University of Groningen

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Groningen

University of Groningen 100 دانشگاه برتر تحقیقاتی با چشم انداز جهانی است. ما در حال حاضر در رتبه 80 در رتبه بندی آموزش عالی تایمز قرار داریم و بیش از 30 برنامه کارشناسی با آموزش انگلیسی و بیش از 125 برنامه کارشناسی ارشد را ارائه می دهیم. این دانشگاه در سال 1614 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین دانشگاههای تحقیقاتی هلند است. ما یک دانشگاه واقعاً بین المللی هستیم ، با بیش از 30،000 دانشجو و 6000 دانشجوی بین المللی از بیش از 120 ملیت مختلف.

Academy Building

چرا گرونینگن را انتخاب کنید؟

آموزش با کیفیت عالی: University of Groningen طیف متنوعی از برنامه های مدرک جالب ، بسیار مورد توجه را ارائه می دهد. به عنوان یک دانش آموز ، شما نظارت با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد و گزینه های زیادی برای انتخاب دارید. به University of Groningen موفق به دریافت برچسب با کیفیت "بهترین دانشگاه سنتی در هلند" شده است.

تحقیقات برتر: ما جزو دانشگاه های برتر تحقیقاتی در اروپا هستیم. در سال 2016 ، استاد ما بن فرینگا برنده جایزه نوبل شیمی شد. دانشگاه تحقیقات زمینی و مرتبط با اجتماعی انجام می دهد و تحقیقات ما پل هایی بین رشته ها ایجاد می کند.

زندگی پر جنب و جوش دانشجویی: گرونینگن یک شهر دانشجویی پر جنب و جوش است. جمعیت آن کمترین سن متوسط در هلند را دارد. از هر 200000 نفر یک نفر دانشجو است. دانشجویان را می توان در همه جا مشاهده کرد: تحصیل در پارک ، لذت بردن از زندگی شبانه و انجام کارهای مختلف پاره وقت. گرونینگن یک شهر امن و سبز برای زندگی است و به عنوان یکی از شادترین شهرهای اروپا انتخاب شد.

شهرت 400 ساله: University of Groningen دارای سابقه ای غنی و شهرت عالی است. بسیاری از افراد بسیار با استعداد در رشته های مختلف در طول 400 سال از عمر آن در این دانشگاه تحصیل کرده یا کار کرده اند ، از جمله چهار برنده جایزه نوبل ، اولین دانشجوی زن دانشگاه در هلند ، اولین مدرس زن ، اولین فضانورد هلندی و. اولین رئیس جمهور بانک اروپا.

راستی بین المللی: ما برای جامعه بین المللی بزرگ خود شناخته شده ایم. تقریباً 6000 دانشجو بین المللی سالانه در بیش از 120 کشور در گرونینگن تحصیل می کنند. زندگی در گرونینگن بدون صحبت با هلندی مشکلی نیست؛ شما قادر خواهید بود به سفارش غذا ، خرید لباس و حتی کلاس های ورزشی به زبان انگلیسی سفارش دهید. University of Groningen دارای روابط بین المللی قوی است ، به این معنی که می توانید به راحتی بخشی از مدرک خود را برای تحصیل در خارج از کشور بگذرانید. ما همچنین با همکاری سایر دانشگاههای بزرگ اروپایی چندین برنامه بین المللی کارشناسی ارشد منحصر به فرد ارائه می دهیم.

8349scr_62d6490ac42fc36.jpg?v=2017-04-21+16%3A38%3A44

برنامه های کارشناسی

ما بیش از 30 برنامه کارشناسی با آموزش انگلیسی ارائه می دهیم. برچسب کیفیت " برنامه درجه برتر " به 9 برنامه کارشناسی ما اعطا شده است.

برنامه های کارشناسی ارشد

در حال حاضر University of Groningen بیش از 125 برنامه کارشناسی ارشد انگلیسی آموزش داده است که 18 مورد از آنها به عنوان "برنامه برتر" در هلند رتبه بندی می شود.

دانشکده ها

تحقیقات و آموزش در University of Groningen در 11 دانشکده مختلف برگزار می شود. این دانشکده ها عبارتند از:

دانشکده اقتصاد و تجارت
دانشکده علوم رفتاری و علوم اجتماعی
دانشکده الهیات و مطالعات دینی
دانشکده هنر
دانشکده علوم پزشکی
دانشکده حقوق
دانشکده علوم فضایی
دانشکده فلسفه
دانشکده علوم و مهندسی
کالج دانشگاه گرونینگن
پردیس Fryslân

مکان ها

گرونینگن

Address
University of Groningen
Broerstraat 5

9712 CP گرونینگن, گرونینگن, هلند

لئوواردن

Address
Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden
Netherlands

8911 لئوواردن, فریسلند, هلند

برنامه ها