Maastricht University, School of Business and Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ماستریخت (UM)

دانشگاه بین المللی ترین در هلند، از رویکرد نوآورانه خود به یادگیری و چشم انداز بین المللی استقبال می کند. دانشگاه ماستریخت با 16،000 دانش آموز و 4،000 کارمند، برنامه های آموزشی زیادی را ارائه می دهد که هر کدام برای موفقیت در دانش آموزان طراحی شده اند.

مدرسه بازرگاني و اقتصاد دانشگاه ماستريخت (UMSBE)

شما می خواهید درجه کارشناسی ارشد در سراسر جهان شناخته شده است. و شما می خواهید مهارت ها و تجربه ای که شما را برای مطالعات بیشتر و یا حرفه ای موفق آماده می کند. در دانشگاه تجارت و اقتصاد دانشگاه ماستریخت (UMSBE)، این همه و بیشتر را پیدا خواهید کرد.

نوآورانه و پویا

یادگیری مبتنی بر مسئله (PBL) روش شناسی است که ما مشهور هستیم. این به معنی گروه های آموزشی کوچک، ارتباط نزدیک با آموزگاران شما و سبک بسیار تعاملی یادگیری است. PBL شما را به یک شرکت کننده فعال و مستقل آموزش می دهد. این مهارت ها به عنوان یک بازار بزرگ در بازار کار امروز است.

عملی و حرفه ای

کارفرمایان مانند فارغ التحصیلان ما هستند؛ زیرا آنها در مهارت های با ارزش و واقعی زندگی می کنند: مدیریت خود و تیم خود، انتقاد سازنده، مواجه شدن با مهلت، تولید نتایج مشخص و مسئولیت پذیری، و همچنین ریسک پذیری. برای آمادگی شما برای بازار کار بین المللی، ما برنامه توسعه کلاس درس بین المللی را آغاز کرده ایم که در آن شما یاد خواهید گرفت که در تیم هایی متشکل از ملیت های گوناگون کار کنید. ما همچنین از طریق کارآموزی، رویدادهای استخدام و بازدیدکنندگان شرکت در ارتباط مستقیم با کارفرمایان قرار می دهیم. خدمات شغلی در همه برنامه ها گنجانده شده است. و حلقه های فارغ التحصیلان ما فرصت های شبکه های منظم را سازماندهی می کنند.

تحقیق و شهرت

در SBE، از بهترین ها یاد می گیرید. تحقیقات ما به طور مداوم در نظر سنجی ملی رایج هستند. علاوه بر این، ما در میان 52 مدرسه کسب و کار در سراسر جهان است که اعتبار نامه معتبر سه گانه طلایی (EQUIS، AACSB و AMBA) را تأمین می کنند. آنها همواره در رتبه بندی هلندی، آلمانی و بین المللی ستایش می کنند.

از اینجا شروع کنید ... به هر کجا بروید

به طور خلاصه، SBE آموزش عالی و آموزش عالی را برای مرحله بعدی فراهم می کند. شما متوجه می شوید که دانش، مهارت ها و تجربیات کارشناسی ارشد SBE شما را در بهترین موقعیت ممکن قرار می دهد. ما منتظر استقبال شما هستیم.

درباره ما بیشتر بدانید

مکان ها

ماستریخت

School of Business and Economics

Address
Maastricht University, School of Business and Economics Minderbroedersberg 4-6
6211 ماستریخت, لیمبورگ, هلند
تلفن
+31 43 388 3676

اعتیار سنجی ها

برنامه ها

کارشناسی ارشد(MSc)