Vrije Universiteit Amsterdam

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam (" VU Amsterdam ") یک دانشگاه تحقیقاتی مشهور بین المللی است که در سال 1880 تأسیس شده است. این دانشگاه بیش از 170 برنامه آموزش انگلیسی را در سطح کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا به بیش از 24000 دانشجو از سراسر جهان ارائه می دهد. دانشجویان و کارمندان 84 ملیت ، یک جامعه دانشگاهی بین المللی پویا را ایجاد می کنند.

VU Amsterdam در شهر پر جنب و جوش آمستردام ، یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان واقع شده است و بیشترین تمرکز دانش آموزان در هلند و جایی که انگلیسی زبان دوم است ، صحبت می کند. این پردیس توسط یکی از پویا ترین و سریعترین مناطق تجاری در هلند واقع شده و میزبان بیش از 700 شرکت است.

با بیش از 24000 دانشجو ، که 4،088 نفر آنها بین المللی هستند ، VU Amsterdam تحقیقاتی مهم را درمورد مشکلات با اهمیت اجتماعی و علمی انجام می دهد. ما خود را در تحقیق و آموزش از طریق چهار موضوع بین رشته ای متمایز می کنیم: سلامت انسان و علوم زندگی ، علوم پایداری ، دنیای متصل و حکومت برای جامعه. به عنوان یک دانشجو ، این امر به شما کمک می کند که فراتر از مرزهای رشته های علمی باشید و به دنبال راه حل های ملموس برای دنیای بهتر باشید. علاوه بر این ، VU Amsterdam تنوع ، چه در فرهنگ ، اعتقاد ، ملیت یا آموزش قبلی را به عنوان منبع نوآوری در نظر می گیرد. و پیشرفت ، و از این رو به عنوان قدرت ویژه.

کیفیت آموزش

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) دارای شهرت استرلینگ برای کیفیت خوب آموزش است. شما در گروه های نسبتا کوچکی کار می کنید که در آن تمرکز و تمرکز شخصی روی یک رویکرد شخصی قرار دارد. تدریس به خوبی سازمان یافته است. برای مثال، در ساختار مشخص برنامه های مطالعه، به عنوان مثال، منعکس می شود.

پر جنب و جوش آمستردام

این دانشگاه در شهر پر جنب و جوش آمستردام، یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان قرار دارد و بزرگترین تمرکز دانشجویان در هلند و زبان انگلیسی دومین زبان است. به عنوان یک دانشجوی VU Amsterdam ، شما از مزایای ارائه شده توسط سرمایه بهره مند خواهید شد. در عرض پانزده دقیقه شما در مرکز پر جنب و جوش آمستردام هستید، جایی که مغازه ها، مکان های تفریحی، پارک ها و کافه های پیاده رو وجود دارد. آمستردام امن است و انگلیسی به طور گسترده ای صحبت می شود.

نظارت شخصی

VU Amsterdam توجه قابل توجهی به توصیه های مطالعه شخصی می کند. درست در شروع دوره تحصیل ، شما را به مشاور تحصیلی برنامه خود معرفی خواهید کرد. این فرد در مورد هر مشکلی که ممکن است در دوره تحصیل داشته باشید به شما مشاوره می دهد و به سوالات مربوط به بازار کار پاسخ می دهد.

هویت منحصر به فرد

VU Amsterdam اولین دانشگاهی در هلند بود که توسط یک فرد خصوصی تاسیس شد و هیچ دخالتی از کلیسا و دولت نداشت. این میراث هنوز بخش زیادی از ما است: VU مخفف Vrije Universiteit، که به معنای واقعی کلمه به عنوان "دانشگاه آزاد" ترجمه می شود. از همان ابتدا، دانشگاه زمینه های تحقیقاتی خود را تعیین کرده است، برنامه های خود را ایجاد کرده و روش های آموزشی خود را به کار گرفته است.

به راحتی در دسترس است

Vrije Universiteit Amsterdam به راحتی توسط حمل و نقل عمومی قابل دسترسی است. فرودگاه Schiphol فقط هشت دقیقه با قطار است. ایستگاه متروی زامبی آمستردام در نزدیکی دانشگاه VU دانشگاه آمستردام است. همچنین یک اتصال سریع ترامو با ایستگاه مرکزی آمستردام یا ایستگاه اسلاتردیجک آمستردام با زمان سفر فقط شانزده دقیقه وجود دارد. VU Amsterdam نیز آسان است به وسیله ماشین، نزدیک به بزرگراه مداری آمستردام.

محوطه دانشگاه

تقریبا تمام دانشجویان، کارکنان و برنامه های ما در محوطه دانشگاه قرار دارند: یک مجتمع واحد ساختمان در منطقه تجاری آمستردام. بر این اساس، در طول مطالعات خود، بسیار آسان است که خود را با سایر رشته ها آشنا کنید.

اعتباربخشی

Vrije Universiteit Amsterdam به طور کامل توسط وزارت آموزش هلندی به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی شناخته شده است. تمام برنامه های تحصیلی در دانشگاه VU دانشگاه آمستردام یا معتبر توسط NVAO، سازمان اعتباربخشی هلند و فلاندر معتبر هستند. این بدن توسط معاهده بین المللی ایجاد شده و کیفیت تحصیلات عالی در هلند و بلندی بلژیک را از طریق تأیید برنامه های تحصیلی تضمین می کند.

انواع برنامه ها

VU Amsterdam ارائه می دهد چهار نوع برنامه:

  • برنامه های کارشناسی (به BA / LLB / BSc)
  • برنامه های کارشناسی ارشد (منجر به MA / LLM / MSc / MPhil)
  • برنامه های PhD / Doctor (که منجر به PhD / Doctorate)
  • برنامه های غیر کارشناسی (مطالعه خارج از کشور)

بورس تحصیلی

با کمک بورس تحصیلی خود، برنامه دانشجویان VU (VUFP)، ما دانشجویان با انگیزه ای با انگیزه ای را ارائه می دهیم که نتایج عالی را در اختیار دانش آموزان منحصر به فرد قرار می دهد تا مدرک کارشناسی ارشد را با پشتیبانی مالی ارائه شده توسط دانشگاه دنبال کنند. کمک هزینه تحصیلی VUFP هزینه تحصیل در دانشگاه است. برنامه تحصیلی هلند (HSP) برای دانش آموزان خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) است که میخواهند برنامه کارشناسی ارشد در هلند را دنبال کنند. VU Amsterdam تنوع را به عنوان غنی سازی برای تدریس، تحقیق و سهم ما در جامعه متکی می کند. این بورس تحصیلی مخصوصا برای دانش آموزان عالی است که به تنوع در محوطه دانشگاه کمک می کنند. به عنوان یک دانشجوی بین المللی برنامه ریزی برای تحصیل در VU Amsterdam ، شما می توانید برای کمک های مختلف و کمک هزینه تحصیلی درخواست بدهید. اطلاعات دقیق در مورد بورس تحصیلی و مهلت می تواند در WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS یا WWW.GRANTFINDER.NL یافت شود.

برنامه دانشجویان VU

برنامه تحصیلی VU (VUFP) دانشجویان آینده نگر را با استعداد به دانشجویان فرصت منحصر به فرد برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه VU ارائه می دهد.

سازمان

VU Amsterdam یک دانشگاه سنتی هلندی است که توسط هیئت اجرایی (سه عضو) اداره می شود و دارای 10 دانشکده مستقل تحت هیأت اجرایی است. هر یک از اعضای هیات علمی یک یا چند دوره کارشناسی و برنامه های کارشناسی ارشد را ارائه می دهد و تحقیقات را انجام می دهد. همه آنها به طور متفاوتی سازماندهی شده اند، اما اغلب هیئت مدیره، یک کارمند مرکزی و چندین واحد و مدارس فارغ التحصیل می باشند. این دانشگاه همچنین دارای تعدادی از بخش های خدماتی است که دفتر بین المللی آن یکی است و تعدادی از موسسات تحقیقاتی بین رشته ای وجود دارد.

خصوصی یا عمومی؟

VU Amsterdam یکی از 14 دانشگاه عمومی است که توسط وزارت آموزش هلندی به رسمیت شناخته شده و به همین علت بخشی از بودجه دولت است. تحت نظام هلندی، دولت بر اساس تعداد دانشجویان خود دانشگاه های مورد تأیید را تأدیه می کند و همچنین محدودیت ها و دستورالعمل های مربوط به هزینه های تحصیلی را که این دانشگاه ها مجاز به اتهام هستند، تعیین می کند. این امر دسترسی به آموزش عالی عالی برای همه شهروندان هلندی، غنی و فقیر را تضمین می کند. VU Amsterdam متقاضیان از همه زمینه ها را می پذیرد.

خدمات دفتر بین المللی VU

  • ویزا / اجازه اقامت

در صورت نیاز به یک ویزا / مجوز اقامت و چگونگی تنظیم آن، پیدا کنید.

  • محل اقامت

اطلاعات در مورد محل اقامت در VU Amsterdam .

  • ثبت نام در شهرداری

وقتی وارد هلند شدید باید با شهرداری ثبت نام کنید. پیدا کردن آنچه شما باید انجام دهید.

  • فعالیت های مقدماتی

پس از ورود شما، فعالیت های مقدماتی متعددی در VU Amsterdam .

مکان ها

آمستردام

VU University Amsterdam

Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam
De Boelelaan 1105

1081 HV آمستردام, هلند شمالی, هلند
تلفن
+31 20 598 9898

برنامه ها

دوره های اجرایی