Hindustan University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه هندوستان خوش آمدید کالج هندوستان فنی و مهندسی، از سال تحصیلی 2008-09 و تحت HITS نام (آغاز شده در سال 1985، "وضعیت دانشگاه" توسط کمک های مالی دانشگاه کمیسیون (UGC)، دولت هند اعطا شد، در بخش 3 از قانون UGC 1956 موسسه هندوستان تکنولوژی و علم).

امروز، موسسه هندوستان تکنولوژی و علم یکی از پس از موسسات مهندسی بیشتر در پی در تامیل نادو است، مشهور برای دانشکده مجرب و با تجربه و امکانات زیربنایی بسیار عالی برای فعالیت های برنامه درسی و اضافی، دانشگاه تعالی دانشگاهی دلخواهی حق را از حفظ کرده است آغاز به کار خود. جامعه دانشجویی شامل دانش آموزان از سراسر هند و خارج از کشور. ما دانش آموزان نقطه از افغانستان، بنگلادش، بوتان، چین، مصر، اتیوپی، فرانسه، اندونزی، کنیا، کره، لیبریا، لیبی، موریس، نیجریه، عمان، رواندا، سنگاپور، آفریقای جنوبی، کره جنوبی، سودان، امارات متحده عربی، تایلند ، ویتنام، تانزانیا، آمریکا، و غیره

دانشگاه رسالت خود را انجام داده است و دستاوردهای علمی آن شهادت به همان. بیش از 80٪ از دانش آموزان پس از سال حفظ کلاس اول با تمایزات سال است. بیش از 950 دانش آموز در شرکت های پیشرو در هند و خارج از کشور در 3 سال گذشته قرار داده شده است. دانش آموزان این نهاد مشهور در حال دریافت قرار دادن پیشنهادات کالا از شرکت های پیشرو در هند و خارج از کشور. نهاد است مشارکت جمعی با دانشگاه های پیشرو در ایالات متحده آمریکا، سنگاپور، استرالیا، و غیره این دانش آموزان و برنامه های تبادل دانشکده با دانشگاه های پیشرو بین المللی است. دانشگاه نیز تمجید و جوایز متعدد در طول سال دریافت کرده است.

چرا هندوستان؟

بالا 75٪ سالانه قرار دادن تبدیل تشویق استعدادهای نوآورانه و ارواح دانش آموزان از طریق هندوستان فناوری کسب و کار رشد (HTBI) و هندوستان کارآفرینی و مرکز نوآوری (HEIC) قوی فارغ التحصیلان شبکه حمایت مالی به شرکت در سمینارها / کنفرانس (ملی و بین المللی) دانشکده مجرب با صنعت و تجربه علمی دسترسی به دولت از هنر، آزمایشگاه ها و کارگاه تحرک برنامه بین المللی از جمله یک ترم در خارج از کشور برنامه، تبادل دانشجو / اعضای هیات علمی و تحصیلات عالی بورس تحصیلی برای دانشجویان شایسته و ورزش تفاهم نامه با صنایع پیشرو و موسسات در هند و خارج از کشور تسهیلات کتابخانه عالی با دسترسی دیجیتال کامل برای پایگاه اطلاعاتی آنلاین مانند SCOPUS، IEEE، اسپرینگر، علمی، طبیعت، و غیره فرصت را به در مراکز تحقیقاتی مختلف و پروژه های در محوطه دانشگاه درگیر می شود. به طور منظم بازدید صنعتی و کارآموزی جهت اجرای پروژه های در صنایع / موسسات ملی و بین المللی 10 مراکز تحقیقاتی و 7 مدرسه (حمل و نقل هوایی، ساختمان، رایانه، برق، مدیریت، مکانیک، علم و علوم انسانی) پایبندی به آموزش و پرورش بر اساس طبقه بندی و نتیجه (OBE) شیوه بلوم انتخاب بر اساس سیستم تعیین اعتبار (CBCS) برای دانش آموزان به انتخاب می کنید افراد و معلمان

چشم انداز به هر MAN یک موفقیت و هیچ مردی یک شکست.

ماموریت به ارائه هر فرد با محیط مساعد مناسب برای رسیدن / اهداف شغلی خود، با تاکید قوی بر رشد شخصیت و به ارائه تحصیلات آکادمیک استعداد منابع برای به دست آوردن کیفیت آموزش و پرورش در تمام حوزه های مهندسی، علوم کاربردی و مدیریت، بدون به خطر انداختن کیفیت و کد اخلاق به هر دانش آموز از موسسه.

دانشگاه توسط شورای ارزیابی و اعتباربخشی ملی (NAAC)، برای مجوز رسمی از موسسات آموزشی در هند است که نیاز بدن و نهادی خودگردان کمیسیون دانشگاه کمک های مالی (UGC)، دولت هند است معتبر است.

مکان ها

چنای

Address
40, G.S.T Road, St. Thomas Mount,
Chennai - 600 016. India.

چنای, تامیل نادو, هندوستان

چنای

Address
1, Rajiv Gandhi Salai (OMR), Padur, (Via) Kelambakkam, Chennai - 603 103, India
چنای, تامیل نادو, هندوستان

دهلی

Address
Commercial Space No. S-5, Vasant Square Mall,Vasant Kunj, New Delhi- 110070
دهلی, هندوستان

کویمباتور

Address
Nikita Educational Advisory Board No 21-22, Damodar Centre, 1050, Avinashi Road Coimbatore- 641018
کویمباتور, تامیل نادو, هندوستان

مسقط

Address
Orient Arabia Overseas L.L.C, Flat No. 44, Building No. 1530, Way No. 3519, Al Khuwair, Sultanate of Oman
مسقط, استان مسقط, عمان

کلمبو

Address
Metro Institute of Higher Education Level 8C, Valiant Towers 46/7, Nawam Mawatha, Colombo
کلمبو, استان غربی, سری لانکا

کوچی

Address
2nd Floor, Bee Jay Towers, Rajaji Road, Kochi - 682 035
کوچی, کرالا, هندوستان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید