توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam یک دانشگاه تحقیقاتی بین المللی شناخته شده در سال 1880 است. این دانشگاه بیش از 150 برنامه آموزش انگلیسی در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به 23،000 دانش آموز از سراسر جهان ارائه می دهد. دانشجویان و کارکنان 130 ملیت، جامعه بین المللی دانشگاهی پویا را تشکیل می دهند.

این دانشگاه در شهر پر جنب و جوش آمستردام، یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان قرار دارد و بزرگترین تمرکز دانشجویان در هلند و زبان انگلیسی دومین زبان است. محوطه دانشگاهی یکی از پرطرفدارترین و سریعترین مناطق کسب و کار در هلند است که بیش از 700 شرکت را اداره می کند.

دانشگاه با بیش از 24،000 دانشجو، از جمله 3300 دانشگاه بین المللی است، دانشگاه تحقیقات پیشرفته را به مشکلات اهمیت اجتماعی و علمی انجام می دهد. دانشگاه در تحقیقات و آموزش خود از طریق چهار موضوع بین رشته ای از جمله علوم انسانی و علوم زندگی، علوم برای پایداری، جهان متصل و حکومت برای جامعه متمایز می کند. به عنوان یک دانش آموز این امر به شما کمک خواهد کرد تا فراتر از مرزهای رشته های علمی نگاه کنید و به دنبال راه حل های ملموس برای یک جهان بهتر باشید. علاوه بر این Vrije Universiteit Amsterdam تنوع، چه در فرهنگ، اعتقاد، ملیت یا آموزش قبلی، به عنوان منبع نوآوری و پیشرفت، و از این رو به عنوان قدرت ویژه، در نظر گرفته است.

کیفیت آموزش

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) دارای شهرت استرلینگ برای کیفیت خوب آموزش است. شما در گروه های نسبتا کوچکی کار می کنید که در آن تمرکز و تمرکز شخصی روی یک رویکرد شخصی قرار دارد. تدریس به خوبی سازمان یافته است. برای مثال، در ساختار مشخص برنامه های مطالعه، به عنوان مثال، منعکس می شود.

پر جنب و جوش آمستردام

این دانشگاه در شهر پر جنب و جوش آمستردام، یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان قرار دارد و بزرگترین تمرکز دانشجویان در هلند و زبان انگلیسی دومین زبان است. به عنوان یک دانشجوی VU Amsterdam ، شما از مزایای ارائه شده توسط سرمایه بهره مند خواهید شد. در عرض پانزده دقیقه شما در مرکز پر جنب و جوش آمستردام هستید، جایی که مغازه ها، مکان های تفریحی، پارک ها و کافه های پیاده رو وجود دارد. آمستردام امن است و انگلیسی به طور گسترده ای صحبت می شود.

نظارت شخصی

VU Amsterdam توجه قابل توجهی به مشاوره در مورد مطالعه شخصی دارد. درست در ابتدای دوره تحصیلی شما به مشاور مطالعه برنامه شما معرفی می شود. این فرد به شما در مورد هر گونه مشکلی که ممکن است با دوره تحصیلتان داشته باشد، به شما توصیه می کند و به سوالات در مورد بازار کار جواب می دهد.

هویت منحصر به فرد

VU Amsterdam اولین دانشگاهی در هلند بود که توسط یک فرد خصوصی تاسیس شد و هیچ دخالتی از کلیسا و دولت نداشت. این میراث هنوز بخش زیادی از ما است: VU مخفف Vrije Universiteit، که به معنای واقعی کلمه به عنوان "دانشگاه آزاد" ترجمه می شود. از همان ابتدا، دانشگاه زمینه های تحقیقاتی خود را تعیین کرده است، برنامه های خود را ایجاد کرده و روش های آموزشی خود را به کار گرفته است.

به راحتی در دسترس است

Vrije Universiteit Amsterdam به راحتی توسط حمل و نقل عمومی قابل دسترسی است. فرودگاه Schiphol فقط هشت دقیقه با قطار است. ایستگاه متروی زامبی آمستردام در نزدیکی دانشگاه VU دانشگاه آمستردام است. همچنین یک اتصال سریع ترامو با ایستگاه مرکزی آمستردام یا ایستگاه اسلاتردیجک آمستردام با زمان سفر فقط شانزده دقیقه وجود دارد. VU Amsterdam نیز آسان است به وسیله ماشین، نزدیک به بزرگراه مداری آمستردام.

محوطه دانشگاه

تقریبا تمام دانشجویان، کارکنان و برنامه های ما در محوطه دانشگاه قرار دارند: یک مجتمع واحد ساختمان در منطقه تجاری آمستردام. بر این اساس، در طول مطالعات خود، بسیار آسان است که خود را با سایر رشته ها آشنا کنید.

اعتباربخشی

Vrije Universiteit Amsterdam به طور کامل توسط وزارت آموزش هلندی به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی شناخته شده است. تمام برنامه های تحصیلی در دانشگاه VU دانشگاه آمستردام یا معتبر توسط NVAO، سازمان اعتباربخشی هلند و فلاندر معتبر هستند. این بدن توسط معاهده بین المللی ایجاد شده و کیفیت تحصیلات عالی در هلند و بلندی بلژیک را از طریق تأیید برنامه های تحصیلی تضمین می کند.

انواع برنامه ها

VU Amsterdam ارائه می دهد چهار نوع برنامه:

  • برنامه های کارشناسی (به BA / LLB / BSc)
  • برنامه های کارشناسی ارشد (منجر به MA / LLM / MSc / MPhil)
  • برنامه های PhD / Doctor (که منجر به PhD / Doctorate)
  • برنامه های غیابی (مطالعه در خارج از کشور

بورس تحصیلی

با کمک بورس تحصیلی خود، برنامه دانشجویان VU (VUFP)، ما دانشجویان با انگیزه ای با انگیزه ای را ارائه می دهیم که نتایج عالی را در اختیار دانش آموزان منحصر به فرد قرار می دهد تا مدرک کارشناسی ارشد را با پشتیبانی مالی ارائه شده توسط دانشگاه دنبال کنند. کمک هزینه تحصیلی VUFP هزینه تحصیل در دانشگاه است. برنامه تحصیلی هلند (HSP) برای دانش آموزان خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) است که میخواهند برنامه کارشناسی ارشد در هلند را دنبال کنند. VU Amsterdam تنوع را به عنوان غنی سازی برای تدریس، تحقیق و سهم ما در جامعه متکی می کند. این بورس تحصیلی مخصوصا برای دانش آموزان عالی است که به تنوع در محوطه دانشگاه کمک می کنند. به عنوان یک دانشجوی بین المللی برنامه ریزی برای تحصیل در VU Amsterdam ، شما می توانید برای کمک های مختلف و کمک هزینه تحصیلی درخواست بدهید. اطلاعات دقیق در مورد بورس تحصیلی و مهلت می تواند در WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS یا WWW.GRANTFINDER.NL یافت شود.

برنامه دانشجویان VU

برنامه تحصیلی VU (VUFP) دانشجویان آینده نگر را با استعداد به دانشجویان فرصت منحصر به فرد برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه VU ارائه می دهد.

سازمان

VU Amsterdam یک دانشگاه سنتی هلندی است که توسط هیئت اجرایی (سه عضو) اداره می شود و دارای 10 دانشکده مستقل تحت هیأت اجرایی است. هر یک از اعضای هیات علمی یک یا چند دوره کارشناسی و برنامه های کارشناسی ارشد را ارائه می دهد و تحقیقات را انجام می دهد. همه آنها به طور متفاوتی سازماندهی شده اند، اما اغلب هیئت مدیره، یک کارمند مرکزی و چندین واحد و مدارس فارغ التحصیل می باشند. این دانشگاه همچنین دارای تعدادی از بخش های خدماتی است که دفتر بین المللی آن یکی است و تعدادی از موسسات تحقیقاتی بین رشته ای وجود دارد.

خصوصی یا عمومی؟

VU Amsterdam یکی از 14 دانشگاه عمومی است که توسط وزارت آموزش هلندی به رسمیت شناخته شده و به همین علت بخشی از بودجه دولت است. تحت نظام هلندی، دولت بر اساس تعداد دانشجویان خود دانشگاه های مورد تأیید را تأدیه می کند و همچنین محدودیت ها و دستورالعمل های مربوط به هزینه های تحصیلی را که این دانشگاه ها مجاز به اتهام هستند، تعیین می کند. این امر دسترسی به آموزش عالی عالی برای همه شهروندان هلندی، غنی و فقیر را تضمین می کند. VU Amsterdam متقاضیان از همه زمینه ها را می پذیرد.

خدمات دفتر بین المللی VU

  • ویزا / اجازه اقامت

در صورت نیاز به یک ویزا / مجوز اقامت و چگونگی تنظیم آن، پیدا کنید.

  • محل اقامت

اطلاعات در مورد محل اقامت در VU Amsterdam .

  • ثبت نام در شهرداری

وقتی وارد هلند شدید باید با شهرداری ثبت نام کنید. پیدا کردن آنچه شما باید انجام دهید.

  • فعالیت های مقدماتی

پس از ورود شما، فعالیت های مقدماتی متعددی در VU Amsterdam .

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Vrije Universiteit Amsterdam

اقتصاد کمی، تخصصی برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است. این مطالعه عمیق در زمینه های اقتصاد دان و اقتصاد کاربردی، چالش هایی را برای کشف زمینه های فعال پژوهشی اقتصاد خر ... [+]

بررسی اجمالی

اقتصاد کمی، تخصصی برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است. این مطالعه عمیق در زمینه های اقتصاد دان و اقتصاد کاربردی، چالش هایی را برای کشف زمینه های فعال پژوهشی اقتصاد خرد، اقتصاد کلان و / یا مالی کوچک ارائه می دهد.

اقتصاد سنجی متصل به بسیاری از رشته های دانشگاهی از جمله ریاضیات، آمار، اقتصاد، امور مالی و مطالعات کسب و کار است و عمدتا مربوط به علم و هنر استفاده از تئوری اقتصادی و تکنیک های آماری برای تجزیه و تحلیل داده های اقتصادی است. این برنامه به شما فرصتی را برای کشف تقاطع کلاسیک و کلی اقتصاد و اقتصاد دان می دهد... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

استاد SCA دانش آموزان را قادر به توسعه و تقویت توانایی تحقیقات خود را، در حالی که مهار در پارادایم نظری امنیت انسانی است. ... ... [+]

استاد در اجتماعی و فرهنگی انسان شناسی

آیا شما علاقه مند در انسان شناسی و موضوعاتی مانند کمک های توسعه، فرهنگ، هویت، دین و توسعه پایدار؟ آیا هدف شما فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه؟ پس از آن برنامه استادان 'اجتماعی و فرهنگی انسان شناسی می تواند فقط آنچه شما به دنبال برای. میلیونها نفر از مردم در سراسر جهان در فقر و جنگ زندگی می کنند. چگونه می توانم آنها را به معنای وجود خود و چه استراتژی های آنها استفاده برای رسیدن به یک استاندارد بهتر از زندگی و یک حس آزادی؟ به نظر می رسد مهاجرت به آخرین چاره برای مردم از جان گذشته. چه پناهندگان و افراد به دنبال پیدا کردن پناهندگی در کشور جدید خود را و در چه راه آنها توسط مردم محلی استقبال؟... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

هدف از برنامه پژوهش کارشناسی ارشد برای ارائه محققان مجهز در زمینه مطالعات باستان. آن را در فرهنگ ها و جوامع از تمرکز ... ... [+]

کارشناسی ارشد در کلاسیک و تمدن های باستان (تحقیق)

هدف برنامه پژوهش کارشناسی ارشد برای ارائه محققان به خوبی تجهیز در زمینه مطالعات باستان. آن را در فرهنگ ها و جوامع از منطقه مدیترانه، غرب اروپا و غرب آسیا در دوره از ج تمرکز دارد. 1000 قبل از میلاد تا 500 میلادی. این برنامه ارائه می دهد ترکیبی از آموزش و پژوهش انضباطی و میان رشته ای. انضباطی به دلیل برنامه بر اساس تخصص های ارائه شده در برنامه کارشناسی خود را. میان رشته ای چون شما را به استفاده از نتایج حاصل از رشته های مرتبط در طول به اصطلاح "دروس پایه. این دو آموزش میان رشته ای، که در آن اعضای هیات تدریس از رشته های مختلف از بخش مطالعات باستان و باستان شناسی شما یاد می دهد که چگونه به رویکرد موضوع تحقیق مشترک از دیدگاه های مختلف و ارائه زیربنای نظری برای این موضوع است. امید بستن برای برنامه های تحقیقاتی کارشناسی ارشد شما را به یک محیط تحقیقاتی الهام بخش است. گروه مطالعات باستان و باستان شناسی در ایجاد فرصت های تحقیق و پژوهش برای دانش آموزان پژوهش دکترا فوق دکترا و، از جمله پروژه های بزرگ موضوعی که اتاق را برای تعدادی از دانشجویان دکترا و فوق دکترا پژوهش بسیار موفق در سال های اخیر بوده است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

اقتصاد سنجی ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در Econometrics and Operations Research در VU Campus شما فرصتی برای توسعه مهارت های کمی برای استفاده از آنها در امور مالی، بازاریابی، اقتصاد و کسب و کار ارائه می دهد.

اقتصاد سنجی و تحقیقات عملیاتی یک پنجره را به یک دنیای پیچیده باز می کند که بینش هایی را که مردم، کسب و کارها و دولت ها تصمیمات خود را بر اساس آن پی می گیرند، فراهم می کند. اقتصاد سنجی علم و هنر استفاده از روش های آماری برای تحلیل داده های مالی، بازاریابی و اقتصادی، در حال حاضر اغلب اطلاعات بزرگ است. تحقیقات عملیات علم و هنر تصمیم گیری بهتر در اقتصاد، مدیریت و امور مالی با استفاده از روش های ریاضی است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

اقتصاد سنجی مالی متخصصین برنامه اقتصادسنجی و کارشناسی ارشد تحقیقات است. این مطالعه در دست مطالعه به روش های اقتصاد سنجی که به صورت روزانه در صنعت مالی انجام می شود، به شم ... [+]

بررسی اجمالی

اقتصاد سنجی مالی متخصصین برنامه اقتصادسنجی و کارشناسی ارشد تحقیقات است. این مطالعه در دست مطالعه به روش های اقتصاد سنجی که به صورت روزانه در صنعت مالی انجام می شود، به شما اجازه می دهد تا به یک متخصص مالی کمی تبدیل شوید و شما را در خط مقدم یک حرفه حرفه ای حرفه ای قرار دهید.

اقتصاد سنجی مالی متشکل از رشته های مختلف دانشگاهی از جمله ریاضیات، آمار، امور مالی و مطالعات کسب و کار است و عمدتا مربوط به استفاده از نظریه اقتصاد مالی و تکنیک های آماری برای تجزیه و تحلیل مجموعه داده های مالی و اقتصادی است. از روش های اقتصاد سنجی می توان برای تحلیل ریسک مالی، راهبردهای سرمایه گذاری، سیاست اقتصادی اقتصادی، سیاست پولی، تجارت با فرکانس بالا، بازار سرمایه، ثبات مالی و بسیاری از موضوعات دیگر استفاده کرد.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

در تخصص ما در اقتصاد سنجی و علوم داده های برنامه اقتصادسنجی و کارشناسی ارشد تحقیق، شما را در دنیای سریع در زمینه روش های اقتصاد سنجی و داده های اطلاعاتی برای مجموعه داده ... [+]

بررسی اجمالی

در تخصص ما در اقتصاد سنجی و علوم داده های برنامه اقتصادسنجی و عملیات پژوهشی، ما در دنیای سریع اقتصاد سنجی و داده های علمی برای مجموعه داده های فوق العاده بالا مورد استفاده قرار می دهیم. در این تخصص ما تئوری آماری فضاهای با ابعاد بزرگ، مهارت های علم کامپیوتر برای دست زدن به داده های بزرگ، روش های اقتصاد سنجی برای شناسایی روابط اقتصادی علی در یک محيط غنی داده را پوشش می دهیم. شما همچنین مهارت های عملی تجزیه و تحلیل، مدل سازی و پیش بینی متغیرهای مالی و اقتصادی کلیدی را برای بهبود سیاست و تصمیم گیری فرا می گیرید.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

اطلاعات تحقیقاتی بازاریابی تخصصی برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است. این مطالعه در دست مطالعه به روش های اقتصاد سنجی برای تجزیه و تحلیل داده های بازاریابی برای تسهیل ... [+]

بررسی اجمالی

اطلاعات تحقیقاتی بازاریابی تخصصی برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است. این مطالعه در دست مطالعه به روش های اقتصاد سنجی برای تجزیه و تحلیل داده های بازاریابی برای تسهیل راهبردهای بازاریابی بهتر شما را تبدیل به متخصص بازاریابی کمی و قرار دادن شما در خط مقدم یک حرفه حرفه ای حرفه ای است.

علوم اطلاعات بازاریابی متصل بسیاری از رشته های دانشگاهی از جمله ریاضیات، آمار، اقتصاد و بازاریابی است و عمدتا به استفاده از اقتصاد میکرو، رفتار مصرف کننده و تکنیک های آماری برای تجزیه و تحلیل مجموعه داده ها با سلسله مراتب چندگانه مانند محصول، نام تجاری، محل، توزیع و غیره روش های اقتصاد سنجی می تواند برای تجزیه و تحلیل حجم سهام، اثرات تبلیغاتی، استراتژی های فروش، رفتار مصرف کننده، طرح های وفاداری برند، تلویزیون و تبلیغات رسانه های اجتماعی و بسیاری از موضوعات دیگر مورد استفاده قرار گیرد.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

در یک جهان متصل، سازمان ها به طور فزاینده ای همکاری می کنند تا خدمات خود را به مشتریان به طور موثر توزیع کنند. این نیاز به ادغام فرآیندهای کلیدی مختلف در سازمانها دارد. ت ... [+]

بررسی اجمالی

مدیریت زنجیره تامین تخصصی برنامه اقتصادسنجی و عملیات پژوهشی است.

در یک جهان متصل، سازمان ها به طور فزاینده ای همکاری می کنند تا خدمات خود را به مشتریان به طور موثر توزیع کنند. این نیاز به ادغام فرآیندهای کلیدی مختلف در سازمانها دارد. تخصص مدیریت زنجیره تامین شما را با تخصص در زنجیره های عرضه، و همچنین روش های کمی و کیفی پیشرفته از بهینه سازی، که شما نیاز دارید به طور موثر طراحی، پیاده سازی و مدیریت فرآیندهای زنجیره تامین را به شما معرفی کنیم.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

نظریه اقتصادسنجی متخصصین برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است. این مطالعه عمیق در زمینه روشهای اقتصادسنجی، چالش برای کشف و تسلط بر یک زمینه تحقیق فعال است که شما را بر ... [+]

بررسی اجمالی

نظریه اقتصادسنجی متخصصین برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است. این مطالعه عمیق در زمینه روشهای اقتصادسنجی، چالش برای کشف و تسلط بر یک زمینه تحقیق فعال است که شما را برای اولین بار در هر حرفه تحصیلی یا حرفه ای قرار می دهد.

اقتصاد سنجی متصل به بسیاری از رشته های دانشگاهی از جمله ریاضیات، آمار، اقتصاد، امور مالی و مطالعات کسب و کار است و عمدتا مربوط به علم و هنر استفاده از تئوری اقتصادی و تکنیک های آماری برای تجزیه و تحلیل داده های اقتصادی / مالی / بازاریابی است. این اصل را می توان در بسیاری جهات مورد استفاده قرار داد که اقتصاد سنجی را می توان به عنوان یک مطالعه بسیار عمومی مورد توجه قرار داد.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

اگر شما علاقه مند به حرفه ای هستید که قواعد بازی صنعت و تولید را با درک عمیق از امکانات تکنیک های پیشرفته، تعریف کنید، اگر می خواهید حرفه ای تحصیلی خود را دنبال کنید، یا ... [+]

بررسی اجمالی

نظریه تحقیقات عملیات تخصصی برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است.

اگر شما علاقه مند به حرفه ای هستید که قواعد بازی صنعت و تولید را با درک عمیق از امکانات تکنیک های پیشرفته، تعریف کنید، اگر می خواهید حرفه ای تحصیلی خود را دنبال کنید، یا اگر فقط ریاضیات را دوست داشته باشید تحقیقات عملیاتی، سپس تخصص تخصص تئوری تحقیقات عملیات برای شما است. این به شما دانش و درک عمیق تر این منطقه تحقیقاتی ارائه می دهد و در نهایت، از طریق پایان نامه، در تحقیقات پیشین در تحقیقات عملی شرکت می کند.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

علم اطلاعات: شوک به سیستم مالی یا بزرگترین فرصت آن چیست؟ در دسترس بودن داده های بزرگ، همراه با افزایش قدرت محاسباتی به سرعت، کشف مکانیزم هایی نیست که قبلا دیده می شود. Bl ... [+]

علم اطلاعات: شوک به سیستم مالی یا بزرگترین فرصت آن چیست؟ در دسترس بودن داده های بزرگ، همراه با افزایش قدرت محاسباتی به سرعت، کشف مکانیزم هایی نیست که قبلا دیده می شود. Blockchain توانایی بنیادین تغییر نحوه ثبت و مدیریت اطلاعات را دارد. شبکه ها فرصت ایجاد تعاملات قوی و پایدار را فراهم می کنند. چالش های بزرگی در درک این موضوع است که این فناوری های جذاب جدید به زیرساخت های مالی ما بستگی دارد.

... [-]
هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

چگونه ما به عنوان یک جامعه مقابله با مشکلات پیچیده و جمعی مانند تغییرات اقلیمی، تروریسم و ​​افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی می کنیم؟ انعطاف پذیری اجتماعی توانایی زنده ... [+]

چرا به نظر سنجی مقاومتی اجتماعی؟

چگونه ما به عنوان یک جامعه مقابله با مشکلات پیچیده و جمعی مانند تغییرات اقلیمی، تروریسم و ​​افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی می کنیم؟ انعطاف پذیری اجتماعی توانایی زنده ماندن، انطباق و رشد در برابر این تنش ها و شوک ها است. در این برنامه کارشناسی ارشد تحقیقاتی چند رشته ای، شما یاد خواهید گرفت که تجزیه و تحلیل مشکلات پیچیده اجتماعی، بلکه نحوه جمع آوری، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های بزرگ، به شما اجازه همکاری با ذینفعان اجتماعی برای دستیابی به راه حل های پایدار برای مسائل اجتماعی.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
2 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

در برنامه های بازاریابی کارشناسی ارشد شما را در یک سفر که در آن شما خودتان را به چالش به نگاه بیشتر در زمینه های تئوری بازاریابی، تحقیقات بازاریابی ... ... [+]

استاد در بازاریابی

در برنامه های بازاریابی استاد شما را در یک سفر که در آن شما را به چالش به نگاه بیشتر در مناطق نظریه بازاریابی، تحقیقات بازاریابی، بازاریابی و عمل. شما یاد خواهند گرفت که فکر می کنم trategically، در نتیجه درک چگونگی ارزش برتر را می توان برای مشتریان و سایر ذینفعان در حالی که دستیابی به اهداف سازمانی ایجاد شده است.

ترم اول

سفر با فهم اینکه چگونه یک مزیت رقابتی پایدار با ایجاد ارزش برای مشتریان و جامعه به دست آمده آغاز می شود. درک اینکه چرا چیزی کار می کند: به جای تمرکز بر روی 'دستور العمل برای موفقیت "، تاکید بر دنبال بیشتر است. این نیز برای درک عمیقی از روش تحقیق را خواستار شد. سفر نیز شما را عمیق تر در جهان مصرف کننده و بازار کسب و کار-tobusiness، یا محصول یا خدمات، در نتیجه شما را قادر میسازد تا به چالشهای بازاریابی در یک محیط به طور فزاینده پیچیده بین المللی است. ترم دوم... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد در باستان شناسی شمال غرب اروپا در دوره از اواخر عصر آهن به دوره مدرن اولیه را پوشش می دهد. دو تخصص های ... ... [+]

استاد در باستان شناسی شمال غرب اروپا

برنامه کارشناسی ارشد در باستان شناسی شمالی، غرب اروپا را پوشش می دهد دوره از اواخر عصر آهن به اوایل دوره مدرن. دو تخصص در این برنامه اواخر عصر آهن و روم باستان شناسی شمال غرب اروپا و قرون وسطی و اوایل باستان شناسی مدرن. Vrije Universieit آمستردام تا به موقعیت پیشرو در تحقیق و تدریس در زمینه اواخر دوران ماقبل تاریخ و دوران روم در اروپا، با توجه ویژه به هلندی باستان شناسی، در حالی که باستان شناسی قرون وسطی و اوایل دوره مدرن یکی از تخصص در است دانشگاه آمستردام. دو دانشگاه با هم در نتیجه پوشش 3000 سال باستان شناسی اروپای غربی است. این برنامه اختصاص داده است توجه به باستان شناسی حل و فصل، باستان شناسی از پناهگاه ها و سایت های دفن، روند همگرایی در امپراتوری روم و مطالعات مراکز شهرستان و فرهنگ مادی. لینک نزدیک بین آموزش در تمامی این زمینه ها و نتایج حاصل از کار میدانی اخیر و دیگر تحقیقات در حال انجام، از مناظر ویلا روم در جنوب هلند به کارخانه کشتی سازی از VOC (کمپانی هند شرق هلندی) در قلب آمستردام وجود دارد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

باستان شناسان با کارشناسی ارشد در مدیترانه باستان شناسی فوق العاده مناسب برای پیروی از یک کار حرفه ای در باستان شناسی. آنها را مجبور ... ... [+]

استاد در مدیترانه باستان شناسی

نقطه قوت مشترک UVA و VU آمستردام سنت طولانی مدت خود را از انجام تحقیقات در منطقه مدیترانه است. این را می توان از مقدار زیادی از پروژه های کار میدانی در ایتالیا و یونان، و همچنین مجموعه های موزه در موزه پیرسون Allard دیده می شود. برای تعامل و ارتباط - - همچنین سازندگان و کاربران این دو تخصص با طولانی، در عین حال بسیار فعلی، سنت انضباطی UVA و VU آمستردام، که شامل توجه برای مطالعه اساس باستان شناسی، اشیاء و اینترلینک.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه باستان شناسی کارشناسی ارشد: چشم انداز و میراث است به مرزهای جغرافیایی و یا زمانی ثابت نیست، اما معاملات موضوعی با باستان شناسی ... ... [+]

استاد در چشم انداز و میراث

برنامه باستان شناسی کارشناسی ارشد: چشم انداز و میراث است به مرزهای جغرافیایی و یا زمانی ثابت نیست، اما معاملات موضوعی با مناظر باستان شناسی و میراث باستان شناسی در بسیاری از جوامع متفاوت است. در تخصص چشم انداز باستان شناسی، چشم انداز فرهنگی را از بسیاری از دیدگاه های مطرح شده است. تخصص باستان شناسی میراث در انواع معانی که آثار باستانی می تواند در جامعه مدرن به دست آوردن تمرکز دارد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

در یک محیط آموزشی در مقیاس کوچک، دانش آموزان در تحقیقات کارشناسی ارشد در بالینی و آسیب شناسی روانی رشد خواهد در مورد علت یاد بگیرند، ... ... [+]

کارشناسی ارشد روانپزشکی بالینی و توسعه (تحقیق)

در یک محیط آموزشی در مقیاس کوچک، دانش آموزان در استاد پژوهش در بالینی و آسیب شناسی روانی رشد خواهد در مورد علت، توسعه و البته آسیب شناسی روانی و برش لبه روش روانی آگاهانه برای پیشگیری و درمان آن را یاد بگیرند. بهترین محققان در این زمینه خواهد تدریس با کیفیت بالا در جدیدترین بینش در رابطه سلامت روان، موقوفات بیولوژیکی و منابع زیست محیطی، بستر عصب و روابط انسانی، و تطبیقی ​​و مسیر توسعه ناسازگار را ارائه دهد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

این برنامه ترکیبی سلولی و مولکولی زیست شناسی، علوم کامپیوتر و مدل سازی ریاضی به ادغام مقادیر زیادی از داده های بیولوژیک به اساسی ... ... [+]

کارشناسی ارشد زیست شناسی و سیستم های زیست شناسی

مقادیر زیادی از داده ها را از طریق ژنتیک طرح های جمع آوری شده است. آنها یک فرصت طلایی به تحقیق اسرار زندگی، به درک بیشتر از پیچیدگی های آن، به منظور بهبود کیفیت زندگی و به تسخیر بیماریهای مهم فراهم می کند. تبدیل این حجم عظیمی از داده ها را به درک واقعی از چالش های اساسی پژوهش بیوانفورماتیک است. روش بالا در استفاده از توالی مانند انبوه موازی و طیف سنجی جرمی تولید داده های خام بیشتر از مدل های کامپیوتری معمولی می تواند موثر اداره کند. برای پردازش و تجزیه و تحلیل این داده ها، تکنیک های محاسباتی از بیوانفورماتیک - مانند همردیفی توالی، مونتاژ توالی، آمار زیستی و یادگیری ماشین - به منظور پیش بینی در مورد نتایج بهداشتی و برای تصمیم گیری در درمان شخصی برای بیمار مورد نیاز است. هر دو بیوانفورماتیک و سیستم های زیست شناسی رشته های میان رشته ای به شدت می باشد. این برنامه ترکیبی سلولی و مولکولی زیست شناسی، علوم کامپیوتر و مدل سازی ریاضی به ادغام مقادیر زیادی از داده های بیولوژیک به دانش اساسی. شما یک احساس قوی برای تحقیقات علمی و سطح بالایی از انتزاع توسعه، و یاد بگیرند به ترکیب پیشرفتهای سریع در این زمینه ها.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تاریخچه مسائل. برنامه کارشناسی ارشد در تاریخ در VU آموزش شما برای تبدیل شدن به یک مورخ حرفه ای است. این دوره گسترده و همچنین اجازه می دهد تا شما را به تخصص در یک منطقه خا ... [+]

تاریخچه مسائل. برنامه کارشناسی ارشد در تاریخ در VU آموزش شما برای تبدیل شدن به یک مورخ حرفه ای است. این دوره گسترده و همچنین اجازه می دهد تا شما را به تخصص در یک منطقه خاص از تاریخ است. هر تخصصی در یکی از صندلی گروه تاریخ است. پیشرفت مطالعه خود را شخصا توسط استاد راهنمایی. با توجه به یک دانش آموز، "تاریخ در VU خود را با جامعه کوچک خود را از دانش آموزان و حمایت از کارکنان خود را متمایز می کند."

ساختار برنامه ... [-]
هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی,هلندی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار (BA) یک برنامه چند رشته ای، با هدف بهبود فرآیندهای کسب و کار با استفاده از ترکیبی از روش های مبتنی بر ... ... [+]

استاد در تجزیه و تحلیل کسب و کار

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار (BA) یک برنامه چند رشته ای، با هدف بهبود فرآیندهای کسب و کار با استفاده از ترکیبی از روش های مبتنی بر ریاضیات، علوم کامپیوتر و مدیریت کسب و کار است. شما می توانید در شناخت و حل مشکلات در شرکت آموزش داده است. BA یک برنامه دست در است: شما تخصص خود را در زمینه های مختلف در جهت بهبود شیوه های کسب و کار با بررسی و تجزیه و تحلیل شرایط دنیای واقعی به عنوان توسط شرکت های روزانه مواجه استفاده کنید.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد شما به مطالعه و بررسی طبیعت چگونه کار می کند. هر دو یک هدف را در خود و به منظور توسعه ابزار برای پیش بینی و مشکلات مبارزه با آلودگی ناشی از ... [+]

کارشناسی ارشد در اکولوژی

محیط زیست بررسی روابط بین موجودات و محیط زیست آنها. به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد به شما مطالعه و بررسی چگونگی ماهیت کار می کند. هر دو یک هدف را در خود و به منظور توسعه ابزار برای پیش بینی و مشکلات ناشی از مبارزه با آلودگی، از دست دادن تنوع زیستی و تغییرات آب و هوایی. شما اکولوژی از منظر بوته، سیستم های حیوانی و مطالعه است. فرآیندهای زیست محیطی از سطح مولکولی به مقیاس منطقه ای و جهانی، که در آن مشاهدات میدانی و آزمایشات به شناسایی الگوها و توابع اکوسیستم استفاده بررسی شده است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

این استاد بر دست در آزمایش، شامل بسیاری از دوره های آزمایشگاه نرم افزاری است که آموزش شما برای حل مشکلات پژوهشی به چالش کشیدن با استفاده از نرم افزار ... ... [+]

کارشناسی ارشد در سیستم های رایانه ای موازی و توزیع شده

این استاد بر دست در آزمایش، شامل بسیاری نرم افزار دوره های آزمایشگاه که به آموزش شما برای حل مشکلات پژوهش به چالش کشیدن با استفاده از آزمایش نرم افزار است. شما در طراحی، پیاده سازی، آزمایش و تجزیه و تحلیل عملکرد نرم افزار سیستم پیچیده کار می کنند. فعالیت در تیم های کوچک، شما مهارت های تحقیق خود را مشترک آموزش. دوره های برنامه نویسی شامل موازی و سیستم های توزیع شده، خوشه ها و محاسبات گرید و گرافیک کامپیوتر.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

کارشناسی ارشد در نوروسایکولوژی شناختی یک برنامه دو ساله تحقیقات کارشناسی ارشد که بر روی لبه برش بین روانشناسی شناختی است ... ... [+]

کارشناسی ارشد روانشناسی شناختی (تحقیق)

کارشناسی ارشد در شناختی نوروسایکولوژی یک برنامه دو ساله کارشناسی ارشد تحقیقات که در عمل بر روی لبه برش بین روانشناسی شناختی و عصب بالینی است. در حالی که روانشناسی شناختی است نسبت به نظریه های عمومی عملکرد مغز بشود، عصب- در بیماران مبتلا به آسیب مغزی فرد، که اغلب بیماری می تواند ما را با بینش های جدیدی را چگونه کار می کند مغز انسان ارائه متمرکز است. ترکیب این دو روش به یک برنامه کارشناسی ارشد در هلند منحصر به فرد است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

این برنامه شما را برای حرفه ای به عنوان یک محقق در فلسفه آماده می کند. این تمرکز بر سوالات مرکزی در مورد دانش و اخلاق بشر است و به شما اجازه می دهد تا در جهت های مختلف تخ ... [+]

در باره

این برنامه شما را برای حرفه ای به عنوان یک محقق در فلسفه آماده می کند. این تمرکز بر سوالات مرکزی در مورد دانش و اخلاق بشر است و به شما اجازه می دهد تا در جهت های مختلف تخصص داشته باشید. ترکیبی از دیدگاه های تاریخی و معاصر یک ویژگی کلیدی کل برنامه است. اهداف برنامه ما عبارتند از:

برای کمک به شما برای به دست آوردن یک آشنایی عمیق با بحث و گفتگو های پیشرفته و مسائل در معرفت شناسی و فلسفه اخلاقی و سیاسی و همچنین ریشه های تاریخی خود را.برای آموزش مهارت های تحقیقاتی خود.برای آماده شدن برای یک Ph.D. مسیربرای کمک به تجزیه و تحلیل تاریخی آگاهانه از مبانی دانش و اخلاق به موضوعات موضعی مانند ماهیت اخبار جعلی و نظریه های توطئه، شک و تردید هوا، رابطه بین آزادی و برابری، مسئولیت فردی برای نتایج جمعی یا اخلاق بازارهای .... [-]
هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه اساتید فرهنگ، سازمان و مدیریت قرار می دهد مشکلات سازمانی در یک چشم انداز اجتماعی و فرهنگی وسیع تر است. شما هستید ... ... [+]

استاد در فرهنگ، سازمان و مدیریت

برنامه استادان 'فرهنگ، سازمان و مدیریت قرار می دهد مشکلات سازمانی در یک چشم انداز اجتماعی و فرهنگی وسیع تر است. آیا شما علاقه مند در سازمان ها و مباحث در فرهنگ سازمان، مدیریت تغییر و تغییرات فرهنگی؟ آیا هدف شما فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه؟ پس از آن برنامه استادان 'فرهنگ، سازمان و مدیریت می تواند فقط آنچه شما به دنبال برای.

برنامه مطالعه... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد در محیط زیست و مدیریت منابع توسط مؤسسه تحقیقات زیست محیطی (IVM)، که یکی از سازمان ... ... [+]

کارشناسی ارشد محیط زیست و مدیریت منابع

برنامه کارشناسی ارشد در محیط زیست و مدیریت منابع است که توسط موسسه تحقیقات زیست محیطی (IVM)، که یکی از قدیمی ترین و معتبرترین موسسات تحقیقاتی اروپا در علوم زیست محیطی سازمان یافته است. IVM ارزیابی بالا دریافت برای کیفیت آن بسیار عالی پژوهش های بررسی کیفیت خارجی و همچنین نمره بسیار خوبی در تجزیه و تحلیل استنادی مقالات مجلات بررسی است. طرح های پژوهشی ما از تجزیه و تحلیل چالش های محلی مانند بودجه خدمات زیست محیطی به کشاورزان، استفاده از داوران مدنی برای تسهیل مشارکت عمومی در مدیریت آب، سازگاری با تغییرات آب و هوایی در هلند، چالش های ملی مانند سبز تولید ناخالص داخلی، به چالش های جهانی مانند تجزیه و تحلیل مذاکرات بین المللی و مکانیزم های مالی شمال و جنوب. هدف اصلی از این برنامه محیط زیست و مدیریت منابع است که برای ساخت یک توده مهم در رشته های کلیدی و تم های پژوهش با آموزش محققان چند رشته، مستقل و کارآفرینی را با اشتیاق به ترکیب برتری در علم با تعامل اجتماعی.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

استاد زبان شناسی: مشاوره زبان و اسناد زبانی ارائه می دهد یک برنامه به طور کلی زبان شناسی است که متمرکز بر تعامل بین تئوری و داده ها در سنت های تحقیق از زبان شناسی انسان ش ... [+]

در باره

استاد زبان شناسی: مشاوره زبان و اسناد زبانی ارائه می دهد یک برنامه به طور کلی زبان شناسی است که متمرکز بر تعامل بین تئوری و داده ها در سنت های تحقیق از زبان شناسی انسان شناسی، نوع شناختی و توصیفی است. تاکید بر روی کارهای عملی، پراگماتیک فرهنگی و دیدگاه های انسان شناسی این برنامه را در هلند منحصر به فرد می کند. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموز دارای دانش، مهارت و تخصص است تا به عنوان یک مشاور زبان شناختی یا محقق زبان شناسی در بسیاری از تنظیمات، به ویژه در زمینه ترجمه، ارتباطات فرهنگی و اسناد زبان:... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد در شیمی یک برنامه درجه به چالش کشیدن برای دانش آموزانی که در حال حاضر دارای یک پس زمینه جامد در شیمی و که مشتاق می باشد ... ... [+]

کارشناسی ارشد در شیمی

برنامه کارشناسی ارشد در شیمی مقطع به چالش کشیدن برای دانش آموزانی که در حال حاضر یک پس زمینه جامد در شیمی و که مشتاق به گسترش دانش و تجربه خود می باشد. شیمی است یک رشته جدا نیست: آن را به شکل پل بین زیست شناسی در یک سر طیف (شیمی بیومولکولی) و فیزیک در انتهای دیگر (شیمی فیزیک نظری). کارشناسی ارشد در شیمی می تواند به یک، کار خوبی پرداخت می شود هیجان انگیز با فرصت های فراوان برای دنبال جاه طلبی های خود را منجر شود.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

علوم زمین یک برنامه کارشناسی ارشد است که از مؤسسات تخصصی ما ارائه می دهد. این برنامه به شما امکان می دهد تا انتخاب کنید ... ... [+]

استاد علوم زمین

Vrije Universiteit Amsterdam برای ترکیب همه علوم تخصص زمین با سایر زمینه های علمی مشهور است. علوم زمین در دانشگاه ما با نزدیک به زیست شناسی و علوم محیطی ارتباط دارد. چرا خود را فقط به عنوان یک زمین شناس یا جغرافیدان محدود می کنید؟ تبدیل شدن به دانشمند واقعی زمین، با دانش پس زمینه گسترده ای است که اجازه می دهد تا شما واقعا بیشتر از آینده خود را. چگونه دقیقا عصر یخبندان، زندگی، تکتونیک صفحات و دوره های CO2 در پوسته زمین و اقیانوس ها، تعامل دارند؟ رابطه بین چشم انداز و جنبش های گسل در قدمت سنگ یا در فرآیندهای مانند بالا بردن و فرسایش چیست؟... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

آیا شما علاقه مند به سیاست هستید و مایل به تخصص در سیاست اروپا و دیدگاه مقایسه ای هستید؟ یک سال است که تمام وقت برنامه کارشناسی ارشد انگلیسی در زمینه علوم سیاسی: سیاست عم ... [+]

در باره

آیا شما علاقه مند به سیاست هستید و مایل به تخصص در سیاست اروپا و دیدگاه مقایسه ای هستید؟ یک سال است که تمام وقت برنامه کارشناسی ارشد انگلیسی در زمینه علوم سیاسی: سیاست عمومی اروپا ممکن است برای شما مناسب باشد. در این برنامه کارشناسی ارشد، شما تجزیه و تحلیل خواهید کرد که چگونه تغییرات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی از منظر مقایسه ای به نظام های سیاسی اروپا و نهادهای حکومتی در سطح بین المللی و ملی تاثیر می گذارد.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

مسیر فلسفه حقوق و حکمرانی فلسفه کارشناسی ارشد دو ساله دانش آموزان را به منظور فلسفی بر پیش فرض ها و ویژگی های اساسی سیستم های حقوقی معاصر غرب آموزش می دهد. این برنامه بین ... [+]

در باره

مسیر فلسفه حقوق و حکمرانی فلسفه کارشناسی ارشد دو ساله دانش آموزان را به منظور فلسفی بر پیش فرض ها و ویژگی های اساسی سیستم های حقوقی معاصر غرب آموزش می دهد. این برنامه بین رشته ای است. دوره های عمومی فلسفی و دوره های خاص در فلسفه حقوق همراه با انتخاب شخصی دانشجویان دوره های حقوقی است. دانش آموزان این رشته معمولا به طور همزمان یک دوره کارشناسی ارشد در رشته حقوق را به پایان می رسانند.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam از محل منحصر به فرد آن در قلب منطقه تجاری آمستردام، که در آن بسیاری از شرکت های بین المللی حقوقی واقع شده اند، بهره مند می شوند. به عنوان یک ... [+]

Vrije Universiteit Amsterdam از محل منحصر به فرد آن در قلب منطقه تجاری آمستردام، که در آن بسیاری از شرکت های بین المللی حقوقی واقع شده اند، بهره مند می شوند. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی حقوق بین الملل کسب و کار (IBL)، شما قادر خواهید بود در یک محیط کسب و کار واقعی زندگی کنید. بعضی از دوره ها توسط متخصصین حقوقی تدریس می شوند، که می توانند به شما درک درستی از نحوه عمل در قانون اعمال کنند. کلاس های کوچک، بین المللی و تعاملی. ترکیبی از ملیت ها در داخل گروه به برنامه IBL ابعاد اضافی را می دهد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

استاد در اقتصاد برای اقتصاددان حرفه ای آینده با علاقه به مسائل اجتماعی توسعه یافته است. این به شما اهداف از نظریه اقتصادی مدرن و نحوه استفاده از آنها را به مشکلات روزمره ... [+]

کارشناسی ارشد اقتصاد

استاد در اقتصاد برای اقتصاددان حرفه ای آینده با علاقه به مسائل اجتماعی توسعه یافته است. این شما را به اهداف تئوری اقتصادی مدرن و نحوه استفاده از آنها برای مشکلات روزمره در تعدادی از زمینه های اصلی سیاست آموزش می دهد. با استفاده از مدل های اقتصادی رفتاری و تکنیک های آماری، اقتصاددان ها به دنبال پاسخ به سوالات اقتصاد کلان و اقتصاد خرد هستند. مناطق تمرکز عبارتند از فقر و نابرابری، امنیت اجتماعی، رشد و تورم و سیاست زیست محیطی. در هنگام استفاده از تکنیک های اقتصادی که در سطح کارشناسی آموخته شده است، خواهید آموخت که چگونه یک رویکرد ساخت یافته را به مشکلات عملی بپذیرید. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد، شما تبدیل به یک اقتصاددان همه جانبه و همه جانبه با توانایی به طور مستقل در مقابله با مسائل مهم اقتصادی است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

گسترش بازارها و افزایش پیچیدگی و تنوع محصولات مالی موجب افزایش تقاضا برای متخصصان ماهر برای ایجاد، قیمت و مشتقات پیچیده مزدوج شده است. تخصص در مهندسی مالی شما را با مدارک ... [+]

بررسی اجمالی

مهندسی مالی متخصصین برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است.

گسترش بازارها و افزایش پیچیدگی و تنوع محصولات مالی موجب افزایش تقاضا برای متخصصان ماهر برای ایجاد، قیمت و مشتقات پیچیده مزدوج شده است. تخصص در مهندسی مالی شما را با مدارک پیشرفته در تحقیقات و امور مالی عملیاتی، از مدیریت اوراق بهادار مالی تا تحلیل ریسک در بازارهای مالی، فراهم می کند. مهندسی مالی جایی است که امور مالی با تحقیقات عملیاتی همراه است!... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه مطالعات الهیات و مذهبی تحقیقات کارشناسی ارشد دانش آموزان ارائه می دهد فرصت برای تحصیل الهیات، هر دو متنی و کلاسیک، در ... ... [+]

استاد در مطالعات الهیات و مذهب (تحقیقات)

برنامه الهیات و مذهب مطالعات تحقیقاتی کارشناسی ارشد ارائه می دهد دانش آموزان این فرصت را به مطالعه الهیات، هر دو متنی و کلاسیک، در سطح پیشرفته. آموزش کارکنان اختصاص داده شده ما شامل دانشمندان برجسته از درون دانشگاه VU آمستردام. آنها در شبکه های ملی و بین المللی در رشته های خود شرکت و ارائه دولت از تجربه و تخصص هنر به مطمئن شوید که شما آماده برای پاسخگویی به چالش های پیش رو دانشگاهی می باشد. در دانشگاه آمستردام VU شما می توانید انتخاب کنید برای انجام تحقیقات دینی در رشته های زیر: مطالعات کتاب مقدس، تاریخ کلیسا، الهیات نظری، Ecumenics، مذاهب جهان، فلسفه دین، عملی الهیات، و به مطالعه سوسیال علمی مذهب. تخصص شما انتخاب می کنید محتوای برنامه های شخصی خود را الهیات و مذهب مطالعات (پژوهش) را تعریف کنیم.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد مطالعات باستان به مرزهای انضباطی رعایت نمی کنند. تقریبا یک سوال است که می تواند تنها از پاسخ وجود دارد ... ... [+]

استاد در مطالعات باستان

مطالعات باستان برنامه مستر به رشته های پایبند نیست. تقریبا یک سوال است که می تواند تنها از دیدگاه باستان شناسی یا ادبی پاسخ وجود دارد. در مطالعات باستان یاد می گیرید برای استفاده از آن است که لازم است، می شود آن را تاریخ باستان، باستان شناسی، باستان زبان یا فلسفه. وضعیت ایده آل اگر شما خودتان را هر دو مورخ و باستان شناس در نظر بگیرید، و می خواهید برای مشاهده ادبیات به عنوان یک محصول جامعه است. سوالات شما در سراسر آمده است، به عنوان مثال: رم یک آش شله قلمکار قومی در زمان امپراتوری بود. چگونه شاعران کلاسیک واکنش نشان می دهند به این، و می تواند اثری از این اختلاط قومی در مطالعات شرایط زندگی و اصطلاحات هنری در بر داشت؟ هستند بسیاری از متون مورد رویاهای نشات گرفته از دنیای کلاسیک (از بین النهرین به رم و بیزانس) وجود دارد. آیا ما می توانیم بیشتر در مورد مردم دوران باستان با مطالعه این رویاها یاد بگیرند؟ و چه تاثیر ادبیات لاتین در ادبیات هلندی است؟ و یا: برای یک بار انجام دهید هومر با ویرژیل مقایسه نیست، اما با حماسه گیلگمش. ماژول هسته ماژول هسته اصلی این برنامه درجه "بحث های بسیاری در مطالعات تاریخی باستان" است. در این ماژول، استادان از Vrije Universiteit آمستردام و دانشگاه آمستردام با تعدادی از موضوعات کلیدی از حوزه مطالعات باستان که موضوع بحثهای داغ بوده است. شما یک مقاله در یکی از این بحث ارسال. بسته به پس زمینه خود را، شما بیشتر... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد تاریخ باستان فراهم می کند دو تخصص. هر تخصص شامل دو ماژول هسته است که شما را به تعدادی از معرفی ... ... [+]

استاد در تاریخ باستان

برنامه کارشناسی ارشد تاریخ باستان فراهم می کند دو تخصص. هر تخصص شامل دو ماژول هسته ای است که شما را به تعدادی از مباحث مهم در زمینه مورد نظر ("بحث های بزرگ در مطالعات تاریخی باستان") معرفی می کند. همچنین تاکید قابل توجهی بر تحقیقات میان رشته ای وجود دارد.

برخورد شرق و غرب: همیشه یک درجه بیشتر یا کمتری از تعامل فرهنگی متقابل بین شرق نزدیک و جهان یونانی وجود دارد. این امر در مورد نقوش دینی و هنری، علم، سیستم نوشتن و دولت های عمومی. تخصص کارکنان آموزشی است که عمدتا در دوران هلنی (اسکندر کبیر در بین النهرین) متمرکز شده است، هر چند قبل از آن و دوره های بعد نیز پوشیده شده است. مذهب و فرهنگ: یکی از تم های اصلی تحت پوشش در این تخصص فرهنگ نخبگان یونانی در نیمه شرقی امپراتوری روم است. ... [-]
هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

مطالعه متون، ادبیات و فرهنگ مادی یونان و روم باستان ارائه می دهد یک گنج از اطلاعات است. این اطلاعات از بالاترین ... ... [+]

استاد در کلاسیک

کلاسیک به عنوان یک رشته زنده و لگد زدن است. مطالعه متون، ادبیات و فرهنگ مادی یونان و روم باستان ارائه می دهد یک گنج از اطلاعات است. این اطلاعات از بالاترین بهره را در خود است اما همچنین بسیار مربوط به فرهنگ روز ما در حال حاضر. آیا شما آن را یک چالش به نکات دقیق وظریف تصویر از دوران باستان فرنگی، و همچنین لینک های جدید بین حال و گذشته در نظر؟ در این صورت ارشد در ادبیات کلاسیک این برنامه برای شما می باشد. برنامه این کارشناسی ارشد ترکیبی از زبانشناسی، ادبیات، و تاریخ فرهنگی است. پروفیل های خاص خود را می narratology و زبان شناسی گفتمان، بینامتنیت و پذیرش، و تفکر باستان است. جهان باستان فرنگی است بسیاری از جنبه های کلاسیک و از این رو پذیرای بسیاری از رشتههاست. از شما می خواهند تجزیه و تحلیل منابع اولیه نماینده خیلی بیشتر در عمق از مورد فاز کارشناسی بود. انتخاب مناطق خود را از علاقه شما خواهد شد را به مباحث دانشگاهی معرفی و یادگیری که مسئولیت رسیدگی به ابزار علمی به خودتان کمک به کسانی که بحث. علاوه بر این، شما نشان داده خواهد شد که چگونه به ارتباط خود را متخصص، دانش انتقادی از دوران باستان تا متون و دیگر پدیده های فرهنگی از دوره های بعد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد در استوکاستیک و ریاضیات مالی در Vrije Universiteit آمستردام آموزش شما را در عمق کامل و وسعت میدان ... ... [+]

کارشناسی ارشد در استوکاستیک و ریاضیات مالی

Stochastics به بررسی پدیده های که در آن شانس نقش محوری ایفا می کند، مانند نتیجه یک انتخابات عمومی، نوسانات در قیمت سهم یا فعل و انفعالات بین مولکول ها در یک سلول زنده. اگر شما برای برنامه کارشناسی ارشد در استوکاستیک و ریاضیات مالی انتخاب کردن، شما آموزش داده می شود برای تبدیل شدن به یک متخصص در سطح جهانی در هر دو تئوری و حوزه های مرتبط نرم افزار. برنامه کارشناسی ارشد در استوکاستیک و ریاضیات مالی در Vrije Universiteit آمستردام آموزش شما را در عمق کامل و وسعت این زمینه، گسترش توانایی ها و بینش خود را و افزایش فرصت های خود را در بازار کار است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

دو سال استاد تحقیقات در اقتصاد یک برنامه ایده آل برای دانش آموزان که مایل به ادامه تحصیل دکترا است. این برنامه را انتخاب کنید، بالا فراهم می کند ... ... [+]

استاد در اقتصاد (MPhil)

استاد تحقیقات دو ساله در اقتصاد برنامه ایده آل برای دانش آموزانی که مایل به ادامه تحصیل دکترا است. این برنامه فراهم می کند را انتخاب کنید، آموزش با کیفیت بالا در زمینه اقتصاد و اقتصاد. اگر جاه طلبی خود را در شغل دانشگاهی در اقتصاد، اقتصاد و یا امور مالی متمرکز شده است، پس از آن این استاد تحقیقات ایده آل برای شما است. نه تنها آن را به شما آموزش برای انجام تحقیقات مستقل علمی، اما آن را نیز سنگ پله عالی برای موقعیت های دکترا خوب را فراهم می کند.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

این برنامه کمی دارایی 84-اعتباری افتخارات آهنگ است که بخشی از برنامه کارشناسی ارشد در امور مالی است. شما سه دوره اصلی در را ... ... [+]

استاد در مالی: افتخارات برنامه کمی دارایی

این برنامه کمی دارایی 84-اعتباری افتخارات آهنگ است که بخشی از برنامه کارشناسی ارشد در امور مالی است. شما سه دوره اصلی در مالی (سرمایه گذاری، مشتقات، و کمی مدیریت ریسک) و سه دوره پیشرفته هسته ای روش در اقتصاد و ریاضیات مالی. شما می توانید سه انتخابی از برنامه های کارشناسی ارشد در امور مالی، اقتصاد، ریاضیات، مطالعات کسب و کار، اقتصاد و غیره را انتخاب کنید. این آزادی انتخاب شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید تخصص خود و ایجاد مشخصات حرفه ای خود را. شما می توانید برای تاکید اساسی، افراد روش و یا تمرکز بر استفاده از روش های پیشرفته خواهد بود. در این دوره از یک سال شما سخنرانی ها، تکالیف مورد مطالعه کامل شرکت، با ارائه و انجام تکالیف تحقیقات گسترده. این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود. فارغ التحصیلان دریافت عنوان کارشناسی ارشد امور مالی.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

کارشناسی ارشد در حسابداری و کنترل یک برنامه یک ساله شامل حداقل هفت دوره ها و پایان نامه می باشد. این برنامه مجموعه ... ... [+]

استاد در حسابداری و کنترل کارشناسی ارشد در حسابداری و کنترل یک برنامه یک ساله شامل حداقل هفت دوره ها و پایان نامه می باشد. این برنامه مجموعه سرعت سریع، کوتاه، متمرکز دوره آموزش شش هفته، پس از امتحانات. هسته اصلی برنامه شامل دوره های مورد نیاز در گزارشگری مالی، حسابداری مدیریت، قانون شرکت های بزرگ، اداره امور شرکت ها و تحقیقات تجربی در حسابداری. علاوه بر این، به شما این فرصت را به طیف وسیعی از دروس انتخابی در افراد مانند حسابرسی، سیستمهای اطلاعاتی حسابداری، کنترل مدیریت، امور مالی شرکت ها و تئوری حسابداری داشته باشد. دوره های آموزشی به طور معمول مخلوطی از سخنرانی ها و روش های تدریس فعال تشکیل شده، که شامل هر دو فرد و کار گروهی. در نهایت، شما پایان نامه کارشناسی ارشد به ارزش 18 واحد ارسال. پایان نامه خود را نشان خواهد داد که شما دارای هر دو دانش از نظم و انضباط مورد انتظار از حرفه ای مشتاق، و پژوهش، مهارت های تحلیلی و گزارش مورد نیاز یک محقق صالح.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی به شما می دهد کامل، آموزش مبتنی بر گسترده در روش علوم اجتماعی و سیاسی است. این شامل استفاده و ... ... [+]

استاد علوم سیاسی: حکومت های زیست محیطی جهانی

تقریبا هیچ گونه های جانوری، کشورها و یا بخش هایی از اقیانوس تاثیر پذیری از توسعه زیادی از انسان ها می باشد. استاد علوم سیاسی: حکومت های زیست محیطی جهانی در ابعاد سیاسی و پیامدهای از موضوعات به عنوان تغییرات آب و هوا، پایداری و طبیعت، تمرکز دارد. آیا شما علاقه مند در این موضوع و آیا هدف شما فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه؟ سپس علوم سیاسی استادان ': حکومت های زیست محیطی جهانی در Vrije Universiteit آمستردام می تواند فقط آنچه شما به دنبال برای.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تبدیل شدن به بهترین دانشمند و محقق که شما می توانید! کارشناسی ارشد ما در روانشناسی اجتماعی یک رویکرد چند رشته به درک فرایندهای روانی اجتماعی بنیادین طول می کشد. ایده اصلی ... [+]

تبدیل شدن به بهترین دانشمند و محقق که شما می توانید! کارشناسی ارشد ما در روانشناسی اجتماعی یک رویکرد چند رشته به درک فرایندهای روانی اجتماعی بنیادین طول می کشد. ایده اصلی این است که بینش جدید در مورد رفتار انسان می تواند کامل تر با ترکیب دیدگاه ساختاری تکاملی، شناختی، و اجتماعی را به مطالعه پدیده های متنوع اجتماعی و روانی قابل درک باشد. از جمله فرآیندهای خود، روابط بین فردی و درون و برون گروه پدیده. روانشناسی اجتماعی یک عامل مهم در شرایط و تنظیمات بی شماری است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

دوره های کارشناسی ارشد ما ممکن است از سال به سال تغییر کند تا منعکس کننده تحولات جاری و پژوهش علوم اطلاعات بین المللی است. آنها می توانند شامل ... ... [+]

استاد در علوم اطلاعات

علوم اطلاعات منطقه چند رشته ای پوشا فناوری ارتباطات (ICT) اطلاعات و و کاربرد عملی آن در جامعه است. آیا شما علاقه مند به اطلاعات چگونه ایجاد می شود و پردازش در شرکت ها و سازمان؟ آیا شما بیشتر علاقه مند به استفاده از فن آوری از تکنولوژی به خاطر خود؟ آیا شما باور دارید مهم است که در نظر گرفتن نقش مردم، سازمان ها و فرهنگ ها در طراحی، مدل سازی، ارتباطات و به اشتراک گذاری اطلاعات؟ اگر چنین است، پس از آن برنامه کارشناسی ارشد در علوم اطلاعات در Vrije Universiteit آمستردام یک انتخاب عالی برای شما است. علوم اطلاعات ترکیبی از فن آوری و مطالعات سازمانی از یک سو، با تکنولوژی و فرهنگ از سوی دیگر. این ویژگی دوره ای که شما در حفظ و جلوتر از روند سریع تحولات در این بخش است. این برنامه بر روی برنامه های کاربردی وب و اینترنت را برای تحقیقات جامعه الکترونیکی از آینده، از جمله زمینه هایی مانند تجارت الکترونیک و E-سرگرمی، تمرکز دارد. برنامه مستر به دنبال ترویج بینش علمی و احساس مسئولیت اجتماعی است. شما باید به انتخاب دوره با ارزش کل 15 واحد از یک لیست از دوره های تایید که در تحقیقات بین المللی ما ریشه دارد. دوره های کارشناسی ارشد ما ممکن است از سال به سال به منعکس کننده تحولات جاری و پژوهش علوم اطلاعات بین المللی را تغییر دهید. آنها می توانند دوره مهمان عزیز، دوره مدرسه تحقیقات فارغ التحصیل SIKS ملی و در دوره های دیگر مباحث... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

نقطه کانونی از این برنامه را در Vrije Universiteit آمستردام متقابل میان ادبیات و تغییر اجتماعی است. داستان مهم است زیرا آن را همچون جهان مشاهده اشکال ... ... [+]

استاد در مطالعات ادبی (پژوهش)

نقطه کانونی از این برنامه رابطه متقابل میان ادبیات و تغییر اجتماعی است. داستان مهم است زیرا آن را همچون جهان مشاهده، افراد دیگر، و خودمان را شکل. آن را از طریق فانتزی که ما می توانیم شروع به تغییر واقعیت است. در این برنامه شما خواهد آموخت که به تجزیه و تحلیل فرم، زبان و مواد جنبه از متون به عنوان حامل سیستم های فرهنگی، اخلاقی، مذهبی، علمی و سیاسی معنا است. به شما خواهد آموخت طرح پژوهش است که ترکیبی از دیدگاه از مطالعات ادبیات و تاریخ ادبی با رشته های دیگر، مانند علوم انسانی و فرهنگی (پست) تاریخ استعمار، زیست محیطی و دیجیتال، تاریخ جهانی و فرهنگ بصری.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه این دو سال در Vrije Universiteit آمستردام دانش آموزان با استعداد برای یک شغل پژوهش در تاریخ آماده می شود. شما می توانید در تخصص ... ... [+]

استاد در تاریخ (تحقیقات)

برنامه این دو سال دانش آموزان با استعداد برای یک شغل پژوهش در تاریخ آماده می شود. شما می توانید در سیاسی، (پست) تاریخ استعمار، تاریخ اجتماعی جهانی و یا تاریخ فرهنگی تخصص. گروه تاریخ برای تخصص منحصر به فرد خود را در زمینه های تاریخ علم و دین، مطالعات میراث فرهنگی، مطالعات احساسات، فرهنگ مادی، و علوم انسانی زیست محیطی تحسین. شما را به صور فلکی پیچیده که در آن افراد، اشیا، فضاها و ایده های تقاطع، با تمرکز بر نقش قدرت، روابط اجتماعی، دین و احساسات تحقیق. این برنامه نیز ارائه می دهد دانش آموزان این امکان را به کشف و آموزش مهارت های در تجزیه و تحلیل های دیجیتال و انعکاس امکان در حال ظهور علوم انسانی دیجیتال تکنیک های.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تحقیقات کارشناسی ارشد زبانشناسی یک برنامه دو ساله است که شما را قادر خواهد ساخت به یک محقق حرفه ای توسعه می باشد. این برنامه می پردازد با زبان شناسی ... ... [+]

استاد زبانشناسی (تحقیقات)

استاد پژوهش در زبان شناسی یک برنامه دو ساله است که شما را قادر به توسعه را به یک محقق حرفه ای است. این برنامه با زبان شناسی در وسیعترین معنای آن می پردازد. همه دانش آموزان در حال گذراندن دوره به طور کلی در زمینه تحقیقات زبانی در سال اول. البته، مناسب به نام زبانشناسی تحقیقات، توسط سه یا چهار استادان، هر یک از آنها سخنرانی در تاریخ پژوهش در زمینه زبان شناسی از دیدگاه تخصص خود و در روش ها و تکنیک های مورد استفاده در زمینه های فردی خود را تدریس کرده است. علاوه بر این، شما یک منطقه که در آن شما می خواهید به تخصص را انتخاب کنید. در طول برنامه، شما چهار دوره از یک لیست از دوره های موجود کارشناسی ارشد را انتخاب نمایید. شما انتخاب خود را بر منافع خود و تخصص که می خواهید به دنبال پایه. مناطق ما از تخصص نه تنها شامل آواشناسی و نحو بلکه موضوعاتی چون متنی و / یا تجزیه و تحلیل سبک، زبان شناسی انسان شناسی، زبان شناسی و زبانشناسی اجتماعی استفاده شود. این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

استاد پژوهش در مطالعات انتقادی در فرهنگ و هنر یک برنامه دو ساله است که شما را قادر به توسعه را به یک محقق حرفه ای است. این برنامه می پردازد ... ... [+]

استاد در مطالعات انتقادی در فرهنگ و هنر (پژوهش)

این برنامه دو ساله در هلند منحصر به فرد است. با تاکید ویژه بر مسائل روش شناختی و نظری، آن تداخل و دیدگاه های از تاریخ هنر، مطالعات رسانه، مطالعات طراحی و تاریخ معماری. آن را پرورش کسب دانش، مهارت های تحلیلی و ظرفیت برای انتقادی در تحولات تاریخی و معاصر در صنایع فرهنگی را منعکس کند. آن را بر روی تجزیه و تحلیل "اشیاء بصری" (از مناظر، شهرستانها و ساختمان ها را به آثار هنری در رسانه های مختلف، فیلم، تلویزیون، طراحی ها و بازی) در، زمینه های اجتماعی، نهادی خود اقتصادی و ایدئولوژیک مراکز. این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد شامل دو آهنگ اصلی: ورزش 'و' بهداشت '. آهنگ ها به شدت تقسیم نیست، اما برخی از همپوشانی. این امکان به ... ... [+]

استاد در علوم انسانی جنبش: ورزشی، ورزش و سلامت

از آخرین تحولات در تمرینات آموزشی ورزش به رویکردهای جدید به توانبخشی، کارشناسی ارشد در علوم جنبش بشر را فراهم می کند دولت از بینش هنری به راه است که در آن عملکرد موتور می تواند افزایش یافته است. از بیومکانیک به روانشناسی. از فیزیولوژی ورزش برای توانبخشی اعصاب. و از عملکرد عضله به توسعه موتور. با انتخاب یک تمرکز در هر دو ورزش و سلامت، شما می توانید ریز لحن مشخصات خود را. با استفاده از این پس زمینه عمیق در علوم جنبش انسانی، به شما خواهد شد مجهز به منظور کمک به این رشته جذاب از مطالعه است. آیا شما علاقه مند در بهینه سازی عملکرد ورزشی، کمک به مردم با اختلال عملکرد موتور، و یا به دست آوردن درک اساسی از ما چگونه حرکت می کند؟ سپس کارشناسی ارشد در علوم جنبش بشر برنامه ایده آل برای شما می باشد!... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

به عنوان یک فارغ التحصیل برنامه کارشناسی ارشد در علوم سیاسی در Vrije Universiteit آمستردام، شما قادر به کار به طور موثر در یک محیط چند رشته خواهد بود: شما آشنا خواهد بود ... [+]

استاد علوم سیاسی: روابط بین الملل و حکومت فراملی

برنامه استادان 'علوم سیاسی یک برنامه تمام وقت یک سال (در حدود 40 ساعت مطالعه در هفته) است. این برنامه در سپتامبر شروع می شود. پس از اتمام موفقیت آمیز، فارغ التحصیلان به اعطا عنوان قانونی به رسمیت شناخته شده کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در رشته علوم سیاسی. علوم سیاسی یک دوره تمام وقت شروع در ماه سپتامبر است.

برنامه مطالعه

حکومت جهانی و همچنین اروپا تشدید شده است. در همان زمان، هزاره جدید نیز شاهد اشکال جدیدی از درگیری و همچنین تجدید حیات ظاهری رقابت بین ایالتی و جغرافیای سیاسی، به عنوان را می توان با مسابقه تسلیحاتی جدید و در افزایش سطح رقابت برای منابع طبیعی شاهد بوده است. در این تخصص شما آشنا با دیدگاه های نظری مختلف که از آن این پویایی بین المللی می تواند مورد تجزیه و تحلیل تبدیل خواهد شد، و یادگیری را به آنها اعمال می شود به موضوعات مورد علاقه خود را. کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی یک سال برنامه تمام وقت، به طور کامل در زبان انگلیسی است. از آن است که حجم کار از 60 اثرات اعتبارات و ویژگی های چهار تخصص است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

علوم محاسباتی یک رشته است که خود را به عنوان ستون سوم از علم مدرن (در کنار علم نظری و تجربی) تاسیس شده است، و شامل ... ... [+]

استاد در علوم محاسباتی

آیا می خواهید برای مقابله با گردباد در واقعیت مجازی و پیش بینی اهداف خود را؟ و یا درک رفتار بازارهای مالی؟ اگر شما می توانید از نتیجه عمل جراحی شبیه سازی قبل از آن به عمل قرار داده؟ و یا پیش بینی جمعیت را در صورت یک فاجعه حرکت می کند؟ علوم محاسباتی یک رشته است که خود را به عنوان ستون سوم از علم مدرن (در کنار علم نظری و تجربی) تاسیس شده است، و شامل مدل سازی، شبیه سازی و تجزیه و تحلیل پدیده های دنیا را از طریق محاسبه. این پنجره جدید را بر روی علوم فیزیکی و اجتماعی، علوم زمین و علوم زندگی باز در سطوح بسیاری از مقیاس.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

هدف از برنامه کارشناسی ارشد تا شما را با دانش، تجربه و بینش شما نیاز به تبدیل شدن به یک حرفه ای مستقل در زمینه C ارائه ... [+]

کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر

برنامه مستر قصد دارد تا شما را با دانش، تجربه و بینش شما نیاز به تبدیل شدن به یک حرفه ای مستقل در زمینه علوم کامپیوتر فراهم می کند. شما زیادی در مورد فن آوری در پشت سیستم های کامپیوتری، نرم افزار، شبکه و سیستم های آنلاین یاد بگیرند. این برنامه طراحی شده است برای ارائه یک مبنای محکم برای یک حرفه ای در دنیای کسب و کار و همچنین به شما آماده شدن برای آموزش و پرورش بیشتر به عنوان یک محقق علمی است. چندین گروه های پژوهشی در Vrije Universiteit آمستردام که در آن به شما این فرصت را به ادامه کار خود را به عنوان یک محقق علمی وجود دارد. بخش علوم کامپیوتر دارای اتصالات بسیاری از با شرکت های ملی و بین المللی، که می تواند شما شروع به پرواز را به زندگی حرفه ای خود را ارائه دهد یک بار شما را به اتمام استاد شما است. فارغ التحصیلان علوم کامپیوتر در تقاضای بالا هستند و بسیاری از دانش آموزان ما پیدا کردن کار در رشته انتخابی خود را از تخصص است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه هنر تطبیقی ​​و مطالعات رسانه در intermedialities در رابطه با سینما، تلویزیون، رسانه های دیجیتال، ادبیات و هنرهای تجسمی، تمرکز دارد. Intermedialities ... ... [+]

استاد در مطالعات رسانه هنر تطبیقی ​​و

برنامه هنر تطبیقی ​​و مطالعات رسانه در intermedialities در رابطه با سینما، تلویزیون، رسانه های دیجیتال، ادبیات و هنرهای تجسمی، تمرکز دارد. Intermedialities تقاطع ها و ارتباطات متقابل بین هنر و رسانه در داخل و بین رسانه های مختلف می باشد، بلکه. این که با ورود رسانه های دیجیتال و "hypermedium" است که از فعل و انفعال بر روی صفحه نمایش از کلمات، تصاویر و صداها و از طریق همگرایی سینما، تلویزیون، رادیو، روزنامه نگاری، کتاب الکترونیکی مطرح می شود، و عکاسی در تشدید شده است وب.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

کارشناسی ارشد در فضایی، حمل و نقل و اقتصاد محیط زیست ارائه می دهد چشم انداز شغلی عالی است. بسیاری از فارغ التحصیلان پیدا کردن شغل به عنوان اقتصاددانان سیاست با ... ... [+]

استاد در فضایی، حمل و نقل و اقتصاد محیط زیست (STREEM)

این برنامه به شما این امکان را به تخصص در فضایی، حمل و نقل و یا اقتصاد محیط زیست ارائه می دهد. اقتصاد فضایی: تحلیل چگونگی نیروهای مختلف به پویایی فضایی و توسعه شبکه از دیدگاه اقتصاد خرد به طور عمده سهم داشته باشد. کشف استفاده و توسعه از تکنیک های مختلف، روش ها و ابزار در این زمینه. اقتصاد حمل و نقل: تمرکز بر علل و عواقب رشد تقاضا برای تحرک از دیدگاه اقتصاد خرد. مشکلات آدرس مانند احتقان، قابلیت اطمینان، ایمنی و زیست محیطی اثرات جانبی. اقتصاد محیط زیست: تمرکز بر جنبه های اقتصادی مشکلات زیست محیطی و سیاست؛ ترکیب تخصص علمی و سیاست؛ آدرس نیاز به ادغام اقتصاد با بینش از رشته های دیگر، به ویژه در علوم زیست محیطی. ... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تخصص کارشناسی ارشد در فلسفه، اخلاق زیستی و بهداشت شما را با ابزار نظری و عملی برای مقابله با مسائل اخلاقی در مراقبت های بهداشتی ارائه ... ... [+]

کارشناسی ارشد در فلسفه، بیوگرافی و بهداشت (تخصص فلسفه (2 سال))

تخصصی کارشناسی ارشد در فلسفه، اخلاق زیستی و بهداشت شما را با ابزار نظری و عملی برای مقابله با مسائل اخلاقی در مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی ارائه policy.You خواهد آموخت که چگونه به تأمل در مسائل عملی از پزشکی، اخلاقی، حقوقی، سیاسی و چشم انداز اقتصادی است. نیاز به بازتاب بین رشته ای به عنوان تحولات در جامعه منجر به چالش های جدید در مراقبت های بهداشتی در حال رشد است. نگاهی به تغییرات در مسئولیت برای مثال: انتظار می رود بیماران را به مسئولیت بیشتری برای سلامت خود و به مدیریت خود و شرکت های بیمه در حال تبدیل شدن مسئول هر دو هزینه و کیفیت مقررات مراقبت های بهداشتی. علاوه بر این، بسیاری از پیشرفت های علمی و تکنولوژیکی سریع را به حساب وجود دارد: از آگاهی از اساس ژنتیکی از بیماری ها، تشخیص پیش از لانه گزینی و IVF، به استفاده از عمل جراحی پلاستیک برای افزایش زیبایی. پس از آن مشکلات تخصیص فقط ناشی از تعداد فزاینده ای از گزینه های درمانی برای انواع بیماری ها و تعداد فزاینده ای از مردم زندگی می کنند به خوبی به سن وجود دارد. این تحولات باعث تغییر در دستور کار اخلاقی پزشکی.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

علوم اعصاب متعلق به علوم که در آینده تاثیر زیادی بر روی تقریبا تمام جنبه های عملکرد ما به عنوان انسان داشته باشد .. ... [+]

علوم اعصاب متعلق به علوم که در آینده تاثیر زیادی بر روی تقریبا تمام جنبه های عملکرد ما به عنوان انسان داشته باشد. علوم اعصاب در حال حاضر از نظر ما در خودمان تغییر کرده باشد. این برنامه ارائه می دهد پاسخ به یک نیاز برای دانشمندان مسئول، دانشمندان که حساس به مسائل مفهومی در زیر دامنه های خاص خود را دارند و هستند و از سوی دیگر، قادر به بازتاب و برقراری ارتباط در مورد مفاهیم وسیع تری از زمینه خود را، بالینی و همچنین به عنوان اجتماعی است. ما در فلسفه هدف در علوم اعصاب به جای فلسفه در مورد علوم اعصاب.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد در فیزیک و نجوم شما فراهم می کند با مقدار زیادی از فرصت تحصیل و شرکت در تحقیقات پایه ای و اساسی آن ... ... [+]

استاد در فیزیک

فیزیک و نجوم یک بخش ضروری از جامعه مدرن است. زندگی مدرن خواهد بود به طور کامل و بدون تراشه های کامپیوتری، لیزر، غربالگری MRI و تمام مزایای دیگر از تحقیقات فیزیک متفاوت است. برنامه کارشناسی ارشد در فیزیک شما فراهم می کند با مقدار زیادی از فرصت تحصیل و شرکت در تحقیقات پایه ای اساسی و برنامه های کاربردی آن است. آیا شما علاقه مند در فرآیندهای فیزیکی در داخل سلول، ایجاد فتوسنتز مصنوعی، اخترفیزیک ذرهای یا آزمایش تقارن اساسی در مقیاس اتمی هستند، برنامه کارشناسی ارشد در فیزیک به شما می دهد فرصت به تعمیق دانش خود را و درگیر در تحقیقات پایه ای اساسی است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

هدف از برنامه این یک ساله کارشناسی ارشد در انتقال به دانش آموزان دانش، مهارت و بینش لازم را برای به عنوان یک حرفه ای یا دانشگاهی به کار گیرند ... ... [+]

استاد در قانون و سیاست امنیت بین المللی

هدف از برنامه این یک ساله کارشناسی ارشد در انتقال به دانش آموزان دانش، مهارت و بینش لازم به عنوان یک محقق حرفه ای و یا دانشگاهی در منطقه صلح بین المللی امنیتی به کار گیرند. مسائل مربوط به صلح و امنیت بین المللی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده در عمل حقوقی، سیاسی و اداری مهم است. مفهوم «امنیت بین المللی است که دیگر به مسائل سنتی جنگ و صلح محدود است، اما در حال حاضر نیز شامل موضوعاتی از قبیل تروریسم، حقوق جنایی، حفاظت از حقوق بشر و امنیت انسانی".... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه این کارشناسی ارشد فراهم می کند چارچوبهای مفهومی و بینش عملی، که هر دو به درک چگونه مدیریت و بازار کار حیاتی است ... ... [+]

کارشناسی ارشد در مالیه

اگر شما علاقه مند در به دست آوردن درک بهتر از نحوه مدیریت مالی و بازارهای مالی کار می کنند، کارشناسی ارشد در امور مالی در دانشگاه VU در آمستردام محل بسیار خوبی برای شروع است. برنامه این استاد چهارچوبهای مفهومی و بینش عملی، که هر دو به بتواند مدیریت و بازارهای چگونه در بخش مالی عمل حیاتی را فراهم می کند.

برنامه مطالعه

هدف از این برنامه برنامه کارشناسی ارشد در امور مالی به شما می دهد به طور کامل برای یک شروع خوب به عنوان یک سرمایه گذاری حرفه ای است. اولین ضربه نیمی از نبرد است. این برنامه را افزایش می دهد سطح خود را از دانش در سرمایه گذاری و امور مالی شرکت، شما آموزش در مورد چگونگی بکارگیری این دانش در عمل (گروه مورد) و شما را آموزش می دهد در ایجاد دانش جدید در لبه برش از تفکر علمی جاری است. در دو مورد اول اهداف یادگیری در چهار دوره های اجباری (امور مالی شرکت، تجربی امور مالی، قیمت گذاری دارایی ها و سرمایه گذاری و بازارهای مالی و نهادها) و دو یا دوره های انتخابی بیشتر که شما را قادر به تخصص بیشتر یکپارچه شده است. هر دو به صورت جداگانه و در تیم، شما را در پروژه های تحقیقاتی دانشگاهی پاسخ دادن به سوالات در زندگی واقعی مطرح شده در جهان از امور مالی کار می کنند. امور مالی تنها می تواند تبدیل به طبیعت دوم شما اگر شما قادر به دست آوردن، درخواست و به طور همزمان... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد ارائه می دهد فرصت ایده آل برای تخصص در این زمینه شگفت انگیز از تحقیقات که در آن طیف گسترده ای از رشته های ملاقات ... ... [+]

استاد در مدیریت، تجزیه و تحلیل سیاست و کارآفرینی در علوم بهداشت و درمان و زندگی (MPA)

نوآوری پزشکی جدید در جهان است که تبدیل شدن به همیشه دادن پیچیده تر منجر به طیف گسترده ای از پرسش ها و معضلات اخلاقی، حقوقی و اجتماعی است. آیا واکسن سیاه سرفه سرفه-جدید بهتر از یکی از قدیمی؟ چگونه می توان تب Q ما را کنترل کند؟ چگونه باید مفاهیم مراقبت بیمار در مرکز پیاده سازی می کنیم؟ چه خواهد شد تاثیر تحولات در ژنومیک در بیمه درمانی عمومی؟ ارائه بهترین پاسخ ممکن به این پرسش ها خواستار همکاری بین چندین رشته و بازیگران در جامعه، از دولت، صنعت و نهادهای اجتماعی به مصرف کنندگان و بیماران. برنامه مستر فرصت ایده آل برای تخصص در این زمینه شگفت انگیز از تحقیقاتی که در آن طیف گسترده ای از رشته های دیدار ارائه می دهد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تخصص کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی آدرس فرایند پرسنل در سازمان، از استخدام و انتخاب به ارتقاء ... ... [+]

مدیریت منابع انسانی

تخصصی کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی آدرس روند پرسنل در سازمان، از استخدام و انتخاب به ارتقاء، انتقال و خروج است. تمرکز این برنامه بر روی توسعه و کنترل عامل انسانی در محیط کار است که به طور فزاینده ای متنوع است. اگر شما را تخصصی کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی، شما اهدا خواهد شد در رشته مدیریت کسب و کار، اما شما در فرآیندهای عملکرد کارکنان و توسعه انسانی تخصص خواهد شد. این نه تنها شما را برای یک حرفه ای در منابع انسانی آماده، بلکه به عنوان یک کارآموز مدیریت یا مشاور کسب و کار. دانش شما به دست آوردن شما را قادر به توسعه و کاربرد ایده های نظری، در حالی که مهارت های حل مسئله خود را به شما در تمام انواع زمینه های چند رشته ای جدید و یا ناآشنا موثر خواهد کرد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

کارشناسی ارشد در مطالعات ادبی، ادبیات برنامه به زبان انگلیسی در Vrije Universiteit آمستردام بر رابطه بین ادبیات و بصری متمرکز ... ... [+]

استاد در ادبیات به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد در مطالعات ادبی، ادبیات برنامه به زبان انگلیسی در Vrije Universiteit آمستردام بر رابطه بین ادبیات و فرهنگ بصری متمرکز است. ریشه در VU آمستردام سنت مطالعه روابط بین کلمه و تصویر، این برنامه های میان رشته ای تخصصی به شما آموزش به تجزیه و تحلیل شیوه های مختلف که در آن متنی و فرهنگ تعامل بصری. پست ها از مرحله رنسانس به فیلمنامه مورد مطالعه از این محدوده چشم انداز، از رابطه میان شعر و عکاسی به فیلم اقتباس از رمانهای گوتیک. دوره های در این برنامه از نزدیک به پژوهش حاضر از اعضای هیات مرتبط است، به طوری که دانش آموزان در تحولات برش لبه دخالت دارند. به شما توصیه می برای کشف منافع خود را در عمق با استفاده از ابزار ها و نظریه های ما شما را با، به اوج خود رسید در پروژه تحقیقاتی خود را ارائه هنگامی که شما خود را ارسال MA-پایان نامه در ترم دوم.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه یک ساله کارشناسی ارشد الهیات و مطالعات مذهبی در زمینه های حرفه ای خاص تمرکز دارد. در این کارشناسی ارشد به شما خواهد شد برای یک کار حرفه ای در داخل و یا خارج از نها ... [+]

استاد در مطالعات الهیات و مذهب

برنامه یک ساله کارشناسی ارشد الهیات و مطالعات مذهبی در زمینه های حرفه ای خاص تمرکز دارد. در این کارشناسی ارشد به شما خواهد شد برای یک کار حرفه ای در داخل و یا خارج از نهادهای مذهبی آماده شده است. شما می توانید از تخصص های مختلف است که هر یک از تمرکز بر زمینه خود را انتخاب کنید. شما نه تنها به دنبال دوره که در آن شما در یک میدان خاص و یا زمینه های حرفه ای را منعکس. کارآموزی بخش واجب از این کارشناسی ارشد نیز می باشد. البته، شما یک پایان نامه را به پایان برساند کارشناسی ارشد خود را ارسال. در طول برنامه به شما خواهد شد به طور فعال در حال انجام مطالعه و توسعه شخصی مربی. پنج تخصص از را انتخاب کنید:... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit آمستردام یکی از معدود دانشگاه های اروپا ارائه یک استاد کامل در مطالعات میراث، حتی با گزینه ای برای گسترش برنامه به یک استاد تحقیقات دو ساله است. کارکنا ... [+]

Vrije Universiteit آمستردام یکی از معدود دانشگاه های اروپا ارائه یک استاد کامل در مطالعات میراث، حتی با گزینه ای برای گسترش برنامه به یک استاد تحقیقات دو ساله است. کارکنان از برنامه مطالعات میراث است که به خوبی جاسازی شده در شبکه های میراث بین المللی است. آمستردام، با دامنه آن جهانی و بسیاری از موسسات میراث مشهور، صنایع گسترده خلاق، و منطقه کانال خود را که ارقام برجسته در فهرست یونسکو از سایت های میراث جهانی، بافت شهری مناسب برای مطالعه (تبدیل) میراث فرهنگی است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد، به شما خواهد آموخت برای انجام تحقیقات مستقل در زمینه هوش مصنوعی (AI). شما کسب دانش و مدل سازی کشف ... ... [+]

استاد در هوش مصنوعی

به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد، به شما خواهد آموخت برای انجام تحقیقات مستقل در زمینه هوش مصنوعی (AI). شما کسب دانش و مدل سازی، سیستم های چند عامله و تکنیک های کشف به جستجوی اینترنت کارآمد تر و موثر است. هوش مصنوعی تمام محیط های مورد هوشمند است که انسان در یک راه بسیار اختصاصی پشتیبانی می باشد. از آنجا که هوش است در مورد بیش از تفکر فقط منطقی، شما بر دانش از سراسر طیف دانشگاهی رسم؛ از فلسفه، منطق و روانشناسی، به علم اطلاعات، تجزیه و تحلیل زبانی و ریاضیات.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه بین المللی ما هیدرولوژی کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی است و نیاز به دو سال مطالعه برای به دست آوردن 120 اثرات (سیستم انتقال اعتبار اروپا) است که شما ... ... [+]

استاد در هیدرولوژی

حصول اطمینان از این است که به اندازه کافی آب با کیفیت خوب برای برآوردن نیازهای جمعیت رو به رشد جهان وجود دارد یک چالش دلهره آور است. جامعه نیاز به هیدرولوژیست برای مدیریت منابع آب در جهان است. در برنامه کارشناسی ارشد در هیدرولوژی، شما را به فرآیندهای تنظیم کمیت و کیفیت از آب به عنوان آن را از طریق اکوسیستم، خاک و رودخانه ها عبور می کند را مطالعه کنند. ما شما را با مبنای نظری جامد فراهم می کند، همراه با پژوهش هیدرولوژیکی در مناطق مختلف از مناطق گرمسیری به مناطق آمازون پرمافراست سیبری. کارشناسی ارشد در هیدرولوژی شما را قادر می سازد تا به دنبال یک کار حرفه ای و علمی در آب شناسی.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تخصص کارآفرینی یک برنامه مدرک مشترک از دانشگاه آمستردام و Vrije Universiteit آمستردام است. این برنامه ... ... [+]

کارآفرینی

است به رسمیت شناختن افزایش این واقعیت است که سرمایه گذاری های کوچک و جوان را برای رشد اقتصادی حساب وجود دارد، و این که کارآفرینی می تواند یک منبع مهم نوآوری است. در تخصص کارآفرینی، ما به کارآفرینی به عنوان فرآیندهای ایجاد و بهره برداری از فرصت های با استفاده از ترکیب رمان از منابع منجر به جدید (اجتماعی، اجتماعی و اقتصادی) ارزش را ببینید. خلاقیت نقش کلیدی در این فرآیند ایفا می کند. ما مطالعه فرایندهای کارآفرینی در تمام زمینه های که در آن آنها رخ می دهد: در شرکت های جدید و همچنین آنهایی که موجود (بزرگ و کوچک)، و در زمینه های نهادی. شما به اهمیت و پیچیدگی و چالش در ارتباط با فعالیت های کارآفرینی بسیار پرارزش در انواع شرکت ها و موسسات و حتی فراتر از: کارآفرینی به عنوان شیوه زندگی.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

شما به عنوان یک حرفه علمی-علمی می توانید شکاف بین تحقیقات در آزمایشگاه ها (دانشگاه) و تمرین در صنایع صنایع بزرگ و همچنین (شرکت های کوچک) کارآفرینی را متوقف کنید. شما آموز ... [+]

شما به عنوان یک حرفه علمی-علمی می توانید شکاف بین تحقیقات در آزمایشگاه ها (دانشگاه) و تمرین در صنایع صنایع بزرگ و همچنین (شرکت های کوچک) کارآفرینی را متوقف کنید. شما آموزش می بینید که جنبه های علمی را در زمینه کسب و کار و نوآوری در نظر بگیرید، در حالی که متغیرهای سازمانی، اجتماعی و فرهنگی را در نظر بگیرید. تمرینات و نظریه ها در SBI Master شما را در دست می گیرند و دوره های SBI از موارد کسب و کار و تکنولوژی دنیای واقعی است که به طور مستقیم در حرفه آینده شما قابل استفاده هستند. ... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تخصصی کارشناسی ارشد "کار و روانشناسی سازمانی بر رفتار انسان در سازمان ها و شرایط کار، تمرکز دارد. برخی از سوالات مطرح است: چگونه می تواند به سازمان جذب کارکنان صالح و قاب ... [+]

تخصصی کارشناسی ارشد "کار و روانشناسی سازمانی بر رفتار انسان در سازمان ها و شرایط کار، تمرکز دارد. برخی از سوالات مطرح است: چگونه می تواند به سازمان جذب کارکنان صالح و قابل اعتماد؟ چه نقشی رهبران سازمانی بازی؟ چگونه فرآیندهای یک گروه نفوذ و سازمانی؟ برنامه ارائه می دهد دوره ها که در هر دو تئوری و عمل دارد، ارائه بینش در نقش شخصیت، فرآیندهای اجتماعی، رهبری، و تصمیم گیری در سازمان ها، و توسط کارشناسان بین المللی شناخته شده تدریس می شود.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد در رشته ریاضیات در Vrije Universiteit آمستردام شما فراهم می کند با یک فرصت برای تخصص در یک منطقه در حالی که بیشتر تعمیق خود را ... ... [+]

استاد در ریاضیات

ریاضیات پر جنب و جوش، چند وجهی و همه کاره درست، که در آن تمرکز بر مطالعه و توسعه روش است برای مقابله با پرسش ریاضی محض و کاربردی است. اغلب، خط تقسیم بین تئوری و عمل صرفا یک توهم است. تئوری ریاضی، توسعه یافته برای یک مشکل خاص، اغلب راه خود را به برنامه های کاربردی غیر منتظره می یابد. این قدرت و زیبایی از ریاضیات، نظم و انضباط است که تعریف بی نهایت، و که در آن مسیرهای جدید همواره در حال انتظار برای بررسی قرار گیرد. برنامه کارشناسی ارشد در رشته ریاضیات در Vrije Universiteit آمستردام شما فراهم می کند با یک فرصت برای تخصص در یک منطقه در حالی که بیشتر تعمیق دانش ریاضی خود را به طور کلی.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برای اطلاعات معدن از انبارهای بسیار متنوع، باید بدانید که چه چیزی دنبال آن هستید و چگونه آن را پیدا کنید. برنامه آموزش ممتاز MI AI هر كس با مدرك لیسانس و یا مدرك تحصیلی ر ... [+]

برای اطلاعات معدن از انبارهای بسیار متنوع، باید بدانید که چه چیزی دنبال آن هستید و چگونه آن را پیدا کنید. برنامه آموزش ممتاز MI AI هر كس با مدرك لیسانس و یا مدرك تحصیلی را با استفاده از تکنیک های هوش مصنوعی (AI) آموزش می دهد تا از استخراج متن استفاده كند. شما یاد خواهید گرفت که چه امکانات و محدودیت ها و چه نحوه تفکر در مورد نتایج و جنبه های متقابل.

متن معدن AI چیست؟

آیا شما همیشه تعجب می کنید که چرا با استفاده از تکنیک های مصنوعی هوشمند نیاز به پیدا کردن اطلاعات در یک متن وجود دارد؟ دانشمندان و تصمیم گیرندگان بسیار نیاز به اطلاعاتی دارند که باید در جایی از داده های بزرگ متنی باشند. بعضی مثالها:... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه رهبری و مدیریت تغییرات در سازمانها راهنمای مسافرین برای پیشگامان (عوامل تغییر و تغییر خدمه) است. در این تخصص، شما می توانید دانش مبتنی بر شواهد در مورد پیچیدگی مدا ... [+]

در باره

برنامه رهبری و مدیریت تغییرات در سازمانها راهنمای مسافرین برای پیشگامان (عوامل تغییر و تغییر خدمه) است. در این تخصص، شما می توانید دانش مبتنی بر شواهد در مورد پیچیدگی مداخلات (برنامه ریزی شده) استراتژیک از دیدگاه های مختلف و در تنظیمات مختلف از جمله شرکت های خصوصی، سازمان های عمومی و موسسات بزرگ را بدست آورید.

همه دوره های ارائه شده در تخصص مدیریت و مدیریت رهبری با هر دو ماکرو (به عنوان مثال سازمان / نهادی) و میکرو (به عنوان مثال، فردی و رفتاری) دیدگاه در مورد موضوع آموزش داده می شود. در عین حال، شما در مورد پیچیدگی های انجام تغییرات در زمین یاد خواهید گرفت که برنامه ها و روش های عملیاتی استاندارد معمولا کمک کمی فراهم می کنند و جایی که رهبران باید به این مناسبت برسند. با یادگیری مدیریت پروژه، سخنرانی و مهارت های سیاسی و - آخرین - اما نه کم - با داشتن داستان شخصی، رشد و دیدگاه (به عنوان "تمرین دهنده بازتابنده")، شما ممکن است یاد بگیرید که تبدیل به این مربی (و در نتیجه " رهبر ") تغییر.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تخصص بین المللی مدیریت شما را برای کارهای مدیریت جهانی آماده می سازد با درک شما از چگونگی تاثیرات بین المللی بر کسب و کار و کارکنان آن. با توجه به جهانی شدن دهه های گذشته ... [+]

در باره

تخصص بین المللی مدیریت شما را برای کارهای مدیریت جهانی آماده می سازد با درک شما از چگونگی تاثیرات بین المللی بر کسب و کار و کارکنان آن. با توجه به جهانی شدن دهه های گذشته، زمینه بین المللی در تمام جنبه های کسب و کار تاثیر می گذارد. تخصص بین المللی مدیریت آخرین تئوری مدیریت بین المللی را با کاربرد عملی ترکیب می کند.

تحت نظارت محققان و معلمان جهان، شما دوره های پیشرفته مدیریت بین المللی را که برای درک جامع از نحوه مدیریت بخش های مختلف کسب و کار و نحوه رقابت در زمینه های مختلف طراحی شده است، خواهید آموخت. علاوه بر دوره های اصلی، می توانید از چندین رشته بین رشته ای انتخاب کنید که دانش را در حوزه های شخصی به ارمغان می آورد. این برنامه همچنین یک جزء عملی قوی دارد. با ایجاد یک استراتژی توسعه بین المللی برای یک شرکت واقعی یا مشاوره یک شرکت در یک مشکل مدیریت بین المللی، باید ابزارهای نظری را به یک وضعیت عملی اعمال کنید. علاوه بر این، شما در پروژه های مختلف گروه کار خواهید کرد تا مهارت های نرم افزاری برای کار در تیم های چند ملیتی را توسعه دهید.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه تاریخچه MA تاریخچه جهانی و مطالعات بین المللی بر چگونگی شکل گیری گردش مردم، کالاها و ایده ها در سراسر جهان در طول زمان و شکل دادن به جهان، همانطور که امروز می دانی ... [+]

برنامه تاریخچه MA تاریخچه جهانی و مطالعات بین المللی بر چگونگی شکل گیری گردش مردم، کالاها و ایده ها در سراسر جهان در طول زمان و شکل دادن به جهان، همانطور که امروز می دانیم، تمرکز می کند. دوره ها با تعدادی از موضوعات، از "انحراف بزرگ" بین توسعه صنعتی در چین و اروپا به کار بی رویه در یک چشم انداز جهانی، گردش نظریه های نژادی و مهاجرت جهانی رسیدگی می کنند. در دوره های تخصصی، از کارشناسان ما در مورد آخرین روند ها یاد می گیرید. انتخاب موضوع برای پایان نامه کارشناسی ارشد شما رایگان است.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه تاریخ هنر و ادبیات مذهب و جامعه بر روی درک نقش تغییر دین در جامعه از دوران باستان تا زمان حاضر تمرکز دارد. دوره ها با پرسش هایی مانند: رابطه بین دین، سیاست و جامعه ... [+]

برنامه تاریخ هنر و ادبیات مذهب و جامعه بر روی درک نقش تغییر دین در جامعه از دوران باستان تا زمان حاضر تمرکز دارد. دوره ها با پرسش هایی مانند: رابطه بین دین، سیاست و جامعه از دوران باستان چه می کند؟ چگونه می توانیم تفکیک تدریجی کلیسا و دولت و اشکال جدید عبادت، مخالفت و وفاداری را از قرون وسطای غربی می فهمیم؟ و چه تأثیری از فرآیندهای گسترده تر از قبیل سکولاریزاسیون، جهانی سازی و استعمارگری بوده است؟... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی,هلندی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه های کارشناسی ارشد بین رشته ای تاریخچه: علوم پزشکی و سلامت، تاریخ پزشکی و پزشکی را با مجموعه ای گسترده از رویکردهای هنر و علوم انسانی ترکیب می کند. ... [+]

برنامه های کارشناسی ارشد بین رشته ای تاریخچه: علوم پزشکی و سلامت، تاریخ پزشکی و پزشکی را با مجموعه ای گسترده از رویکردهای هنر و علوم انسانی ترکیب می کند. کلاس ها روش های مختلفی را بررسی می کند که ذهن و بدن مورد بررسی و درک قرار گرفته است و چگونه این روش های مختلف شناخت زندگی روزمره، عمل پزشکی و سیاست های بهداشت عمومی است. شرکت کنندگان یاد می گیرند تا ایده های پزشکی را در آن زمان و فرهنگ تعریف کنند و تحلیل طیف متنوعی از منابع، از جمله مصنوعات تاریخی، کمیک و فیلم، متون پزشکی و روزنامه نگاری سالمتی. با استفاده از روش های مختلف در سراسر رشته ها، دانش آموزان ابزار تحقیق خود را فراتر از کلمه نوشته شده را گسترش خواهد داد تا صداها، بوی ها و نگاه و احساس گذشته و درس ها و میراث های آن را در حال حاضر در نظر بگیرد.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تاریخ هنر هنر معاصر با تمرکز بر بصری، فرآیند و هنر دیجیتال از دهه 1960 است. هنر امروزه شامل هنرهای نصب و راه اندازی و پروژه های اختصاصی، رسانه های دیجیتالی یا رسانه های ج ... [+]

در باره

تاریخ هنر هنر معاصر با تمرکز بر بصری، فرآیند و هنر دیجیتال از دهه 1960 است. هنر امروزه شامل هنرهای نصب و راه اندازی و پروژه های اختصاصی، رسانه های دیجیتالی یا رسانه های جدید (تاسیسات تعاملی، کارهای رسانه محلی، هنر نرم افزاری، هنر شبکه ای، هنرهای الکترونیکی و هنرهای ویدئویی)، پروژه های تحریک آمیز و فعال و تحقیقات هنری.

آنچه که این اشکال هنری را متحد می کند، این است که آنها به طور مستقیم به پیچیدگی جامعه امروز، که در آن فناوری های اطلاعاتی و جهانی شدن نقش مهمی را بازی می کنند، به شکل مستقیم و بیرونی عمل می کنند که مرزهای ملی و فرهنگی را از بین می برند. در عین حال، هنرمندان از میراثی که بر روی آنها ساخت، تفسیر، تفسیر و یا تسویه تاریخ هنر، بسیار آگاه هستند، منجر به تلاش های مختلف برای توصیف هنر معاصر با اصطلاحات مانند post-modern، post-conceptual، post-medium، و اخیرا حتی پس از اینترنت و پست دیجیتال - و پس از معاصر ...... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

فرهنگ طراحی برنامه MA همه چیز در مورد مطالعه طراحی محصول، طراحی گرافیک و مد در یک زمینه فرهنگی متنوع وسیع است. تمرکز بر ... ... [+]

استاد در فرهنگ طراحی

فرهنگ طراحی برنامه MA همه چیز در مورد مطالعه طراحی محصول، طراحی گرافیک و مد در یک زمینه فرهنگی متنوع وسیع است. تمرکز بر روی هر دو طراح به عنوان «نویسنده» و زنجیره ای پیچیده از تولید، فروش، مصرف و نقد که در آن طراحی عمل و مشتق شده بسیاری از معانی مختلف آن است. فرهنگ طراحی بازیابی طراحی را به عنوان هدف اصلی از منافع دانشگاهی بدون detracting از بافت فرهنگی و مادی که در آن عمل می کند. این برنامه ترکیبی از یک عمومی، رویکرد تطبیقی ​​به طراحی با تمرکز روشن بر تاریخ و نظریه.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه افتخارات Duisenberg در بازارهای مالی و مقررات فراهم می کند دانش آموزان یک چشم انداز گسترده در نحوه عملکرد بازارهای مالی است. این برنامه ترکیبی از رشته های امور مال ... [+]

برنامه افتخارات Duisenberg در بازارهای مالی و مقررات فراهم می کند دانش آموزان یک چشم انداز گسترده در نحوه عملکرد بازارهای مالی است. این برنامه ترکیبی از رشته های امور مالی، حسابداری، قانون و مقررات. هدف از این برنامه این است که شما یک پایه شرکت در این رشته است. این شما را قادر به ایجاد یک شروع سریع به عنوان یک سرمایه گذاری همه جانبه حرفه ای است. چند رشته ای حرفه ای امور مالی آموزش دیده اند یک موقعیت خوب در بازار کار است. این برنامه افتخارات چالش برانگیز است، زیرا از رشته های اضافی، آموزش ها، تکالیف اضافی به چالش کشیدن و برنامه رهبری اضافی.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه استاد منحصر به فرد در جنایات بین المللی و جرم شناسی می آموزد یک گروه کوچک از حدود 25 دانش آموزان مهارت های فکری لازم برای ... ... [+]

استاد در جرایم بین المللی و جرم شناسی (کارشناسی ارشد)

برنامه استاد منحصر به فرد در جرایم بین المللی و جرم شناسی می آموزد یک گروه کوچک از حدود 25 دانش آموزان مهارت های فکری لازم را به این رویکرد و آنها را آموزش چگونه به درخواست دانش و تخصص برای موقعیت های دنیای واقعی.

این برنامه به طور خلاصه

جنایات بین المللی و جرم شناسی یک سال، برنامه تمام وقت است. این است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. این برنامه با جرایم بین المللی در چارچوب گسترده می پردازد. تمرکز بر نقش افراد، گروه ها، دولت ها و جامعه بین المللی است. شما دیدی نسبت به روانشناسی عاملان به دست آوردن، با نظریه های جرم شناسی بر فرایندهای سازمانی آشنا و بحث در مورد مسائل سیاسی در عرصه بین المللی است. افراد مانند شکنجه، تجاوز و نسل کشی ها در کلاس بحث شده است. این می تواند احساسی خواستار، اما هدف نهایی ما این است که یک رویکرد علمی به این موضوع در جهت تهیه پیش نویس اقدامات که ممکن است به پیشگیری از این نوع جرایم در آینده کمک کند. شما یاد می گیرید به تجزیه و تحلیل آنچه باعث می شود مردم شکنجه (علت)، به چگونه برای اندازه گیری و بررسی این جنایات (شیوع) و به چالش انتقادی به حالت عدالت انتقالی (واکنش) منعکس آموزش داده است. شما این کار را با بحث در مورد مفاهیم مهم قانون کیفری بین المللی و با استفاده از نظریه های جرم شناسی، جامعه شناختی و... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
VU University Amsterdam
Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, هلند
وب سایت
تلفن
+31 20 598 9898