University of Twente

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در University of Twente ، ما پیشگام فناوری، علم و مهندسی با علوم اجتماعی برای تأثیرگذاری بر جهان اطرافمان هستیم. نیروی رانندگی ما به عنوان دانش آموز، دانشمند و مربی، حس عمیق ارتباط با افرادی است که یک روح کنجکاو و کارآفرینی را به اشتراک می گذارند.


چالش های زمان ما بیشتر از گذشته است: انعطاف پذیری جهانی، دیجیتالی کردن جامعه، بهبود و شخصی سازی مراقبت های بهداشتی، تغییر شکل جهان با مواد هوشمند و تولید هوشمند.

فناوری نقش مهمی در ارائه راه حل برای چالش های پیچیده اجتماعی در سراسر جهان دارد - و تنها افراد می توانند آن را در این نقش درک کنند. در شور و شوق ما برای درک سیاره ما و بهبود زندگی برای همه در آن، ما پیوند بین انسان و فناوری را جشن می گیریم، دانستن اینکه تمام تحقیقات و آموزش ما با هدف ایجاد تفاوت در جامعه امروز در حالی که ایجاد نسل آینده برای آینده است .

در این تعقیب، ذهنیت کارآفرینی و آگاهی جهانی بسیاری از دانشمندان، مربیان و دانشآموزان با استعداد ما را به جلوگیری از اختلافات، رشتهها، مرزها هدایت می کنند. روش کار متقابل انسانی که دانشگاه ما را مشخص می کند، فرصت های غیر منتظره ای را به وجود می آورد - به ویژه مدل آموزشی، رویکرد مهندسی و فرهنگ باز، ایده های جدید، انرژی جدید، راه های جدیدی را پیش رو می آورد.


یک مجتمع هوشمند و پردرآمد که در آن تغییرات آغاز می شود

از آنجا که تاسیس University of Twente در سال 1961، ما عمیقا با میراث صنعتی غنی منطقه ما و رفاه جمعیت آن ارتباط داشته ایم.

ما با افتخار می توانیم آن را به جلو، هر دو در خانه و بین المللی. امروز ما به بسیاری از جوامع پیشرفته و بخش هایی با مشارکت قوی در طیف وسیعی از صنایع و حوزه های اجتماعی، کاتالیزور هستیم. ما در شبکه های جهانی و برنامه های سرچشمه جهانی قرار می گیریم. ما ارتباطات مادام العمر با بیش از 45،000 فارغ التحصیل در سراسر جهان را حفظ می کنیم.


University of Twente یک جامعه چند فرهنگی از افراد با استعداد و بلند پرواز است که دانش آموزان، دانشمندان و مربیان را از سراسر جهان ارائه می دهد که بهترین شرایط ممکن است:

  • محوطه نوآورانه و پر جنب و جوش با امکانات کلاس جهانی برای عبور از مرزها و حل مشکلات پیچیده - از جمله امکانات پیشرفته ای مانند NanoLab مشهور دنیا، طراحان جدید Designlab ما و یک مرکز جدید پزشکی فنی در حال ساخت در حال حاضر .
  • رویکرد مهندسی به چالش های اجتماعی، ادغام تحقیقات علمی فن آوری و علوم اجتماعی با طراحی سیستماتیک راه حل.
  • فن آوری های هسته ای در میان بهترین کشورهای جهان در زمینه های فناوری نانو و مهندسی پزشکی، فناوری اطلاعات، رباتیک و علوم جغرافیایی.
  • آموزش بسیار شخصی، استفاده از یادگیری مبتنی بر دانش و کار گروهی مبتنی بر پروژه برای تقویت همکاری، (خود) کشف و خارج از حل مساله جعبه.
  • رکورد برجسته ای در ایجاد ارزش، راه اندازی و رونق کسب و کارهای جدید (با حدود 1000 موفق شرکت های تا به امروز) و شکل دادن به بیان جدیدی از تعامل اجتماعی و صنعتی است.

با گذشت زمان، افراد الهام بخش، کنجکاو، تجربه خود را در فن آوری، علم و مهندسی با علوم اجتماعی ترکیب می کنند تا تغییر، پیشرفت، نوسازی را آغاز کنند. ما این را می نامیم: "High Tech Human Touch". و ما معتقدیم که امروزه نسبت به گذشته اهمیت بیشتری دارد.


چشم انداز 2020 ما

University of Twente تسریع شده است. به عنوان یک دانشگاه، ما مجموعه ای جسورانه از جاه طلبی ها را در بر می گیریم و بار را حتی بالاتر می بریم. ما دانشگاه پیشرو کارآفرینی هستیم. ما به طور مداوم پیشرفت های آینده را پیش بینی می کنیم و به سرعت و به طور موثر به دنیای در حال تغییر در اطراف ما پاسخ می دهیم.

کارکنان ما کارشناسان در زمینه خود هستند و دستور کار برای بحث عمومی را تعیین می کنند. تعامل مداوم ما با صنعت، موسسات تحقیقاتی و دولت باعث ایجاد تحقیقات جامع و نوآوری در سطح جهانی می شود. ما فارغ التحصیلان برجسته ای را می بریم که با ترکیب تخصص از طیف وسیعی از زمینه ها پیشرفت می کنند، زیرا آنها راهکارهایی را طراحی می کنند که با خواسته های آینده، در هلند و در سراسر جهان مطابقت دارند.

این چشم انداز 2020 است.

مکان ها

انشده

Address
Universidade de Twente
5, Drienerlolaan, 7522 NB Enschede

انشده, Overijssel, هلند

برنامه ها