توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam (" VU Amsterdam ") یک دانشگاه تحقیقاتی مشهور بین المللی است که در سال 1880 تأسیس شده است. این دانشگاه بیش از 170 برنامه آموزش انگلیسی را در سطح کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا به بیش از 24000 دانشجو از سراسر جهان ارائه می دهد. دانشجویان و کارمندان 84 ملیت ، یک جامعه دانشگاهی بین المللی پویا را ایجاد می کنند.

VU Amsterdam در شهر پر جنب و جوش آمستردام ، یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان واقع شده است و بیشترین تمرکز دانش آموزان در هلند و جایی که انگلیسی زبان دوم است ، صحبت می کند. این پردیس توسط یکی از پویا ترین و سریعترین مناطق تجاری در هلند واقع شده و میزبان بیش از 700 شرکت است.

با بیش از 24000 دانشجو ، که 4،088 نفر آنها بین المللی هستند ، VU Amsterdam تحقیقاتی مهم را درمورد مشکلات با اهمیت اجتماعی و علمی انجام می دهد. ما خود را در تحقیق و آموزش از طریق چهار موضوع بین رشته ای متمایز می کنیم: سلامت انسان و علوم زندگی ، علوم پایداری ، دنیای متصل و حکومت برای جامعه. به عنوان یک دانشجو ، این امر به شما کمک می کند که فراتر از مرزهای رشته های علمی باشید و به دنبال راه حل های ملموس برای دنیای بهتر باشید. علاوه بر این ، VU Amsterdam تنوع ، چه در فرهنگ ، اعتقاد ، ملیت یا آموزش قبلی را به عنوان منبع نوآوری در نظر می گیرد. و پیشرفت ، و از این رو به عنوان قدرت ویژه.

کیفیت آموزش

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) دارای شهرت استرلینگ برای کیفیت خوب آموزش است. شما در گروه های نسبتا کوچکی کار می کنید که در آن تمرکز و تمرکز شخصی روی یک رویکرد شخصی قرار دارد. تدریس به خوبی سازمان یافته است. برای مثال، در ساختار مشخص برنامه های مطالعه، به عنوان مثال، منعکس می شود.

پر جنب و جوش آمستردام

این دانشگاه در شهر پر جنب و جوش آمستردام، یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان قرار دارد و بزرگترین تمرکز دانشجویان در هلند و زبان انگلیسی دومین زبان است. به عنوان یک دانشجوی VU Amsterdam ، شما از مزایای ارائه شده توسط سرمایه بهره مند خواهید شد. در عرض پانزده دقیقه شما در مرکز پر جنب و جوش آمستردام هستید، جایی که مغازه ها، مکان های تفریحی، پارک ها و کافه های پیاده رو وجود دارد. آمستردام امن است و انگلیسی به طور گسترده ای صحبت می شود.

نظارت شخصی

VU Amsterdam توجه قابل توجهی به توصیه های مطالعه شخصی می کند. درست در شروع دوره تحصیل ، شما را به مشاور تحصیلی برنامه خود معرفی خواهید کرد. این فرد در مورد هر مشکلی که ممکن است در دوره تحصیل داشته باشید به شما مشاوره می دهد و به سوالات مربوط به بازار کار پاسخ می دهد.

هویت منحصر به فرد

VU Amsterdam اولین دانشگاهی در هلند بود که توسط یک فرد خصوصی تاسیس شد و هیچ دخالتی از کلیسا و دولت نداشت. این میراث هنوز بخش زیادی از ما است: VU مخفف Vrije Universiteit، که به معنای واقعی کلمه به عنوان "دانشگاه آزاد" ترجمه می شود. از همان ابتدا، دانشگاه زمینه های تحقیقاتی خود را تعیین کرده است، برنامه های خود را ایجاد کرده و روش های آموزشی خود را به کار گرفته است.

به راحتی در دسترس است

Vrije Universiteit Amsterdam به راحتی توسط حمل و نقل عمومی قابل دسترسی است. فرودگاه Schiphol فقط هشت دقیقه با قطار است. ایستگاه متروی زامبی آمستردام در نزدیکی دانشگاه VU دانشگاه آمستردام است. همچنین یک اتصال سریع ترامو با ایستگاه مرکزی آمستردام یا ایستگاه اسلاتردیجک آمستردام با زمان سفر فقط شانزده دقیقه وجود دارد. VU Amsterdam نیز آسان است به وسیله ماشین، نزدیک به بزرگراه مداری آمستردام.

محوطه دانشگاه

تقریبا تمام دانشجویان، کارکنان و برنامه های ما در محوطه دانشگاه قرار دارند: یک مجتمع واحد ساختمان در منطقه تجاری آمستردام. بر این اساس، در طول مطالعات خود، بسیار آسان است که خود را با سایر رشته ها آشنا کنید.

اعتباربخشی

Vrije Universiteit Amsterdam به طور کامل توسط وزارت آموزش هلندی به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی شناخته شده است. تمام برنامه های تحصیلی در دانشگاه VU دانشگاه آمستردام یا معتبر توسط NVAO، سازمان اعتباربخشی هلند و فلاندر معتبر هستند. این بدن توسط معاهده بین المللی ایجاد شده و کیفیت تحصیلات عالی در هلند و بلندی بلژیک را از طریق تأیید برنامه های تحصیلی تضمین می کند.

انواع برنامه ها

VU Amsterdam ارائه می دهد چهار نوع برنامه:

  • برنامه های کارشناسی (به BA / LLB / BSc)
  • برنامه های کارشناسی ارشد (منجر به MA / LLM / MSc / MPhil)
  • برنامه های PhD / Doctor (که منجر به PhD / Doctorate)
  • برنامه های غیر کارشناسی (مطالعه خارج از کشور)

بورس تحصیلی

با کمک بورس تحصیلی خود، برنامه دانشجویان VU (VUFP)، ما دانشجویان با انگیزه ای با انگیزه ای را ارائه می دهیم که نتایج عالی را در اختیار دانش آموزان منحصر به فرد قرار می دهد تا مدرک کارشناسی ارشد را با پشتیبانی مالی ارائه شده توسط دانشگاه دنبال کنند. کمک هزینه تحصیلی VUFP هزینه تحصیل در دانشگاه است. برنامه تحصیلی هلند (HSP) برای دانش آموزان خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) است که میخواهند برنامه کارشناسی ارشد در هلند را دنبال کنند. VU Amsterdam تنوع را به عنوان غنی سازی برای تدریس، تحقیق و سهم ما در جامعه متکی می کند. این بورس تحصیلی مخصوصا برای دانش آموزان عالی است که به تنوع در محوطه دانشگاه کمک می کنند. به عنوان یک دانشجوی بین المللی برنامه ریزی برای تحصیل در VU Amsterdam ، شما می توانید برای کمک های مختلف و کمک هزینه تحصیلی درخواست بدهید. اطلاعات دقیق در مورد بورس تحصیلی و مهلت می تواند در WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS یا WWW.GRANTFINDER.NL یافت شود.

برنامه دانشجویان VU

برنامه تحصیلی VU (VUFP) دانشجویان آینده نگر را با استعداد به دانشجویان فرصت منحصر به فرد برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه VU ارائه می دهد.

سازمان

VU Amsterdam یک دانشگاه سنتی هلندی است که توسط هیئت اجرایی (سه عضو) اداره می شود و دارای 10 دانشکده مستقل تحت هیأت اجرایی است. هر یک از اعضای هیات علمی یک یا چند دوره کارشناسی و برنامه های کارشناسی ارشد را ارائه می دهد و تحقیقات را انجام می دهد. همه آنها به طور متفاوتی سازماندهی شده اند، اما اغلب هیئت مدیره، یک کارمند مرکزی و چندین واحد و مدارس فارغ التحصیل می باشند. این دانشگاه همچنین دارای تعدادی از بخش های خدماتی است که دفتر بین المللی آن یکی است و تعدادی از موسسات تحقیقاتی بین رشته ای وجود دارد.

خصوصی یا عمومی؟

VU Amsterdam یکی از 14 دانشگاه عمومی است که توسط وزارت آموزش هلندی به رسمیت شناخته شده و به همین علت بخشی از بودجه دولت است. تحت نظام هلندی، دولت بر اساس تعداد دانشجویان خود دانشگاه های مورد تأیید را تأدیه می کند و همچنین محدودیت ها و دستورالعمل های مربوط به هزینه های تحصیلی را که این دانشگاه ها مجاز به اتهام هستند، تعیین می کند. این امر دسترسی به آموزش عالی عالی برای همه شهروندان هلندی، غنی و فقیر را تضمین می کند. VU Amsterdam متقاضیان از همه زمینه ها را می پذیرد.

خدمات دفتر بین المللی VU

  • ویزا / اجازه اقامت

در صورت نیاز به یک ویزا / مجوز اقامت و چگونگی تنظیم آن، پیدا کنید.

  • محل اقامت

اطلاعات در مورد محل اقامت در VU Amsterdam .

  • ثبت نام در شهرداری

وقتی وارد هلند شدید باید با شهرداری ثبت نام کنید. پیدا کردن آنچه شما باید انجام دهید.

  • فعالیت های مقدماتی

پس از ورود شما، فعالیت های مقدماتی متعددی در VU Amsterdam .

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Vrije Universiteit Amsterdam

اقتصاد کمی، تخصصی برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است. این مطالعه عمیق در زمینه های اقتصاد دان و اقتصاد کاربردی، چالش هایی را برای کشف زمینه های فعال پژوهشی اقتصاد خر ... [+]

بررسی اجمالی

اقتصاد کمی، تخصصی برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است. این مطالعه عمیق در زمینه های اقتصاد دان و اقتصاد کاربردی، چالش هایی را برای کشف زمینه های فعال پژوهشی اقتصاد خرد، اقتصاد کلان و / یا مالی کوچک ارائه می دهد.

اقتصاد سنجی متصل به بسیاری از رشته های دانشگاهی از جمله ریاضیات، آمار، اقتصاد، امور مالی و مطالعات کسب و کار است و عمدتا مربوط به علم و هنر استفاده از تئوری اقتصادی و تکنیک های آماری برای تجزیه و تحلیل داده های اقتصادی است. این برنامه به شما فرصتی را برای کشف تقاطع کلاسیک و کلی اقتصاد و اقتصاد دان می دهد... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

استاد SCA دانش آموزان را قادر به توسعه و تقویت توانایی تحقیقات خود را، در حالی که مهار در پارادایم نظری امنیت انسانی است. ... ... [+]

استاد در اجتماعی و فرهنگی انسان شناسی

آیا شما علاقه مند در انسان شناسی و موضوعاتی مانند کمک های توسعه، فرهنگ، هویت، دین و توسعه پایدار؟ آیا هدف شما فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه؟ پس از آن برنامه استادان 'اجتماعی و فرهنگی انسان شناسی می تواند فقط آنچه شما به دنبال برای. میلیونها نفر از مردم در سراسر جهان در فقر و جنگ زندگی می کنند. چگونه می توانم آنها را به معنای وجود خود و چه استراتژی های آنها استفاده برای رسیدن به یک استاندارد بهتر از زندگی و یک حس آزادی؟ به نظر می رسد مهاجرت به آخرین چاره برای مردم از جان گذشته. چه پناهندگان و افراد به دنبال پیدا کردن پناهندگی در کشور جدید خود را و در چه راه آنها توسط مردم محلی استقبال؟... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

هدف از برنامه پژوهش کارشناسی ارشد برای ارائه محققان مجهز در زمینه مطالعات باستان. آن را در فرهنگ ها و جوامع از تمرکز ... ... [+]

کارشناسی ارشد در کلاسیک و تمدن های باستان (تحقیق)

هدف برنامه پژوهش کارشناسی ارشد برای ارائه محققان به خوبی تجهیز در زمینه مطالعات باستان. آن را در فرهنگ ها و جوامع از منطقه مدیترانه، غرب اروپا و غرب آسیا در دوره از ج تمرکز دارد. 1000 قبل از میلاد تا 500 میلادی. این برنامه ارائه می دهد ترکیبی از آموزش و پژوهش انضباطی و میان رشته ای. انضباطی به دلیل برنامه بر اساس تخصص های ارائه شده در برنامه کارشناسی خود را. میان رشته ای چون شما را به استفاده از نتایج حاصل از رشته های مرتبط در طول به اصطلاح "دروس پایه. این دو آموزش میان رشته ای، که در آن اعضای هیات تدریس از رشته های مختلف از بخش مطالعات باستان و باستان شناسی شما یاد می دهد که چگونه به رویکرد موضوع تحقیق مشترک از دیدگاه های مختلف و ارائه زیربنای نظری برای این موضوع است. امید بستن برای برنامه های تحقیقاتی کارشناسی ارشد شما را به یک محیط تحقیقاتی الهام بخش است. گروه مطالعات باستان و باستان شناسی در ایجاد فرصت های تحقیق و پژوهش برای دانش آموزان پژوهش دکترا فوق دکترا و، از جمله پروژه های بزرگ موضوعی که اتاق را برای تعدادی از دانشجویان دکترا و فوق دکترا پژوهش بسیار موفق در سال های اخیر بوده است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

اقتصاد سنجی ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در Econometrics and Operations Research در VU Campus شما فرصتی برای توسعه مهارت های کمی برای استفاده از آنها در امور مالی، بازاریابی، اقتصاد و کسب و کار ارائه می دهد.

اقتصاد سنجی و تحقیقات عملیاتی یک پنجره را به یک دنیای پیچیده باز می کند که بینش هایی را که مردم، کسب و کارها و دولت ها تصمیمات خود را بر اساس آن پی می گیرند، فراهم می کند. اقتصاد سنجی علم و هنر استفاده از روش های آماری برای تحلیل داده های مالی، بازاریابی و اقتصادی، در حال حاضر اغلب اطلاعات بزرگ است. تحقیقات عملیات علم و هنر تصمیم گیری بهتر در اقتصاد، مدیریت و امور مالی با استفاده از روش های ریاضی است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

اقتصاد سنجی مالی متخصصین برنامه اقتصادسنجی و کارشناسی ارشد تحقیقات است. این مطالعه در دست مطالعه به روش های اقتصاد سنجی که به صورت روزانه در صنعت مالی انجام می شود، به شم ... [+]

بررسی اجمالی

اقتصاد سنجی مالی متخصصین برنامه اقتصادسنجی و کارشناسی ارشد تحقیقات است. این مطالعه در دست مطالعه به روش های اقتصاد سنجی که به صورت روزانه در صنعت مالی انجام می شود، به شما اجازه می دهد تا به یک متخصص مالی کمی تبدیل شوید و شما را در خط مقدم یک حرفه حرفه ای حرفه ای قرار دهید.

اقتصاد سنجی مالی متشکل از رشته های مختلف دانشگاهی از جمله ریاضیات، آمار، امور مالی و مطالعات کسب و کار است و عمدتا مربوط به استفاده از نظریه اقتصاد مالی و تکنیک های آماری برای تجزیه و تحلیل مجموعه داده های مالی و اقتصادی است. از روش های اقتصاد سنجی می توان برای تحلیل ریسک مالی، راهبردهای سرمایه گذاری، سیاست اقتصادی اقتصادی، سیاست پولی، تجارت با فرکانس بالا، بازار سرمایه، ثبات مالی و بسیاری از موضوعات دیگر استفاده کرد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

در تخصص ما در اقتصاد سنجی و علوم داده های برنامه اقتصادسنجی و کارشناسی ارشد تحقیق، شما را در دنیای سریع در زمینه روش های اقتصاد سنجی و داده های اطلاعاتی برای مجموعه داده ... [+]

بررسی اجمالی

در تخصص ما در اقتصاد سنجی و علوم داده های برنامه اقتصادسنجی و عملیات پژوهشی، ما در دنیای سریع اقتصاد سنجی و داده های علمی برای مجموعه داده های فوق العاده بالا مورد استفاده قرار می دهیم. در این تخصص ما تئوری آماری فضاهای با ابعاد بزرگ، مهارت های علم کامپیوتر برای دست زدن به داده های بزرگ، روش های اقتصاد سنجی برای شناسایی روابط اقتصادی علی در یک محيط غنی داده را پوشش می دهیم. شما همچنین مهارت های عملی تجزیه و تحلیل، مدل سازی و پیش بینی متغیرهای مالی و اقتصادی کلیدی را برای بهبود سیاست و تصمیم گیری فرا می گیرید.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

اطلاعات تحقیقاتی بازاریابی تخصصی برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است. این مطالعه در دست مطالعه به روش های اقتصاد سنجی برای تجزیه و تحلیل داده های بازاریابی برای تسهیل ... [+]

بررسی اجمالی

اطلاعات تحقیقاتی بازاریابی تخصصی برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است. این مطالعه در دست مطالعه به روش های اقتصاد سنجی برای تجزیه و تحلیل داده های بازاریابی برای تسهیل راهبردهای بازاریابی بهتر شما را تبدیل به متخصص بازاریابی کمی و قرار دادن شما در خط مقدم یک حرفه حرفه ای حرفه ای است.

علوم اطلاعات بازاریابی متصل بسیاری از رشته های دانشگاهی از جمله ریاضیات، آمار، اقتصاد و بازاریابی است و عمدتا به استفاده از اقتصاد میکرو، رفتار مصرف کننده و تکنیک های آماری برای تجزیه و تحلیل مجموعه داده ها با سلسله مراتب چندگانه مانند محصول، نام تجاری، محل، توزیع و غیره روش های اقتصاد سنجی می تواند برای تجزیه و تحلیل حجم سهام، اثرات تبلیغاتی، استراتژی های فروش، رفتار مصرف کننده، طرح های وفاداری برند، تلویزیون و تبلیغات رسانه های اجتماعی و بسیاری از موضوعات دیگر مورد استفاده قرار گیرد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

در یک جهان متصل، سازمان ها به طور فزاینده ای همکاری می کنند تا خدمات خود را به مشتریان به طور موثر توزیع کنند. این نیاز به ادغام فرآیندهای کلیدی مختلف در سازمانها دارد. ت ... [+]

بررسی اجمالی

مدیریت زنجیره تامین تخصصی برنامه اقتصادسنجی و عملیات پژوهشی است.

در یک جهان متصل، سازمان ها به طور فزاینده ای همکاری می کنند تا خدمات خود را به مشتریان به طور موثر توزیع کنند. این نیاز به ادغام فرآیندهای کلیدی مختلف در سازمانها دارد. تخصص مدیریت زنجیره تامین شما را با تخصص در زنجیره های عرضه، و همچنین روش های کمی و کیفی پیشرفته از بهینه سازی، که شما نیاز دارید به طور موثر طراحی، پیاده سازی و مدیریت فرآیندهای زنجیره تامین را به شما معرفی کنیم.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

نظریه اقتصادسنجی متخصصین برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است. این مطالعه عمیق در زمینه روشهای اقتصادسنجی، چالش برای کشف و تسلط بر یک زمینه تحقیق فعال است که شما را بر ... [+]

بررسی اجمالی

نظریه اقتصادسنجی متخصصین برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است. این مطالعه عمیق در زمینه روشهای اقتصادسنجی، چالش برای کشف و تسلط بر یک زمینه تحقیق فعال است که شما را برای اولین بار در هر حرفه تحصیلی یا حرفه ای قرار می دهد.

اقتصاد سنجی متصل به بسیاری از رشته های دانشگاهی از جمله ریاضیات، آمار، اقتصاد، امور مالی و مطالعات کسب و کار است و عمدتا مربوط به علم و هنر استفاده از تئوری اقتصادی و تکنیک های آماری برای تجزیه و تحلیل داده های اقتصادی / مالی / بازاریابی است. این اصل را می توان در بسیاری جهات مورد استفاده قرار داد که اقتصاد سنجی را می توان به عنوان یک مطالعه بسیار عمومی مورد توجه قرار داد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

اگر شما علاقه مند به حرفه ای هستید که قواعد بازی صنعت و تولید را با درک عمیق از امکانات تکنیک های پیشرفته، تعریف کنید، اگر می خواهید حرفه ای تحصیلی خود را دنبال کنید، یا ... [+]

بررسی اجمالی

نظریه تحقیقات عملیات تخصصی برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است.

اگر شما علاقه مند به حرفه ای هستید که قواعد بازی صنعت و تولید را با درک عمیق از امکانات تکنیک های پیشرفته، تعریف کنید، اگر می خواهید حرفه ای تحصیلی خود را دنبال کنید، یا اگر فقط ریاضیات را دوست داشته باشید تحقیقات عملیاتی، سپس تخصص تخصص تئوری تحقیقات عملیات برای شما است. این به شما دانش و درک عمیق تر این منطقه تحقیقاتی ارائه می دهد و در نهایت، از طریق پایان نامه، در تحقیقات پیشین در تحقیقات عملی شرکت می کند.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

علم اطلاعات: شوک به سیستم مالی یا بزرگترین فرصت آن چیست؟ در دسترس بودن داده های بزرگ، همراه با افزایش قدرت محاسباتی به سرعت، کشف مکانیزم هایی نیست که قبلا دیده می شود. Bl ... [+]

علم اطلاعات: شوک به سیستم مالی یا بزرگترین فرصت آن چیست؟ در دسترس بودن داده های بزرگ، همراه با افزایش قدرت محاسباتی به سرعت، کشف مکانیزم هایی نیست که قبلا دیده می شود. Blockchain توانایی بنیادین تغییر نحوه ثبت و مدیریت اطلاعات را دارد. شبکه ها فرصت ایجاد تعاملات قوی و پایدار را فراهم می کنند. چالش های بزرگی در درک این موضوع است که این فناوری های جذاب جدید به زیرساخت های مالی ما بستگی دارد.

... [-]
هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

چگونه ما به عنوان یک جامعه مقابله با مشکلات پیچیده و جمعی مانند تغییرات اقلیمی، تروریسم و ​​افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی می کنیم؟ انعطاف پذیری اجتماعی توانایی زنده ... [+]

چرا به نظر سنجی مقاومتی اجتماعی؟

چگونه ما به عنوان یک جامعه مقابله با مشکلات پیچیده و جمعی مانند تغییرات اقلیمی، تروریسم و ​​افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی می کنیم؟ انعطاف پذیری اجتماعی توانایی زنده ماندن، انطباق و رشد در برابر این تنش ها و شوک ها است. در این برنامه کارشناسی ارشد تحقیقاتی چند رشته ای، شما یاد خواهید گرفت که تجزیه و تحلیل مشکلات پیچیده اجتماعی، بلکه نحوه جمع آوری، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده های بزرگ، به شما اجازه همکاری با ذینفعان اجتماعی برای دستیابی به راه حل های پایدار برای مسائل اجتماعی.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
2 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

در برنامه های بازاریابی کارشناسی ارشد شما را در یک سفر که در آن شما خودتان را به چالش به نگاه بیشتر در زمینه های تئوری بازاریابی، تحقیقات بازاریابی ... ... [+]

استاد در بازاریابی

در برنامه های بازاریابی استاد شما را در یک سفر که در آن شما را به چالش به نگاه بیشتر در مناطق نظریه بازاریابی، تحقیقات بازاریابی، بازاریابی و عمل. شما یاد خواهند گرفت که فکر می کنم trategically، در نتیجه درک چگونگی ارزش برتر را می توان برای مشتریان و سایر ذینفعان در حالی که دستیابی به اهداف سازمانی ایجاد شده است.

ترم اول

سفر با فهم اینکه چگونه یک مزیت رقابتی پایدار با ایجاد ارزش برای مشتریان و جامعه به دست آمده آغاز می شود. درک اینکه چرا چیزی کار می کند: به جای تمرکز بر روی 'دستور العمل برای موفقیت "، تاکید بر دنبال بیشتر است. این نیز برای درک عمیقی از روش تحقیق را خواستار شد. سفر نیز شما را عمیق تر در جهان مصرف کننده و بازار کسب و کار-tobusiness، یا محصول یا خدمات، در نتیجه شما را قادر میسازد تا به چالشهای بازاریابی در یک محیط به طور فزاینده پیچیده بین المللی است. ترم دوم... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

در یک محیط آموزشی در مقیاس کوچک، دانش آموزان در تحقیقات کارشناسی ارشد در بالینی و آسیب شناسی روانی رشد خواهد در مورد علت یاد بگیرند، ... ... [+]

کارشناسی ارشد روانپزشکی بالینی و توسعه (تحقیق)

در یک محیط آموزشی در مقیاس کوچک، دانش آموزان در استاد پژوهش در بالینی و آسیب شناسی روانی رشد خواهد در مورد علت، توسعه و البته آسیب شناسی روانی و برش لبه روش روانی آگاهانه برای پیشگیری و درمان آن را یاد بگیرند. بهترین محققان در این زمینه خواهد تدریس با کیفیت بالا در جدیدترین بینش در رابطه سلامت روان، موقوفات بیولوژیکی و منابع زیست محیطی، بستر عصب و روابط انسانی، و تطبیقی ​​و مسیر توسعه ناسازگار را ارائه دهد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تاریخچه مسائل. برنامه کارشناسی ارشد در تاریخ در VU آموزش شما برای تبدیل شدن به یک مورخ حرفه ای است. این دوره گسترده و همچنین اجازه می دهد تا شما را به تخصص در یک منطقه خا ... [+]

تاریخچه مسائل. برنامه کارشناسی ارشد در تاریخ در VU آموزش شما برای تبدیل شدن به یک مورخ حرفه ای است. این دوره گسترده و همچنین اجازه می دهد تا شما را به تخصص در یک منطقه خاص از تاریخ است. هر تخصصی در یکی از صندلی گروه تاریخ است. پیشرفت مطالعه خود را شخصا توسط استاد راهنمایی. با توجه به یک دانش آموز، "تاریخ در VU خود را با جامعه کوچک خود را از دانش آموزان و حمایت از کارکنان خود را متمایز می کند."

ساختار برنامه ... [-]
هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی,هلندی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل کسب و کار (BA) یک برنامه چند رشته ای است که با استفاده از ترکیبی از روش های مبتنی بر ریاضیات ، علوم کامپیوتر و مدیریت کسب و کار ، به منظور ... [+]

راه حل های متخصص برای مشکلات پیچیده تجاری امروز پیدا کنید در دنیای امروز محور داده ها ، سازمان ها برای اطمینان از تصمیم گیری صحیح به قضاوت متخصص و تحلیل دقیق نیاز دارند. تجزیه و تحلیل کسب و کار شما را قادر می سازد تا از قدرت علم داده ، داده های بزرگ ، آمار و یادگیری ماشین برای بهینه سازی نتایج و دستیابی به اهداف استراتژیک استفاده کنید.

توانایی شما در ترکیب بینش از ریاضیات ، علوم کامپیوتر و اقتصاد با مهارتهای کمی و ارتباطی بسیار پیشرفته ، شما را به موفقیت هر سازمان تبدیل خواهد کرد. برنامه کارشناسی ارشد دانش شما را در این زمینه ها عمیق تر می کند و به شما فرصتی می دهد تا در زمینه هوش محاسباتی ، بهینه سازی فرآیند تجارت و مدیریت ریسک مالی تخصص داشته باشید. دوره کارشناسی ارشد با یک دوره کارآموزی انفرادی شش ماهه در یک شرکت منعقد می شود که اغلب اولین قدم برای پیشرفت در حرفه بین المللی است.این همان کاری است که شما انجام خواهید داد برنامه کارشناسی ارشد در Business Analytics یک برنامه دو ساله است که از 120 ECTS تشکیل شده است و به چهار ترم تقسیم می شود. ترم اول به دوره های اجباری اختصاص می یابد. در طول ترم دوم و سوم ، شما ممکن است روی یکی از سه تخصص متمرکز شوید. سرانجام ، در ترم چهارم ، شش ماه را برای کارآموزی در یک موسسه تجاری یا تحقیق می گذرانید.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد شما به مطالعه و بررسی طبیعت چگونه کار می کند. هر دو یک هدف را در خود و به منظور توسعه ابزار برای پیش بینی و مشکلات مبارزه با آلودگی ناشی از ... [+]

کارشناسی ارشد در اکولوژی

محیط زیست بررسی روابط بین موجودات و محیط زیست آنها. به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد به شما مطالعه و بررسی چگونگی ماهیت کار می کند. هر دو یک هدف را در خود و به منظور توسعه ابزار برای پیش بینی و مشکلات ناشی از مبارزه با آلودگی، از دست دادن تنوع زیستی و تغییرات آب و هوایی. شما اکولوژی از منظر بوته، سیستم های حیوانی و مطالعه است. فرآیندهای زیست محیطی از سطح مولکولی به مقیاس منطقه ای و جهانی، که در آن مشاهدات میدانی و آزمایشات به شناسایی الگوها و توابع اکوسیستم استفاده بررسی شده است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

این استاد بر دست در آزمایش، شامل بسیاری از دوره های آزمایشگاه نرم افزاری است که آموزش شما برای حل مشکلات پژوهشی به چالش کشیدن با استفاده از نرم افزار ... ... [+]

کارشناسی ارشد در سیستم های رایانه ای موازی و توزیع شده

این استاد بر دست در آزمایش، شامل بسیاری نرم افزار دوره های آزمایشگاه که به آموزش شما برای حل مشکلات پژوهش به چالش کشیدن با استفاده از آزمایش نرم افزار است. شما در طراحی، پیاده سازی، آزمایش و تجزیه و تحلیل عملکرد نرم افزار سیستم پیچیده کار می کنند. فعالیت در تیم های کوچک، شما مهارت های تحقیق خود را مشترک آموزش. دوره های برنامه نویسی شامل موازی و سیستم های توزیع شده، خوشه ها و محاسبات گرید و گرافیک کامپیوتر.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

کارشناسی ارشد در نوروسایکولوژی شناختی یک برنامه دو ساله تحقیقات کارشناسی ارشد که بر روی لبه برش بین روانشناسی شناختی است ... ... [+]

کارشناسی ارشد روانشناسی شناختی (تحقیق)

کارشناسی ارشد در شناختی نوروسایکولوژی یک برنامه دو ساله کارشناسی ارشد تحقیقات که در عمل بر روی لبه برش بین روانشناسی شناختی و عصب بالینی است. در حالی که روانشناسی شناختی است نسبت به نظریه های عمومی عملکرد مغز بشود، عصب- در بیماران مبتلا به آسیب مغزی فرد، که اغلب بیماری می تواند ما را با بینش های جدیدی را چگونه کار می کند مغز انسان ارائه متمرکز است. ترکیب این دو روش به یک برنامه کارشناسی ارشد در هلند منحصر به فرد است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

این برنامه شما را برای حرفه ای به عنوان یک محقق در فلسفه آماده می کند. این تمرکز بر سوالات مرکزی در مورد دانش و اخلاق بشر است و به شما اجازه می دهد تا در جهت های مختلف تخ ... [+]

در باره

این برنامه شما را برای حرفه ای به عنوان یک محقق در فلسفه آماده می کند. این تمرکز بر سوالات مرکزی در مورد دانش و اخلاق بشر است و به شما اجازه می دهد تا در جهت های مختلف تخصص داشته باشید. ترکیبی از دیدگاه های تاریخی و معاصر یک ویژگی کلیدی کل برنامه است. اهداف برنامه ما عبارتند از:

برای کمک به شما برای به دست آوردن یک آشنایی عمیق با بحث و گفتگو های پیشرفته و مسائل در معرفت شناسی و فلسفه اخلاقی و سیاسی و همچنین ریشه های تاریخی خود را.برای آموزش مهارت های تحقیقاتی خود.برای آماده شدن برای یک Ph.D. مسیربرای کمک به تجزیه و تحلیل تاریخی آگاهانه از مبانی دانش و اخلاق به موضوعات موضعی مانند ماهیت اخبار جعلی و نظریه های توطئه، شک و تردید هوا، رابطه بین آزادی و برابری، مسئولیت فردی برای نتایج جمعی یا اخلاق بازارهای .... [-]
هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه اساتید فرهنگ، سازمان و مدیریت قرار می دهد مشکلات سازمانی در یک چشم انداز اجتماعی و فرهنگی وسیع تر است. شما هستید ... ... [+]

استاد در فرهنگ، سازمان و مدیریت

برنامه استادان 'فرهنگ، سازمان و مدیریت قرار می دهد مشکلات سازمانی در یک چشم انداز اجتماعی و فرهنگی وسیع تر است. آیا شما علاقه مند در سازمان ها و مباحث در فرهنگ سازمان، مدیریت تغییر و تغییرات فرهنگی؟ آیا هدف شما فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه؟ پس از آن برنامه استادان 'فرهنگ، سازمان و مدیریت می تواند فقط آنچه شما به دنبال برای.

برنامه مطالعه... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد در محیط زیست و مدیریت منابع توسط مؤسسه تحقیقات زیست محیطی (IVM)، که یکی از سازمان ... ... [+]

کارشناسی ارشد محیط زیست و مدیریت منابع

برنامه کارشناسی ارشد در محیط زیست و مدیریت منابع است که توسط موسسه تحقیقات زیست محیطی (IVM)، که یکی از قدیمی ترین و معتبرترین موسسات تحقیقاتی اروپا در علوم زیست محیطی سازمان یافته است. IVM ارزیابی بالا دریافت برای کیفیت آن بسیار عالی پژوهش های بررسی کیفیت خارجی و همچنین نمره بسیار خوبی در تجزیه و تحلیل استنادی مقالات مجلات بررسی است. طرح های پژوهشی ما از تجزیه و تحلیل چالش های محلی مانند بودجه خدمات زیست محیطی به کشاورزان، استفاده از داوران مدنی برای تسهیل مشارکت عمومی در مدیریت آب، سازگاری با تغییرات آب و هوایی در هلند، چالش های ملی مانند سبز تولید ناخالص داخلی، به چالش های جهانی مانند تجزیه و تحلیل مذاکرات بین المللی و مکانیزم های مالی شمال و جنوب. هدف اصلی از این برنامه محیط زیست و مدیریت منابع است که برای ساخت یک توده مهم در رشته های کلیدی و تم های پژوهش با آموزش محققان چند رشته، مستقل و کارآفرینی را با اشتیاق به ترکیب برتری در علم با تعامل اجتماعی.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

استاد زبان شناسی: مشاوره زبان و اسناد زبانی ارائه می دهد یک برنامه به طور کلی زبان شناسی است که متمرکز بر تعامل بین تئوری و داده ها در سنت های تحقیق از زبان شناسی انسان ش ... [+]

در باره

استاد زبان شناسی: مشاوره زبان و اسناد زبانی ارائه می دهد یک برنامه به طور کلی زبان شناسی است که متمرکز بر تعامل بین تئوری و داده ها در سنت های تحقیق از زبان شناسی انسان شناسی، نوع شناختی و توصیفی است. تاکید بر روی کارهای عملی، پراگماتیک فرهنگی و دیدگاه های انسان شناسی این برنامه را در هلند منحصر به فرد می کند. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموز دارای دانش، مهارت و تخصص است تا به عنوان یک مشاور زبان شناختی یا محقق زبان شناسی در بسیاری از تنظیمات، به ویژه در زمینه ترجمه، ارتباطات فرهنگی و اسناد زبان:... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

علوم زمین یک برنامه کارشناسی ارشد است که از مؤسسات تخصصی ما ارائه می دهد. این برنامه به شما امکان می دهد تا انتخاب کنید ... ... [+]

استاد علوم زمین

Vrije Universiteit Amsterdam برای ترکیب همه علوم تخصص زمین با سایر زمینه های علمی مشهور است. علوم زمین در دانشگاه ما با نزدیک به زیست شناسی و علوم محیطی ارتباط دارد. چرا خود را فقط به عنوان یک زمین شناس یا جغرافیدان محدود می کنید؟ تبدیل شدن به دانشمند واقعی زمین، با دانش پس زمینه گسترده ای است که اجازه می دهد تا شما واقعا بیشتر از آینده خود را. چگونه دقیقا عصر یخبندان، زندگی، تکتونیک صفحات و دوره های CO2 در پوسته زمین و اقیانوس ها، تعامل دارند؟ رابطه بین چشم انداز و جنبش های گسل در قدمت سنگ یا در فرآیندهای مانند بالا بردن و فرسایش چیست؟... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

آیا شما علاقه مند به سیاست هستید و مایل به تخصص در سیاست اروپا و دیدگاه مقایسه ای هستید؟ یک سال است که تمام وقت برنامه کارشناسی ارشد انگلیسی در زمینه علوم سیاسی: سیاست عم ... [+]

در باره

آیا شما علاقه مند به سیاست هستید و مایل به تخصص در سیاست اروپا و دیدگاه مقایسه ای هستید؟ یک سال است که تمام وقت برنامه کارشناسی ارشد انگلیسی در زمینه علوم سیاسی: سیاست عمومی اروپا ممکن است برای شما مناسب باشد. در این برنامه کارشناسی ارشد، شما تجزیه و تحلیل خواهید کرد که چگونه تغییرات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی از منظر مقایسه ای به نظام های سیاسی اروپا و نهادهای حکومتی در سطح بین المللی و ملی تاثیر می گذارد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

مسیر فلسفه حقوق و حکمرانی فلسفه کارشناسی ارشد دو ساله دانش آموزان را به منظور فلسفی بر پیش فرض ها و ویژگی های اساسی سیستم های حقوقی معاصر غرب آموزش می دهد. این برنامه بین ... [+]

در باره

مسیر فلسفه حقوق و حکمرانی فلسفه کارشناسی ارشد دو ساله دانش آموزان را به منظور فلسفی بر پیش فرض ها و ویژگی های اساسی سیستم های حقوقی معاصر غرب آموزش می دهد. این برنامه بین رشته ای است. دوره های عمومی فلسفی و دوره های خاص در فلسفه حقوق همراه با انتخاب شخصی دانشجویان دوره های حقوقی است. دانش آموزان این رشته معمولا به طور همزمان یک دوره کارشناسی ارشد در رشته حقوق را به پایان می رسانند.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam از محل منحصر به فرد آن در قلب منطقه تجاری آمستردام، که در آن بسیاری از شرکت های بین المللی حقوقی واقع شده اند، بهره مند می شوند. به عنوان یک ... [+]

Vrije Universiteit Amsterdam از محل منحصر به فرد آن در قلب منطقه تجاری آمستردام، که در آن بسیاری از شرکت های بین المللی حقوقی واقع شده اند، بهره مند می شوند. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی حقوق بین الملل کسب و کار (IBL)، شما قادر خواهید بود در یک محیط کسب و کار واقعی زندگی کنید. بعضی از دوره ها توسط متخصصین حقوقی تدریس می شوند، که می توانند به شما درک درستی از نحوه عمل در قانون اعمال کنند. کلاس های کوچک، بین المللی و تعاملی. ترکیبی از ملیت ها در داخل گروه به برنامه IBL ابعاد اضافی را می دهد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

استاد در اقتصاد برای اقتصاددان حرفه ای آینده با علاقه به مسائل اجتماعی توسعه یافته است. این به شما اهداف از نظریه اقتصادی مدرن و نحوه استفاده از آنها را به مشکلات روزمره ... [+]

کارشناسی ارشد اقتصاد

استاد در اقتصاد برای اقتصاددان حرفه ای آینده با علاقه به مسائل اجتماعی توسعه یافته است. این شما را به اهداف تئوری اقتصادی مدرن و نحوه استفاده از آنها برای مشکلات روزمره در تعدادی از زمینه های اصلی سیاست آموزش می دهد. با استفاده از مدل های اقتصادی رفتاری و تکنیک های آماری، اقتصاددان ها به دنبال پاسخ به سوالات اقتصاد کلان و اقتصاد خرد هستند. مناطق تمرکز عبارتند از فقر و نابرابری، امنیت اجتماعی، رشد و تورم و سیاست زیست محیطی. در هنگام استفاده از تکنیک های اقتصادی که در سطح کارشناسی آموخته شده است، خواهید آموخت که چگونه یک رویکرد ساخت یافته را به مشکلات عملی بپذیرید. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد، شما تبدیل به یک اقتصاددان همه جانبه و همه جانبه با توانایی به طور مستقل در مقابله با مسائل مهم اقتصادی است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

گسترش بازارها و افزایش پیچیدگی و تنوع محصولات مالی موجب افزایش تقاضا برای متخصصان ماهر برای ایجاد، قیمت و مشتقات پیچیده مزدوج شده است. تخصص در مهندسی مالی شما را با مدارک ... [+]

بررسی اجمالی

مهندسی مالی متخصصین برنامه اقتصادسنجی و عملیات تحقیقاتی است.

گسترش بازارها و افزایش پیچیدگی و تنوع محصولات مالی موجب افزایش تقاضا برای متخصصان ماهر برای ایجاد، قیمت و مشتقات پیچیده مزدوج شده است. تخصص در مهندسی مالی شما را با مدارک پیشرفته در تحقیقات و امور مالی عملیاتی، از مدیریت اوراق بهادار مالی تا تحلیل ریسک در بازارهای مالی، فراهم می کند. مهندسی مالی جایی است که امور مالی با تحقیقات عملیاتی همراه است!... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه مطالعات الهیات و مذهبی تحقیقات کارشناسی ارشد دانش آموزان ارائه می دهد فرصت برای تحصیل الهیات، هر دو متنی و کلاسیک، در ... ... [+]

استاد در مطالعات الهیات و مذهب (تحقیقات)

برنامه الهیات و مذهب مطالعات تحقیقاتی کارشناسی ارشد ارائه می دهد دانش آموزان این فرصت را به مطالعه الهیات، هر دو متنی و کلاسیک، در سطح پیشرفته. آموزش کارکنان اختصاص داده شده ما شامل دانشمندان برجسته از درون دانشگاه VU آمستردام. آنها در شبکه های ملی و بین المللی در رشته های خود شرکت و ارائه دولت از تجربه و تخصص هنر به مطمئن شوید که شما آماده برای پاسخگویی به چالش های پیش رو دانشگاهی می باشد. در دانشگاه آمستردام VU شما می توانید انتخاب کنید برای انجام تحقیقات دینی در رشته های زیر: مطالعات کتاب مقدس، تاریخ کلیسا، الهیات نظری، Ecumenics، مذاهب جهان، فلسفه دین، عملی الهیات، و به مطالعه سوسیال علمی مذهب. تخصص شما انتخاب می کنید محتوای برنامه های شخصی خود را الهیات و مذهب مطالعات (پژوهش) را تعریف کنیم.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

در برنامه کارشناسی ارشد باستان شناسی شمال غربی اروپا ، بیش از 3000 سال باستان شناسی اروپا را مورد بررسی قرار داده و بر پویایی فرهنگی یکی از این دو دوره مهم اروپایی تمرکز ... [+]

در برنامه کارشناسی ارشد باستان شناسی شمال غربی اروپا ، بیش از 3000 سال باستان شناسی اروپا را مورد بررسی قرار داده و بر پویایی فرهنگی یکی از این دو دوره مهم اروپایی تمرکز خواهید کرد: اواخر عصر آهن و دوره رومی یا دوره قرون وسطایی و اوایل دوره مدرن.

این برنامه فرصتی نادر برای کشف باستان شناسی اروپا از طریق مطالعه مناظر ، فرهنگ مادی و منابع اسنادی ، بلکه از طریق فرآیندهای ادغام در امپراتوری روم ارائه می دهد. پیوندهای نزدیک بین موضوعات آموزشی و نتایج کارهای میدانی فعلی و سایر پروژه های تحقیقاتی وجود دارد.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

در برنامه کارشناسی ارشد باستان شناسی مدیترانه ، به بررسی فرهنگها و جوامع مادی در منطقه مدیترانه و تاریخچه طولانی آنها در ارتباطات و مبادلات فرهنگی از 2000 پیش از میلاد به ... [+]

در برنامه کارشناسی ارشد باستان شناسی مدیترانه ، به بررسی فرهنگها و جوامع مادی در منطقه مدیترانه و تاریخچه طولانی آنها در ارتباطات و مبادلات فرهنگی از 2000 پیش از میلاد به بعد می پردازید.

باستان شناسی مدیترانه شما می توانید ارتباط مدیترانه ای ، به ویژه ایتالیا و یونان را بررسی کنید ، نقش سرامیک در باستان شناسی را مطالعه کنید و یاد بگیرید که چگونه مواد باقیمانده می تواند به ما در بازسازی جوامع و فرهنگ های گذشته کمک کند.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

در یک دوره کارشناسی ارشد یک ساله کارشناسی ارشد باستان شناسی: منظر و میراث ، شما گذشته پویا هر دو مناظر معاصر و تاریخی را مطالعه خواهید کرد و روشهای حفظ و نگهداری آنها را ... [+]

در یک دوره کارشناسی ارشد یک ساله کارشناسی ارشد باستان شناسی: منظر و میراث ، شما گذشته پویا هر دو مناظر معاصر و تاریخی را مطالعه خواهید کرد و روشهای حفظ و نگهداری آنها را به عنوان میراث باستان شناسی بررسی خواهید کرد.

منظره و باستان شناسی میراث چشم انداز تخصصی و میراث تخصصی بر اهمیت مناظر و مواد تاریخی تاریخی در دوره های بعدی و دنیای مدرن متمرکز است. هم رویکرد فرهنگی و هم علمی تر باستان شناسی چشم انداز در این برنامه حضور دارند. سمت میراث باستان شناسی به معانی چند جانبه از آثار باستانی در جامعه مدرن متمرکز است. فرآیندهای حفظ و مدیریت ، نقش باستان شناسی در برنامه ریزی مکانی و تأثیرات اجتماعی آن در اروپا از جمله موضوعات اصلی است که در این برنامه کارشناسی ارشد مورد بررسی قرار می گیرد.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

آیا به دنبال این هستید که به سرعت مسیر خود را برای رسیدن به حرفه ای در حسابداری دنبال کنید؟ این که آیا شما در برنامه یک ساله تمام وقت ما هستید یا برنامه 2 ساله پاره وقت م ... [+]

آیا به دنبال این هستید که به سرعت مسیر خود را برای رسیدن به حرفه ای در حسابداری دنبال کنید؟ این که آیا شما در برنامه یک ساله تمام وقت ما هستید یا برنامه 2 ساله پاره وقت ما ، این کارشناسی ارشد حسابداری است

محتوای برنامه در هر دو برنامه تمام وقت و پاره وقت یکسان است. از منظر حسابداری ، به اطلاعات مالی موردنیاز برای اداره هر سازمان و جریان اطلاعات مورد نیاز مدیران جهت تصمیم گیری در مورد كسب و كار نگاه می كنید. و البته کنترل در اینجا یک عنصر اساسی است: شما یاد می گیرید که چگونه از نظارت و گزارش دهی استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که سازمان ها قابل اداره هستند و به روش صحیح عمل می کنند. از آنجا که حسابداری به هر قسمت از مشاغل لمس می کند ، برنامه شما را برای بسیاری از نقش های مختلف - از کنترل کننده یا حسابرس خارجی / داخلی گرفته تا بازرس مالیاتی یا سرپرست بانکی - آماده می کند. در هر مسیری که انتخاب کنید ، باید بدانید که چگونه مهارت های حسابداری خود را به صورت حرفه ای ، مسئولیت پذیر و اخلاقی به خوبی استفاده کنید.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

مطالعه متون، ادبیات و فرهنگ مادی یونان و روم باستان ارائه می دهد یک گنج از اطلاعات است. این اطلاعات از بالاترین ... ... [+]

استاد در کلاسیک

کلاسیک به عنوان یک رشته زنده و لگد زدن است. مطالعه متون، ادبیات و فرهنگ مادی یونان و روم باستان ارائه می دهد یک گنج از اطلاعات است. این اطلاعات از بالاترین بهره را در خود است اما همچنین بسیار مربوط به فرهنگ روز ما در حال حاضر. آیا شما آن را یک چالش به نکات دقیق وظریف تصویر از دوران باستان فرنگی، و همچنین لینک های جدید بین حال و گذشته در نظر؟ در این صورت ارشد در ادبیات کلاسیک این برنامه برای شما می باشد. برنامه این کارشناسی ارشد ترکیبی از زبانشناسی، ادبیات، و تاریخ فرهنگی است. پروفیل های خاص خود را می narratology و زبان شناسی گفتمان، بینامتنیت و پذیرش، و تفکر باستان است. جهان باستان فرنگی است بسیاری از جنبه های کلاسیک و از این رو پذیرای بسیاری از رشتههاست. از شما می خواهند تجزیه و تحلیل منابع اولیه نماینده خیلی بیشتر در عمق از مورد فاز کارشناسی بود. انتخاب مناطق خود را از علاقه شما خواهد شد را به مباحث دانشگاهی معرفی و یادگیری که مسئولیت رسیدگی به ابزار علمی به خودتان کمک به کسانی که بحث. علاوه بر این، شما نشان داده خواهد شد که چگونه به ارتباط خود را متخصص، دانش انتقادی از دوران باستان تا متون و دیگر پدیده های فرهنگی از دوره های بعد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد در استوکاستیک و ریاضیات مالی در Vrije Universiteit آمستردام آموزش شما را در عمق کامل و وسعت میدان ... ... [+]

کارشناسی ارشد در استوکاستیک و ریاضیات مالی

Stochastics به بررسی پدیده های که در آن شانس نقش محوری ایفا می کند، مانند نتیجه یک انتخابات عمومی، نوسانات در قیمت سهم یا فعل و انفعالات بین مولکول ها در یک سلول زنده. اگر شما برای برنامه کارشناسی ارشد در استوکاستیک و ریاضیات مالی انتخاب کردن، شما آموزش داده می شود برای تبدیل شدن به یک متخصص در سطح جهانی در هر دو تئوری و حوزه های مرتبط نرم افزار. برنامه کارشناسی ارشد در استوکاستیک و ریاضیات مالی در Vrije Universiteit آمستردام آموزش شما را در عمق کامل و وسعت این زمینه، گسترش توانایی ها و بینش خود را و افزایش فرصت های خود را در بازار کار است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

دو سال استاد تحقیقات در اقتصاد یک برنامه ایده آل برای دانش آموزان که مایل به ادامه تحصیل دکترا است. این برنامه را انتخاب کنید، بالا فراهم می کند ... ... [+]

استاد در اقتصاد (MPhil)

استاد تحقیقات دو ساله در اقتصاد برنامه ایده آل برای دانش آموزانی که مایل به ادامه تحصیل دکترا است. این برنامه فراهم می کند را انتخاب کنید، آموزش با کیفیت بالا در زمینه اقتصاد و اقتصاد. اگر جاه طلبی خود را در شغل دانشگاهی در اقتصاد، اقتصاد و یا امور مالی متمرکز شده است، پس از آن این استاد تحقیقات ایده آل برای شما است. نه تنها آن را به شما آموزش برای انجام تحقیقات مستقل علمی، اما آن را نیز سنگ پله عالی برای موقعیت های دکترا خوب را فراهم می کند.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

این برنامه کمی دارایی 84-اعتباری افتخارات آهنگ است که بخشی از برنامه کارشناسی ارشد در امور مالی است. شما سه دوره اصلی در را ... ... [+]

استاد در مالی: افتخارات برنامه کمی دارایی

این برنامه کمی دارایی 84-اعتباری افتخارات آهنگ است که بخشی از برنامه کارشناسی ارشد در امور مالی است. شما سه دوره اصلی در مالی (سرمایه گذاری، مشتقات، و کمی مدیریت ریسک) و سه دوره پیشرفته هسته ای روش در اقتصاد و ریاضیات مالی. شما می توانید سه انتخابی از برنامه های کارشناسی ارشد در امور مالی، اقتصاد، ریاضیات، مطالعات کسب و کار، اقتصاد و غیره را انتخاب کنید. این آزادی انتخاب شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید تخصص خود و ایجاد مشخصات حرفه ای خود را. شما می توانید برای تاکید اساسی، افراد روش و یا تمرکز بر استفاده از روش های پیشرفته خواهد بود. در این دوره از یک سال شما سخنرانی ها، تکالیف مورد مطالعه کامل شرکت، با ارائه و انجام تکالیف تحقیقات گسترده. این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود. فارغ التحصیلان دریافت عنوان کارشناسی ارشد امور مالی.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی به شما می دهد کامل، آموزش مبتنی بر گسترده در روش علوم اجتماعی و سیاسی است. این شامل استفاده و ... ... [+]

استاد علوم سیاسی: حکومت های زیست محیطی جهانی

تقریبا هیچ گونه های جانوری، کشورها و یا بخش هایی از اقیانوس تاثیر پذیری از توسعه زیادی از انسان ها می باشد. استاد علوم سیاسی: حکومت های زیست محیطی جهانی در ابعاد سیاسی و پیامدهای از موضوعات به عنوان تغییرات آب و هوا، پایداری و طبیعت، تمرکز دارد. آیا شما علاقه مند در این موضوع و آیا هدف شما فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه؟ سپس علوم سیاسی استادان ': حکومت های زیست محیطی جهانی در Vrije Universiteit آمستردام می تواند فقط آنچه شما به دنبال برای.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تبدیل شدن به بهترین دانشمند و محقق که شما می توانید! کارشناسی ارشد ما در روانشناسی اجتماعی یک رویکرد چند رشته به درک فرایندهای روانی اجتماعی بنیادین طول می کشد. ایده اصلی ... [+]

تبدیل شدن به بهترین دانشمند و محقق که شما می توانید! کارشناسی ارشد ما در روانشناسی اجتماعی یک رویکرد چند رشته به درک فرایندهای روانی اجتماعی بنیادین طول می کشد. ایده اصلی این است که بینش جدید در مورد رفتار انسان می تواند کامل تر با ترکیب دیدگاه ساختاری تکاملی، شناختی، و اجتماعی را به مطالعه پدیده های متنوع اجتماعی و روانی قابل درک باشد. از جمله فرآیندهای خود، روابط بین فردی و درون و برون گروه پدیده. روانشناسی اجتماعی یک عامل مهم در شرایط و تنظیمات بی شماری است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد شیمی یک برنامه درجه یک چالش برانگیز برای دانشجویانی است که قبلاً در شیمی شیمی سوابق محکمی دارند و مشتاق گسترش دانش و تجربه خود هستند. ... [+]

آیا شما علاقه مندید که چگونه می توانید از مواد آلی ارزان قیمت برای گرفتن CO2 استفاده کنید یا اینکه آیا کربن می تواند یک پیوند پنجم را تشکیل دهد؟ آیا شما مایل به یافتن روش های جدید دیدن از طریق مواد غیر شفاف مانند استفاده از اندازه گیری های لیزری برای ردیابی تومورها هستید؟ یا اینکه در مورد توسعه روش های جدید تحلیلی برای تعیین سطح پایین پروتئین های فعال زیستی در نمونه های پیچیده بیولوژیکی چطور؟برنامه کارشناسی ارشد شیمی یک برنامه درجه یک چالش برانگیز برای دانشجویانی است که قبلاً در شیمی شیمی سوابق محکمی دارند و مشتاق گسترش دانش و تجربه خود هستند. شیمی یک رشته منزوی نیست: این پل ارتباطی بین زیست شناسی را در یک انتهای طیف (شیمی بیومولکولی) و فیزیک در انتهای دیگر (شیمی فیزیکی - نظری) تشکیل می دهد. کارشناسی ارشد شیمی می تواند با داشتن فرصتهای گسترده برای دنبال کردن جاه طلبی های شما ، به یک حرفه ای هیجان انگیز و پردرآمد منجر شود.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

دوره های کارشناسی ارشد ما ممکن است از سال به سال تغییر کند تا منعکس کننده تحولات جاری و پژوهش علوم اطلاعات بین المللی است. آنها می توانند شامل ... ... [+]

استاد در علوم اطلاعات

علوم اطلاعات منطقه چند رشته ای پوشا فناوری ارتباطات (ICT) اطلاعات و و کاربرد عملی آن در جامعه است. آیا شما علاقه مند به اطلاعات چگونه ایجاد می شود و پردازش در شرکت ها و سازمان؟ آیا شما بیشتر علاقه مند به استفاده از فن آوری از تکنولوژی به خاطر خود؟ آیا شما باور دارید مهم است که در نظر گرفتن نقش مردم، سازمان ها و فرهنگ ها در طراحی، مدل سازی، ارتباطات و به اشتراک گذاری اطلاعات؟ اگر چنین است، پس از آن برنامه کارشناسی ارشد در علوم اطلاعات در Vrije Universiteit آمستردام یک انتخاب عالی برای شما است. علوم اطلاعات ترکیبی از فن آوری و مطالعات سازمانی از یک سو، با تکنولوژی و فرهنگ از سوی دیگر. این ویژگی دوره ای که شما در حفظ و جلوتر از روند سریع تحولات در این بخش است. این برنامه بر روی برنامه های کاربردی وب و اینترنت را برای تحقیقات جامعه الکترونیکی از آینده، از جمله زمینه هایی مانند تجارت الکترونیک و E-سرگرمی، تمرکز دارد. برنامه مستر به دنبال ترویج بینش علمی و احساس مسئولیت اجتماعی است. شما باید به انتخاب دوره با ارزش کل 15 واحد از یک لیست از دوره های تایید که در تحقیقات بین المللی ما ریشه دارد. دوره های کارشناسی ارشد ما ممکن است از سال به سال به منعکس کننده تحولات جاری و پژوهش علوم اطلاعات بین المللی را تغییر دهید. آنها می توانند دوره مهمان عزیز، دوره مدرسه تحقیقات فارغ التحصیل SIKS ملی و در دوره های دیگر مباحث... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

نقطه کانونی از این برنامه را در Vrije Universiteit آمستردام متقابل میان ادبیات و تغییر اجتماعی است. داستان مهم است زیرا آن را همچون جهان مشاهده اشکال ... ... [+]

استاد در مطالعات ادبی (پژوهش)

نقطه کانونی از این برنامه رابطه متقابل میان ادبیات و تغییر اجتماعی است. داستان مهم است زیرا آن را همچون جهان مشاهده، افراد دیگر، و خودمان را شکل. آن را از طریق فانتزی که ما می توانیم شروع به تغییر واقعیت است. در این برنامه شما خواهد آموخت که به تجزیه و تحلیل فرم، زبان و مواد جنبه از متون به عنوان حامل سیستم های فرهنگی، اخلاقی، مذهبی، علمی و سیاسی معنا است. به شما خواهد آموخت طرح پژوهش است که ترکیبی از دیدگاه از مطالعات ادبیات و تاریخ ادبی با رشته های دیگر، مانند علوم انسانی و فرهنگی (پست) تاریخ استعمار، زیست محیطی و دیجیتال، تاریخ جهانی و فرهنگ بصری.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه این دو سال در Vrije Universiteit آمستردام دانش آموزان با استعداد برای یک شغل پژوهش در تاریخ آماده می شود. شما می توانید در تخصص ... ... [+]

استاد در تاریخ (تحقیقات)

برنامه این دو سال دانش آموزان با استعداد برای یک شغل پژوهش در تاریخ آماده می شود. شما می توانید در سیاسی، (پست) تاریخ استعمار، تاریخ اجتماعی جهانی و یا تاریخ فرهنگی تخصص. گروه تاریخ برای تخصص منحصر به فرد خود را در زمینه های تاریخ علم و دین، مطالعات میراث فرهنگی، مطالعات احساسات، فرهنگ مادی، و علوم انسانی زیست محیطی تحسین. شما را به صور فلکی پیچیده که در آن افراد، اشیا، فضاها و ایده های تقاطع، با تمرکز بر نقش قدرت، روابط اجتماعی، دین و احساسات تحقیق. این برنامه نیز ارائه می دهد دانش آموزان این امکان را به کشف و آموزش مهارت های در تجزیه و تحلیل های دیجیتال و انعکاس امکان در حال ظهور علوم انسانی دیجیتال تکنیک های.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تحقیقات کارشناسی ارشد زبانشناسی یک برنامه دو ساله است که شما را قادر خواهد ساخت به یک محقق حرفه ای توسعه می باشد. این برنامه می پردازد با زبان شناسی ... ... [+]

استاد زبانشناسی (تحقیقات)

استاد پژوهش در زبان شناسی یک برنامه دو ساله است که شما را قادر به توسعه را به یک محقق حرفه ای است. این برنامه با زبان شناسی در وسیعترین معنای آن می پردازد. همه دانش آموزان در حال گذراندن دوره به طور کلی در زمینه تحقیقات زبانی در سال اول. البته، مناسب به نام زبانشناسی تحقیقات، توسط سه یا چهار استادان، هر یک از آنها سخنرانی در تاریخ پژوهش در زمینه زبان شناسی از دیدگاه تخصص خود و در روش ها و تکنیک های مورد استفاده در زمینه های فردی خود را تدریس کرده است. علاوه بر این، شما یک منطقه که در آن شما می خواهید به تخصص را انتخاب کنید. در طول برنامه، شما چهار دوره از یک لیست از دوره های موجود کارشناسی ارشد را انتخاب نمایید. شما انتخاب خود را بر منافع خود و تخصص که می خواهید به دنبال پایه. مناطق ما از تخصص نه تنها شامل آواشناسی و نحو بلکه موضوعاتی چون متنی و / یا تجزیه و تحلیل سبک، زبان شناسی انسان شناسی، زبان شناسی و زبانشناسی اجتماعی استفاده شود. این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد شامل دو آهنگ اصلی: ورزش 'و' بهداشت '. آهنگ ها به شدت تقسیم نیست، اما برخی از همپوشانی. این امکان به ... ... [+]

استاد در علوم انسانی جنبش: ورزشی، ورزش و سلامت

از آخرین تحولات در تمرینات آموزشی ورزش به رویکردهای جدید به توانبخشی، کارشناسی ارشد در علوم جنبش بشر را فراهم می کند دولت از بینش هنری به راه است که در آن عملکرد موتور می تواند افزایش یافته است. از بیومکانیک به روانشناسی. از فیزیولوژی ورزش برای توانبخشی اعصاب. و از عملکرد عضله به توسعه موتور. با انتخاب یک تمرکز در هر دو ورزش و سلامت، شما می توانید ریز لحن مشخصات خود را. با استفاده از این پس زمینه عمیق در علوم جنبش انسانی، به شما خواهد شد مجهز به منظور کمک به این رشته جذاب از مطالعه است. آیا شما علاقه مند در بهینه سازی عملکرد ورزشی، کمک به مردم با اختلال عملکرد موتور، و یا به دست آوردن درک اساسی از ما چگونه حرکت می کند؟ سپس کارشناسی ارشد در علوم جنبش بشر برنامه ایده آل برای شما می باشد!... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

به عنوان یک فارغ التحصیل برنامه کارشناسی ارشد در علوم سیاسی در Vrije Universiteit آمستردام، شما قادر به کار به طور موثر در یک محیط چند رشته خواهد بود: شما آشنا خواهد بود ... [+]

استاد علوم سیاسی: روابط بین الملل و حکومت فراملی

برنامه استادان 'علوم سیاسی یک برنامه تمام وقت یک سال (در حدود 40 ساعت مطالعه در هفته) است. این برنامه در سپتامبر شروع می شود. پس از اتمام موفقیت آمیز، فارغ التحصیلان به اعطا عنوان قانونی به رسمیت شناخته شده کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در رشته علوم سیاسی. علوم سیاسی یک دوره تمام وقت شروع در ماه سپتامبر است.

برنامه مطالعه

حکومت جهانی و همچنین اروپا تشدید شده است. در همان زمان، هزاره جدید نیز شاهد اشکال جدیدی از درگیری و همچنین تجدید حیات ظاهری رقابت بین ایالتی و جغرافیای سیاسی، به عنوان را می توان با مسابقه تسلیحاتی جدید و در افزایش سطح رقابت برای منابع طبیعی شاهد بوده است. در این تخصص شما آشنا با دیدگاه های نظری مختلف که از آن این پویایی بین المللی می تواند مورد تجزیه و تحلیل تبدیل خواهد شد، و یادگیری را به آنها اعمال می شود به موضوعات مورد علاقه خود را. کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی یک سال برنامه تمام وقت، به طور کامل در زبان انگلیسی است. از آن است که حجم کار از 60 اثرات اعتبارات و ویژگی های چهار تخصص است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

علوم محاسباتی یک رشته است که خود را به عنوان ستون سوم از علم مدرن (در کنار علم نظری و تجربی) تاسیس شده است، و شامل ... ... [+]

استاد در علوم محاسباتی

آیا می خواهید برای مقابله با گردباد در واقعیت مجازی و پیش بینی اهداف خود را؟ و یا درک رفتار بازارهای مالی؟ اگر شما می توانید از نتیجه عمل جراحی شبیه سازی قبل از آن به عمل قرار داده؟ و یا پیش بینی جمعیت را در صورت یک فاجعه حرکت می کند؟ علوم محاسباتی یک رشته است که خود را به عنوان ستون سوم از علم مدرن (در کنار علم نظری و تجربی) تاسیس شده است، و شامل مدل سازی، شبیه سازی و تجزیه و تحلیل پدیده های دنیا را از طریق محاسبه. این پنجره جدید را بر روی علوم فیزیکی و اجتماعی، علوم زمین و علوم زندگی باز در سطوح بسیاری از مقیاس.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

هدف از برنامه کارشناسی ارشد تا شما را با دانش، تجربه و بینش شما نیاز به تبدیل شدن به یک حرفه ای مستقل در زمینه C ارائه ... [+]

کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر

برنامه مستر قصد دارد تا شما را با دانش، تجربه و بینش شما نیاز به تبدیل شدن به یک حرفه ای مستقل در زمینه علوم کامپیوتر فراهم می کند. شما زیادی در مورد فن آوری در پشت سیستم های کامپیوتری، نرم افزار، شبکه و سیستم های آنلاین یاد بگیرند. این برنامه طراحی شده است برای ارائه یک مبنای محکم برای یک حرفه ای در دنیای کسب و کار و همچنین به شما آماده شدن برای آموزش و پرورش بیشتر به عنوان یک محقق علمی است. چندین گروه های پژوهشی در Vrije Universiteit آمستردام که در آن به شما این فرصت را به ادامه کار خود را به عنوان یک محقق علمی وجود دارد. بخش علوم کامپیوتر دارای اتصالات بسیاری از با شرکت های ملی و بین المللی، که می تواند شما شروع به پرواز را به زندگی حرفه ای خود را ارائه دهد یک بار شما را به اتمام استاد شما است. فارغ التحصیلان علوم کامپیوتر در تقاضای بالا هستند و بسیاری از دانش آموزان ما پیدا کردن کار در رشته انتخابی خود را از تخصص است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

کارشناسی ارشد در فضایی، حمل و نقل و اقتصاد محیط زیست ارائه می دهد چشم انداز شغلی عالی است. بسیاری از فارغ التحصیلان پیدا کردن شغل به عنوان اقتصاددانان سیاست با ... ... [+]

استاد در فضایی، حمل و نقل و اقتصاد محیط زیست (STREEM)

این برنامه به شما این امکان را به تخصص در فضایی، حمل و نقل و یا اقتصاد محیط زیست ارائه می دهد. اقتصاد فضایی: تحلیل چگونگی نیروهای مختلف به پویایی فضایی و توسعه شبکه از دیدگاه اقتصاد خرد به طور عمده سهم داشته باشد. کشف استفاده و توسعه از تکنیک های مختلف، روش ها و ابزار در این زمینه. اقتصاد حمل و نقل: تمرکز بر علل و عواقب رشد تقاضا برای تحرک از دیدگاه اقتصاد خرد. مشکلات آدرس مانند احتقان، قابلیت اطمینان، ایمنی و زیست محیطی اثرات جانبی. اقتصاد محیط زیست: تمرکز بر جنبه های اقتصادی مشکلات زیست محیطی و سیاست؛ ترکیب تخصص علمی و سیاست؛ آدرس نیاز به ادغام اقتصاد با بینش از رشته های دیگر، به ویژه در علوم زیست محیطی. ... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تخصص کارشناسی ارشد در فلسفه، اخلاق زیستی و بهداشت شما را با ابزار نظری و عملی برای مقابله با مسائل اخلاقی در مراقبت های بهداشتی ارائه ... ... [+]

کارشناسی ارشد در فلسفه، بیوگرافی و بهداشت (تخصص فلسفه (2 سال))

تخصصی کارشناسی ارشد در فلسفه، اخلاق زیستی و بهداشت شما را با ابزار نظری و عملی برای مقابله با مسائل اخلاقی در مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی ارائه policy.You خواهد آموخت که چگونه به تأمل در مسائل عملی از پزشکی، اخلاقی، حقوقی، سیاسی و چشم انداز اقتصادی است. نیاز به بازتاب بین رشته ای به عنوان تحولات در جامعه منجر به چالش های جدید در مراقبت های بهداشتی در حال رشد است. نگاهی به تغییرات در مسئولیت برای مثال: انتظار می رود بیماران را به مسئولیت بیشتری برای سلامت خود و به مدیریت خود و شرکت های بیمه در حال تبدیل شدن مسئول هر دو هزینه و کیفیت مقررات مراقبت های بهداشتی. علاوه بر این، بسیاری از پیشرفت های علمی و تکنولوژیکی سریع را به حساب وجود دارد: از آگاهی از اساس ژنتیکی از بیماری ها، تشخیص پیش از لانه گزینی و IVF، به استفاده از عمل جراحی پلاستیک برای افزایش زیبایی. پس از آن مشکلات تخصیص فقط ناشی از تعداد فزاینده ای از گزینه های درمانی برای انواع بیماری ها و تعداد فزاینده ای از مردم زندگی می کنند به خوبی به سن وجود دارد. این تحولات باعث تغییر در دستور کار اخلاقی پزشکی.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

علوم اعصاب متعلق به علوم که در آینده تاثیر زیادی بر روی تقریبا تمام جنبه های عملکرد ما به عنوان انسان داشته باشد .. ... [+]

علوم اعصاب متعلق به علوم که در آینده تاثیر زیادی بر روی تقریبا تمام جنبه های عملکرد ما به عنوان انسان داشته باشد. علوم اعصاب در حال حاضر از نظر ما در خودمان تغییر کرده باشد. این برنامه ارائه می دهد پاسخ به یک نیاز برای دانشمندان مسئول، دانشمندان که حساس به مسائل مفهومی در زیر دامنه های خاص خود را دارند و هستند و از سوی دیگر، قادر به بازتاب و برقراری ارتباط در مورد مفاهیم وسیع تری از زمینه خود را، بالینی و همچنین به عنوان اجتماعی است. ما در فلسفه هدف در علوم اعصاب به جای فلسفه در مورد علوم اعصاب.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد در فیزیک و نجوم شما فراهم می کند با مقدار زیادی از فرصت تحصیل و شرکت در تحقیقات پایه ای و اساسی آن ... ... [+]

استاد در فیزیک

فیزیک و نجوم یک بخش ضروری از جامعه مدرن است. زندگی مدرن خواهد بود به طور کامل و بدون تراشه های کامپیوتری، لیزر، غربالگری MRI و تمام مزایای دیگر از تحقیقات فیزیک متفاوت است. برنامه کارشناسی ارشد در فیزیک شما فراهم می کند با مقدار زیادی از فرصت تحصیل و شرکت در تحقیقات پایه ای اساسی و برنامه های کاربردی آن است. آیا شما علاقه مند در فرآیندهای فیزیکی در داخل سلول، ایجاد فتوسنتز مصنوعی، اخترفیزیک ذرهای یا آزمایش تقارن اساسی در مقیاس اتمی هستند، برنامه کارشناسی ارشد در فیزیک به شما می دهد فرصت به تعمیق دانش خود را و درگیر در تحقیقات پایه ای اساسی است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

هدف از برنامه این یک ساله کارشناسی ارشد در انتقال به دانش آموزان دانش، مهارت و بینش لازم را برای به عنوان یک حرفه ای یا دانشگاهی به کار گیرند ... ... [+]

استاد در قانون و سیاست امنیت بین المللی

هدف از برنامه این یک ساله کارشناسی ارشد در انتقال به دانش آموزان دانش، مهارت و بینش لازم به عنوان یک محقق حرفه ای و یا دانشگاهی در منطقه صلح بین المللی امنیتی به کار گیرند. مسائل مربوط به صلح و امنیت بین المللی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده در عمل حقوقی، سیاسی و اداری مهم است. مفهوم «امنیت بین المللی است که دیگر به مسائل سنتی جنگ و صلح محدود است، اما در حال حاضر نیز شامل موضوعاتی از قبیل تروریسم، حقوق جنایی، حفاظت از حقوق بشر و امنیت انسانی".... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه این کارشناسی ارشد فراهم می کند چارچوبهای مفهومی و بینش عملی، که هر دو به درک چگونه مدیریت و بازار کار حیاتی است ... ... [+]

کارشناسی ارشد در مالیه

اگر شما علاقه مند در به دست آوردن درک بهتر از نحوه مدیریت مالی و بازارهای مالی کار می کنند، کارشناسی ارشد در امور مالی در دانشگاه VU در آمستردام محل بسیار خوبی برای شروع است. برنامه این استاد چهارچوبهای مفهومی و بینش عملی، که هر دو به بتواند مدیریت و بازارهای چگونه در بخش مالی عمل حیاتی را فراهم می کند.

برنامه مطالعه

هدف از این برنامه برنامه کارشناسی ارشد در امور مالی به شما می دهد به طور کامل برای یک شروع خوب به عنوان یک سرمایه گذاری حرفه ای است. اولین ضربه نیمی از نبرد است. این برنامه را افزایش می دهد سطح خود را از دانش در سرمایه گذاری و امور مالی شرکت، شما آموزش در مورد چگونگی بکارگیری این دانش در عمل (گروه مورد) و شما را آموزش می دهد در ایجاد دانش جدید در لبه برش از تفکر علمی جاری است. در دو مورد اول اهداف یادگیری در چهار دوره های اجباری (امور مالی شرکت، تجربی امور مالی، قیمت گذاری دارایی ها و سرمایه گذاری و بازارهای مالی و نهادها) و دو یا دوره های انتخابی بیشتر که شما را قادر به تخصص بیشتر یکپارچه شده است. هر دو به صورت جداگانه و در تیم، شما را در پروژه های تحقیقاتی دانشگاهی پاسخ دادن به سوالات در زندگی واقعی مطرح شده در جهان از امور مالی کار می کنند. امور مالی تنها می تواند تبدیل به طبیعت دوم شما اگر شما قادر به دست آوردن، درخواست و به طور همزمان... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد ارائه می دهد فرصت ایده آل برای تخصص در این زمینه شگفت انگیز از تحقیقات که در آن طیف گسترده ای از رشته های ملاقات ... ... [+]

استاد در مدیریت، تجزیه و تحلیل سیاست و کارآفرینی در علوم بهداشت و درمان و زندگی (MPA)

نوآوری پزشکی جدید در جهان است که تبدیل شدن به همیشه دادن پیچیده تر منجر به طیف گسترده ای از پرسش ها و معضلات اخلاقی، حقوقی و اجتماعی است. آیا واکسن سیاه سرفه سرفه-جدید بهتر از یکی از قدیمی؟ چگونه می توان تب Q ما را کنترل کند؟ چگونه باید مفاهیم مراقبت بیمار در مرکز پیاده سازی می کنیم؟ چه خواهد شد تاثیر تحولات در ژنومیک در بیمه درمانی عمومی؟ ارائه بهترین پاسخ ممکن به این پرسش ها خواستار همکاری بین چندین رشته و بازیگران در جامعه، از دولت، صنعت و نهادهای اجتماعی به مصرف کنندگان و بیماران. برنامه مستر فرصت ایده آل برای تخصص در این زمینه شگفت انگیز از تحقیقاتی که در آن طیف گسترده ای از رشته های دیدار ارائه می دهد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تخصص کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی فرایند پرسنل در سازمان ها را شامل می شود ، از استخدام و انتخاب گرفته تا ارتقاء ، نقل و انتقال و عزیمت. تمرکز برنامه بر توسعه و ک ... [+]

کلید ایجاد مشاغل موفق و پایدار چیست؟ چگونه می توان از شمولیت و برابری در استخدام و انتخاب اطمینان کرد؟ با توجه به اختلالات اساسی مانند دیجیتالی شدن و افزایش نیروی کار ، سازمانها چگونه می توانند سرمایه انسانی خود را به طور مؤثر مدیریت کنند؟ بهترین راه برای یافتن - و نگه داشتن - بهترین افراد ممکن در مشاغل مناسب چیست؟ چالش های HR مدرن چگونه است و چگونه باید به آنها رسیدگی کنید؟... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

کارشناسی ارشد در مطالعات ادبی، ادبیات برنامه به زبان انگلیسی در Vrije Universiteit آمستردام بر رابطه بین ادبیات و بصری متمرکز ... ... [+]

استاد در ادبیات به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد در مطالعات ادبی، ادبیات برنامه به زبان انگلیسی در Vrije Universiteit آمستردام بر رابطه بین ادبیات و فرهنگ بصری متمرکز است. ریشه در VU آمستردام سنت مطالعه روابط بین کلمه و تصویر، این برنامه های میان رشته ای تخصصی به شما آموزش به تجزیه و تحلیل شیوه های مختلف که در آن متنی و فرهنگ تعامل بصری. پست ها از مرحله رنسانس به فیلمنامه مورد مطالعه از این محدوده چشم انداز، از رابطه میان شعر و عکاسی به فیلم اقتباس از رمانهای گوتیک. دوره های در این برنامه از نزدیک به پژوهش حاضر از اعضای هیات مرتبط است، به طوری که دانش آموزان در تحولات برش لبه دخالت دارند. به شما توصیه می برای کشف منافع خود را در عمق با استفاده از ابزار ها و نظریه های ما شما را با، به اوج خود رسید در پروژه تحقیقاتی خود را ارائه هنگامی که شما خود را ارسال MA-پایان نامه در ترم دوم.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه یک ساله کارشناسی ارشد الهیات و مطالعات مذهبی در زمینه های حرفه ای خاص تمرکز دارد. در این کارشناسی ارشد به شما خواهد شد برای یک کار حرفه ای در داخل و یا خارج از نها ... [+]

استاد در مطالعات الهیات و مذهب

برنامه یک ساله کارشناسی ارشد الهیات و مطالعات مذهبی در زمینه های حرفه ای خاص تمرکز دارد. در این کارشناسی ارشد به شما خواهد شد برای یک کار حرفه ای در داخل و یا خارج از نهادهای مذهبی آماده شده است. شما می توانید از تخصص های مختلف است که هر یک از تمرکز بر زمینه خود را انتخاب کنید. شما نه تنها به دنبال دوره که در آن شما در یک میدان خاص و یا زمینه های حرفه ای را منعکس. کارآموزی بخش واجب از این کارشناسی ارشد نیز می باشد. البته، شما یک پایان نامه را به پایان برساند کارشناسی ارشد خود را ارسال. در طول برنامه به شما خواهد شد به طور فعال در حال انجام مطالعه و توسعه شخصی مربی. پنج تخصص از را انتخاب کنید:... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

هوش مصنوعی (AI) به طور گسترده در جامعه ما پذیرفته شده است: ما برنامه هایی از هوش مصنوعی اعم از اتومبیل هایی که عابران را به سمت دستیار مجازی اپل ، Siri کشف می کنند ، می ب ... [+]

هوش مصنوعی (AI) به طور گسترده در جامعه ما پذیرفته شده است: ما برنامه هایی از هوش مصنوعی اعم از اتومبیل هایی که عابران را به سمت دستیار مجازی اپل ، Siri کشف می کنند ، می بینیم. چنین برنامه هایی از تکنیک های هوش مصنوعی برای تفسیر اطلاعات از طیف گسترده ای از منابع استفاده می کنند و از آنها برای فعال کردن رفتار هوشمندانه و هدفمند استفاده می کنند.برنامه هوش مصنوعی Vrije Universiteit Amsterdam برنامه ای را ارائه می دهد که به سمت هوش هیبریدی محور باشد ، جایی که سیستم های هوش مصنوعی و انسانها با هم همکاری می کنند. شما می توانید یک رویکرد فنی برای هوش مصنوعی ، با تمرکز بر درک ، تجزیه و تحلیل و توسعه الگوریتم های رمان هوش مصنوعی مطالعه کنید ، و می توانید فن آوری هوش مصنوعی را از منظر اجتماعی یا انسانی مطالعه کنید و به سؤالاتی از قبیل "چگونه می توانیم مبتنی بر رایانه توسعه و ارزیابی کنیم. فناوری که از دانش مربوط به عملکرد انسان سوءاستفاده می کند؟ "و" چگونه انسان و فناوری هوش مصنوعی می توانند یکدیگر را تکمیل کنند؟ " هوش مصنوعی استاد هوش مصنوعی بر استفاده از هوش مصنوعی در محاسبات آگاهانه اجتماعی متمرکز است و آنالیز ، توسعه و استفاده از تکنیک های جدید هوش مصنوعی را برجسته می کند تا راهکارهایی را بفهمد که می توانند در مورد بافت اجتماعی خود درک کنند و دلایل آن را داشته باشند. کاربردهای آن بسیار متنوع است و از بهینه سازی جستجوهای اینترنتی گرفته... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه بین المللی ما هیدرولوژی کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی است و نیاز به دو سال مطالعه برای به دست آوردن 120 اثرات (سیستم انتقال اعتبار اروپا) است که شما ... ... [+]

استاد در هیدرولوژی

حصول اطمینان از این است که به اندازه کافی آب با کیفیت خوب برای برآوردن نیازهای جمعیت رو به رشد جهان وجود دارد یک چالش دلهره آور است. جامعه نیاز به هیدرولوژیست برای مدیریت منابع آب در جهان است. در برنامه کارشناسی ارشد در هیدرولوژی، شما را به فرآیندهای تنظیم کمیت و کیفیت از آب به عنوان آن را از طریق اکوسیستم، خاک و رودخانه ها عبور می کند را مطالعه کنند. ما شما را با مبنای نظری جامد فراهم می کند، همراه با پژوهش هیدرولوژیکی در مناطق مختلف از مناطق گرمسیری به مناطق آمازون پرمافراست سیبری. کارشناسی ارشد در هیدرولوژی شما را قادر می سازد تا به دنبال یک کار حرفه ای و علمی در آب شناسی.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تخصص کارآفرینی یک برنامه مدرک مشترک از دانشگاه آمستردام و Vrije Universiteit آمستردام است. این برنامه ... ... [+]

کارآفرینی

است به رسمیت شناختن افزایش این واقعیت است که سرمایه گذاری های کوچک و جوان را برای رشد اقتصادی حساب وجود دارد، و این که کارآفرینی می تواند یک منبع مهم نوآوری است. در تخصص کارآفرینی، ما به کارآفرینی به عنوان فرآیندهای ایجاد و بهره برداری از فرصت های با استفاده از ترکیب رمان از منابع منجر به جدید (اجتماعی، اجتماعی و اقتصادی) ارزش را ببینید. خلاقیت نقش کلیدی در این فرآیند ایفا می کند. ما مطالعه فرایندهای کارآفرینی در تمام زمینه های که در آن آنها رخ می دهد: در شرکت های جدید و همچنین آنهایی که موجود (بزرگ و کوچک)، و در زمینه های نهادی. شما به اهمیت و پیچیدگی و چالش در ارتباط با فعالیت های کارآفرینی بسیار پرارزش در انواع شرکت ها و موسسات و حتی فراتر از: کارآفرینی به عنوان شیوه زندگی.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

شما به عنوان یک حرفه علمی-علمی می توانید شکاف بین تحقیقات در آزمایشگاه ها (دانشگاه) و تمرین در صنایع صنایع بزرگ و همچنین (شرکت های کوچک) کارآفرینی را متوقف کنید. شما آموز ... [+]

شما به عنوان یک حرفه علمی-علمی می توانید شکاف بین تحقیقات در آزمایشگاه ها (دانشگاه) و تمرین در صنایع صنایع بزرگ و همچنین (شرکت های کوچک) کارآفرینی را متوقف کنید. شما آموزش می بینید که جنبه های علمی را در زمینه کسب و کار و نوآوری در نظر بگیرید، در حالی که متغیرهای سازمانی، اجتماعی و فرهنگی را در نظر بگیرید. تمرینات و نظریه ها در SBI Master شما را در دست می گیرند و دوره های SBI از موارد کسب و کار و تکنولوژی دنیای واقعی است که به طور مستقیم در حرفه آینده شما قابل استفاده هستند. ... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تخصصی کارشناسی ارشد "کار و روانشناسی سازمانی بر رفتار انسان در سازمان ها و شرایط کار، تمرکز دارد. برخی از سوالات مطرح است: چگونه می تواند به سازمان جذب کارکنان صالح و قاب ... [+]

تخصصی کارشناسی ارشد "کار و روانشناسی سازمانی بر رفتار انسان در سازمان ها و شرایط کار، تمرکز دارد. برخی از سوالات مطرح است: چگونه می تواند به سازمان جذب کارکنان صالح و قابل اعتماد؟ چه نقشی رهبران سازمانی بازی؟ چگونه فرآیندهای یک گروه نفوذ و سازمانی؟ برنامه ارائه می دهد دوره ها که در هر دو تئوری و عمل دارد، ارائه بینش در نقش شخصیت، فرآیندهای اجتماعی، رهبری، و تصمیم گیری در سازمان ها، و توسط کارشناسان بین المللی شناخته شده تدریس می شود.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد در رشته ریاضیات در Vrije Universiteit آمستردام شما فراهم می کند با یک فرصت برای تخصص در یک منطقه در حالی که بیشتر تعمیق خود را ... ... [+]

استاد در ریاضیات

ریاضیات پر جنب و جوش، چند وجهی و همه کاره درست، که در آن تمرکز بر مطالعه و توسعه روش است برای مقابله با پرسش ریاضی محض و کاربردی است. اغلب، خط تقسیم بین تئوری و عمل صرفا یک توهم است. تئوری ریاضی، توسعه یافته برای یک مشکل خاص، اغلب راه خود را به برنامه های کاربردی غیر منتظره می یابد. این قدرت و زیبایی از ریاضیات، نظم و انضباط است که تعریف بی نهایت، و که در آن مسیرهای جدید همواره در حال انتظار برای بررسی قرار گیرد. برنامه کارشناسی ارشد در رشته ریاضیات در Vrije Universiteit آمستردام شما فراهم می کند با یک فرصت برای تخصص در یک منطقه در حالی که بیشتر تعمیق دانش ریاضی خود را به طور کلی.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برای اطلاعات معدن از انبارهای بسیار متنوع، باید بدانید که چه چیزی دنبال آن هستید و چگونه آن را پیدا کنید. برنامه آموزش ممتاز MI AI هر كس با مدرك لیسانس و یا مدرك تحصیلی ر ... [+]

برای اطلاعات معدن از انبارهای بسیار متنوع، باید بدانید که چه چیزی دنبال آن هستید و چگونه آن را پیدا کنید. برنامه آموزش ممتاز MI AI هر كس با مدرك لیسانس و یا مدرك تحصیلی را با استفاده از تکنیک های هوش مصنوعی (AI) آموزش می دهد تا از استخراج متن استفاده كند. شما یاد خواهید گرفت که چه امکانات و محدودیت ها و چه نحوه تفکر در مورد نتایج و جنبه های متقابل.

متن معدن AI چیست؟

آیا شما همیشه تعجب می کنید که چرا با استفاده از تکنیک های مصنوعی هوشمند نیاز به پیدا کردن اطلاعات در یک متن وجود دارد؟ دانشمندان و تصمیم گیرندگان بسیار نیاز به اطلاعاتی دارند که باید در جایی از داده های بزرگ متنی باشند. بعضی مثالها:... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

مقدار زیادی از داده ها از طریق ابتکارات ژنتیک جمع آوری شده است. آنها فرصتی طلایی برای تحقیق در مورد اسرار زندگی ، درک بیشتر از پیچیدگی های آن ، بهبود کیفیت زندگی و تسخیر ... [+]

زیست شناسی زیست شناسی و زیست شناسی سیستم ها: بالاترین برنامه کارشناسی ارشد! مقدار زیادی از داده ها از طریق ابتکارات ژنتیک جمع آوری شده است. آنها فرصتی طلایی برای تحقیق در مورد اسرار زندگی ، درک بیشتر از پیچیدگی های آن ، بهبود کیفیت زندگی و تسخیر بیماری های مهم فراهم می کنند. تبدیل این حجم عظیم از داده ها به درک واقعی چالش اصلی تحقیقات Bioinformatics است. با برنامه کارشناسی ارشد زیست شناسی زیست شناسی و بیولوژی سیستم در VU Amsterdam شما در این زمینه به یک متخصص تبدیل می شوید.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد پژوهشگر مطالعات انتقادی در فرهنگ و هنر (که قبلاً با نام VAMA شناخته می شد) ، تخصص کارشناسی ارشد تحقیقات علوم انسانی ، از منظر نظری و تاریخی بر مطالعه ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد پژوهشگر مطالعات انتقادی در فرهنگ و هنر (که قبلاً با نام VAMA شناخته می شد) ، تخصص کارشناسی ارشد تحقیقات علوم انسانی ، از منظر نظری و تاریخی بر مطالعه تحولات جاری در هنرهای تجسمی ، معماری ، طراحی و رسانه متمرکز است. در جهانی فرهنگی جهانی که در آن هنر ، معماری ، طراحی و رسانه به عنوان "صنایع خلاق" یکپارچه تر و بسته بندی شده اند ، مرزهای انضباطی نیاز به سوال و چالش برانگیز دارند ، اما در عین حال زمینه ای کاملی در رشته های قدیمی تر و جدیدتر مانند تاریخ هنر ، تاریخ معماری دارد. ، فرهنگ طراحی ، و مطالعات رسانه ای شرط لازم برای انجام این کار است.در مطالعات خود ، شما به تجزیه و تحلیل "اشیاء بصری" می پردازید: مصنوعات موجود در رسانه های مختلف که به عنوان تصاویر کار می کنند (عمدتا یا جزئی). این محدوده از مناظر ، شهرها و ساختمانها گرفته تا آثار هنری در رسانه های مختلف و همچنین فیلم ، تلویزیون ، طراحی و بازی. مفاهیمی از قبیل بین ، متقابل و ترانسمیسی نقش مهمی در برنامه دارند. از آنجا که مصنوعات ، رسانه ها و اشکال واسطه گری فقط می توانند در چهارچوب ها و شبکه های خاص اجتماعی ، نهادی ، اقتصادی و ایدئولوژیکی وجود داشته باشند ، مطالعات انتقادی در فرهنگ و هنر شما را با ابزار تحلیلی و انتقادی لازم برای تحلیل این موارد مجهز می کند. هر یک از چهار رشته اصلی که به اطلاع رسانی می پردازد ،... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه رهبری و مدیریت تغییرات در سازمانها راهنمای مسافرین برای پیشگامان (عوامل تغییر و تغییر خدمه) است. در این تخصص، شما می توانید دانش مبتنی بر شواهد در مورد پیچیدگی مدا ... [+]

چگونه می توانید هنگامی که هرکدام دارای علایق متفاوتی هستند ، گروهی از افراد را به سمت هدف مشترک سوق دهید؟ چگونه می توانید هنگام پرداختن به چندین ذینفع ، یک تماس قانع کننده برای اقدام ایجاد کنید؟

رهبری این همان کاری است که شما انجام خواهید داد رهبری

برای شکستن آن:

شما دو دوره اجباری را طی می کنید: چشم ا... [-]
هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

تخصص بین المللی مدیریت شما را برای کارهای مدیریت جهانی آماده می سازد با درک شما از چگونگی تاثیرات بین المللی بر کسب و کار و کارکنان آن. با توجه به جهانی شدن دهه های گذشته ... [+]

چگونه شرکت ها می توانند در یک محیط جهانی با هم رقابت کنند؟ بهترین راه برای انجام تجارت در بازارهای نوظهور چیست؟ برای غلبه بر چالش ها و کارآمدن کارها ، تیم های بین المللی به چه چیزهایی نیاز دارند؟ چگونه افراد و تیم هایی را برای تعالی در مشاغل مرزی آماده می کنیم؟

مدیریت بازرگانی: برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی چندین روش تدریس را برای پاسخ به این سؤالات ترکیب می کند. ترکیبی از سخنرانی که تحولات نظری را تجربه می کند و تجربه عملی را با موارد زندگی واقعی تضمین می کند که شما نه تنها روش های لازم برای موفقیت را یاد خواهید گرفت ، بلکه نحوه استفاده از این روش ها را به روش های عملی نیز خواهید یافت. شما را به چالش می کشد که خود را در بین همکاران هم فکر خود متمایز کنید ، و این فرصت را خواهید داشت تا در زندگی واقعی ، چالش های چند ملیتی کسب و کار را برطرف کنید. شما می آموزید که چگونه زمینه بین المللی بر جنبه های مختلف کسب و کار تأثیر می گذارد ، و مهارت های عملی لازم برای مقابله با چالش های پیچیده تجارت بین المللی را یاد می گیرد. علاوه بر این ، شما می آموزید که چه چیزی لازم است تا دنیای تجارت بین المللی را به آینده سوق دهد. این همان کاری است که شما انجام خواهید داد مدرک کارشناسی ارشد شما در مدیریت بین المللی از VU Amsterdam ترکیبی از روشهای مختلف تدریس را برای... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد مطالعات میراث فرهنگی شما را به چالش می کشد تا یک دیدگاه انتقادی در مورد حفاظت و تغییر میراث مکانی ایجاد کنید. دانشجویان ما از این برنامه بخاطر ادغام ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد مطالعات میراث فرهنگی شما را به چالش می کشد تا یک دیدگاه انتقادی در مورد حفاظت و تغییر میراث مکانی ایجاد کنید. دانشجویان ما از این برنامه بخاطر ادغام منحصر به فرد آن در بازتاب های بین رشته ای آکادمیک در زمینه سیاست ، تاریخ ، تئوری و عملی قدردانی می کنند. این امر تنش ها را بین حفظ و تحول مناظر ، مناطق شهری ، معماری و بقایای باستان شناسی در معرض دید قرار می دهد. استاد مستقر در میراث جهانی آمستردام ، استاد از دانشجویان هلندی و بین المللی با علاقه به زمینه های حرفه ای حفظ بناها ، گردشگری میراث ، برنامه ریزی فضایی و طراحی استقبال می کند.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه مقایسهای مطالعات هنری و رسانه ای بر وقایع و عبور از فرهنگ بینایی مدرن و معاصر متمرکز است. منظور ما این است که روابط متقابل درون و بین رسانه های مختلف قدیمی و جدید ... [+]

برنامه مقایسهای مطالعات هنری و رسانه ای بر وقایع و عبور از فرهنگ بینایی مدرن و معاصر متمرکز است. منظور ما این است که روابط متقابل درون و بین رسانه های مختلف قدیمی و جدید ، بلکه بین رسانه ها و هنرهای تجسمی نیز وجود دارد. اینها با ورود رسانه های دیجیتال و "hypermedium" ناشی از اثر متقابل روی صفحه نمایش کلمات ، تصاویر و صداها و از طریق همگرایی تکنولوژیکی سینما ، تلویزیون ، رادیو و رسانه های دیجیتال شدت یافته است. برنامه ما چشم اندازهای تاریخی و تئوریکی را در مورد این پدیده ها ارائه می دهد و در عین حال با در نظر گرفتن تحولات زندگی واقعی در زمینه اقدامات موزه نیز به کار می رود. دانشجویان ما در آموزش و پژوهش ، شرکت های رسانه ای و موسسات هنری مشاغل داشته اند.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد تاریخ باستان محیطی تحریک کننده را برای شما فراهم می کند که در آن می توانید طیف گسترده ای از موضوعات تاریخی را با تمرکز بر جهان باستان مطالعه کنید. شم ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد تاریخ باستان محیطی تحریک کننده را برای شما فراهم می کند که در آن می توانید طیف گسترده ای از موضوعات تاریخی را با تمرکز بر جهان باستان مطالعه کنید. شما می توانید برنامه تحصیلی شخصی خود را انتخاب کنید و قادر خواهید بود علاقه خودتان را در زمینه باستان یونان و روم بیشتر توسعه دهید. چرا تاریخ باستان در آمستردام را مطالعه می کنیم؟

این برنامه کارشناسی ارشد توسط دو دانشگاه ارائه می شود. دانشگاه آمستردام و VU Amsterdam تخصص خود را در زمینه تاریخ باستان و باستان شناسی در مرکز مطالعات باستان و باستان شناسی آمستردام (ACASA) جمع کردند. این ادغام متخصصان رشته های مختلف دانشگاهی ، محیطی تحریک کننده برای همکاری و مطالعه است.تنها دانشگاه های هلند امکان مطالعه تعامل بین جهان گراکو-رومی و خاور نزدیک باستان را دارند.دانش و درک عمیق از تاریخ سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و مذهبی جهان باستان یونان ، روم و خاور نزدیک.کلاس های شدید شامل گروه های کوچک و ارتباط مستقیمی با معلمان است.فرصتی برای مطالعه تاریخ باستان در شهر زیبای آمستردام ، یکی از پر جنب و جوش ترین شهرهای فرهنگی و جهان وطنی جهان.آمستردام دارای موزه عتیقه های خاص خود ، موزه آلارد پیرسون است که از نزدیک با این برنامه درگیر است. در این موزه مجموعه بزرگی از سرامیک ، شیشه و برنز از باستان یونان و روم و همچنین یکی از مهمترین مجموعه آثار باستانی کلاسیک در هلند و منطقه وسیع اروپا قرار دارد.... [-]
هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد مطالعات باستانی در یک سنت دیرینه آموزش و تحقیق در باستان یونان و روم و همچنین میراث فرهنگی گسترده تر جوامع باستانی تعبیه شده است. ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد مطالعات باستانی در یک سنت دیرینه آموزش و تحقیق در باستان یونان و روم و همچنین میراث فرهنگی گسترده تر جوامع باستانی تعبیه شده است.

این برنامه به عنوان یک برنامه چند نظمتی طراحی شده است ، زیرا اگر مدارک را فقط به منابع مکتوب یا باستان شناسی محدود کنید ، نمی توان یک سوال واحد درباره فرهنگ یا جامعه باستان حل کرد. بنابراین ، شما می توانید ترکیب رویکردهای تاریخی ، ادبی و باستان شناسی باشید. چرا مطالعات باستان در آمستردام را مطالعه می کنیم؟... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه تاریخچه MA تاریخچه جهانی و مطالعات بین المللی بر چگونگی شکل گیری گردش مردم، کالاها و ایده ها در سراسر جهان در طول زمان و شکل دادن به جهان، همانطور که امروز می دانی ... [+]

برنامه تاریخچه MA تاریخچه جهانی و مطالعات بین المللی بر چگونگی شکل گیری گردش مردم، کالاها و ایده ها در سراسر جهان در طول زمان و شکل دادن به جهان، همانطور که امروز می دانیم، تمرکز می کند. دوره ها با تعدادی از موضوعات، از "انحراف بزرگ" بین توسعه صنعتی در چین و اروپا به کار بی رویه در یک چشم انداز جهانی، گردش نظریه های نژادی و مهاجرت جهانی رسیدگی می کنند. در دوره های تخصصی، از کارشناسان ما در مورد آخرین روند ها یاد می گیرید. انتخاب موضوع برای پایان نامه کارشناسی ارشد شما رایگان است.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه تاریخ هنر و ادبیات مذهب و جامعه بر روی درک نقش تغییر دین در جامعه از دوران باستان تا زمان حاضر تمرکز دارد. دوره ها با پرسش هایی مانند: رابطه بین دین، سیاست و جامعه ... [+]

برنامه تاریخ هنر و ادبیات مذهب و جامعه بر روی درک نقش تغییر دین در جامعه از دوران باستان تا زمان حاضر تمرکز دارد. دوره ها با پرسش هایی مانند: رابطه بین دین، سیاست و جامعه از دوران باستان چه می کند؟ چگونه می توانیم تفکیک تدریجی کلیسا و دولت و اشکال جدید عبادت، مخالفت و وفاداری را از قرون وسطای غربی می فهمیم؟ و چه تأثیری از فرآیندهای گسترده تر از قبیل سکولاریزاسیون، جهانی سازی و استعمارگری بوده است؟... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی,هلندی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه های کارشناسی ارشد بین رشته ای تاریخچه: علوم پزشکی و سلامت، تاریخ پزشکی و پزشکی را با مجموعه ای گسترده از رویکردهای هنر و علوم انسانی ترکیب می کند. ... [+]

برنامه های کارشناسی ارشد بین رشته ای تاریخچه: علوم پزشکی و سلامت، تاریخ پزشکی و پزشکی را با مجموعه ای گسترده از رویکردهای هنر و علوم انسانی ترکیب می کند. کلاس ها روش های مختلفی را بررسی می کند که ذهن و بدن مورد بررسی و درک قرار گرفته است و چگونه این روش های مختلف شناخت زندگی روزمره، عمل پزشکی و سیاست های بهداشت عمومی است. شرکت کنندگان یاد می گیرند تا ایده های پزشکی را در آن زمان و فرهنگ تعریف کنند و تحلیل طیف متنوعی از منابع، از جمله مصنوعات تاریخی، کمیک و فیلم، متون پزشکی و روزنامه نگاری سالمتی. با استفاده از روش های مختلف در سراسر رشته ها، دانش آموزان ابزار تحقیق خود را فراتر از کلمه نوشته شده را گسترش خواهد داد تا صداها، بوی ها و نگاه و احساس گذشته و درس ها و میراث های آن را در حال حاضر در نظر بگیرد.... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه کارشناسی ارشد تاریخ هنر معاصر از دهه 1960 روی هنرهای تجسمی ، فرایندی و دیجیتال متمرکز است. این تخصص شما را به عنوان یک مورخ هنری که مجهز به مقابله با این زمینه پیچ ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد تاریخ هنر معاصر از دهه 1960 روی هنرهای تجسمی ، فرایندی و دیجیتال متمرکز است. این تخصص شما را به عنوان یک مورخ هنری که مجهز به مقابله با این زمینه پیچیده اما جذاب است ، آموزش می دهد. پس از اتمام این برنامه ، شما دانش کاملی از هنرهای تجسمی ، فرایندی و دیجیتال امروز خواهید داشت. همچنین به مهارتهایی برای انجام پژوهش ، ارائه و نوشتن در مورد هنر امروز مجهز خواهید شد که شما را قادر می سازد تا حرفه ای را در بخش فرهنگی (موزه ها ، جشنواره ها ، گالری های هنری ، بایگانی) ، به عنوان منتقد هنری یا کارآفرین فرهنگی آزاد دنبال کنید.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

فرهنگ تخصصی طراحی ، از برنامه کارشناسی ارشد هنر و فرهنگ ، طراحی را در رابطه با محیط مستقیم ما ، فضاها و ساختمانهای داخلی ، ارتباطات گرافیکی ، لباس و مد و سایر آثار باستان ... [+]

فرهنگ تخصصی طراحی ، از برنامه کارشناسی ارشد هنر و فرهنگ ، طراحی را در رابطه با محیط مستقیم ما ، فضاها و ساختمانهای داخلی ، ارتباطات گرافیکی ، لباس و مد و سایر آثار باستانی متمرکز می کند. طراحی مادی و دیجیتال در جامعه ما همزیستی هستند و نیاز به تجزیه و تحلیل کافی دارند. Design Cultures این تحلیل را با در نظر گرفتن دیدگاه علوم انسانی و پیوند دادن فرهنگهای مادی امروز با بافت تاریخی و رسانه خاص آنها ارائه می دهد. با انجام این کار ، این استاد به بررسی تاریخ و تئوری طراحی در ارتباط با موضوعات معاصر مانند هویت ، پایداری و چند فرهنگی بودن می پردازد.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه افتخارات دویزنبرگ در بازارهای مالی ... [+]

نظر شما در مورد آیین نامه هایی که پس از بحران مالی سال 2008 وضع شده است چیست؟ کدام یک از آیین نامه ها را پیشنهاد می کنید - چه برای بانک ها ، شرکت های بیمه یا سرمایه گذاران؟

ویم دوزنبرگ سیاستمدار هلندی بود که از سال 1998 تا 2003 به عنوان اولین رئیس جمهور بانک مرکزی اروپا فعالیت داشت. به دلیل نقش محوری وی در بخش مالی ، این برنامه افتخارآفرین افتخارات به نام وی نامگذاری شده است. و به دلایل خوب: این برنامه گسترده ، چند رشته ای ، جهان مالی را از دو منظر مقابله می کند: مالی و حقوقی. بازارهای مالی و تنظیم بخش مالی اکنون به طور غیرقابل پیوندی در ارتباط هستند. بانک ها ، شرکت های مدیریت دارایی و مقامات مالی به دنبال فارغ التحصیلانی هستند که قانون و بازارهای مالی را درک می کنند. چشم انداز شغل بی حد و حصر است! اما این برنامه بسیار خواستار است: ما به دنبال دانشجویانی جاه طلب هستیم که آماده چالش باشند (بار مطالعه 84 EC در یک سال نسبت به 60 EC معمولی است). اگر این به نظر شما می رسد ، در ادامه بخوانید ...... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Vrije Universiteit Amsterdam

برنامه استاد منحصر به فرد در جنایات بین المللی و جرم شناسی می آموزد یک گروه کوچک از حدود 25 دانش آموزان مهارت های فکری لازم برای ... ... [+]

استاد در جرایم بین المللی و جرم شناسی (کارشناسی ارشد)

برنامه استاد منحصر به فرد در جرایم بین المللی و جرم شناسی می آموزد یک گروه کوچک از حدود 25 دانش آموزان مهارت های فکری لازم را به این رویکرد و آنها را آموزش چگونه به درخواست دانش و تخصص برای موقعیت های دنیای واقعی.

این برنامه به طور خلاصه

جنایات بین المللی و جرم شناسی یک سال، برنامه تمام وقت است. این است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. این برنامه با جرایم بین المللی در چارچوب گسترده می پردازد. تمرکز بر نقش افراد، گروه ها، دولت ها و جامعه بین المللی است. شما دیدی نسبت به روانشناسی عاملان به دست آوردن، با نظریه های جرم شناسی بر فرایندهای سازمانی آشنا و بحث در مورد مسائل سیاسی در عرصه بین المللی است. افراد مانند شکنجه، تجاوز و نسل کشی ها در کلاس بحث شده است. این می تواند احساسی خواستار، اما هدف نهایی ما این است که یک رویکرد علمی به این موضوع در جهت تهیه پیش نویس اقدامات که ممکن است به پیشگیری از این نوع جرایم در آینده کمک کند. شما یاد می گیرید به تجزیه و تحلیل آنچه باعث می شود مردم شکنجه (علت)، به چگونه برای اندازه گیری و بررسی این جنایات (شیوع) و به چالش انتقادی به حالت عدالت انتقالی (واکنش) منعکس آموزش داده است. شما این کار را با بحث در مورد مفاهیم مهم قانون کیفری بین المللی و با استفاده از نظریه های جرم شناسی، جامعه شناختی و... [-]

هلند Amsterdam
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
VU University Amsterdam
Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, هلند
وب سایت
تلفن
+31 20 598 9898