توضیحات رسمی را مطالعه کنید

TIAS ، مدرسه کسب و کار دانشگاه تیلبورگ و دانشگاه صنعتی TIAS ، مجموعه ای گسترده و انعطاف پذیر از برنامه های مدیریتی شناخته شده بین المللی را ارائه می دهد. شعار TIAS "هرگز متوقف کردن درخواست" نیست، و این در برنامه های ریشه دار شده در تحقیقات مدیریتی برجسته و طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی ویژه افراد و سازمان ها در دنیای در حال توسعه کسب و کار منعکس شده است.

این گرایش به سوی تعالی موجب شد که Financial Times رتبه 25 برنامه MBA تمام وقت در اروپا را داشته باشد، در حالی که "کدام MBA" واحد اطلاعات اکونومیست است؟ همان برنامه را در شماره قرار داده است 36 در 100 رتبه بندی برتر دنیا قرار دارد. اما رتبه بندی تمام داستان را نمی گوید. تحصیل در TIAS یک تجربه منحصر به فرد ارائه می دهد که توسط:

تمرکز بین المللی: ما جهان را برای شما به ارمغان می آوریم

شرکت کنندگان برنامه های بین المللی، اعضای هیات علمی، مدارس شریک و محل های تدریس از Tilburg تا تایپه به یک تجربه یادگیری مدیریت واقعا بین المللی تبدیل می شوند. دانش آموزان ما مهارت های متقابل فرهنگی را به دست می آورند و یک شبکه جهانی از مخاطبین را ایجاد می کنند که بعد از اینکه TIAS ترک کردند، از TIAS .

انتخاب گوناگونی از پیشنهادات بین المللی

TIAS به رسمیت می شناسد که مردم نیازمند و تعهدات متفاوت دارند. بنابراین تنوع برنامه درسی ما بی پایان است:

  • کسب مدرک MBA اروپایی، آمریکایی یا بریتانیایی؛
  • MBA و کارشناسی ارشد در تمام یا نیمه وقت ارائه می شود؛
  • MBA ارائه شده در دوره یک ساله، تمام وقت یا دو ساله برنامه نیمه وقت (Tilburg، Utrecht، Bonn)؛
  • برنامه ها را با برنامه و تعهدات خود تنظیم کنید.

کیفیت دانشکده

TIAS در مبادله پیوسته و فشرده دانش با محققان دانشگاه تیلبورگ و دانشگاه صنعتی TIAS کند. این استادان برجسته بخشی از دانشکده تدریس ما هستند، همچنین یک شبکه گسترده از کارشناسان بین المللی است. آیا شما در یک برنامه تحصیلی یا یک برنامه اجرایی غیرآموزشی تحصیل می کنید، از اعضای هیات علمی که علاقمند به آموزش مدیریت هستند، یاد خواهید گرفت.

در سال 2003، بررسی اقتصادی اروپا رتبه بندی دانشکده اقتصاد تیلبرگ را به عنوان بهترین موسسه تحقیقاتی در اروپا دانست. دانشکده اقتصاد و مدیریت بازرگانی در دانشگاه تیلبرگ همچنین دارای مجوز رسمی توسط AACSB است.

کیفیت شرکت کنندگان

یک برنامه مدیریت خوب بسیار تعاملی است: شما از طریق همکاری با همسالان خود در هنگام آماده سازی، ارائه و ارزیابی پروژه ها با آنها یاد می گیرید. بنابراین کیفیت برنامه به کیفیت دانش آموزان بستگی دارد. هر سال، TIAS بیش از 2500 شرکت کننده در رتبه های بالای 60 کشور را جذب می کند، هر کدام به شدت انگیزه می گیرند و به دنبال یک چالش فکری جدید و درک بین المللی بیشتر از مدیریت کسب و کار هستند.

شبکه قوی فارغ التحصیلان

تبدیل شدن به یک فارغ التحصیل از TIAS یکی از مزایای بزرگ برنامه های ما است. شما تبدیل به بخشی از شبکه ای است که شامل فارغ التحصیلانی است که در سازمان های شناخته شده در سراسر جهان برجسته هستند، از جمله شرکت های Fortune 500. فارغ التحصیلان ما علاقه مند هستند که بخشی از "تیم" باقی بمانند و ممکن است در جلسات و جلسات شرکت کنند. یا در سمینارها، دوره های کوتاه و یا انتخابی که مهارت های مدیریتی خود را بالاترین سطح قرار می دهند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • هلندی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

TIAS School for Business and Society

بهترین کارشناسی ارشد مدیریت دولتی هلند (رتبه بندی بهترین مطالعات، مجله Elsevier، 2018، 2017، 2016، 2015، 2014). TIAS MScBA - تمام وقت مدرک بین المللی در مدیریت کسب و کار ... [+]

TIAS تمام وقت MScBA: بهترین استاد مدیریت امور مالی در هلند!

شما به عنوان یک حرفه ای کسب و کار مشتاق کسب و کار، صرف نظر از وضعیت اقتصاد جهان، می خواهید به سرعت پیشرفت کنید. برای موفقیت در بازار کار، شما باید یک هدف شفاف و جاه طلبی را برای تحقق آن داشته باشید. علاوه بر این، شما نیاز به طیف گسترده ای از مهارت ها، دانش و دانش را به خودتان جدا از بقیه.

TIAS مدرک کارشناسی تمام وقت در رشته مدیریت دوره های مدیریت کسب و کار شما را قادر می سازد تا در زمینه های مختلف سازمان فعالیت و مشارکت داشته باشد. شما نه تنها دانش و مهارت لازم را به دست خواهید گرفت بلکه فرصتی فراوان برای تمرین و اعمال آنها در تنظیمات نظری و عملی خواهید داشت. شما به عنوان یک رهبر کسب و کار مسئولیت پذیری بیشتر، شما را به تاثیرات اجتماعی مختلف و پیامدهای تصمیمات کسب و کار در نظر می گیریم.... [-]

هلند Tilburg Utrecht
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
TIAS School for Business and Society

TIAS MScBA: بهترین MScBA در هلند! به عنوان حرفه ای حرفه ای، می خواهید ایستادگی کنید. شما می خواهید این قدرت اضافی پانچ را با اطمینان به یک قدم افزایش دهید. تعریف خود را ب ... [+]

TIAS MScBA: بهترین کارشناسی ارشد در مدیریت امور مالی در هلند!

به عنوان حرفه ای حرفه ای، می خواهید ایستادگی کنید. شما می خواهید این قدرت اضافی پانچ را با اطمینان به یک قدم افزایش دهید. تعریف خود را به عنوان یک رهبر جامع هرگز مهم نیست.

ما در نیمه وقت کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار (MScBA) هر دو را قادر می سازد و شما را قادر به توسعه شخصی و حرفه ای. این برنامه به شما یک معیار به رسمیت شناخته شده بین المللی به دست می آورد، و فرصت های پیشرفت حرفه ای را در بر می گیرد. این بلافاصله پایه خود را درون سازمان خود افزایش می دهد، به شما این امکان را می دهد که به طور موثرتر، قاطعانه و با قاطعیت کار کنید.... [-]

هلند Tilburg Utrecht
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
TIAS Business School
Tias building
Warandelaan 2

Tilburg, North Brabant, 5037 AB NL
Location address
Kroonstraat,50
Utrecht, Utrecht, 3511 RC NL