Radboud University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در Radboud University در هلند می توانید مدرک دانشگاهی با کیفیت بالا و معتبر بین المللی دریافت کنید. دانشگاهیان برجسته و اساتید عالی آنچه را که در یک محیط حمایتی و خلاقانه به شما نیاز دارند ارائه می دهند.

طیف گسترده ای از برنامه های انگلیسی آموزش داده شده استاد
ما 12 برنامه آموزش زبان انگلیسی و 35 برنامه کارشناسی ارشد انگلیسی با تخصصهای مختلف ارائه میدهیم که به شما مهارتها و بینش لازم را برای تحقیق و تمرین در حوزه موضوع خود می دهد. برنامه های کارشناسی سه ساله است، در حالی که برنامه های کارشناسی ارشد برای تکمیل یک یا دو سال طول می کشد. تمام برنامه های ما تمام وقت هستند و برای دانشجویان بین المللی و هلندی هم قابل دسترسی هستند.

دانشگاه معتبر
وقتی تصمیم به آمدن به Radboud گرفتید ، طبق یکی از بهترین دانشگاههای سنتی هلند ، طبق دانشجو ، تحصیل خواهید کرد که بسیاری از برنامه های ما به عنوان برنامه های برتر یا بهترین در رشته خود شناخته شده اند. ما خانه بسیاری از انستیتوهای تحقیقاتی معتبر بین المللی هستیم و در سال 2010 جایزه نوبل فیزیک به یک استاد و دانشجوی دکترا متصل به Radboud University اعطا شد. با ثبت نام در یک موسسه بسیار عالی ، به شما تضمین می شود که برنامه هایی با کیفیت بالا و مبتنی بر تحقیق ارائه می شود.

Radboud University
Radboud University در سال 1923 تأسیس و در قدیمی ترین شهر هلند واقع شده ، دارای هفت دانشکده است و بیش از 20،000 دانشجو را در آن ثبت نام می کند. شیوه تدریس شخصی ما - ارائه فرصت های زیادی برای همکاری نزدیک با مربیان و دانشجویان دیگر در سمینارهای کوچک - تضمین می کند که دانشگاه تبدیل به یک "کارخانه درجه" نمی شود.

نیهمنگ، یک شهر دوستدار دانشجو
نایمنگ یک شهر دانشگاهی واقعی با انواع رستوران ها و کافی نت ها است. مرکز فرهنگی LUX - بزرگترین سینمای خانه هنری در هلند - همچنین تئاتر، موسیقی، بحث و چند رسانه ای را ارائه می دهد. این شهر قدیمی ترین شهر هلند است که به دوران رومیان می پردازد. امروزه، حدود 165،000 نفر جمعیت دارد که 30،000 دانش آموز هستند.

دانش آموزان از فرصت هایی که شهر برای تفریح ​​و تفریح ​​ارائه می دهد قدردانی می کند. Nijmegen فعالیت های فرهنگی فراوانی از جمله موزه ها، گالری ها، تئاتر، سالن کنسرت و سینما را برای رویدادهایی مانند مراسم چهار روزه بین المللی، جشنواره تابستانی بین المللی، جشنواره قرون وسطی قرون وسطی، جشنواره سامبا و سسالا، جشنواره پارک راکین ارائه می دهد. این مکان امن و دوستانه برای زندگی و تحصیل است.

پشتیبانی از محل اقامت و درخواست ویزا
دانشجویان بین المللی می توانند انتظار استقبال گرم را داشته باشند. Radboud University برای دانشجویان بین المللی که قبل از مهلت تقاضانامه درخواست می کنند ، از برنامه های مربوط به مسکن و ویزا پشتیبانی می کند.

ارزان برای زندگی در آنجا؟
انتظار دارید حداقل 800 یورو در ماه برای هزینه های زندگی هزینه کنید. خوابگاه مبله دانشجویی 360 تا 450 یورو شامل گاز ، برق و اینترنت است. 400 دلار برای غذا ، پوشاک ، مراقبت شخصی و مسافرت و 30 یورو برای قبض تلفن خود اختصاص دهید. کتاب و فتوکپی در هر ترم 200 تا 300 یورو هزینه دارد.

شهریه شهریه به برنامه شما و برنامه مورد نظر شما بستگی دارد: 2،143 یورو در سال برای دانشجویان EEA ، بین 9،124 یورو تا 16165 یورو در سال برای دانشجویان غیر EEA Master. بورس های تحصیلی برای دانشجویان کشورهای غیر EEA در دسترس است.

مکان ها

نیجومگن

Address
Comeniuslaan 4
6525 HP نیجومگن, گلدرلند, هلند

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: