Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نوآورانه، پایدار و معنی دار!

آیا می خواهید به یک دنیای پایدارتر کمک کنید و در توسعه شخصی خود کار کنید؟ مطالعه در ون هال لارنشتاین، پایدار ترین دانشگاه علوم کاربردی در هلند! ما ارائه می دهیم مجموعه ای از برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و گواهینامه های انگلیسی که در آن انگلیس تدریس می شود در زمینه هایی که در آن هلند در بالا قرار دارد. بنابراین، آیا شما علاقه مند به تغذیه یا تجارت بین المللی هستید، به دنبال مدرک لیسانس در صنعت ورزش های اسباب بازی هستید یا می خواهید بر اهداف پایداری سازمان ملل متحد کار کنید، ما برنامه ای مناسب برای شما داریم!


ون هال لارنشتاین در دو شهر Leeuwarden و Velp (Arnhem) واقع شده است. هر دو شهر دانشجویان به چندین دانشگاه و دانشجویان بین المللی می روند. Leewwarden پایتخت فرهنگی اروپا در سال 2018 بود و نزدیک به جزایر هلند قرار دارد. این کانال های زیبا از طریق شهر جریان دارد. در Velp ما در ولسوالی لارنستاین واقع شده ایم: ساختمان مدرن با سرسبزی سرسبز و تنها در چند دقیقه دور از مرکز شهر پر جنب و جوش آرنهم قرار گرفته است.

ون هال لارنشتاین ارتباط نزدیکی با دنیای کسب و کار بین المللی و سازمان های غیر دولتی دارد. این به شما این امکان را می دهد که این تئوری را به کار ببرید: علاوه بر به دست آوردن تجربه کار بسیار ارزشمند در طی کارهای آموزشی در خارج از کشور، دانشجویان در شرکت هایی که در موارد واقعی زندگی کار می کنند سفر می کنند و از حرفه ای ها دعوت می کنیم تا سخنرانی مهمانان را دعوت کنیم. ما به شدت بر این باوریم که تجارب بین المللی در توسعه دانش آموزان بسیار مهم است؛ زیرا تقریبا در تمام زمینه های حرفه ای، مهارت های بین فرهنگی مورد نیاز است. از همان آغاز، شما یک شبکه حرفه ای از دانش آموزان و همکاران خود را از سراسر جهان توسعه خواهید داد.

خطوط ارتباطی در دانشگاه ما کوتاه هستند: دانش آموزان ما در کلاس های کوچک با توجه شخصی از سخنرانان کار می کنند. برنامه های ما طراحی شده اند تا فرصت های خود را برای انتخاب خود انتخاب کنید. این شما را برای یک حرفه شگفت انگیز در یک زمینه حرفه ای که واقعا اهمیت دارد آماده خواهد کرد!

چرا VHL؟

  • به طور کامل انگلیسی برنامه درسی تدریس می شود؛
  • تحصیل در بزرگترین دانشگاه "سبز" علوم کاربردی در هلند؛
  • ترکیب تئوری و تمرین برای شروع یک سر در بازار کار؛
  • اعمال دانش خود را در استقرار (بین المللی): شامل در برنامه شما!
  • فرصت های شغلی خود را از طریق تماس مستقیم با کارفرمایان آینده نگر در طول برنامه افزایش دهید
  • ایجاد ارتباط قوی در بخش های کلیدی اقتصاد هلند؛
  • مطالعه در کلاس های کوچک با توجه شخصی از معلمان.

مکان ها