The Hague University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با نگاه آزاد به دنیای اطراف خود نگاه می کنید: در The Hague University of Applied Sciences ، این یک امر عادی است. از این گذشته ، با باز نگه داشتن چشم خود این است که یک دانشگاه علمی کاربردی می تواند جایگاه خود را در مرکز جامعه کسب کند. اینکه می تواند برنامه های درسی متمایزی ایجاد کند تا دانش آموزان بتوانند با اطمینان در جامعه جهانی کار کنند که هر روز سریعتر در حال تغییر است.

هر گوشه دنیا

بین المللی سازی ویژگی برجسته The Hague University of Applied Sciences . دانشجویان از هر گوشه و کنار دنیا برای ثبت نام در برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در یکی از چهار پردیس دانشگاه ما می آیند ، بسیاری از آنها با الهام از شهرت بین المللی لاهه به عنوان "شهر صلح و عدالت".

یک خوش آمدگویی گرم

در The Hague University of Applied Sciences ، اطمینان از اینکه بدن ، دانشکده و کارکنان متنوع و بین المللی آن احساس استقبال ، ایمن و عزت نفس دارند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این موسسه به ارائه خدمات بین المللی دانشجویی خود جهت تکمیل موفقیت آمیز یک برنامه تحصیلی در دانشگاه علوم کاربردی (حتی اگر این امر نیاز به تدوین برنامه درسی اختصاصی داشته باشد) اختصاص داده و فرصت های کافی برای حرفه ای شدن بیشتر در اختیار دانشکده خود قرار داده است.

ایجاد پیوندها

هدف اصلی The Hague University of Applied Sciences ارائه آموزش با کیفیت بالا است. تحقیقات به این امر کمک می کند و گروه های تحقیقاتی موسسه نقش مهمی را ایفا می کنند ، و پیوندهایی بین تدریس ، تمرین و تحقیقات کاربردی برقرار می کنند. دانشجویان ما از این رویکرد بهره مند می شوند ، زیرا آنها بعنوان کارگر دانش فارغ التحصیل می شوند. نه تنها این ، آنها به عنوان شهروندان جهان فارغ التحصیل می شوند ، که ناشی از اشتیاق به یادگیری و ظرفیت خودآموزی هستند. دانشجویانی که از موسسه دانش ما فارغ التحصیل شده اند یاد گرفته اند که جهان را با چشمان باز می بینند.

مکان ها

لاهه

The Hague University of Applied Sciences

Address
The Hague University of Applied Sciences
Academy of Masters & Professional Courses
Johanna Westerdijkplein 109 (Poseidon building)

2521 EN لاهه, هلند جنوبی, هلند
تلفن
+31 70 - 445 8888