توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه بین المللی مدیریت ورزشی (IISM)، سرمایه گذاری از آموزش و پرورش Eduhub، است برای اولین بار ورزش اختصاص داده شده موسسه آموزش هند در نوع خود. این ارائه می دهد ارزش - اضافه دوره در ورزشی مدیریت، یکی از راه های آموزش و پرورش ناشناخته ترین. ما با ارائه به دانشجویان و متخصصان جوان با درک عمیق از طراحی و پیاده سازی از ورزش های خاص مداخلات آموزش مبتنی بر شواهد. برنامه درسی فشرده سازی ما یک ترکیب صحیح از یادگیری در کلاس درس و قرار گرفتن در معرض میدان را به بهترین از رویدادهای بین المللی و تکالیف صنعت است.

USP ما می آید از حمایت صنعت دلخواهی ما در فرم از کارشناسان و حرفه ای که دامپزشک اراده ما برنامه درسی، به اشتراک یادگیری تجربی و کشف امکانات کارآموزی برای مستحق IISM دانش آموزان. بیش از یک موسسه، ما یک جنبش برای ایجاد قهرمانان جوان با توانایی و چابکی برای گشودن یک آینده جدید بازی های ورزشی و کسب و کار است که آن را احاطه کرده است. توانمندسازی از محیط پرورش ما سرچشمه می گیرند که سوخت روح پرسش، ابتکار و شرکت - ایجاد در دانش آموزان ما به غیر از ترویج آموزش در کلاس درس و تسهیل تجربه این زمینه است.

چرا انتخاب ما

کاربران Progress رأی و دوره فایل های پیوست درس و سوالات خود میزبانی صوتی و تصویری پلیر تمدید پروفایل کاربری شخصی ادغام WooCommerce پلاگین

IISM اخلاق موسسه بین المللی مدیریت ورزشی اولین ورزش اختصاص داده شده موسسه آموزشی در نوع خود در هند است. بیش از یک موسسه آموزش، IISM یک جنبش، متعهد به اعطای حرفه ای جوانه زدن به گشودن آینده ورزشی است.

ارزش IISM ما در قدرت تحول آموزش و پرورش کمک می کند تا جوان موفق فراتر دید زندگی خود را فراتر از مشاغل و مشاغل صرف اعتقاد دارند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

International Institute of Sports Management (IISM)

کارشناسی ارشد در مدیریت ورزشی (MSM) ... [+]

پردیس: بمبئی، هند زندانی کالج دوشنبه تا جمعه - 15:00-08:00

ترم 1 مدیریت چشم انداز حسابداری مالی آمار کسب و کار مدیریت عملیات اقتصاد مدیریتی مدیریت بازاریابی ارتباطات بازرگانی رفتار سازمانی ترم 2 مدیریت مالی جنبه های قانونی کسب و کار و مالیاتی روش تحقیق کسب و کار محیط اقتصادی کسب و کار نرم افزار بازاریابی و شیوه های ورزشی مدیریت مدیریت ورزشی منابع انسانی سازمان ورزش و دولت ترم 3 تجارت جهانی مدیریت استراتژیک محصولات و مدیریت نام تجاری مدیریت تجزیه و تحلیل ترافیک ورزشی مدیریت مالی ورزشی پشتیبانی فعالیت های ورزشی است حقوق ورزش تابستان کارآموزی ترم 4 مدیریت کارآفرینی بازاریابی دیجیتال در ورزش بازاریابی رسانه های ورزشی در روابط عمومی در ورزش امکانات ورزشی و مدیریت رویداد مهارت های مذاکرات تجاری کار پروژه معیارهای واجد شرایط بودن ... [-]
هندوستان Mumbai
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی