS Top 50 زیر 50 2020
 • نوزدهم در آسیا ، رتبه بندی دانشگاههای QS Asia 2020
 • رتبه 48 جهان ، رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2021

139497_139434_C01-086.jpg

دانشکده مهندسی

پیام رئیس: یک فرصت طلایی برای مهندسی در CityU

قبل از اینکه حتی در دانشگاه دانشگاه هونگ کنگ قدم بزنم ، شهرت آن تأثیر منفی گذاشته بود. این دانشگاه با توانایی خود در نوآوری و نگاه به آینده مشخص می شود.

تأسیس دانشکده جدید مهندسی نمی توانست در زمان بهتری به نتیجه برسد. از پنج سال دیگر ، دنیا فرق خواهد کرد. پیشرفت فناوری با سرعتی بی سابقه است. به همین ترتیب ، ما به عنوان یک دانشگاه وظیفه داریم دانشجویان خود را به یک ذهنیت مجهز کنیم که آنها را به ادامه یادگیری القا کند.

دانشکده جدید دارای هشت بخش دانشگاهی متمرکز است: گروه معماری و مهندسی عمران (ACE) ، گروه مهندسی پزشکی (BME) ، گروه علوم کامپیوتر (CS) ، گروه مهندسی برق (EE) ، گروه علوم مواد و مهندسی ( MSE) ، گروه مهندسی مکانیک (MNE) ، گروه مهندسی سیستم و مدیریت مهندسی (SEEM) و بخش علوم و فناوری ساختمان (BST). آنها با هم ، طیف پر جنب و جوش رشته های مهندسی را پوشش می دهند و هم افزایی و ارتباطات دانشگاهی را در دانشکده گسترش می دهند.

دانشجویان مهندسی بی نظیر هستند. آنها جهان را به روشی خاص می بینند و حل کننده مشکلات و بی امان و کوشا هستند. با داشتن بخشهای متمرکز تر و پتانسیلهای بیشتر از گذشته برای توسعه تمرکزهای تحقیقاتی و برنامههای درسی ، ما فرصتی داریم تا این ذهن مهندس عالی را به سمت کارهای دانشگاهی و شغلی که جهان را تغییر خواهد داد ، جذب کنیم.

ما خود را در عصر طلایی اطلاعات می یابیم. در بیش از 30 سال من به عنوان یک دانشمند رایانه ، رویکرد مهندس همیشه جزء لاینفک من بوده است. استفاده از منابع ، جمع آوری دانش ، همکاری - همه در جستجوی راه حل های تأثیرگذار. همانطور که شروع به کار دانشگاهی خود کردم ، نمی توانستم تصور کنم شاهد چنین رونق های باورنکردنی در صنایع یا دیدن پیامدهای تحقیق و کارم در دنیای واقعی باشد.

وقتی هر یک از ما هر روز درهای دانشکده مهندسی در CityU قدم می زنیم ، وارد فن آوری جدیدی می شویم. در کنار هم ، ما در تقویت و رشد یک شبکه قدرتمند و پویا و هم افزایی پژوهش ، دانشگاه و صنعت همکاری می کنیم.

با شروع دوره خدمت خود در دانشکده مهندسی ، من هم از میراث و هم از پتانسیل های آن الهام می گیرم. امید من این است که دانشکده ، دانشجویان و دانشکده های ما همچنان تأثیر عمیقی بر جامعه هنگ کنگ و جامعه جهانی بگذارند.

من مشتاقانه منتظر دیدار دانشجویان و اعضای هیئت علمی و شنیدن افکار و ایده های شما هستم. اگر تاکنون حرفه من در مهندسی چیزی به من آموخته است ، این است که به ذهن باز و درهای باز ارزش دهم. افتخار می کنم که این سفر را با همه شما آغاز کنم ، زیرا پایه های آینده جدید را با هم می سازیم.

تی وی کو
رئیس دانشکده مهندسی

واحدهای دانشگاهی

 • گروه معماری و مهندسی عمران (ACE)
 • گروه مهندسی زیست پزشکی (BME)
 • گروه علوم کامپیوتر (CS)
 • گروه مهندسی برق (EE)
 • گروه علوم و مهندسی مواد (MSE)
 • گروه مهندسی مکانیک (MNE)
 • گروه مهندسی و مدیریت مهندسی سیستم (SEEM)
 • بخش علوم و فنون ساختمان (BST)

139498_139435_RE01-080.jpeg

مکان ها

هنگ کنگ

Address
B6518, 6/F Blue Zone,
Yeung Kin Man Academic Building,
City University of Hong Kong,
Tat Chee Avenue

هنگ کنگ, هنگ کنگ

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید