The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

انستیتوی فرهنگهای تجسمی سنت جوست را بصورت آنلاین کشف کنید

انستیتوی فرهنگهای تجسمی استاد سنت جوست درهای خود را به روی شما باز می کند! به وبینارهای تعاملی ما بپیوندید و بینش بی نظیری در موسسه ما کسب کنید. ما در تاریخ 15 مه 2020 در ساعت 1.00 بعد از ظهر CEST ما 1 سال کارشناسی ارشد حرفه ای در زمینه انیمیشن را به نمایش می گذاریم. به دنبال یک وبینار تعاملی در 25 مه 2020 در ساعت 1.00 بعد از ظهر CEST درباره استاد دو ساله ما در هنرهای زیبا و طراحی. این برنامه کارشناسی ارشد سه Pathways تحقیقاتی نوآورانه ارائه می دهد که به پیشرفت هنری و تمرین حرفه ای شما Pathways خواهد زد.

طراحی و طراحی زیبا وبینار

دوشنبه 25 مه 2020 در ساعت 1.00 بعد از ظهر CEST

ساعت 1.00 - 1.15 بعد از ظهر CEST

مقدمه کلی

1.15 - 2.15 بعد از ظهر CEST

هنرهای تجسمی و تمرینهای پس از معاصر

ساعت 2.30 - 3.30 بعد از ظهر CEST

آینده زیست محیطی

ساعت 3.45 - 4.45 بعد از ظهر CEST

طرح واقع شده

4.45 - 5.30 بعد از ظهر CEST

اطلاعات برنامه ها و موارد عملی

ثبت نام

ما از شما دعوت می کنیم تا آینده چیز دیگری باشید! با الهام گرفتن و ثبت نام در وبینارهای ما

https://fd7.formdesk.com/omnismart/Master_Webinar_May2020

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

موسسه استاد بخشی از دانشکده هنرهای زیبا و طراحی سنت Joost است که در جنوب هلند در شهر 's-Hertogenbosch واقع شده است. این موسسه واقع در قلب اروپا و هنر و طراحی اروپا ، چشم انداز گسترده ای از نظریه و عمل را ارائه می دهد و امکان تبادل بین المللی پر جنب و جوش را فراهم می کند. امکانات مدرن ، 24/7 و مفهوم استودیوی آزاد ما یک محیط حاصلخیز را ایجاد می کنند که در آن می توان یک عمل غنی و چند رشته ای رشد کرد.

انستیتوی کارشناسی ارشد دانش آموزان را در Pathways تحقیقاتی میان رشته ای خود به رهبری عمل تشویق و پشتیبانی می کند. ما یادگیری را تشویق می کنیم که فریم های مرجع - مجموعه فرضیات و انتظارات ثابت را تغییر می دهد - تا دانش آموزان را فراگیرتر ، باز ، بازتاب دهنده و عاطفی قادر به تغییر و تحول تبدیل کنیم.

جامعه یادگیری ما بین فرهنگی است؛ دانش آموزان با پیشینه های مختلف دیدگاه های مختلفی را در مورد مواضع سیاسی و هنری به ارمغان می آورند. ما کثرت را در آغوش می گیریم. این موسسه محیطی پر جنب و جوش را برای تحقیق در زمینه های خاص برنامه ها و در گروه های تحقیقاتی که توسط مدرسان و اساتید تحقیقاتی آغاز می شود ، ارائه می دهد. خود هدایت و خود سازماندهی مهم است. ما متعهد هستیم که به دانشجویان اجازه دهیم تا به حرفه ای تبدیل شوند که بتوانند تمرین خود را از روی عمد ، استراتژیک و اخلاقی شکل دهند.

دانشگاه علمی کاربردی ایوانز

موسسه کارشناسی ارشد فرهنگ های بصری (MIVC) و دانشکده هنرهای زیبا و طراحی سنت جوست بخشی از دانشگاه علوم کاربردی آوانز هستند. تمام برنامه های کارشناسی ارشد MIVC در یک مکان دانشگاه واحد ، نزدیک به قلب شهر 's-Hertogenbosch قرار گرفته اند.

مکان ها

Hertogenbosch

Address
Parallelweg 21-23
5223AL Hertogenbosch, شمال برابانت, هلند