International Institute of Sports Management (IISM)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه بین المللی مدیریت ورزشی (IISM)، سرمایه گذاری از آموزش و پرورش Eduhub، است برای اولین بار ورزش اختصاص داده شده موسسه آموزش هند در نوع خود. این ارائه می دهد ارزش - اضافه دوره در ورزشی مدیریت، یکی از راه های آموزش و پرورش ناشناخته ترین. ما با ارائه به دانشجویان و متخصصان جوان با درک عمیق از طراحی و پیاده سازی از ورزش های خاص مداخلات آموزش مبتنی بر شواهد. برنامه درسی فشرده سازی ما یک ترکیب صحیح از یادگیری در کلاس درس و قرار گرفتن در معرض میدان را به بهترین از رویدادهای بین المللی و تکالیف صنعت است.

USP ما می آید از حمایت صنعت دلخواهی ما در فرم از کارشناسان و حرفه ای که دامپزشک اراده ما برنامه درسی، به اشتراک یادگیری تجربی و کشف امکانات کارآموزی برای مستحق IISM دانش آموزان. بیش از یک موسسه، ما یک جنبش برای ایجاد قهرمانان جوان با توانایی و چابکی برای گشودن یک آینده جدید بازی های ورزشی و کسب و کار است که آن را احاطه کرده است. توانمندسازی از محیط پرورش ما سرچشمه می گیرند که سوخت روح پرسش، ابتکار و شرکت - ایجاد در دانش آموزان ما به غیر از ترویج آموزش در کلاس درس و تسهیل تجربه این زمینه است.

چرا انتخاب ما

کاربران Progress رأی و دوره فایل های پیوست درس و سوالات خود میزبانی صوتی و تصویری پلیر تمدید پروفایل کاربری شخصی ادغام WooCommerce پلاگین

IISM اخلاق موسسه بین المللی مدیریت ورزشی اولین ورزش اختصاص داده شده موسسه آموزشی در نوع خود در هند است. بیش از یک موسسه آموزش، IISM یک جنبش، متعهد به اعطای حرفه ای جوانه زدن به گشودن آینده ورزشی است.

ارزش IISM ما در قدرت تحول آموزش و پرورش کمک می کند تا جوان موفق فراتر دید زندگی خود را فراتر از مشاغل و مشاغل صرف اعتقاد دارند.

مکان ها

بمبئی

International Institute of Sports Management (IISM World)

Address
International Institute of Sports Management (IISM)
Jai Hind College “A” Road, Churchgate

400 020 بمبئی, ماهاراشترا, هندوستان
تلفن
+91 22 6511 8871

برنامه ها