Institute Of Shipping

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IOS با چشم اندازی که از دنیای شرکت ها در زمینه حمل و نقل، تدارکات پشتیبانی می کند، ایجاد شد

IOS دارای دنیای روش های نوین آموزش، رویکرد یکپارچه برای توسعه شخصیت دانش آموز، جو مناسب برای ایجاد استعداد و محیط زیست برای پرورش است.

ما اطمینان کامل داریم که همه کارآفرینان جوان که به این برنامه اساسی و ضروری ملحق می شوند، مزیت دیگری نسبت به دیگران خواهند داشت و ستاره ای مهم را در زیر کمربند خود خواهند داشت. سرمقاله ها اهداف اساسی زیر را به طور خاص و منحصرا بر روی موارد زیر تمرکز می کنند:

1. مهارت های مدیریتی مدیران و دانشجویان مشتاق را از طریق رویکرد سیستماتیک افزایش می دهد.

2. کمک در توسعه مهارت های فنی و تحلیلی از طریق یک روش سیستماتیک در انجام بازاریابی صادرات و واردات برای طیف وسیعی از محصولات.

3. توسعه مهارت در زمینه بازاریابی بین المللی با تمرکز اصلی بر نیاز مشتری و ایجاد روابط بین فردی با مشتریان خارج از کشور و بخش شرکت هند.

4) i) در طول کار یا مطالعه و مهارت های اضافی یاد بگیرید.

2) یادگیری از راه دور مزایای هیچ سفر و سوار شدن را اضافه می کند.

iii) دریافت مدرک / دیپلم معتبر از دانشگاه های شناخته شده در سراسر جهان. شما مجبور نیستید که شغل فعلی خود را محدود کنید. گرفتن مدرک آنلاین / دیپلم حتی ممکن است در افزایش چشم انداز حرفه شما کمک کند.

iv) ارزان تر و مقرون به صرفه.

v) هیئت موسسه معتقد است که سرمایه گذاری در آموزش و پرورش سرمایه گذاری در آینده است. از اولین روزهای ما، ما خودمان را به فرصت و موفقیت تحصیلی اختصاص داده ایم. ما از نوآوری، عدالت و برتری برای نسل دانش آموزان حمایت کرده ایم. ما طرفدار کودکان و والدینیم؛ ما توانمند سازی معلمان و مربیان را داریم و در هزاران مدرسه و جوامع در سراسر کشور شاهد هستیم.

vi) کار ما عموما به چهار دسته تقسیم می شود: آمادگی، اتصال، موفقیت، و حمایت.

مکان ها

جیپور

Institute Of Shipping

Address
Institute Of Shipping
B-26, Kirti Nagar,
Tonk Road,

302018 جیپور, راجستان, هندوستان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: