ADEN Tegucigalpa

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ADEN یک شبکه آموزشی بین المللی است که توسط ACBSP تأیید شده که فعالیت اصلی آن مدرسه بازرگانی است که در سال 1992 تأسیس شد. این تمرکز بر پیشرفت حرفه ای مدیران و مدیران کسب و کار، هم در حالت چهره به چهره و هم در یادگیری الکترونیکی است. و در حال حاضر 26 شعبه در 17 کشور در آمریکای لاتین و اروپا توزیع شده است.

این دفتر مرکزی در منطقه شهری پایتخت هندوراس واقع شده است که مرکز اصلی شهری و تجاری آن است. اقتصاد هندورن به عنوان اقتصاد هجدهم در آمریکای لاتین رتبه بندی می شود.

در مدرسه کسب و کار ADEN ما تلاش کرده ایم تا یک برنامه را با طیف گسترده ای از دوره های برنامه، دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد که با اندازه گیری و الزامات متخصصان آینده هندوراس سازگار است، توسعه دهیم.

کارگاه های بین المللی

به عنوان بخشی از پیشنهاد آموزشی برای Allumni ما ما مجموعه ای از کارگاه های آموزشی بین المللی را در شهرهای میامی، پاناما و بوگوتا برگزار کرده ایم.

جهانی سازی، رقابت و تکنولوژی مرزهای کسب و کار را مختل کرده است. در طول هفته تحصیلی، ابزارهای مدیریتی ارائه می شود که هماهنگی و هماهنگ سازی بین متغیرهای مختلف درگیر در کنسرت بین المللی کسب و کار ارائه می کنند.

این نظریه و عمل در فرایندهای مدیریت ژئوپولیتیک، تجاری، مالی و انسانی تیم های بین فرهنگی یکپارچه شده است. آنچه از این دوره انتظار می رود، چشم انداز مدیریت است، یعنی تصمیم سیاسی در مورد تصمیمات مدیریتی و تصمیمات عملیاتی.

این دوره از یک نمایشگاه گفتگو، با نمونه های واقعی و موارد "زندگی" بر مبنای ایده ها، موقعیت ها و مضامین تولید شده توسط دانش آموزان در زندگی واقعی خود و با مفاهیم مطرح شده در همان دوره، توسعه خواهد یافت.

هدف این است که به نمونه ای از گفتگو، شبکه سازی و تبادل گرایش های جدید در دنیای تجارت دست یابید.

کارگاه های آموزشی در شهرهای مختلف و طی ماه های مختلف برگزار می شود:

پاناما، ماه جولای

مکان ها

Tegucigalpa

Address
Boulevard Supaya, Metrópolis Torre 1, Piso 16.
Tegucigalpa, بخش فرانسیسکو مورازان, هندوراس

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: