توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

مرکز مدیریت میراث در Ahmedabad University یک مرکز بین رشته ای منحصر به فرد است که مطالعات میراث انتقادی و رویکردهای مدیریت میراث جامع را از طریق برنامه دانشگاهی و نیز پروژه ها و فعالیت های تبلیغاتی ترویج می کند. این کنفرانس تنها دومین کنفرانس بین المللی پیشرو در آموزش و پرورش و مدیریت مدیریت میراث را برگزار کرد که در آن مدیر کل ICCROM سخنران اصلی بود و سازمان های جهانی مانند یونسکو، فرهنگ آقاخان فرهنگ و ICOMOS همکاری های مختلفی داشتند. چنین اقدامات پیشگیرانه ای که توسط مرکز انجام می شود، مطالعه مدیریت میراث در Ahmedabad University یک سفر معنادار و پرطرفدار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز، لطفا به https://ahduni.edu.in/chm/ مراجعه کنید.

Ahmedabad University یک نهاد خصوصی و غیر انتفاعی است که در سال 2009 تاسیس شده است. ما مجموعه ای از برنامه های متنوع و دقیق دانشگاهی را ارائه می دهیم تا دانش آموزان بتوانند به رهبران خوب تبدیل شوند. برنامه های ما شامل مطالعات مقطع کارشناسی، فارغ التحصیل و دکتری در زمینه هایی مانند مهندسی، علوم زیستی، مدیریت، هنر و علوم رایانه است.

هدف

Ahmedabad University متعهد به پیشرفت مداوم خود و جامعه است. ما خواهان تبدیل شدن به یک نمونه در تحول آموزش عالی و تحقیق در هند هستیم. فارغ التحصیلان ما توانایی ها، نگرش ها و ارزش ها را برای پیشرفت در زمینه های مختلفی که در سراسر جهان دنبال می کنند، تحمل می کنند.

ماموریت ما

  • برای آماده سازی رهبران شخصیت برجسته که به طور قابل توجهی به زمینه های تحصیل و کار خود کمک خواهند کرد
  • برای ایجاد یک محیط یادگیری در حال رشد که مبتنی بر ارتباطات متقابل انسانی بین هنرها، علوم و رشته های حرفه ای است، همراه با سختی و انعکاس
  • برای فعال کردن تحقیقات و سرمایه گذاری فکری در دانشگاه و در جامعه
  • برای ارتقاء تنوع و تنوع در همه ابعاد دانشگاه
  • برای تولید دانش که زمینه یادگیری و کمک به هند و جهان را فراهم می کند
  • به طور فعال توسعه اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی جوامع محلی، ملی و بین المللی را ارتقاء بخشید
  • برای آموزش جوانان هند و جهان برای تبدیل شدن به شهروندان جهانی با سواد اطلاعاتی
  • برای تضعیف دانش آموزان به متفکران انتقادی که از لحاظ تحلیلی مجهز، عملا گرا و اخلاقی هستند، بالغ می شوند

ما می دانیم که چالش های اجتماعی و فرصت های شغلی در تقاطع محورهای مختلف نفوذ، تعریف شده توسط رشته ها (داده ها، مواد، زیست شناسی و رفتار)، طبیعت (هوا، آب، جنگل ها و زمین)، بخش هایی از تأثیر (سلامت ، حمل و نقل، انرژی و آموزش) و جامعه (فرد و جامعه). بر این اساس، Ahmedabad University تلاش می کند تا دانش آموزان را در مورد نحوه یادگیری از طریق دانشگاه های بین رشته ای و تجربیات زندگی واقعی که این تقاطعات را می گذرانند هدایت کند. برنامه های تحقیقاتی در دانشگاه نیز این فلسفه یکپارچه را به تصویر می کشد.

بنیانگذاران

Ahmedabad University توسط انجمن علمی Ahmedabad (AES) تأسیس شد. AES یک اعتبار آموزشی غیر انتفاعی واقع در احمدآباد است. بیش از 80 سال سن، AES بر اساس ساردار والباخبی پاتل، نخست وزیر خانه هند، با رهبران برجسته مانند کاستوربای لالببی، دویان صنعت نساجی هند تاسیس شد؛ گانش مولانکار، نخست وزیر پارلمان هند؛ و Amrutlal Hargovandas، یکی از برجسته صنعتگران احمدآباد. AES پیش بینی کرد که این دانشگاه در خدمت ارتقاء تحصیلی در ایالت گجرات، در سرتاسر هند و جهان خواهد بود. AES و رهبران آن در ایجاد مؤسسات ملی مانند موسسه مدیریت هند در احمدآباد، موسسه ملی طراحی، آزمایشگاه تحقیقات فیزیکی و مرکز برنامه ریزی و فناوری محیط زیست (CEPT) نقش مهمی ایفا کرده اند. اعتماد نیز مسئول حمایت از موسسات شناخته شده مانند کالج MG کالج، کالج هنر لستر، کالج تجارت کالج HL، کالج داروسازی LM، دانشکده AG Teacher و LD موسسه Indology، و دیگران است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Ahmedabad University

اولین نوع خود در هند است و در «شهر جهانی میراث یونسکو»، احمدآباد، اخیرا در تعارض قرار گرفته است. برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت میراث یک برنامه دو ساله است که بر روی درک ... [+]

اولین نوع خود در هند است و در «شهر جهانی میراث یونسکو»، احمدآباد، اخیرا در تعارض قرار گرفته است. برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت میراث یک برنامه دو ساله است که بر روی درک بحرانی از میراث و رویکرد مدیریت یکپارچه به بخش میراث تأکید دارد. این یک فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن تخصص در یک دامنه سریع در حال رشد در چارچوب یک چارچوب تعلیمی نوآورانه است که شامل برنامه های یادگیری درسی، غوطه وری و تمرین و ورودی های متخصصان برجسته در این زمینه است. در دوسالۀ دوره، آموزش و پرورش دانش آموزان را برای به دست آوردن بینش مفهومی و حرفه ای از میراث در سطح کلان و سطح مردمی تسهیل می کند.... [-]

هندوستان Ahmedabad
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Commerce Six Road
380009 Ahmedabad, Gujarat, هندوستان