توضیحات رسمی را مطالعه کنید

112517_IMARC.JPG

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) تنها برنامه 2 ساله موجود در جرم شناسی است که بر عبور از مرز، امنیت و عدالت اجتماعی تمرکز دارد. این برنامه مشترک توسط چهار دانشگاه مختلف در اروپا ارائه شده است.

IMARC با مسائل حیاتی روبرو شده از تاثیر هجوم رو به رشد مهاجرین در ارتباط با کنترل داخلی و خارجی مرزی، جرایم سازمان یافته فراملیتی، نگرانی های حقوق بشر، امنیت شهری و تهدیدات رادیکالیزاسیون و تروریسم، نقش جرم و جنایات سایبری، خشونت علیه شرکت ها و افزایش جنایت های نفرت، نژادپرستی و جنایتکاران. یک موضوع مهم در رسیدگی به این مسائل جاری، این است که چگونه سازماندهی امنیت و همچنین حفظ حقوق بشر است. IMARC نیاز به تخصص جرم شناختی را در زمینه یک منطقه عدالت جامع اروپایی همراه با چالش های کنترل مرزهای داخلی و خارجی و پیشرفت های بین المللی مورد توجه قرار می دهد.

IMARC یک برنامه تمام وقت است که دانش آموزان را برای درگیر شدن با تحولات جاری اروپا در عبور از مرز، امنیت و عدالت اجتماعی آماده می کند. IMARC با هدف افزایش ظرفیت دانش آموزان برای اعمال دانش جدید و مهارت های تحلیلی پیشرفته به مشکلات از منظر بین المللی و بین رشته ای است. این برنامه، با همکاری شرکای که قبلا تاسیس شده اند، از جمله دولت ها، سازمان های غیردولتی، بازیگران شرکتی و دیگر دانشگاه ها، با همکاری یادگیری، تحقیق و شیوه های خود، همکاری می کند که به مشاغل دانشجویان ما کمک می کند.

دانشگاه هایی که در این برنامه شرکت می کنند، دارای تخصص و تخصص مختلفی در زمینه جرم شناسی هستند، مخصوصا در مورد عبور از مرز، امنیت و عدالت اجتماعی. هدف اصلی مشارکت استراتژیک این است که این تخصص را با هم ترکیب کرده و یک برنامه آموزشی متعادل و ابتکاری با تعدادی از فعالیت ها و دوره های مشترک (عمدتا در زمینه جرم شناسی جهانی، روش های تحقیق و مهارت های قابل انتقال) و دوره های اختیاری به منظور ارائه امکان پیگیری مسیرهای مختلف علاوه بر این، IMARC شامل روش های نوآورانه و تعاملی تدریس خواهد بود که در آن نقاط قوت هر دو مخاطب دانشجویی-سخنران چهره به چهره، یادگیری غیررسمی و رسانه های اجتماعی بهینه می شود.

دانشگاه های این کنسرسیوم عبارتند از:

  • دانشگاه اراسموس روتردام، دانشکده حقوق اراسموس، جرم شناسی (هماهنگ کننده) (هلند)
  • دانشگاه گنت، جرم شناسی، جرم و جنایت
  • دانشگاه کنت، دانشکده حقوق اجتماعی، جامعه شناسی و تحقیقات اجتماعی (انگلستان)

همکاران

برنامه IMARC در یک شبکه گستردهتر از سازمانهای همکاری قرار گرفته است، که ارتباطات و دسترسی به سازمانهایی را که مرتبط با برنامه و نیز اشتغال در آینده هستند، تضمین می کند. به این ترتیب، IMARC به بهبود کیفیت آموزش عالی در زمینه جرم شناسی کمک می کند و شما را برای مشارکت با مسائل جاری در سیاست و عمل آماده می کند.

دانشگاه های وابسته

علاوه بر چهار دانشگاه، شما همچنین می توانید دانشگاه های همجنس خود را برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد خود به دانشگاه مراجعه کنید:

  • دانشگاه هامبورگ، موسسه تحقیقات اجتماعی جرمشناسی (IKS) (آلمان)
  • دانشگاه Eötvös Loránd (ELTE)، دانشکده حقوق (مجارستان)، بوداپست
  • دانشگاه حسن اولر، Settat (مراکش)
  • دانشگاه Koç (استانبول)، گروه جامعه شناسی (ترکیه)

سازماندهی در این زمینه

IMARC یک شبکه بزرگ با بیش از 40 سازمان در زمینه عبور از مرز، امنیت و عدالت اجتماعی ایجاد کرده است. در میان این سازمان ها سازمان های دولتی بین المللی و ملی، شرکت های غیر دولتی و تجاری هستند. این سازمان ها با شرکت IMARC با ارائه دوره های کارآموزی و کمک به تحقیق و جمع آوری داده ها برای تحقیق پایان نامه، فراهم آوردن ورودی برای برنامه درسی و مشاوره در ارتباط بین برنامه آموزشی و زمینه کاری، همکاری می کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

The International Master’s in Advanced Research in Criminology

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) تنها برنامه 2 ساله موجود در جرم شناسی است که بر عبور از مرز، امنیت و عدالت اجتماعی تمرکز دارد. این ... [+]

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) تنها برنامه 2 ساله موجود در جرم شناسی است که بر عبور از مرز، امنیت و عدالت اجتماعی تمرکز دارد. این برنامه مشترک توسط چهار دانشگاه مختلف در اروپا ارائه شده است.

IMARC با مسائل حیاتی روبرو شده از تاثیر هجوم رو به رشد مهاجرین در ارتباط با کنترل داخلی و خارجی مرزی، جرایم سازمان یافته فراملیتی، نگرانی های حقوق بشر، امنیت شهری و تهدیدات رادیکالیزاسیون و تروریسم، نقش جرم و جنایات سایبری، خشونت علیه شرکت ها و افزایش جنایت های نفرت، نژادپرستی و جنایتکاران. یک موضوع مهم در رسیدگی به این مسائل جاری، این است که چگونه سازماندهی امنیت و همچنین حفظ حقوق بشر است. IMARC نیاز به تخصص جرم شناختی را در زمینه یک منطقه عدالت جامع اروپایی همراه با چالش های کنترل مرزهای داخلی و خارجی و پیشرفت های بین المللی مورد توجه قرار می دهد.... [-]

هلند Rotterdam بلژیک Ghent بریتانیا Canterbury ایتالیا Bologna  + 4 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی