Piet Zwart Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه PIET ZWART: مطالعات ارشد در هنر، طراحی و آموزش هنر

مؤسسه Piet Zwart برنامه های استادانه بین المللی آکادمی ویلم د کوونینگ را در Hogeschool Rotterdam ارائه می دهد. از سال 1999 تا کنون به ترویج مطالعات و تحقیقات در زمینه هنر، طراحی و آموزش هنر اختصاص داده شده است.

60469_KDH.jpg

موسسه پیتی زوارت، که به طور تجربی در زمینه رسانه ها و زمینه ها کار می کرد، نام یک طراح پیشگام هلندی، مؤسسه ترکیبی غنی از تخصص تخصصی و مبادلات بین رشته ای را در محیط یادگیری صمیمی ارائه می دهد.

دوره های موسسه Piet Zwart در مرکز شهر روتردام در Karel Doormanhof 45 و Blaak 10 واقع شده است. در حالی که دانش آموزان و اعضای هیئت علمی از سراسر جهان می آیند، با ایجاد انواع مختلفی از تأثیرات فرهنگی، ارتباطات قوی با شهر، تاریخ و محیط پیرامون شهری وجود دارد.

همه چهار دوره استاد - هنرهای زیبا، معماری داخلی: تحقیق + طراحی، طراحی رسانه و ارتباطات و آموزش هنر - علاقه مند به پایه های پیچیده اجتماعی، فرهنگی و سیاسی هر رشته است.

از طریق یک برنامه درسی منحصر به فرد که ترکیبی از یادگیری جمعی، آموزش های فردی، تحقیق مبتنی بر تمرین و درخواست نظری است، دوره های ما آموزش حرفه ایانی را که دارای رویکرد انتقادی انتقادی، نوآورانه، پرسش و خیالی برای کار خود هستند. فارغ التحصیلان ما نه تنها خود را در زمینه خود ایجاد می کنند، بلکه چالش ها و خلاقانه نیز محیط حرفه ای خود را تعریف می کنند.

به عنوان یک برنامه آموزشی و مرکز فرهنگی، مفهوم "ساختن عمومی" اصلی فعالیتهای ما است. نمایشگاه ها، برنامه نویسی، کنفرانس ها و نشریات وسیله گسترش تحقیقات ما فراتر از محدوده دانشگاه ها است در حالیکه به طور همزمان ارزش فضای بسیار تفکر را برای انعکاس و ایجاد دانش فراهم می کند که تنها از طریق یک چارچوب آموزشی مانند موسسه Piet Zwart امکان پذیر است.

مکان ها

روتردام

Address
Blaak 10 3011 TA
روتردام, هلند جنوبی, هلند

روتردام

Address
Karel Doormanhof 45 3012 GC
روتردام, هلند جنوبی, هلند

برنامه ها