توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه PIET ZWART: مطالعات ارشد در هنر، طراحی و آموزش هنر

مؤسسه Piet Zwart برنامه های استادانه بین المللی آکادمی ویلم د کوونینگ را در Hogeschool Rotterdam ارائه می دهد. از سال 1999 تا کنون به ترویج مطالعات و تحقیقات در زمینه هنر، طراحی و آموزش هنر اختصاص داده شده است.

60469_KDH.jpg

موسسه پیتی زوارت، که به طور تجربی در زمینه رسانه ها و زمینه ها کار می کرد، نام یک طراح پیشگام هلندی، مؤسسه ترکیبی غنی از تخصص تخصصی و مبادلات بین رشته ای را در محیط یادگیری صمیمی ارائه می دهد.

دوره های موسسه Piet Zwart در مرکز شهر روتردام در Karel Doormanhof 45 و Blaak 10 واقع شده است. در حالی که دانش آموزان و اعضای هیئت علمی از سراسر جهان می آیند، با ایجاد انواع مختلفی از تأثیرات فرهنگی، ارتباطات قوی با شهر، تاریخ و محیط پیرامون شهری وجود دارد.

همه چهار دوره استاد - هنرهای زیبا، معماری داخلی: تحقیق + طراحی، طراحی رسانه و ارتباطات و آموزش هنر - علاقه مند به پایه های پیچیده اجتماعی، فرهنگی و سیاسی هر رشته است.

از طریق یک برنامه درسی منحصر به فرد که ترکیبی از یادگیری جمعی، آموزش های فردی، تحقیق مبتنی بر تمرین و درخواست نظری است، دوره های ما آموزش حرفه ایانی را که دارای رویکرد انتقادی انتقادی، نوآورانه، پرسش و خیالی برای کار خود هستند. فارغ التحصیلان ما نه تنها خود را در زمینه خود ایجاد می کنند، بلکه چالش ها و خلاقانه نیز محیط حرفه ای خود را تعریف می کنند.

به عنوان یک برنامه آموزشی و مرکز فرهنگی، مفهوم "ساختن عمومی" اصلی فعالیتهای ما است. نمایشگاه ها، برنامه نویسی، کنفرانس ها و نشریات وسیله گسترش تحقیقات ما فراتر از محدوده دانشگاه ها است در حالیکه به طور همزمان ارزش فضای بسیار تفکر را برای انعکاس و ایجاد دانش فراهم می کند که تنها از طریق یک چارچوب آموزشی مانند موسسه Piet Zwart امکان پذیر است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Piet Zwart Institute

برنامه آموزش عالی در هنر به صراحت تئوری و تمرین را متصل می کند، با تمرکز بر مسائل معاصر، که شامل شیوه ها و گفتمان های متفاوت (آموزش، آموزش، سیاست، هنر، طراحی، نظریه فرهنگ ... [+]

برنامه آموزش عالی در هنر به صراحت تئوری و تمرین را متصل می کند، با تمرکز بر مسائل معاصر، که شامل شیوه ها و گفتمان های متفاوت (آموزش، آموزش، سیاست، هنر، طراحی، نظریه فرهنگی، دیالکتیک، فلسفه، آموزش موزه و هنرهای محلی ) دانش آموزان تشویق می شوند تا موقعیت و روش های آموزشی خود را در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی بازتاب دهند و یك نگاهی كاملا به جدیدترین تحولات در آموزش هنر، هنر معاصر و طراحی داشته باشند. از طریق یک فرایند مطالعات فشرده، آنها موقعیت حرفه ای و شخصی خود را در این زمینه تقویت می کنند. گرچه تمرکز عمومی بین رشته ای است، این برنامه متخصص در آموزش هنر و طراحی است.... [-]

هلند روتردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی